PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید یک مودم WiFi ...

AMIR
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 11:09
سلام به همه دوستان امروزی

یه چند وقتیه تصمیم به عوض کردن مودم گرفتم
میخواستم ببینم دوستانی که از مودم WiFi استفاده میکنن چه توصیه های برای من دارن
البته اگه دوستان بگن از چه برندی استفاده میکنن و چند گرفتن و چقدر ازش راضی هستن هم تشکرات ما بیشتر هم میشه ...

یا حق.

aligator
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 11:30
سلام
مودم adsl یا وایرلس؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 11:36
من به مشتری ها هم از نظر مناسب بودن قیمت و کارکرد tp-link پیشنهاد میکنم
8151 تک پورت هست و برای خونه هم جواب کار رو میده
حدود قیمت هم 65

AMIR
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 12:05
دادا جفتش یکیه تا اونجای که میدونم ...
;)

--------- ادغام پست ------------

من به مشتری ها هم از نظر مناسب بودن قیمت و کارکرد tp-link پیشنهاد میکنم
8151 تک پورت هست و برای خونه هم جواب کار رو میده
حدود قیمت هم 65

تشکر برادر
والا من تجربه ی خوبی از Tp link ندارم اگه از برند دیگه ی هم میتونی بهم معرفی کنی تو همین رنج قیمت تا صد تومن ممنون میشم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 12:10
tp link برای کانفیگ یک مقدار مشکل داره اما اگر درست کانفیگ بشه به نظر من خوبه ( اگر نخوام بگم بهترین )

زاکسل نقطه مقابل هست ( خونه از زاکسل استفاده کینم و مغازه از تی پی ) کانفیگ بسیار راحت اما در مقابل عیبهای جزئی و قیمت بالای 100

از عیبهاش میشه به قطع و وصل کردن در زمان کانکت هم زمان چند دیوایس اشاره کرد

AMIR
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 13:30
tp link برای کانفیگ یک مقدار مشکل داره اما اگر درست کانفیگ بشه به نظر من خوبه ( اگر نخوام بگم بهترین )

زاکسل نقطه مقابل هست ( خونه از زاکسل استفاده کینم و مغازه از تی پی ) کانفیگ بسیار راحت اما در مقابل عیبهای جزئی و قیمت بالای 100

از عیبهاش میشه به قطع و وصل کردن در زمان کانکت هم زمان چند دیوایس اشاره کرد

باشه تشکر .

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 15:35
سلام امیر داداش...

دادا اون دی لینکه که یادته گرفته بودم....خیلی اذیتم کرد...هم کانفیگش ناجور بود و هم کارکردش که اگه یادت باشه با وایرلس گوشی اصلا مچ نبود و سرعت اینترنت گوشی خیلی پایین بود....بعدش یه دونه تی پی لینک گرفتم همین مدلی که حامد جان گفتن...8151....واقعا ازش راضی هستم و هم کانفیگش راحت بود و هم خوب داره کار میکنه...فکر میکنم بیشتر از یک سال باشه که دارمش همیشه هم روشنه و تقریبا هیچوقت خاموشش نمیکنم....قیمتش هم خیلی مناسبه.....

ولی یه مودم داییم گرفته به اسم لینک سیس که دو سال پیش که من میخواستم بگیرم قیمتش 120 بودش و کم هم پیدا میشد ولی واقعا مردانه کار میکنه و از همه نظر دایی راضی بود ازش هنوز هم داره کار میکنه حدود 3 ساله....

AMIR
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 19:30
سلام امیر داداش...

دادا اون دی لینکه که یادته گرفته بودم....خیلی اذیتم کرد...هم کانفیگش ناجور بود و هم کارکردش که اگه یادت باشه با وایرلس گوشی اصلا مچ نبود و سرعت اینترنت گوشی خیلی پایین بود....بعدش یه دونه تی پی لینک گرفتم همین مدلی که حامد جان گفتن...8151....واقعا ازش راضی هستم و هم کانفیگش راحت بود و هم خوب داره کار میکنه...فکر میکنم بیشتر از یک سال باشه که دارمش همیشه هم روشنه و تقریبا هیچوقت خاموشش نمیکنم....قیمتش هم خیلی مناسبه.....

ولی یه مودم داییم گرفته به اسم لینک سیس که دو سال پیش که من میخواستم بگیرم قیمتش 120 بودش و کم هم پیدا میشد ولی واقعا مردانه کار میکنه و از همه نظر دایی راضی بود ازش هنوز هم داره کار میکنه حدود 3 ساله....

باشه دمت گرم دادا ...