PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب مدیر برتر پاییز 92

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۰۶, 20:03
سلام و درود بر همه امروزی ها

طبق روال هر فصل مدیر نمونه فصل پاییز رو از بین مدیران فعال در این مدت به رای شما انتخاب خواهیم کرد

با تشکر از همراهی شما

hesam
۱۳۹۲-۱۰-۰۶, 20:46
حامد جان نمیشه امکان انتخاب چند نفرو بزاری؟ انتخاب از بین این عزیزان سخته!

sadaf2430
۱۳۹۲-۱۰-۰۶, 20:53
حامد اقا من نمیتونم رای بدم
چرا؟؟؟؟؟؟؟/

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۰۶, 21:01
حامد جان نمیشه امکان انتخاب چند نفرو بزاری؟ انتخاب از بین این عزیزان سخته!
روال همیشه بر انتخاب یک نفر بوده ( برترین در این فصل ) پس انتخاب چند گانه متناقض میشه فکر کنم

hesam
۱۳۹۲-۱۰-۰۶, 21:10
روال همیشه بر انتخاب یک نفر بوده ( برترین در این فصل ) پس انتخاب چند گانه متناقض میشه فکر کنم
همه کاربرا به همه نامزدا رای نمیدن که. در نهایت اونی که رای بیشتری آورده انتخاب میشه. واقعا میگم اگه تنها 1 نفرو باید انتخاب کنم من نمیتونم رای بدم. خیلی سخته.

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۰۶, 21:55
همه کاربرا به همه نامزدا رای نمیدن که. در نهایت اونی که رای بیشتری آورده انتخاب میشه. واقعا میگم اگه تنها 1 نفرو باید انتخاب کنم من نمیتونم رای بدم. خیلی سخته.

این نشونه لطفت به مدیرای امروزی هست حسام جان
اما باید فقط یک مدیر رو انتخاب کنیم که در حوزه مسئولیت مدیریتی خودش بهتر از بقیه عمل کرده ( خارج از هر نوع رفاقت و .... ) چون این کار در واقع برای پیشرفت نوع فعالیت همه ما در سایت هست ، نه چیز دیگه

وگرنه جو رفاقتی بین مدیرای اینجا فکر نمیکنم در جاهای دیگه هم نمونه ای داشته باشه

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۰۶, 22:40
حامد اقا من نمیتونم رای بدم
چرا؟؟؟؟؟؟؟/
ببخشید پست شما رو دیر دیدم
باعث شرمندگیست اما بخاطر جلوگیری از رای کاربران تازه وارد ( عضویت فقط بخاطر رای ) در مسابقات و ... امکان رای دادن از گروه کاربر سایت به بعد امکانپذیر هست

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۱۷, 23:24
با تشکر از همه دوستانی که در این رای گیری شرکت کردند
حمزه عزیز به عنوان مدیر برتر پاییز 92 انتخاب شد ؛ به سهم خودم از زحمات ایشون تشکر و قدردانی میکنم.