PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت استفاده مولتی ویتامین برای بچه گوپی

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۰-۲۱, 17:56
سلام به همه

گفته میشه یکی از دلایل کجی کمر گوپی ها کمبود ویتامین و مواد معدنی هستش....حالا میخواستم برای بچه گوپی ها از همین الان مولتی ویتامین استفاده کنم....به نظر شما از چه نوع مولتی ویتامینی استفاده بشه بهتره؟؟؟قطره های مولتی ویتامین کودکان خوبه؟؟؟دوز مصرفیشون چطور باید باشه؟؟؟در مورد تامین مواد معدنی هم اگر توضیح بدن دوستان ممنون میشم....با سیفون مرتب تامین میشه یا باید مکمل استفاده کنیم؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۲۱, 19:07
سلام به همه

گفته میشه یکی از دلایل کجی کمر گوپی ها کمبود ویتامین و مواد معدنی هستش....حالا میخواستم برای بچه گوپی ها از همین الان مولتی ویتامین استفاده کنم....به نظر شما از چه نوع مولتی ویتامینی استفاده بشه بهتره؟؟؟قطره های مولتی ویتامین کودکان خوبه؟؟؟دوز مصرفیشون چطور باید باشه؟؟؟در مورد تامین مواد معدنی هم اگر توضیح بدن دوستان ممنون میشم....با سیفون مرتب تامین میشه یا باید مکمل استفاده کنیم؟؟؟

ممنون

آب اگر بیش از اندازه سبک نباشه برای تامین مواد معدنی مشکل خاصی ندارند علی جان
قطره مولتی ویتامین کودکان به نظر من به ازای هر 7-10 لیتر 1 قطره بریزی دز مناسبی میتونه باشه

kalantar.yahya
۱۳۹۲-۱۱-۲۵, 17:37
منم تعدادی از بچه ها این کج بودن کمر هاشون مشکل داره واسم
عیب از تغذیه بچه هاس یا مولد ها ؟
از مولتی ویتامین محلول در اب استفاده کنم بهتره یا در غذا ؟
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۲۵, 17:43
منم تعدادی از بچه ها این کج بودن کمر هاشون مشکل داره واسم
عیب از تغذیه بچه هاس یا مولد ها ؟
از مولتی ویتامین محلول در اب استفاده کنم بهتره یا در غذا ؟
ممنون
مولتی ویتامین رو به غذا بزن و سیفونهای مرتب انجام بده

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۱-۲۵, 18:08
ببخشید من یه سوال واسم پیش اومد.....

برای مثلا 250 گرم بیومار اگر عصاره یک حبه سیر و مثلا 5 قطره مولتی ویتامین بزنیم و بیومار رو توش خیس کنیم و بذاریم خشک بشه و دوباره پودرش کنیم خوبه؟؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۲۵, 19:01
علی جان ویتامین رو بهتره دقیقا قبل از مصرف به غذا بزنی
چون همونطور که میدونی ساختمان ویتامینها ممکنه در اثر ترکیب با اسیدهای امینه موجود در غذا ( در بلند مدت ) تغییر کنه و خاصیت خودش رو از دست بده