PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ذره بین هفتم با حضور Mahdi3000

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۲۸, 21:28
با سلام و درود بر همه امروزی ها

میهمان هفتم ذره بین کسی نیست جز madi3000 (http://emruzi.com/member.php?u=32) عزیز که افتخار دادند و با حکم امیر حسین عزیز ( ذره بین گذشته ) به سئوالات شما جواب خواهند داد

لطفا قبل از طرح سئوال به دلیل وقفه ایجاد شده در این بخش حتما قانونهای بخش زیر ذره بین (http://emruzi.com/showthread.php?t=2185) را مرور کنید و سئوالات خود را در چهارچوب این توصیه ها مطرح نمایید

http://emruzi.com/up/uploads/136655732026091.jpg

این تاپیک تا 00:00 بامداد دوم بهمن ماه 92 باز و مهدی عزیز پاسخگوی سئوالات خواهند بود

aligator
۱۳۹۲-۱۰-۲۸, 22:17
به به...
خیلی خیلی خوب وعالی:92:
اقا مهدی بزرگوار،تو این سرما هندونه که گیر نمیاد ولی بالاخره گردویی چیزی جایگزین میکنیم برات:6:
اول از همه عکس جدید+بیوگرافی کامل رو بنویس که عریضه بسیار ووقت کم داریم:160:

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۲۸, 22:52
سلام دوستان عکسهای بنده رو توی ف - ب دیدید ولی باشه اینجا هم میزارم تا درخواستتون اجابت شده باشه

این عکس بچگیم در اهواز :

نفر وسط

http://emruzi.com/up/uploads/139007632839332.jpg

این هم عکس زمان پیری در تهران
نفر سمت چپ

http://emruzi.com/up/uploads/139007632828761.jpg

اسم : مهدی
متولد : رشت
شغل : تعمیرات رایانه
متاهل
و دیگر هیچ

aligator
۱۳۹۲-۱۰-۲۸, 23:11
مخلص اقا مهدی گل
از طفولیت تا به حالا همواره خوشتیپ بودیا،احسنت
خب،شما که توضیحات اولیه رو نگفتی که...مجبورم خودم بپرسم

1-از چه سنی ازدواج کردین وچند همسر؟
2-وچند فرزند؟
3-چند عروس وداماد ونوه و...(اصلأ به این مرحله رسیدی؟)
4-تحصیلات؟
5-تا الان چند شغل رو عوض کردی وچند ساله که به این شغل رسیدی؟
6-خصوصیات اخلاقی؟
7-ار کی علاقه پیدا کردی به اکواریوم گیاهی وکلأ چی شد؟
8-حکایت استارت امروزی از زبان شما؟؟؟
9-توصیفت از امروزی؟
10-اقا چرا انقدر شکسته شدی تو این عکس دومی؟؟؟؟ریش سفید برا ادم 40ساله نیست که...

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۲۸, 23:24
مخلص اقا مهدی گل

مخلصم
از طفولیت تا به حالا همواره خوشتیپ بودیا،احسنت

همینطوره
خب،شما که توضیحات اولیه رو نگفتی که...مجبورم خودم بپرسم

1-از چه سنی ازدواج کردین وچند همسر؟

25 سالگی . فعلا یکی
2-وچند فرزند؟

2 فرزند
3-چند عروس وداماد ونوه و...(اصلأ به این مرحله رسیدی؟)

اونقدری پیر نشدم
4-تحصیلات؟

کامپیوتر
5-تا الان چند شغل رو عوض کردی وچند ساله که به این شغل رسیدی؟

14 ساله که شغلم همینه ولی همه کاری بلدم
6-خصوصیات اخلاقی؟

آروم - خجالتی - زبونم تلخه - شوخ طبع
7-ار کی علاقه پیدا کردی به اکواریوم گیاهی وکلأ چی شد؟

بعد از ازدواج اکواریوم آبشیرین 40 لیتری داشتم و از 6 سال پیش کم کم گیاهکاریش کردم و رسیدم به اینجا که میدونی
8-حکایت استارت امروزی از زبان شما؟؟؟

آقا محسن عزیز میخواست تانک گیاهی راه بندازه . با هم در مذاکره و مشورت بودیم که تو سایت همسایه دعواش شد . از همونجا بهم خبر داد که میخوان سایت راه بندازن و با ایمیل با هم در ارتباط بودیم . الان هم در خدمت شما هستم
9-توصیفت از امروزی؟

جای آرومیه
10-اقا چرا انقدر شکسته شدی تو این عکس دومی؟؟؟؟ریش سفید برا ادم 40ساله نیست که...

شکسته نشدم . ارثیه

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۲۸, 23:49
ماشالله بزنم به تخته ؛ مهدی سرحال و قبراغه
من هم سفیدی ریشم خیلی زیاده یک کم که ته ریزمیاد روی صورتم همه میگن اصلاح کن دلمون گرفت

واماااااا ...

1- اگر قرار بود رشت زندگی نکنی کجا رو ترجیح میدادی
2- اصولا چجور زندگی رو میپسندی ( مدرن - روستایی با مزرعه و گل و گیاه یا .... )
3- اون فعلا یکی که توی سئوال اول پست قبل گفتی ...... آقا هیچی خودم از این سئوال گذشتم ;)
4- چه غذایی و چه وقتی بهت بیشتر میچسبه ( گذشته از اونی که دوست داری و همیشه میچسبه )
5- در یک جمله و صادقانه من رو توصیف کن ( هر چه میخواهد دل تنگت بگو )
6- به نظرت پدیده آینده دنیای وب چی هست ؟ ( اول مسنجر بود بعد انجمنها و شبکه های اجتماعی و ... )
7- کمترین برندی از مادربردها که تعمیری داشتی چی بوده و همینطور لپ تاپ ( این سئوال به خیلی ها برایا نتخاب کمک میکنه )
8- نظرت در مورد آینده اقتصادی جامعه چی هست ؟ بهتر میشه یا به فلاکت میرسه و یا همینطور ادامه پیدا میکنه
9- برای خرید کردن جچور اخلاقی داری؟ ببینی خوشت بیاد و قیمت مناسب باشه خرید میکنی و یا ترجیح میدی بیشتر بگردی
10- خصلتهای بد و عمومی که در ایران رایج هست و دوست داری تغییر کنه از نظرت چیه؟

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 00:10
ماشالله بزنم به تخته ؛ مهدی سرحال و قبراغه
مخلصم

من هم سفیدی ریشم خیلی زیاده یک کم که ته ریزمیاد روی صورتم همه میگن اصلاح کن دلمون گرفت
واماااااا ...
ارثیه

1- اگر قرار بود رشت زندگی نکنی کجا رو ترجیح میدادی
دوست دارم قزوین زندگی کنم که هم به رشت نزدیکه و هم به تهران

2- اصولا چجور زندگی رو میپسندی ( مدرن - روستایی با مزرعه و گل و گیاه یا .... )
مدرن ولی با مزرعه گل و گیاه

3- اون فعلا یکی که توی سئوال اول پست قبل گفتی ...... آقا هیچی خودم از این سئوال گذشتم ;)
4- چه غذایی و چه وقتی بهت بیشتر میچسبه ( گذشته از اونی که دوست داری و همیشه میچسبه )
فسنجون که همیشه میچسبه ولی کتلت با سیب زمینی سرخ کرده فراوان در کنارش بیشتر میچسبه

5- در یک جمله و صادقانه من رو توصیف کن ( هر چه میخواهد دل تنگت بگو )
جوون خوبی هستی . قبراق و سرحال و مهربون

6- به نظرت پدیده آینده دنیای وب چی هست ؟ ( اول مسنجر بود بعد انجمنها و شبکه های اجتماعی و ... )
پدیده آینده باید ویدئو کنفرانس با هر شخصی در هرکجای دنیا باشه بدون تو بنویس من بنویس

7- کمترین برندی از مادربردها که تعمیری داشتی چی بوده و همینطور لپ تاپ ( این سئوال به خیلی ها برایا نتخاب کمک میکنه )
مادربورد ایسوس . لپتاپ هم ایسوس

8- نظرت در مورد آینده اقتصادی جامعه چی هست ؟ بهتر میشه یا به فلاکت میرسه و یا همینطور ادامه پیدا میکنه
یه مقدار خوب میشه و بعد داغون میشه . قحطیو جنگ و فلاکت :Don't tell anyone:

9- برای خرید کردن جچور اخلاقی داری؟ ببینی خوشت بیاد و قیمت مناسب باشه خرید میکنی و یا ترجیح میدی بیشتر بگردی
زیاد چونه نمیزنم . ببینم ارزششو داره میخرم وگرنه قیدشو میزنم

10- خصلتهای بد و عمومی که در ایران رایج هست و دوست داری تغییر کنه از نظرت چیه؟
دروغ - کلک - کلاهبرداری - زیرآبزنی - بدخواهی و و و و و و و و و و الی غیرالنهایه
بلانسبت این جمع صمیمی

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 06:22
سلام
به سوالام توجه کن داداش
اگه راست گفتی که هیچ
اما اگه راست نگفتی هیچ اندر پوچ
حالا دیگه خود دانی:
1- تو بچگی چند تا شیشه شکستی؟
2- چند تا لامپ رو شکستی؟
3-چند با ممعلم رو گذاشتی سر کار؟
4-تو بچکی علاقه ای به دختر همسایه داشتی یا نه؟
5-چند بار دسته گل به آب دادی که منجر به کتک خوردنت شد؟
6-چند بار از مدرسه فرار کردی؟
7-بهترین دوست دوران بچگیت کی بود و الان کجاست؟
8-چه نسبتی با برادرای دالتون داری؟
9-به خاطر یک مشت دلار چه کارهایی حاضری انجام بدی؟
10-ادلیست موبایلت شامل چند تا اسم هست؟
11-اینباکس پیام هاتو چند وقت یه بار خالی می کنی؟
فعلا همینا رو جواب بده.........

aligator
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 12:27
خب اقا مهدی گل
اقا جرأت نداریم سوال چرت وپرت بپرسیم(حالا نیست این سوالایی که میپرسیم بنیادین وسرنوشت سازه!!!)کلأ مغذم هنگیده...
1-اقا جدأ شما 14 سال پیش دقیقأ همین تعمیرات کامپیوتر رو انجام میدادی؟؟؟ اخه ما سال 79 که کامپیوتر خریده بودیم تو فامیل اولین خانوادهایی بودیم که تو خونه کامپیوتر داشتیم ویه جورایی خاص بود داشتن کامپیوتر!!!اون موقع واقعأ کار شما درامدزا بود یا تعمیرات دیگه هم میکردید؟
2-چی شد که جذب فعالیت توی فرمها شدی؟
3-به نت معتادی یا اینکه نه؟
4-اگه قرار باشه یک روز همگی مدیرا 1هفته بریم کرمان ومهمون حامد بشیم شما هم میای یانه؟ چی میپوشی وچی توی چمدونت میگذاری؟
5-تا حالا چند نفر از دوستان اینترنتی رو از نزدیک دیدی؟چقدر با تصورت تفاوت داشتند؟کلأ اون دیدار خوشحالت کرده یا نه؟

6-تو خونتون چه حیواناتی نگهداری میکنی؟
7-چرا مرغ وخروس نداری؟
8-خانواده با این حجم تانک گیاهی مشکلی ندارند؟اصلأ کسی از خانواده به غیر از خودت به تانکا رسیدگی میکنه؟
9-داشتید مهمونایی که به خاطر دیدن تانک گیاهی بیان خونتون،نه اینکه خودتونو ببینن؟
10-من اگه بیام رشت،ادرس میدی بیام از نزدیک ببینمت؟

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 14:02
سلام
سلام آقا بهزاد عزیز

به سوالام توجه کن داداش
اگه راست گفتی که هیچ
اما اگه راست نگفتی هیچ اندر پوچ
حالا دیگه خود دانی:
چشم قربان . کت بسته در خدمتم

1- تو بچگی چند تا شیشه شکستی؟
تو بچگی هیچی ولی جوونی با نانچوکا دو بار شیشه خونه خودمونو شکستم . اونم تقصیر من نبود یکبار زنجیرش و یکبار هم طنابش در رفت

2- چند تا لامپ رو شکستی؟
آقا بخدا نشکستم

3-چند با ممعلم رو گذاشتی سر کار؟
آقا بخدا سرکار نزاشتم

4-تو بچگی علاقه ای به دختر همسایه داشتی یا نه؟
کلاس اول ابتدایی آره

5-چند بار دسته گل به آب دادی که منجر به کتک خوردنت شد؟
شاید 20 بار

6-چند بار از مدرسه فرار کردی؟
شاید 7 - 8 بار اونم بخاطر اینکه معلم نیومد

7-بهترین دوست دوران بچگیت کی بود و الان کجاست؟
بهترینش علی رهنما بود . چند سال بعد از انقلاب دیگه ندیدمش

8-چه نسبتی با برادرای دالتون داری؟
از اون درازه خنگه خوشم میاد

9-به خاطر یک مشت دلار چه کارهایی حاضری انجام بدی؟
حاظرم کار مثبت انجام بدم

10-ادلیست موبایلت شامل چند تا اسم هست؟
فکر کنم 300 تا اسم باشه

11-اینباکس پیام هاتو چند وقت یه بار خالی می کنی؟
توی امروزی تا حالا خالی نکردم

فعلا همینا رو جواب بده.........

مخلصم

DarKfish
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 14:12
سلاااااااام مهدی آمانوی عزیز،
خب مهدی جان آماده ی سوزش که هستی؟
سوالات مربوط به زندگی و حریم خصوصی
1-از زندگی مشترک راضی هستی؟ چه پارامترهایی به نظرت ملاکه که الان جوونا اصلا بهش بها نمیدن؟
2-ظاهر و مادیات چقدر در خوشبختی تاثیر داره؟
3-اینهمه انرژی رو برای جواب به سوالا و فعالیتت از کجا میاری؟ چون خیلی کم هستند کاربرایی که سالهای زیاد بتونن فعالیت کنند.
4- برای بچه ها چه آرزویی داره و دوست داری چه کاره شن؟
5- نظرت در مورد دخانیات و مشروبات الکی چیه؟ (تعارف نکن!)
6- چرا در مورد رشتی ها بد حرف میزنن؟ آیا صحت داره و چه چیزایی باعث این حرفا شده؟
سوالات مربوط به تانک گیاهی:
1- آقا بهترین خاطرت در عرصه ی تانک گیاهی چی بوده؟
2- بدترین خاطرت در همین عرصه!
3- گیاه مورد علاقه؟
4- گیاهی که وقتی میبینش به عنوان علف هرز در نظر میگیریش و میخوای بندازیش دور
5- چرا نسبت به کودهای کشاورزی و دست ساز اطمینان قلبی نداره و خرج زیادی برای تانک های اصلیت میکنی؟ هنوز خطرناکه؟
6- داشتن یه تانک حرفه ای و بزرگ جالب تره، یا داشتن تانکهای نانوی متعدد؟
7- کدوم ماهی تو تانک گیاهی بیشتر جذابیت ایجاد میکنه؟
8- آخر پیت ماس یا ورمی کمپوست؟
9- چند بار گلدهی رو در تانکت دیدی؟
10- نظرت در مورد مصرف دخانیات و مشروبات الکلی در هنگام مشاهده ی تانک گیاهی چیه؟
---
سوالات مربوط به سایت:
1- آقا نقاط قوت و ضعف امروزی را به صورت خلاصه شرح دهید.(هر مورد 1 نمره)
2- نظرت در مورد کاربرا:
حامد رضایی نژاد:

علی بختیاری

aligator

Reza

Nazgol

محسن بهزادی

محمدرضا قدیری

Heavenly

روح الله جلیلی

3- مفصل بگو در مورد خودم، به نظرت مطالبم کمک کرده به بخش آکواریم گیاهی؟

سپاسگذار

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 14:25
خب اقا مهدی گل
اقا جرأت نداریم سوال چرت وپرت بپرسیم(حالا نیست این سوالایی که میپرسیم بنیادین وسرنوشت سازه!!!)کلأ مغذم هنگیده...
1-اقا جدأ شما 14 سال پیش دقیقأ همین تعمیرات کامپیوتر رو انجام میدادی؟؟؟ اخه ما سال 79 که کامپیوتر خریده بودیم تو فامیل اولین خانوادهایی بودیم که تو خونه کامپیوتر داشتیم ویه جورایی خاص بود داشتن کامپیوتر!!!اون موقع واقعأ کار شما درامدزا بود یا تعمیرات دیگه هم میکردید؟
اون موقع من دوره داس و پی تو و ویندوز 98 که تازه اومده بود تموم کردم و رفتم دوره سخت افزار . سال 78 یک کامپیوتر خریدم 600 هزار تومن و روی اون تمرین میکردم و دل و روده هاشو میریختم بیرون و جمع میکردم . داس و ویندوز درس میدادم و تعمیرات انجام میدادم و یه مغازه کوچیک بعنوان خدمات کامیوتر داشتم . فروش سی دی خام و نرم افزارهای مختلف و ادیت عکس و فیلم و فروش لوازم جانبی و قطعات . البته در طی چند سال اینکارهارو کردم . بعدا دست زیاد شد و من مغازه رو جمع کردم رفتم توی یه شرکت نصب و فروش و تعمیر مشغول شدم

2-چی شد که جذب فعالیت توی فرمها شدی؟
در مورد شناخت ماهیها و مریضیشون برام سئوال پیش اومد این بود که توی نت گشتم تا اطلاعات پیدا کنم

3-به نت معتادی یا اینکه نه؟
معتاد نشدم ولی بیشتر دنبال اطلاعات مختلف و اخبارم

4-اگه قرار باشه یک روز همگی مدیرا 1هفته بریم کرمان ومهمون حامد بشیم شما هم میای یانه؟ چی میپوشی وچی توی چمدونت میگذاری؟
آره تیپ میزنم میام . سوغاتی های رشت رو واسشون میارم

5-تا حالا چند نفر از دوستان اینترنتی رو از نزدیک دیدی؟چقدر با تصورت تفاوت داشتند؟کلأ اون دیدار خوشحالت کرده یا نه؟
تا حالا 10 نفرشون رو دیدم و خیلی خوشحال شدم

6-تو خونتون چه حیواناتی نگهداری میکنی؟
قبلا چند تا مرغ عشق داشتم بعدش طوطی داشتم و بعدش انواع ماهی

7-چرا مرغ وخروس نداری؟
مرغ و خروس واسه روستا بدرد میخوره نه زندگی شهری . سر و صدا و بو همسایه هارو اذیت میکنه

8-خانواده با این حجم تانک گیاهی مشکلی ندارند؟اصلأ کسی از خانواده به غیر از خودت به تانکا رسیدگی میکنه؟
خانواده خیلی خوششون میاد . بیرون از خونه باشم زنگ میزنم میگم دی اکسید رو قطع کنید . بعد از یکساعت زنگ میزنم میگم لامپهای قرمز رو خاموش کنید . بعد زنگ میزنم میگم همه لامپهارو جز یکی رو خاموش کنید تا بیام به ماهیها غذا بدم . بچه ها هم میگن چشم بابا

9-داشتید مهمونایی که به خاطر دیدن تانک گیاهی بیان خونتون،نه اینکه خودتونو ببینن؟
نه اینجوری نداشتیم ولی شده که برای اون هم اومدن . یعنی بخاطر دیدن هر دو

10-من اگه بیام رشت،ادرس میدی بیام از نزدیک ببینمت؟
چند کیلو گز اصفهان بیاری آره

Hamzeh
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 14:38
یه یه سلام برادر مهدی همشهری گرامی

1- چندتا سوال رو وقتیه دیدمت ازت میپرسم :6:

2- اگه بشنوی ورمی گرون شده و عاملش منم چی میکنی ؟

3- بابا منو تو این موقعیت نذارین همو میبینیم کلک منو میکنه چی بپرسم آخه :106: نظرت در مورد من چیه ؟

4- قول میدی که محصولات گلخونه ی منو دیگه نری از جای دیگه بخری و بیای پیش خودم بخری ؟ :192:البته برات میارم ارزون حساب میکنم :6:

5- حاضری من ماهی اسکارمو بیارم تو تانکت بندازم ....فقط 10 دقیقه ؟ :30:

6 - نظرت در مورد ظریف و اشتون چیه ؟

7- 5 تا اسم مورد علاقه دختر و 5 تا اسم مورد علاقه پسر ؟

8- رنگ مورد علاقت چیه ؟

9 - از چه شکلکی خوشت میاد ؟

10- اگه الان بهت 1 میلیلرد بدن چی میکنی ؟ ( فقط بگم چون درخواستشو دارم پورسانت یادت نره )

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 15:13
سلام امیرحسین آمانو خودم

هوامو داشته باش پماد ضد سوختگی ندارم

1-از زندگی مشترک راضی هستی؟ چه پارامترهایی به نظرت ملاکه که الان جوونا اصلا بهش بها نمیدن؟
بله راضیم . برای من اخلاق و پوشش لباس مطرح بود و همچنین خانواده درست و حسابی طرف مقابل . یعنی پدر و یا بردار معتاد نداشته باشه و توی خلاف نباشن ولی اصل کار اخلاق و تفکر درست همسر مهمه . من اخلاق و تفکر خودم از زندگی مشترک رو گفتم و همسرم هم بیان کرد . دیدم بدرد هم میخوریم پس قبول کردم . ازدواجمون هم بسیار ساده بود و بدون هیچ درخواست غیر معقولی از طرف همسرم بخوبی انجام شد

ظاهر 30 درصد و مادیات هم 30 درصد اهمیت دارن البته از نظر بنده . بقیه اخلاق و رفتاره که ادامه زندگی رو تضمین میکنه

3-اینهمه انرژی رو برای جواب به سوالا و فعالیتت از کجا میاری؟ چون خیلی کم هستند کاربرایی که سالهای زیاد بتونن فعالیت کنند.
عشق به آدم انرژی میده . من از اینکه دوستانمون نمیدونن چیکار کنن عذاب میکشم و دوست دارم بهشون یاد بدم که اونها هم موفق بشن و از داشتن تانک گیاهی سرحال لذت ببرن . البته تا جایی که تجربه و مطالعه دارم

دوست دارم بچه هام آدمهای درستی باشن و بهشون یاد میدم چطوری رفتار کنن که بعدها در زنگیشون موفق باشن . میخوام یه شغلی داشته باشن که توی زندگی محتاج نشن

شدیدا با هر دو مخالفم . هم پولت میره هم جونت و هم به دیگران آزار میرسونه

6- چرا در مورد رشتی ها بد حرف میزنن؟ آیا صحت داره و چه چیزایی باعث این حرفا شده؟
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها . البته پیاز داغ میزنن که جالبتر بشه . همه جور آدم در همه قوم ها پیدا میشه

تانکهای خارجی هارو که میدیدم خیلی دلم میخواست از اون گیاهای خوشگل داشته باشم ولی در دسترسم نبود و در فکر چاره بودم که چیکار کنم . رفته بودم برای خریدن ماهی سیامی جلبکخوار . چند تا خریدم داشتم خداحافظی میکردم یهو صاحب مغازه گفت آخ آخ دیروز از مالزی برام گیاه آوردن اصلا یادم رفت درشون بیارم . آقا دیدم روتالا ماکراندرا - روتالا نانجکشن - روتالا روتندیفولیا - نسایی رد - لیمنوفیلا آروماتیکا - لودوژیا ریپنز روبین - آورد بیرون . منو میبینی پر در آوردم . از هر کدوم چند تا پک خریدمو آوردم کاشتم و بعد از یکماه که دکورش جا افتاد عکس گذاشتم و همه فرومها رو بردم رو هوا . بووووووووم

بدترین خاطره جلبک مویی بود که بعد از اسباب کشی به منزل جدید بعضی گیاهامو از بین برد

3- گیاه مورد علاقه؟
واقعا همشونو دوست دارم

والس نریا

5- چرا نسبت به کودهای کشاورزی و دست ساز اطمینان قلبی نداره و خرج زیادی برای تانک های اصلیت میکنی؟ هنوز خطرناکه؟
جلبک میزنه و درصد خلوصشون هم کاملا مشخص نیست . میترسم بعضی المانها رو که باعث جلبک و یا مرگ ماهی میشن به میزان زیاد باهاشون قاطی باشه

هر دو برام جالبن و هر دو رو میپسندم

ماهی تترا کاردینال و رازبورا نئون

ورمی کمپوست رو ترجیح میدم

گلدهی چمن ساژتریا رو دیدم
گلدهی آلترنانترا صورتی رو دیدم
گلدهی بلکسیا رو دیدم
گلدهی والیسنریا رو دیدم
گلدهی لودوژیا ریپنز روبین رو هم دیدم

ازشون متنفرم شدید

سوالات مربوط به سایت:
نقاط قوت : اطلاعات بسیار مفید . مدیران عالی
نقاط ضعف : کمبود کاربر فعال و کمبود بازدید

2- نظرت در مورد کاربرا:
حامد رضایی نژاد:
علی بختیاری
aligator
Reza
Nazgol
محسن بهزادی
محمدرضا قدیری
Heavenly
روح الله جلیلی
همشون به اضافه خودت عالین در حد لالیگا

عالی . پس چی خیلی کمک کردی . خیلی عالی

سپاسگذار

مخلصم

--------- ادغام پست ------------

سلام امیرحسین آمانو خودم

هوامو داشته باش پماد ضد سوختگی ندارم

بله راضیم . برای من اخلاق و پوشش لباس مطرح بود و همچنین خانواده درست و حسابی طرف مقابل . یعنی پدر و یا بردار معتاد نداشته باشه و توی خلاف نباشن ولی اصل کار اخلاق و تفکر درست همسر مهمه . من اخلاق و تفکر خودم از زندگی مشترک رو گفتم و همسرم هم بیان کرد . دیدم بدرد هم میخوریم پس قبول کردم . ازدواجمون هم بسیار ساده بود و بدون هیچ درخواست غیر معقولی از طرف همسرم بخوبی انجام شد

ظاهر 30 درصد و مادیات هم 30 درصد اهمیت دارن البته از نظر بنده . بقیه اخلاق و رفتاره که ادامه زندگی رو تضمین میکنه

عشق به آدم انرژی میده . من از اینکه دوستانمون نمیدونن چیکار کنن عذاب میکشم و دوست دارم بهشون یاد بدم که اونها هم موفق بشن و از داشتن تانک گیاهی سرحال لذت ببرن . البته تا جایی که تجربه و مطالعه دارم

دوست دارم بچه هام آدمهای درستی باشن و بهشون یاد میدم چطوری رفتار کنن که بعدها در زنگیشون موفق باشن . میخوام یه شغلی داشته باشن که توی زندگی مهتاج نشن

شدیدا با هر دو مخالفم . هم پولت میره هم جونت و هم به دیگران آزار میرسونه

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها . البته پیاز داغ میزنن که جالبتر بشه . همه جور آدم در همه قوم ها پیدا میشه

تانکهای خارجی هارو که میدیدم خیلی دلم میخواست از اون گیاهای خوشگل داشته باشم ولی در دسترسم نبود و در فکر چاره بودم که چیکار کنم . رفته بودم برای خریدن ماهی سیامی جلبکخوار . چند تا خریدم داشتم خداحافظی میکردم یهو صاحب مغازه گفت آخ آخ دیروز از مالزی برام گیاه آوردن اصلا یادم رفت درشون بیارم . آقا دیدم روتالا ماکراندرا - روتالا نانجکشن - روتالا روتندیفولیا - نسایی رد - لیمنوفیلا آروماتیکا - لودوژیا ریپنز روبین - آورد بیرون . منو میبینی پر در آوردم . از هر کدوم چند تا پک خریدمو آوردم کاشتم و بعد از یکماه که دکورش جا افتاد عکس گذاشتم و همه فرومها رو بردم رو هوا . بووووووووم

بدترین خاطره جلبک مویی بود که بعد از اسباب کشی به منزل جدید بعضی گیاهامو از بین برد

3- گیاه مورد علاقه؟
واقعا همشونو دوست دارم

والس نریا

جلبک میزنه و درصد خلوصشون هم کاملا مشخص نیست . میترسم بعضی المانها رو که باعث جلبک و یا مرگ ماهی میشن به میزان زیاد باهاشون قاطی باشه

هر دو برام جالبن و هر دو رو میپسندم

ماهی تترا کاردینال و رازبورا نئون

ورمی کمپوست رو ترجیح میدم

گلدهی چمن ساژتریا رو دیدم
گلدهی آلترنانترا صورتی رو دیدم
گلدهی بلکسیا رو دیدم
گلدهی والیسنریا رو دیدم
گلدهی لودوژیا ریپنز روبین رو هم دیدم

ازشون متنفرم شدید

سوالات مربوط به سایت:
نقاط قوت : اطلاعات بسیار مفید . مدیران عالی
نقاط ضعف : کمبود کاربر فعال و کمبود بازدید

2- نظرت در مورد کاربرا:
حامد رضایی نژاد:
علی بختیاری
aligator
Reza
Nazgol
محسن بهزادی
محمدرضا قدیری
Heavenly
روح الله جلیلی
همشون به اضافه خودت عالین در حد لالیگا

عالی . پس چی خیلی کمک کردی . خیلی عالی

سپاسگذار

مخلصم

aligator
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 15:25
چند کیلو گز اصفهان بیاری آره
دقیقأ چند کیلو؟میارزه پول ویلا ندیم وبیام اونجا چتر پهن کنیم یانه؟؟؟؟؟(شوخی):192:

1-به نظرت چیکار کردی که مورد غضب امیر حسین قرار گرفتی والان زیر ذره بینی؟
2-برای تک تک مدیرا یه شکلک بزار
3-کلأ ادم مثبت اندیشی هستی یا نه؟
4-به طور میانگین هزینه تانکهات در طول ماه چقدره؟
5-یک شبانه روز برق بره فکر میکنی چه بلایی سر تانکهات بیاد؟
6-چرا داشتن تانک گیاهی در افقهای دور دسته؟
7-چرا بیشتر کسایی که تانکای گیاهی باحال ودرجه یک دارند بچه شمالند ؟
8-یه نصیحت به من بکن
سوالا رو هم یه خرده جزئی تر جواب بده برادر من،چرا انقدر کلی گویی میکنی؟

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 15:48
یه یه سلام برادر مهدی همشهری گرامی
سلام برادر عزیز نازگل

1- چندتا سوال رو وقتیه دیدمت ازت میپرسم :6:
در خدمتم

2- اگه بشنوی ورمی گرون شده و عاملش منم چی میکنی ؟
اتفاقا یکی از دوستان از کرج خرید کیلویی 500 تومن . شما گرون دادی خخخخخخخخ

3- بابا منو تو این موقعیت نذارین همو میبینیم کلک منو میکنه چی بپرسم آخه :106: نظرت در مورد من چیه ؟
اذیت میکنی ؟ نیسان میارم تمومه خیارهای گلخونه رو میبرما . حواست باشه
یه پسر آروم و دوست داشتنی

4- قول میدی که محصولات گلخونه ی منو دیگه نری از جای دیگه بخری و بیای پیش خودم بخری ؟ :192:البته برات میارم ارزون حساب میکنم :6:
چشم قول میدم . خیار و گوجه رو مشتریتم
5- حاضری من ماهی اسکارمو بیارم تو تانکت بندازم ....فقط 10 دقیقه ؟ :30:
اگه دهنشو با نخ بدوزی آره بیارش

6 - نظرت در مورد ظریف و اشتون چیه ؟
فکر کنم بزودی با هم ازدواج کنن چون تماس تلفنی و رفت و آمدشون خیلی داره زیاد میشه

7- 5 تا اسم مورد علاقه دختر و 5 تا اسم مورد علاقه پسر ؟
والا چی بگم . همشون قشنگن

8- رنگ مورد علاقت چیه ؟
بنفش کمرنگ

9 - از چه شکلکی خوشت میاد ؟
شکلک Congratulation

10- اگه الان بهت 1 میلیلرد بدن چی میکنی ؟ ( فقط بگم چون درخواستشو دارم پورسانت یادت نره )

خونه بزرگ با حیاط بزرگ برای باغ و باغچه و انباری بزرگ برای انواع تانکهای گیاهی
ماشین و مغازه و و و و و و و

دقیقأ چند کیلو؟میارزه پول ویلا ندیم وبیام اونجا چتر پهن کنیم یانه؟؟؟؟؟(شوخی):192:
تقریبا یه نیسان کافیه . همونارو میفروشم خرج و مخارج مهمونی شما رو در میارم

1-به نظرت چیکار کردی که مورد غضب امیر حسین قرار گرفتی والان زیر ذره بینی؟
شاید چون بهش میگم ماهی تاریکی
و یا شاید بخاطر نزاشتن عکس اونور انباری
و یا بخاطر مزاحمت تلفنی

2-برای تک تک مدیرا یه شکلک بزار
این شکلک برای همه
:[l1:

3-کلأ ادم مثبت اندیشی هستی یا نه؟
کلا نه مخصوصا توی این دوره و زمونه

4-به طور میانگین هزینه تانکهات در طول ماه چقدره؟
ماهی 50 هزار تومن

5-یک شبانه روز برق بره فکر میکنی چه بلایی سر تانکهات بیاد؟
همون موقع سر ماهی و گیاه که بلایی نمیاد ولی سیکل همه تانکها بهم میریزه و بعدها بعضی ماهیها تلف میشن

6-چرا داشتن تانک گیاهی در افقهای دور دسته؟
چون هرچی بگذره تجربه بیشتر و در افق دور دست شخص حرفه ای میشه

7-چرا بیشتر کسایی که تانکای گیاهی باحال ودرجه یک دارند بچه شمالند ؟
شاید چون اینجا پر از دکورهای آماده ای هست که خدا درست کرده و ما هر روز داریم میبینیم
دیزاین کردن شخص خوب باشه با ساده ترین گیاها هم میتونه حرف اول رو بزنه

8-یه نصیحت به من بکن
حواستو خوب جمع کن

سوالا رو هم یه خرده جزئی تر جواب بده برادر من،چرا انقدر کلی گویی میکنی؟
سئوالها جزئی هستن و جواب کوتاه لازم دارن

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۳۰, 10:08
1- وقتایی که از کار خسته میشی غیر از رسیدگی به تانکها ترجیح میدی چکار کنی؟
2- تا بحال شده حوصلت از تانکها سر بره؟
3- کسی که سرمایه توی دستش داره بر حسب چیزهایی که تجربه کردی پیشنهاد کار یا سرمایه گذاری ؟؟
4- شیرین ترین خاطره زندگیت؟
5- بزرگترین و با ارزشترین تجربه ای که بدست آوردی؟
6- امیر حسین فکر کنم امروز دفاع داره به نظرت چند میگیره ;) :d
7- کدوم شکلک سایت رو بیشتر از همه دوست داری؟
8- کدوم فصل؟ چرا؟
9- یه نصیحت بهم بکن
10- قوتبالی هستی؟ قرمز یا آبی یا ... چرا رشت و انزلی همیشه دعواست سر فوتبال با اینکه تیمهاشون مطرح نیست زیاد

aligator
۱۳۹۲-۱۰-۳۰, 11:25
واما سوالای همیشگیaligator:

برنامت برای ادامه راه؟

امیدت به اینده؟

ادم مذهبیی هستی یانه؟

نظرت راجب شلوار جین؟

کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟

اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟

اگه رئیس مجلس میشدی....؟

اگه رئیس قوه قضاییه.......؟

اگه استاندار............؟

اگه شهردار............؟

اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟

اگه مدیر یه مدرسه.........؟

اگه مستخدم مدرسه.........؟

rohollajalili
۱۳۹۲-۱۰-۳۰, 13:23
سلام به اقا مهدی عزیز میخواستم بدونم دوست داری یه کارگاه تکثیر گیاهان اکواریومی داشته باشی ؟ موسیقی گوش میکنی و چه نوع اهنگ هایی رو دوست داری ؟ورزش مورد علاقت چیه و چه ورزشی رو انجام میدی ؟تا حالا شده ار رفیقت ضربه بخوری ؟ چه حالی شدی و چه فکری کردی؟نظرت در مورد من چیه و یه نصیحت برادرانه بهم چیه ؟

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۳۰, 15:23
1- وقتایی که از کار خسته میشی غیر از رسیدگی به تانکها ترجیح میدی چکار کنی؟
به درس و مشق بچه ها رسیدگی میکنم . عکسهای تانکهای گیاهی خارجی هارو توی مبایل نگاه میکنم . فیلم نگاه میکنم . میرم فرومهای مختلفی که عضو هستم مطلب میخونم و کارهای روزمره

2- تا بحال شده حوصلت از تانکها سر بره؟
حوصلم سر نرفته بلکه دکوری که چند ماه ازش گذشته برام تکراری میشه و در فکر تغییر دکورش میوفتم

3- کسی که سرمایه توی دستش داره بر حسب چیزهایی که تجربه کردی پیشنهاد کار یا سرمایه گذاری ؟؟
بستگی به میزان سرمایه داره . بهترینش توی این دوره و زمونه خوراک و تغذیه مردم هستش
اگه سرمایه کمه مغازه خوراک بزنه . اگر سرمایه زیادی داره - کلی فروشی بکنه یعنی به مغازه ها جنس بفروشه. اگر خیلی سرمایه داره بره تو کار تولید مواد غذایی

4- شیرین ترین خاطره زندگیت؟
خاطرات زیاد دارم و کلا همه لحظات زندگی غیر از موقعی که خواب هستیم خاطرس
موقعی که توی منطقه نفت شهر بودم و میخواستم آخرین امضای پایان سربازی رو از فرمانده گردان بگیرم رفتم توی چادر فرماندهی دیدم یکی از هم گروهانی های خودمون که ترک بود داخل چادره . کاغذ رو گذاشتم جلوی فرمانده . گفت اع شریف زاده توهم داری میری ؟ ولی تا شیرینی ندی امضا نمیکنم . حالا شیرینی از کجا بیارم تو این کوه و بیابون . به دوستم هم همینو گفت . رفیقمون افتاد به التماس که قربان لطفا امضا کنید از این جهنم خلاص بشم . فرمانده گفت اع پدر سوخته - نمیشه باید شیرینی بدی اونم زیاد .
خلاصه مونده بودیم چیکار کنیم . رفیقم گفت قربان یه جک ترکی میگم اگر خوب بود برام امضاش کنید باشه ؟ فرمانده گفت باشه ولی اگر چرت بود باید دوبله شیرینی بدی . گفت باشه . الان جکی که گفت یادم نیست و خیلی فکر کردم یادم بیاد ولی درست یادمه که اونقدر خندیدیم که چشمامون پر از اشک شده بود . فرمانده گروهان از خنده دل درد گرفته بود . فرمانده گفت بیا پدرسوخته ورقو بده امضا کنم . همینجور که داشت میخندید ورق منم امضا کرد

5- بزرگترین و با ارزشترین تجربه ای که بدست آوردی؟
بزرگترین تجربه من اینه که نه حرف کسی رو باور کنم و نه بکسی اطمینان کنم

6- امیر حسین فکر کنم امروز دفاع داره به نظرت چند میگیره ;) :d
امیر حسین پسر زرنگیه و فکر کنم نمره خوبی بگیره و صد البته بستگی به استاد داره . خدا کنه استادشون شاخ نباشه وگرنه . . .

7- کدوم شکلک سایت رو بیشتر از همه دوست داری؟
از این شکلک هم خوشم میاد :85:

8- کدوم فصل؟ چرا؟
بهار . خوش آب و هوا . طبیعت تازه . گل . پروانه . پرنده ها . سر سبزی

9- یه نصیحت بهم بکن
به هیچکس کامل اطمینان نکن

10- قوتبالی هستی؟ قرمز یا آبی یا ... چرا رشت و انزلی همیشه دعواست سر فوتبال با اینکه تیمهاشون مطرح نیست زیاد
فوتبالی نیستم . فوتبال ایرانی هارو بارها نگاه کردم و دیدم افتضاح بازی میکنن درحالی که خارجی ها خیلی دقیق و حساب شده بازی میکنن . بازی ایرانی ها هردمبیلیه و در واقع از آماتور هم کمترن
آخ آخ انزلی نگو بگو
ببخشید نمیتونم ادامه بدم چون سمیه خانوم اینجاست

ارادت

واما سوالای همیشگیaligator:

برنامت برای ادامه راه؟

همین پلنت رو ادامه میدم تا ببینم بیشتر پیشرفت میکنم یا نه

امیدت به اینده؟

ادم مذهبیی هستی یانه؟

مذهبی هستم ولی در حد معمولی

نظرت راجب شلوار جین؟
شلواره دیگه . واسه پوشیدنه خب میپوشیم . جلف نباشه کافیه

کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟
برند چی ؟ اگر منظورت همه چی هست بنده برند آلمان و ژاپن - رو قبول دارم

اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟
بعنوان اولین کار خانومها رو از تمام ادارات و شرکتها و کارخونه ها بیرون میکردم که پسرهای جوون بتونن برن سر کار

منظورم خانومهایی هست که سرپرست خانواده نیستن

اگه رئیس مجلس میشدی....؟
هیچکاری نمیتونستم بکنم چون رای با اکثریت نمایندگان مجلسه

اگه رئیس قوه قضاییه.......؟
بدهکاران اقتصادی رو دادگاهی و اموال عمومی رو سرجاش بر میگردونم

اگه استاندار............؟
شغل ایجاد میکردم

اگه شهردار............؟

به تمیزی و زیبایی شهر توجه میکردم

اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟
کتابهارو از مطالب بیخود که بدرد زندگی نمیخوره حذف میکردم

اگه مدیر یه مدرسه.........؟

مشکلات مدرسه رو سریع حل میکردم

اگه مستخدم مدرسه.........؟
به تمیزی مدرسه اهمیت میدادم

ارادت

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۳۰, 15:41
سلام به اقا مهدی عزیز میخواستم بدونم دوست داری یه کارگاه تکثیر گیاهان اکواریومی داشته باشی ؟ موسیقی گوش میکنی و چه نوع اهنگ هایی رو دوست داری ؟ورزش مورد علاقت چیه و چه ورزشی رو انجام میدی ؟تا حالا شده ار رفیقت ضربه بخوری ؟ چه حالی شدی و چه فکری کردی؟نظرت در مورد من چیه و یه نصیحت برادرانه بهم چیه ؟

سلام آقا روح الله عزیز
اگر تهران بودم حتما از چند سال پیش کارگاه تکثیر گیاهان آکواریومی زده بودم ولی در رشت بازاری نداره ولی دارم در حد کم روش کار میکنم و برای بعضی بچه ها به شهرهاشون گیاه میفرستم

موسیقی بدون کلام گوش میدم . آهنگهایی که بکوب بکوب باشه یا اگر کلاسیک هست باید سازهاش رو بپسندم که خوشم بیاد

من ورزشهای رزمی تکواندو - کاراته و کونگ فو کار کردم چون هم علاقه به ورزشهای رزمی دارم و هم استیل بدنیم خوبه و خوب میتونم ضربات رو قفل کنم . بعد از سربازی روحیه ام بهم ریخت و همه رو گذاشتم کنار و الان فقط شنا میرم

از رفیق ضربه نخوردم . یعنی نزاشتم کار به اونجاها بکشه . کوچکترین کجروی ببینم ازش جدا میشم تا کار به ضربه خوردن نکشه

نظرم در مورد شما خوبه ولی از راه دور . باید چند صباحی با هم باشیم تا بطور یقین بگم چه جور رفیقی هستی

نصیحت : فقط با آدمهای خوب نشست و برخواست کن . با بقیه فقط سلام و علیک . همین

elias.kh
۱۳۹۲-۱۰-۳۰, 16:32
سلام
خوبی مهدی جان خوش میگزره؟
1 تو مدرسه درسات چه طوری بود ؟
2 تا حالا چنتا تجدید داشتی؟
3از چه درسی از همه بیشتر خوشت میاد؟
4 دوست داری کدوم درس دیگه تو مدرسه ها درس ندن؟
5 در مورد گیاهان آکواریومی و آکوارذیوم کتاب هم می خونی؟چی؟
6 نظرت در مورد من چیه؟
7 به نظرت می تونم یک آکواریوم گیاهی خوب داشته باشم؟
8 در سال چند بار مشهد میای؟
9 نظرت درباره اکواریوم های آب شور چیه؟
10 بهترین منبعت در سایت های خارجی در مورد آکواریوم گیاهی چیه؟
فعلا خداحافظ

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۰-۳۰, 16:34
سلام به اقا مهدی گل.....

چاریوت....به احترام استاد....کیونگنه....;) (البته اگه اشتباه ننوشته باشم )

ما خعلی مخلصیم استاد.....یه دولیو بزن نفسمون کنده شه....

من یکم دیر رسیدم ولی یه چنتا سوال میپرسم.....

1. mp3 باحالم میزنی؟؟؟:d

2 . کبوتر دوس داری؟؟ اسم یه نژاد از کبوترو بگو واسمون.....

3.چطوری با انجمن ها اشنا شدید؟؟؟اولین انجمنی که اومدید؟؟؟

4.چی شد رفتین طرف رشته های رزمی؟؟؟

5.کمربند تکواندورو تا کجا رسومندی؟؟؟

6.تاحالا پیاده کردی رو کسی فنارو؟؟؟

7.دقیقا چه کار کامپیوتری انجام میدی؟؟

ممنون مهدی جان

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۰-۳۰, 17:09
سلام
سلام الیاس جان

خوبی مهدی جان خوش میگزره؟
خوبم ولی خوش نیستم . توی این دوره زمونه به کی خوش میگذره که من دومیش باشم

1 تو مدرسه درسات چه طوری بود ؟
درسام معمولی بود

2 تا حالا چنتا تجدید داشتی؟
زمان دبیرستان فقط تجدیدی داشتم که بالاخره جوونی بودو باد کله

3از چه درسی از همه بیشتر خوشت میاد؟
جغرافیا

4 دوست داری کدوم درس دیگه تو مدرسه ها درس ندن؟
تاریخ

5 در مورد گیاهان آکواریومی و آکوارذیوم کتاب هم می خونی؟چی؟
کتاب تا دلت بخواد . هر کتابی توی ایران در مورد گیاهای اکواریومی بوده خریدم خوندم

6 نظرت در مورد من چیه؟
بنظر پسر خوبی هستی ولی باید از نزدیک ببینمت

7 به نظرت می تونم یک آکواریوم گیاهی خوب داشته باشم؟
حتما میتونی . کار شاقی نیست . فقط مطالعه و تجربه میخواد و البته مایه تیله

8 در سال چند بار مشهد میای؟
هر 4 - 5 سال

9 نظرت درباره اکواریوم های آب شور چیه؟
آبشور هم خیلی دوست دارم خصوصا ریف ولی برای مخارجش پولم نمیرسه

10 بهترین منبعت در سایت های خارجی در مورد آکواریوم گیاهی چیه؟
منابعی که مال شرکت ADA هست

فعلا خداحافظ
خداحافظت

سلام به اقا مهدی گل.....
سلام علی آقای گل

چاریوت....به احترام استاد....کیونگنه....;) (البته اگه اشتباه ننوشته باشم )
آفرین بلدیا . مثل اینکه سرت تو کاره

ما خعلی مخلصیم استاد.....یه دولیو بزن نفسمون کنده شه....
مخلصم . دولیو هم برات میزنم ولی از فیلیپینی بیشتر خوشم میاد

من یکم دیر رسیدم ولی یه چنتا سوال میپرسم.....
حالا کو . مونده . دیروز شروع کردم

1. mp3 باحالم میزنی؟؟؟:d
فقط موزیک بیکلام اونم بزن بکوب . رپ فارسی هم اگه پرملات باشه نه اینکه پرت بخونه

2 . کبوتر دوس داری؟؟ اسم یه نژاد از کبوترو بگو واسمون.....
بچه که بودم یه پیر مرد جلوی در خونمون بهم یه بچه کبوتر داد . بزرگش کردم . سفید بود . داداش بزرگم هواسش نبود نیمکت چوبی رو انداخت روش و کبوتر مرد . بعد از اون دیگه نگه نداشتم

3.چطوری با انجمن ها اشنا شدید؟؟؟اولین انجمنی که اومدید؟؟؟
چندین سال بود آکواریوم آبشیرین داشتم . انواع گورامی - آنجل - بارب - خیلی ماهی داشتم . هر چند وقت مریض میشدن میمردن . کتاب های مختلف خوندم ولی اونی نبودن که میخواستم . این بود که رفتم توی فروم های مختلف عضو شدم تا بدونم چیکار باید بکنم . اولیش نیک بود

4.چی شد رفتین طرف رشته های رزمی؟؟؟
بالاخره هر پسری به هنرهای رزمی علاقه داره . اصلا توی خون ما هست

5.کمربند تکواندورو تا کجا رسوندی؟؟؟
اول رفتم کاراته . همون زمان کلاس خصوصی پیش رفیقم کونگ فو هم کار میکردم . تکواندو قرمز داشتم . سر امتحان کمربند مشکی توی مبارزه انگشت وسط پای راستم شکست و تا دو ماه توی گچ بود . بازش که کردم زمان سربازی بنده رسیده بود پس رفتم بدنبال بدبختیم

6.تاحالا پیاده کردی رو کسی فنارو؟؟؟
توی خونه نه ولی توی مدرسه همش کارمون همین بود

7.دقیقا چه کار کامپیوتری انجام میدی؟؟
از ساده ترین کار که تعویض ویندوز باشه تا جمع کردن سیستم

ممنون مهدی جان
قوربانت

aligator
۱۳۹۲-۱۱-۰۱, 12:57
نبینم بیکار نشسته باشی!
1-اول از همه بگو ببینم چرا هرکی میاد اینجا ازت پند ونصیحت میخواد؟:-?
2-پس این امیر حسین که حکم کرده برا شما خودش کو؟چرا حضور فعال نداره؟
3-چرا شما هیچ حضوری تو ذره بینای قبلی نداشتی؟بعد از اینم قصد داری همین رویه رو ادامه بدی؟
4-چرا پولت به ابشور نمیرسه؟الان یه تانک گیاهی اصولی رو یه دوستی برا من جمع زد گفت 1/5در میاد!خب این مبلغ با یه اب شور یکیه دیگه...
5-چرا مسابقات کشوری وبین المللی شرکت نمیکنی؟(شرکت به صورت حضوری وبرپا کردن تانک در محل مسابقه)اصلأ بهش فکر کردی؟
6-چرا انقدر کم حرفی؟چرا تو بحثای مدیران شرکت نمیکنی؟چرا؟واقعأ چراااااااا؟؟:106:
7-راستشو بگو،شما ازینایی بودی که انقلاب کردند یا تو انقلاب دخالتی نداشتی؟؟
8-با کسایی که زیر اب دیگران رو میزنن چه برخوردی داری؟تاحالا کسی باهات این کارو کرده؟
9-راهکار شما شمالیا با این رطوبت ونم ونا چیه؟؟؟چرا وقتی ماها میایم شمال بعد یه هفته استخون درد میگیریم؟راهکاری داره این موضوع؟
10-اهل مسافرت هستی یا نه؟ اخرین سفری که رفتی کی و به کجا بوده؟(سفر کاری منظورم نیست)
فعلأ اینا باشه تا شب...

mahdi3000
۱۳۹۲-۱۱-۰۱, 14:37
نبینم بیکار نشسته باشی!
واقعا بیکاری خیلی بده

1-اول از همه بگو ببینم چرا هرکی میاد اینجا ازت پند ونصیحت میخواد؟:-?
پیر مردم دیگه . هرکی پیر مردی رو میبینه میگه بابابزرگ یه نصیحت بما بکن عاقبت بخیر شیم خخخخخخخ

2-پس این امیر حسین که حکم کرده برا شما خودش کو؟چرا حضور فعال نداره؟
امیر حسین داره برام جمع میکنه . ببین کی هوار بشه رو سرم

3-چرا شما هیچ حضوری تو ذره بینای قبلی نداشتی؟بعد از اینم قصد داری همین رویه رو ادامه بدی؟
والا خوشم نمیاد از دیگران سئوالهای شخصی بپرسم . در واقع توی زندگی خصوصی خودم هم همینجوری هستم و کلا کاری بکار کسی ندارم

4-چرا پولت به ابشور نمیرسه؟الان یه تانک گیاهی اصولی رو یه دوستی برا من جمع زد گفت 1/5در میاد!خب این مبلغ با یه اب شور یکیه دیگه...
دیگه پولامو در راه تانکهای گیاهی خرج کردم و چیزی برام نمونده بخوام بیوفتم دنبال آبشور . آخه میدونی من مرضم اینه که برای هر چیزی - همه لوازمشو باید داشته باشم . خودمو تا گودی گلو میندازم توی خرج . بخوام برم دنبال آبشور مرضم میگیره میرم هرچی کتاب درباره آبشور هست میخرم . تازه الان که آبشور ندارم چند تا کتاب ازش دارم و هر وقتی مطالعه میکنم

5-چرا مسابقات کشوری وبین المللی شرکت نمیکنی؟(شرکت به صورت حضوری وبرپا کردن تانک در محل مسابقه)اصلأ بهش فکر کردی؟
مسابقه کشوری تانک گیاهی تا حالا ندیدم . واسه مسابقات خارجی 2013 میخواستم شرکت کنم ولی تانکم دیر آماده شد و مهلت ارسال عکس گذشته بود
6-چرا انقدر کم حرفی؟چرا تو بحثای مدیران شرکت نمیکنی؟چرا؟واقعأ چراااااااا؟؟:106:
گفتم که اخلاقم اینجوریه . آدم کم حرفی هستم . توی مسایل مهم باشه شرکت میکنم ولی هر وقت میام تو بحثای مدیران میبینم صحبت های معمولیه و کار مهمی نیست

7-راستشو بگو،شما ازینایی بودی که انقلاب کردند یا تو انقلاب دخالتی نداشتی؟؟
زمان انقلاب من کلاس پنجم ابتدایی بودم . میرفتم خیابون برای تماشا . لاستیک و درخت و ماشین آتیش میزدن و ازین حرفا

8-با کسایی که زیر اب دیگران رو میزنن چه برخوردی داری؟تاحالا کسی باهات این کارو کرده؟
من آدم حساسی هستم . ببینم کسی زیر آبزنی میکنه - نمیدونم دیگران رو مسخره میکنه و از این چیزا باهاش قطع رابطه میکنم . اعصابم خورد میشه . اصلا دیوونه میشم میخوام خرخرشو بجوم

9-راهکار شما شمالیا با این رطوبت ونم ونا چیه؟؟؟چرا وقتی ماها میایم شمال بعد یه هفته استخون درد میگیریم؟راهکاری داره این موضوع؟
بیشتر ما هم کمر درد و پا درد داریم ولی خونه هامون رو کرسی بلند درست میکنیم . یعنی 5-6 تا پله میخوره تا بیایم بالا . البته برای خونه های ویلایی گفتم . دیگه اینکه سیر میخوریم . خیلی کم آب میخوریم

10-اهل مسافرت هستی یا نه؟ اخرین سفری که رفتی کی و به کجا بوده؟(سفر کاری منظورم نیست)
فعلأ اینا باشه تا شب...
مسافرت خیلی دوست دارم ولی ماشین ندارم چون ممنوع الماشین هستم . تصادفی که در جاده آستارا به انزلی کردم باعث شد همسرم اسم ماشین رو بشنوه غوغا بپا کنه . آخه من خیلی سرعت رو دوست دارم . الان فقط موتورسیکلت دارم که بازم خانومم به همون گیر میده
آخرین سفرم تهران بوده برای مریضی خونومم

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۰۱, 23:12
با تشکر از مهدی عزیز که با حوصله جواب همه دوستان رو داد و همینطور تشکر از همه کسانی که در این تاپیک شرکت کردند
این تاپیک بسته و به آرشیو امروزی اضافه شد