PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل xinput1-3 در نصب بازی

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۱-۰۴, 10:16
سلام دوستان
من میخوام یه بازی نصب کنم روی سیستم بعد از نصب و موقع اجرا سیستم همچین اروری میده... ( THE PROGRAM cant start because XINPUT1-3.DLL is missing from your computer . try reinstalling the program to fix this problem

به نظر شما مشکلش چی میتونه باشه؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۰۴, 10:25
سلام دوستان
من میخوام یه بازی نصب کنم روی سیستم بعد از نصب و موقع اجرا سیستم همچین اروری میده... ( THE PROGRAM cant start because XINPUT1-3.DLL is missing from your computer . try reinstalling the program to fix this problem

به نظر شما مشکلش چی میتونه باشه؟؟؟

ممنون
سلام

مشکل فایل گم شده ست علی جان
سورس بازی ناقصه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۱-۰۴, 10:51
یعنی میگی سی دیش مورد داره؟؟؟

اخه چنتا بازی دیگم بوده که همچین اروری میداد و یه فایلش گم شده بود که رو یک سیستم دیگه میریختیم بازی رو و بعد اون فایل رو منتقل میکردیم به سیستم خودمون و راه میوفتاد...!!!

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۰۴, 10:58
یعنی میگی سی دیش مورد داره؟؟؟

اخه چنتا بازی دیگم بوده که همچین اروری میداد و یه فایلش گم شده بود که رو یک سیستم دیگه میریختیم بازی رو و بعد اون فایل رو منتقل میکردیم به سیستم خودمون و راه میوفتاد...!!!پس 100٪ مشکل از ضعیف شدن دی وی دی درایوت هست که نمیتونه همه فایلها رو کامل بخونه
احیانا باید سامسونگ باشه ( اگر نو هست ) و اگر قدیمیه که به دلیل کهولت سن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۱-۰۵, 07:00
سلام

hp هستش حامد جان چند ماه بیشتر نیست این سیستم خونرو بستم....!!!!!

™@я€z
۱۳۹۲-۱۱-۰۵, 13:30
سلام

hp هستش حامد جان چند ماه بیشتر نیست این سیستم خونرو بستم....!!!!!

سلام

علی جان اگر hp هست به نظر من هم ضعیفه چون خودم هم دارم اصلا ازش راضی نیستیم.....
حتی اینو من بعد برندliteon گرفتم به جرات میتونم بگم با اینکه از اون نو تر هست اما
خیلی ضعیفتر هست تو خواندن.....

موفق باشید

muhammad76
۱۳۹۳-۱۱-۰۷, 20:26
درود
به نظره من مشکل از فایل های دایرکت ایکس هست

aligator
۱۳۹۳-۱۱-۰۷, 21:44
درود
به نظره من مشکل از فایل های دایرکت ایکس هست
دوست عزیز بالا اوردن تاپیک های تاریخ گذشته و ارسالهای اسپم پیاپی بر خلاف قوانین فرم هست.
لطفأ رعایت کنید تا مجبور به برخورد نباشیم
موفق باشید