PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید مودم همراه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۱-۰۹, 16:23
سلام دوستان

میخواستم ببینم کسی تاحالا از این مودم های همراه مبین نت استفاده کرده؟؟؟چطورن؟؟؟تعرفه هاش چطوره؟؟؟در حد اینترنت خونگی خط های مخابرات هست؟؟؟

مودم های سیم کار خور اگه روش رایتل بندازیم چطوره؟؟؟سرعت دانلودش چطوره و تعرفه هاش چطوره؟؟؟

ممنون

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۱۱-۱۰, 08:35
سلام دوستان

میخواستم ببینم کسی تاحالا از این مودم های همراه مبین نت استفاده کرده؟؟؟چطورن؟؟؟تعرفه هاش چطوره؟؟؟در حد اینترنت خونگی خط های مخابرات هست؟؟؟

مودم های سیم کار خور اگه روش رایتل بندازیم چطوره؟؟؟سرعت دانلودش چطوره و تعرفه هاش چطوره؟؟؟

ممنون

سلام علی جان
اینترنت مبین نت خیلی خوبه
من از 2 و 4 مگ اون استفاده کردم (البته با مودم های رومیزی)و واقعا راضی بودم.
تعرفه هاش هم توی خود سایت مبین نت هست و به نسبت مقرون به صرفه است حتی برای کاربرهای پرمصرف.
در مورد مقایسه با اینترنت adsl هم بهخیلی چیزا بستگی داره اگه سرعت ها یکی باشه خب به میزان آنتن دهی منطقه شما(در مورد وایمکس) بستگی داره.
سرعت رایتل هم تا 2 مگ(که تحت شرایط خاص میدن) وجود داره و من از اون هم راضی بودم.
اگه بتونی سرعت 2 رایتل رو بگیری اولین گزینه به نظر من اونه.

™@я€z
۱۳۹۲-۱۱-۱۰, 09:54
سلام

علی جان در تکمیل فرمایش آقا محسن عزیز عرض کنم
من از تعرفه adsl طرف شما خبر ندارم اما نسبت به تعرفه ما خیلی گرونتر هست
مثلا نامحدود ۵۱۲ رو الان من ماهانه ۲۵ تومن دارم استفاده می کنم ...

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۱-۱۳, 10:19
ممنون بچه ها

محسن جان 2 مگ رایتل رو تحت چه شرایطی میدن؟؟؟512 رو تست کردی؟؟؟چطوره؟؟؟با همین مودم های سیم کار خور تست کردی شما؟؟؟2گ رو با چند گیگ ترافیک و با چه هزینه ای گرفتی داداش؟؟؟

رضا جان اون نامحدود 512 رو از مبین نت میگیری 25؟؟؟

ما زاهدان از مخابرات 512 2 گیگ رو حدود 12 میگیریم هر گیگ ترافیک اضافه هم 4200 مبین و رایتل خبر ندارم ولی فکر میکنم کل کشور یکی باشه هزینه هاش...

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۱۱-۱۳, 10:43
ممنون بچه ها

محسن جان 2 مگ رایتل رو تحت چه شرایطی میدن؟؟؟512 رو تست کردی؟؟؟چطوره؟؟؟با همین مودم های سیم کار خور تست کردی شما؟؟؟2گ رو با چند گیگ ترافیک و با چه هزینه ای گرفتی داداش؟؟؟

ما زاهدان از مخابرات 512 2 گیگ رو حدود 12 میگیریم هر گیگ ترافیک اضافه هم 4200 مبین و رایتل خبر ندارم ولی فکر میکنم کل کشور یکی باشه هزینه هاش...

سلام علی جان
من یه شرکت ثبت شده دارم و از اون طریق تونستم بگیرم.
با همون مودم های سیم کارتی داداش.
30گیگ ترافیک رو 42 تومن گرفتم.

™@я€z
۱۳۹۲-۱۱-۱۳, 18:44
ممنون بچه ها

سلام

خواهش می کنم علی جان نه از خود مخابرات adsl ۵۱۲
نامحدود رو گرفتم ۲۵ تومن.