PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت ریست شدن سیستم ؟

Hamzeh
۱۳۹۲-۱۱-۱۰, 21:54
سلام

کسی میدونه چرا سیستم مداوم ریست میکنه . البته قبل ریست یه لحظه این صفحه ی معروف ابی رنگ میاد همش .؟!

محمدمحسن
۱۳۹۲-۱۱-۱۰, 22:23
سلام

کسی میدونه چرا سیستم مداوم ریست میکنه . البته قبل ریست یه لحظه این صفحه ی معروف ابی رنگ میاد همش .؟!

سلام برا من هم قبل از اینکه ویندوزم رو قانونی کنم این شکلی میشد وهمون صفحه آبی و عداد ضاحر میشد .

بعداز این که ویندوز را کرکش رو نصب کردم خداروشکر به مشکل بر نخوردم.

از رم هم میشه رم را خارج کنید متالیز هایش را تمیز کنید .

و از بین رفتن چشم حرارتی cpuهم چک شود .

Hamzeh
۱۳۹۲-۱۱-۱۰, 22:34
سلام برا من هم قبل از اینکه ویندوزم رو قانونی کنم این شکلی میشد وهمون صفحه آبی و عداد ضاحر میشد .

بعداز این که ویندوز را کرکش رو نصب کردم خداروشکر به مشکل بر نخوردم.

از رم هم میشه رم را خارج کنید متالیز هایش را تمیز کنید .

و از بین رفتن چشم حرارتی cpuهم چک شود .

مشکل از رم و سی پی یو نیست . اینا رو چک کردم . ویندوز هم موردی نداره . فقط شکم رو هارد هستش .

محمدمحسن
۱۳۹۲-۱۱-۱۰, 22:40
مشکل از رم و سی پی یو نیست . اینا رو چک کردم . ویندوز هم موردی نداره . فقط شکم رو هارد هستش .

کابلهای هارد رو خارج کنید با مسواک تمیز کنید . اگر حل نشد

هارد شما بکسکتور دارد .

Hamzeh
۱۳۹۲-۱۱-۱۰, 22:44
کابلهای هارد رو خارج کنید با مسواک تمیز کنید . اگر حل نشد

هارد شما بکسکتور دارد .

هم تمیز کردم هم جای کابلا رو عوض کردم . خودم هم فکر میکنم بد سکتور داره . چون یه هاردم رو همینجوری از دست دادم . این هارد هم همون موقع رو سیستم بود . چند بار به ذهنم زد که کلا این هارد رو بزارم کنار و یا هارد جدید بگیرم . چون رم رو تست کردم و مشکل از رو هم نبود . رم هام همشون سالم هستن . ممنون از راهنماییت

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۱۱-۱۱, 06:15
هم تمیز کردم هم جای کابلا رو عوض کردم . خودم هم فکر میکنم بد سکتور داره . چون یه هاردم رو همینجوری از دست دادم . این هارد هم همون موقع رو سیستم بود . چند بار به ذهنم زد که کلا این هارد رو بزارم کنار و یا هارد جدید بگیرم . چون رم رو تست کردم و مشکل از رو هم نبود . رم هام همشون سالم هستن . ممنون از راهنماییت

سلام حمزه جان
داداش وقتی سیستم شما بالا میاد
وارد صفحه بوت بشید و دمای سی پی یو رو چک کنید
باید حداکثر 59 باشه
اگه فن سی پی یو خوب کار نکنه
یا اتصال بین بدنه مسی فن و سی پی یو از بین بره
برای پایین نگه داشتن دمای سی پی یو
خودش خودش رو ریست میکنه
در اکثر مواقع مشکل با کمی خمیر سیلیکن حل میشه
.
.
.
اگر در صفحه آبی پیغام فتل ارور fatall error رو مشاهده کنی
مشکل یا از رم هست
یا از شکاف PCرم
اینا رو چک کن پیداش می کنی.

hesam
۱۳۹۲-۱۱-۱۱, 19:08
با توجه به اون صفحه آبی مشکل از cpu و به نظر من حتی از هارد نیست. من بعد از اینکه بازی max payne 3 رو نصب کردم با این مشکل روبرو شدم. برای برطرف کردنش گفته بودن که باید آخرین service pack ویندوز رو نصب کرد. منم دیدم اینطوری بیخیال شدم و پاکش کردم. مشکل حل شد.