PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید ماشین تا 12 تومن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۱-۲۴, 11:16
سلام به همه

خب ادامه بحث رو اوردم اینجا تا به درد سایر دوستان هم بخوره....

میخوام یه ماشین بخرم تا سقف 12 تومن....خودم هاچ بک های طرح قدیم رو دوس دارم ولی گیر نیاوردم فعلا.....

امروز رفتم سایپا و یه طرح جدید اومده بود برای سایپا 131 که 8 یا 9 تومن الان میدیم و اردیبهشت یا خرداد تحویل میدن ....احتمالا موقع تحویل هم باید 1 تومن بدیم که با سود مشارکت و اینجور چیزا میشه حدود 600 تومن..... و 7 تومن هم وام داره که هر 6 ماه یک قسط باید پرداخت کنیم تا 4 تا قسط.....قیمت ماشین هم تقریبا 16 در میاد......

میگم این صندوق دارا واسه جاده یکم بهتره و جادار تره.....

نظرتون چیه؟؟؟؟

™@я€z
۱۳۹۲-۱۱-۲۴, 11:20
سلام

علی جان به نظر من صندوق دار خیلی بیشتر به کار آدم میاد
مسافرت و.....

پیشا پیش مبارکه@};-

hesam
۱۳۹۲-۱۱-۲۴, 11:55
منم با نظر رضا در مورد صندوق دار موافقم. بعدش کلا دور و بر ماشین قدیمی رو خط بکش(هاش بک طرح قدیم). پراید ماشینی نیست که آدم مدل پایینشو بخره.

masih
۱۳۹۲-۱۱-۲۴, 12:16
علی جان پیشاپیش مبارکه ب نظر من هاچ بکو بیخیال
بعد هم ماشینای الان نوشون درست ب ادم کارنمیده چ برسه دست دوم

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۲۴, 13:00
فعلا توی صندوق دارها 131 بهترین گزینه هست
132 ها رنگ سپرشون پریدگی پیدا میکنه بعد از چند وقت

این رو هم اضافه کنم 2 تومن باید سود بدی توی این طرح یعنی بهت گفتن 6 تومن وام داره ؛ 8 تومن ازت چک میگیرن و برای تحویلش هم حداقل روی شهریور حساب کن ( اگر الان واریز اولیه رو انجام بدی )

مراحل رو رفتم ( البته نه برای خودم ) قرار بوده دیماه تحویل بدن اما هنوز تحویل ندادن ( تیبا )

aligator
۱۳۹۲-۱۱-۲۴, 13:40
سلام
برید کنار که کارشناس اومد !!! خخخخخخخخخخخخخخ
علی جان به جای اینکه خودتو در گیر ثبت نام ماشین بکنی،این پولو بزار تو بانک،معدل حساب بگیر و وام از بانک بگیر...
شما 10تومن که بزاری توی بانک تا 3ماه دیگه یه وام بانکی بگیر و برو ماشنو از بازار بخر،باور کن این 500 تومن که توی بازار بیشتر میدی خیلی بهتره تا خون جگرهایی که خودرو ساز بهت میده...:88:
ما تا الان صابون ایران خودرو به تنمون خورده... خیلی بد بود خدماتشون...فکر نمیکنم سایپا بهتر باشه!

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۲۴, 13:49
سلام
برید کنار که کارشناس اومد !!! خخخخخخخخخخخخخخ
علی جان به جای اینکه خودتو در گیر ثبت نام ماشین بکنی،این پولو بزار تو بانک،معدل حساب بگیر و وام از بانک بگیر...
شما 10تومن که بزاری توی بانک تا 3ماه دیگه یه وام بانکی بگیر و برو ماشنو از بازار بخر،باور کن این 500 تومن که توی بازار بیشتر میدی خیلی بهتره تا خون جگرهایی که خودرو ساز بهت میده...:88:
ما تا الان صابون ایران خودرو به تنمون خورده... خیلی بد بود خدماتشون...فکر نمیکنم سایپا بهتر باشه!
توی چت باکی هم تقریبا من همینو گفتم علی جان
واقعا اذیت میکنن برای ماشین شرایطی

همین 6-7 ماهی که میخوای به انتظار ماشین بشینی
پولت رو بخوابون رسالت ( فکر کنم زاهدان داره )
12 تومن رو 6 ماه که بگذاری 15 ماهه میتونی 12 تومن با سود 2٪ بگیری و همینطور تناسبی 6 تومن 30 ماهه بهت میده که + 12 کنی میتونی بری یکی از نمایندگی ها که ماشین اماده تحویل داره فوری ماشینت رو برداری قسطت هم میشه تقریبا ماهیانه 205 تومن که کمتر از هر 6 ماه 1.5 سایپاست 2 تومن سود ندادی هیچ 2 تومن هم گذاشتی توی جیبت
سند ماشینت هم آزاده دست خودت
توی این طرحها تا وقتی همه چکها پاس نشه سند بهت نمیدن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۱-۲۵, 11:27
ممنون از همه دوستان برای نظرات خوبشون....

بچه ها ماشینو 3 ماهه تحویل میدن نه 6 ماهه که...!!!!

والا ما همیشه ماشینایی که گرفتیمو چه از سایپا و پ ایران خودرو سر وقت و این سمندرو که الان داریمو زودتر از موعد تحویل دادن....حالا شاید بابای ما خوش شانسه....

در مورد ماشینهایی که سپرشون رنگ شدست مثل 132 و سورن هم کاملا موافقم....یه ضربه کوچیک بخوره تموم رنگاش پریده....ما همش لاک دستمونه اون خالایی که میپرره رو میگیریم....

در مورد رایطش الان 9 تومن میدم......لحظه تحویل ماشین تقریبا 3 ماه دیگه که ماشینو تحویل میدن حدود یکو سیصد دیگه باید بدیم که با سود مشارکتش حدود 700 تومن باید بدیم....بعد هم تقریبا ماهی 300 تومن(هر 6 ماه حدود یکو هشتصد) البته رقم ها خورده داره که من رند کردم......این شرایط حداقل برای من خوبه.....البته اون چیزی که حامد و علی گفتند هم جالب بود.....

ماشین بابا رو هم سندشرو بعد از اتمام قسط هاش تحویلمون دادن ولی این اشنایی که تو سایپا دارم میگفت اونجوری نیست اینا (حالا نمیدونم چه جوریه )

فعلا برای 131 یه حواله گرفتم چون احتمالا بسته بشه......فکرامو کنم ببینم چی میشه.....

aligator
۱۳۹۲-۱۱-۲۵, 18:45
ببین داداش
برای شما که مصرف کننده ای شاید اصلأ ازین مسائل مطلع نباشی،ولی ماها یه عادت بدی که داریم موقع سود ودرصد که میشه سریعأ دست به چرتکه میشیم:d حامد میدونه من چی میگم...
شما در بدترین حالت این 10 میلیونتو تو هر بانکی که سپرده کنی،4ماه دیگه معادلش10ملیون با کارمزد4%بانکی واقساط12ماهه میگیری...این معمولی ترین راهیه که برای گرفتن وام اقدام کنی،یعنی هیچ طرح ویژه ای تو هیچ بانک یا قرض الحسنه ای نباشه که شرایطی بهتر از این داشته باشه...که البته ار محالاته طرح ویژه موجود نباشه!
شما این موضوع رو میبینی که برای ثبت نام چکهای مدت دار ازت میگیرن به اسم سود کم! پیش خودت هم میگی ماهی 300 قسطاش میشه،ولی اونطرف موضوع رو نمیبینی که برای سر رسید ها شرکت خوردو ساز میاد رأس گیری هاش رو به جای ماه به ماه برات3ماه به 3ماه میگیره؟؟؟
این متأسفانه کلاه گشادیه که سر خیلیا میره ومتوجه نمیشن...
این فقط یکی از عیبهایی هست که به خودروهای ثبت نامی وارده...
بحث سند و...رو هم که حامد جان گفت واقعأ مهمه!چون بالاخره زندگیه و1000تا فراز ونشیب...
در هر حال انچه شرح سخن بود با تو تمام کردیم!خواه پند گیر و خواه،نه;)
ببخشید که طولانی شد

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۲۵, 19:07
به گفته های قبلی این رو هم اضافه کنیم که ماشین رو هم به قیمت روز باهات حساب میکنند
اگر حتی یک روز دیرکرد در پرداخت داشته باشی حساب میکنن اما از پرداخت دوم که قبل از تکمیل پرونده هست به بعد سود مشارکت ندارند و از اون طرف تاخیر در تحویل هم براشون کاملا یه چیز بی معنیه

از من میشنوی همین فردا برو پولت رو رسالت سپرده کن خیلی کم دردسر تره یا حتی جاهایی مثل ثامن الحجج یا ... که وام قرض الحسنه میدن

وقتی هم که پولت کامل شد نقدی از یه نمایندگی اصلی ماشینت رو بگیر

الان خواهر اینا ثبت نام کردن و در حال حاضر 2 ماهه که از موعد تحویل میگذره و هنوز دیروز میگفتن ( از نمایندگی ) هنوز خبری نیست
اینا با پول مردم کار میکنن و منت هم سر مردم دارند

کار کردن با شرکت لیزینگی به نظر من واقعا حرومه ؛ بگذریم از بعضی توضیحات که در حوصله این تاپیک نیست