PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید پمپ هوای مرکزی hailea 290

erp
۱۳۹۲-۱۲-۰۸, 13:10
با سلام
ببخشید میشه بگید پمپ هوای مرکزی مدل (vortex blower(vb-290 G محصول شرکت HAILEA چنده قیمتش و از کجا میشه خرید ؟؟؟؟
باتشکر

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۲-۰۹, 18:31
سلام

ابوذر جان مشخصات این پمپ در این تاپیک (http://emruzi.com/showthread.php?t=2649) که کنار همین تاپیکی هستش که شما زدی هستش و کامل معرفی شده....فکر میکنم اگر حامد جان بیان میتونه برای خریدش راهنماییت کنه تا ارزون تر به دستت برسه....رفتن سفر و چند روز دیگه میان....یکم صبر کن داداش.....فکر میکنم رضا جان هم از همین بلوور استفاده کرده توی سالنش...حتما میاد و بیشتر کمکت میکنه.....

موفق باشی

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

ببخشید ابوذر جان شما این بلوور ذو واسه مغازه میخوای؟؟؟

واسه چنتا تاک میخوایش؟؟؟

فضات چه جوریه؟؟؟

™@я€z
۱۳۹۲-۱۲-۰۹, 20:19
سلام دوستان

بله علی جان من به توصیه حامد عزیز دقیقا از همین بلوئر استفاده می کنم
واقعا عالی هست.
البته بلوئر معمولا به خاطر صداش تو مغازه استفاده نمیشه مگر یک جای جدا براش
پیش بینی بشه...

موفق باشید

erp
۱۳۹۲-۱۲-۰۹, 21:45
سلام

ابوذر جان مشخصات این پمپ در این تاپیک (http://emruzi.com/showthread.php?t=2649) که کنار همین تاپیکی هستش که شما زدی هستش و کامل معرفی شده....فکر میکنم اگر حامد جان بیان میتونه برای خریدش راهنماییت کنه تا ارزون تر به دستت برسه....رفتن سفر و چند روز دیگه میان....یکم صبر کن داداش.....فکر میکنم رضا جان هم از همین بلوور استفاده کرده توی سالنش...حتما میاد و بیشتر کمکت میکنه.....

موفق باشی

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

ببخشید ابوذر جان شما این بلوور ذو واسه مغازه میخوای؟؟؟

واسه چنتا تاک میخوایش؟؟؟

فضات چه جوریه؟؟؟

سلام علی آقا
بله واسه مغازه میخوام
حدودا 50 تا تانک
یه مغازه 5 * 4

سلام دوستان

بله علی جان من به توصیه حامد عزیز دقیقا از همین بلوئر استفاده می کنم
واقعا عالی هست.
البته بلوئر معمولا به خاطر صداش تو مغازه استفاده نمیشه مگر یک جای جدا براش
پیش بینی بشه...

موفق باشید

سلام آقا رضا
فکر کنم اگه روی یه پایه محکمش کنی زیاد صداش گوش خراش یا زیاد نباشه

™@я€z
۱۳۹۲-۱۲-۰۹, 22:14
سلام علی آقا
بله واسه مغازه میخوام
حدودا 50 تا تانک
یه مغازه 5 * 4

سلام آقا رضا
فکر کنم اگه روی یه پایه محکمش کنی زیاد صداش گوش خراش یا زیاد نباشه

عزیز حقیقت خاصیت بلوئر این هست که صداش بیشتره
اگر داخل مغازه باشه صداش از مغناطیسی خیلی بیشتره اینو از تجربه خودم
و اتفاقا استفاده یکی از دوستان مغازه دارم خدمتتون عرض می کنم..
حالا تصمیم آخر رو خودتون می گیرید.
موفق باشید

erp
۱۳۹۲-۱۲-۰۹, 22:38
عزیز حقیقت خاصیت بلوئر این هست که صداش بیشتره
اگر داخل مغازه باشه صداش از مغناطیسی خیلی بیشتره اینو از تجربه خودم
و اتفاقا استفاده یکی از دوستان مغازه دارم خدمتتون عرض می کنم..
حالا تصمیم آخر رو خودتون می گیرید.
موفق باشید

آفا رضا من که نداشتم یا ندیدم
ولی شما که استفاده میکنید و تجربه دارید منو راهنمایی کنید از چه چیزی استفاده کنم ؟؟؟؟
صداش در چه حد هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۲-۱۰, 17:10
سلام

اره ابودر جان صداش زیاده داداش.....

من توی مغازه از هایلا استفاده کردم و الان 4 ساله مث مرد داره کار میکنه....ولی مدل دقیقشو نمیدونم چی بود....البته ما بعدظهرا از ساعتای 5 که مغازرو باز میکنیم تا 10 شب پمپ خاموشه و بعد از رفتن روشنش میکنیم تا فرداش که میایم....

™@я€z
۱۳۹۲-۱۲-۱۰, 20:30
سلام

همانطور که علی جان فرمودند صداش زیاده و خودم هم دارم...
شما میتونید از مدلهای مغناطیسی استفاده کنید که صدای کمتری داره....
همین بلوئر هم که فکر کنم با یکسری ترفند بشه صداشو کم کنید..
البته اگر صبر کنید حامد عزیر تشریف بیارن بهتر میتونند در این زمینه راهنماییتون کنند.

موفق باشید

saeedaqua
۱۳۹۵-۰۱-۱۲, 11:30
سلام.
جناب رضایی نژاد لطفا در مورد خرید پمپ هوا برای 55 تانک 160 لیتری و هوادهی به دوتا مخزن 300 لیتری همین طوری تعدادی شعبه جهت هچ آرتمیا راهنمایی کنید ...البته تانک ها کم کم اضافه میشه.
میخوام در تانک های سایز علاوه بر بیوفیلتر،از سنگ هوا استفاده کنم...
سال خوبی داشته باشی...:Peace sign:

Rezaei
۱۳۹۵-۰۱-۱۲, 12:10
سلام.
جناب رضایی نژاد لطفا در مورد خرید پمپ هوا برای 55 تانک 160 لیتری و هوادهی به دوتا مخزن 300 لیتری همین طوری تعدادی شعبه جهت هچ آرتمیا راهنمایی کنید ...البته تانک ها کم کم اضافه میشه.
میخوام در تانک های سایز علاوه بر بیوفیلتر،از سنگ هوا استفاده کنم...
سال خوبی داشته باشی...:Peace sign:
سلام

همین بلور که در عنوان تاپیک هست برای شما مناسبه (( هایلا 290 ))

saeedaqua
۱۳۹۵-۰۳-۱۶, 18:40
سلام.
مدتی هست که این بلوئر رو دارم.
جریان مصرفیش 0.9 آمپر هست. بعنی توانش نزدیک 200 وات میشه.نه 120 واتی که معرفی شده. p=vi .....220*.9=198
تجربه شما چیه؟

Rezaei
۱۳۹۵-۰۳-۱۷, 00:50
سلام.
مدتی هست که این بلوئر رو دارم.
جریان مصرفیش 0.9 آمپر هست. بعنی توانش نزدیک 200 وات میشه.نه 120 واتی که معرفی شده. p=vi .....220*.9=198
تجربه شما چیه؟

به نظر من مصرفش بالاتر از ۲۵۰ هست

saeedaqua
۱۳۹۵-۰۳-۱۷, 14:05
با این حساب،استفاده از واتر پمپ های 4واتی واسه تصویه اب خیلی بهتره.اگه 40تا داشته باشم میشه 160وات...یدونه پمپ هوا مرکزی هم میشه از نمونه کوچکیش برای مواردی که لازمه استفاده کرد.
هم اب خیلی عالی با تاپ فیلتر دستی تصویه میشه هم صدای غل غل بیوفیلتر حذف میشه.
سر جمع مصرف برق اگه در این روش کمتر نباشه،بیشتر نیست.
حداقل واسه تعداد تانکهای من فکر کنم خوب باشه.
فقط نمیدونم دوستانی که از این بلوئر اینقدر تعریف میکردند چرا مصرف واقعیش رو در نظر نگرفته بودن.
منتظر نظرتون هستم...

Rezaei
۱۳۹۵-۰۳-۱۷, 23:56
با این حساب،استفاده از واتر پمپ های 4واتی واسه تصویه اب خیلی بهتره.اگه 40تا داشته باشم میشه 160وات...یدونه پمپ هوا مرکزی هم میشه از نمونه کوچکیش برای مواردی که لازمه استفاده کرد.
هم اب خیلی عالی با تاپ فیلتر دستی تصویه میشه هم صدای غل غل بیوفیلتر حذف میشه.
سر جمع مصرف برق اگه در این روش کمتر نباشه،بیشتر نیست.
حداقل واسه تعداد تانکهای من فکر کنم خوب باشه.
فقط نمیدونم دوستانی که از این بلوئر اینقدر تعریف میکردند چرا مصرف واقعیش رو در نظر نگرفته بودن.
منتظر نظرتون هستم...

ببینید ، هر کس بر اساس نیاز و برنامه های حال و آینده ابزار کارش رو انتخاب میکنه
اگر شما قصد افزایش تعداد تانک رو نداشته باشید ، بله چیزی که فرمودید قابا اجراست اما مشکل اصلی مرطوب بودن و ریخت و پاش همیشگی آب در کارگاه و نیاز به پریز زیاد یا برق سیار هست که کار استانداردی از آب در نمیاد

۲۹۰ تا ۱۵۰ تانک رو جواب میده و قطعا برای استفاده از حداکثر توانایی مقرون به صرفه ست

sammyhero2003
۱۳۹۵-۱۱-۲۳, 07:23
سلام و عرض ارادات
یه سوالی داشتم الان یکی از دوستان یه بلوئر هایلا مدل 185 داره برای فروش آیا ارزش خرید داره؟ چه قیمتی؟(خیلی تر و تمیز نیست) میگه صد و سی
50 تا تانک رو جواب میده؟ و آیا اینکه نیاز به لوله کشی خاصی داره؟ از لوله سفید میشه استفاده کرد؟(روی لوله سفید تست کردم اصلا فیلتر اسفنجی ها هم کار نمیکنه
آیا سنگ هوا رو هم جواب میده با توجه به فشارش یا خیر؟ میدونم فشارش کمه راهی هست فشارش زیاد بشه؟

Rezaei
۱۳۹۵-۱۱-۲۳, 13:38
سلام و عرض ارادات
یه سوالی داشتم الان یکی از دوستان یه بلوئر هایلا مدل 185 داره برای فروش آیا ارزش خرید داره؟ چه قیمتی؟(خیلی تر و تمیز نیست) میگه صد و سی
50 تا تانک رو جواب میده؟ و آیا اینکه نیاز به لوله کشی خاصی داره؟ از لوله سفید میشه استفاده کرد؟(روی لوله سفید تست کردم اصلا فیلتر اسفنجی ها هم کار نمیکنه
آیا سنگ هوا رو هم جواب میده با توجه به فشارش یا خیر؟ میدونم فشارش کمه راهی هست فشارش زیاد بشه؟
برای استفاده بهینه باید سایز لوله استفاده شده هم قطر خروجی بلاور باشه که معمولا 3 هست
185 حدود 70 فیلتر اسفنجی رو جواب میده البته اگر سالم باشه و قدرتش کم نشده باشه شما باید لیتراژ آب و میران لیتر هوا دهی در دقیقه پمپ رو به نسبت مقدار آب آکواریومها محاسبه کنید
سرچ کنید در سایت هست نخوه محاسبه

سنگ هوا به فشار هوای به مراتب بیشتر از فیلتر اسفنجی نیاز داره

sammyhero2003
۱۳۹۵-۱۱-۲۴, 14:10
برای استفاده بهینه باید سایز لوله استفاده شده هم قطر خروجی بلاور باشه که معمولا 3 هست
185 حدود 70 فیلتر اسفنجی رو جواب میده البته اگر سالم باشه و قدرتش کم نشده باشه شما باید لیتراژ آب و میران لیتر هوا دهی در دقیقه پمپ رو به نسبت مقدار آب آکواریومها محاسبه کنید
سرچ کنید در سایت هست نخوه محاسبه

سنگ هوا به فشار هوای به مراتب بیشتر از فیلتر اسفنجی نیاز داره

80-100 هزار تومن قیمت معقولی برای این پمپ هست که هزینه کنم؟

Rezaei
۱۳۹۵-۱۱-۲۶, 15:31
80-100 هزار تومن قیمت معقولی برای این پمپ هست که هزینه کنم؟
دسته دوم سالم , بله