PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كارگاه كوچك خانگى اميد

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۰, 16:20
سلام دوستان خيلى خوشحال هستم كه با اين سايت و كاربراى خوبش آشنا شدم فكر ميكنم تنها سايتى باشه كه توش به حاشيه ها زياد پرداخته نميشه و هر كى هر كمكى از دستش بر مياد بدون چشم داشت در اختيار ديگران قرار ميده
من حدود ٣ ٤ ماه ميشه كه كارم رو شروع كردم در زير زمين خونمون با حداقل امكانات كه اگر خدا بخواد با پولى كه از اينجا در ميارم كارم رو گسترش بدم ،تمام وسايل رو هم دسته دوم خريدم الان ١٠ تا تانك ٦٠ ليترى و ١ تانك ١٢٠ ليترى دارم،ماهى هم اين مدت انجل و گو پى و ديسكس و ميگو و حلزون كيلر كار كردم برنامه ى فعليم سايز كردن هست تا اگر خدا بخواد اكواريوم اضافه كنم و شروع به مولد گيرى كنم عكسارو هم به مرور زمان ميزارمhttp://emruzi.com/up/uploads/13943189931735.jpghttp://emruzi.com/up/uploads/139431899306084.jpghttp://emruzi.com/up/uploads/139431899306084http://emruzi.com/up/uploads/139431899293583.jpg

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۲-۱۰, 16:37
سلام امید جان....

خیلی خوشحال شذم داداش....کلا با کارگاه ای خونگی خیلی کیف میکنم.....حتما عکس هاش رو برامون بذار.....

تاحالا سایز کردی و بیرون هم چیزی دادای؟؟؟

خوشم امد که گوپی هم کار میکنی....اصلا گوپی یه عشقی داره تکثیرش.....از گوپیهات حتما عکس بذار واسمون.....

تانک 120 لیتری رو برای نگهداری اب و از بین بردن کلرش استفاده میکنی یا داخل اونم ماهیه؟؟؟

داداش حتما اب رو بذاری حداقل 24 ساعت بمونه و بعد بزن داخل تانک ها.....از سیفون مرتب و روزانه قافل نشو که واقعا مهمه...خیلی.....

منتظریم امید جان...
موفق باشی

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۰, 16:55
http://emruzi.com/up/uploads/139431899272561.jpg
سلام امید جان....

خیلی خوشحال شذم داداش....کلا با کارگاه ای خونگی خیلی کیف میکنم.....حتما عکس هاش رو برامون بذار.....

تاحالا سایز کردی و بیرون هم چیزی دادای؟؟؟

خوشم امد که گوپی هم کار میکنی....اصلا گوپی یه عشقی داره تکثیرش.....از گوپیهات حتما عکس بذار واسمون.....

تانک 120 لیتری رو برای نگهداری اب و از بین بردن کلرش استفاده میکنی یا داخل اونم ماهیه؟؟؟

داداش حتما اب رو بذاری حداقل 24 ساعت بمونه و بعد بزن داخل تانک ها.....از سیفون مرتب و روزانه قافل نشو که واقعا مهمه...خیلی.....

منتظریم امید جان...
موفق باشی
مرسى على جان از نظرت ،بله دفعه اول ١٠٠ تا انجل سايز كردم و فروختم دفعه ى دوم هم فكر ميكنم ٤٠٠ تا انجل دو بندى فروختم الان فعلا دنبال مشترى جمع كردن هستم و نميخوام يه موقع بدون برنامه ريزى برم جلو كه ماهيا بمونه رو دستم و دل سرد بشم از اين كار،براى دپوى اب هم ٣ تا بشكه ١٢٠ ليترى دارم كه اب ٢٤ ساعت داخل دو تا از بشكه ها ميمونه بعد داخل اون يكى دو تا بخارى ٢٠٠ وات گذاشتم براى اينكه اب هم دما بشه،داخل تانك ١٢٠ ليترى هم ميگو و حلزون كيلر هستش كه توش پر از گياه هست

™@я€z
۱۳۹۲-۱۲-۱۰, 20:26
سلام

به به داداش امید
خوشحالم اینجا دیدمت....
منتظر عکسهای زیباتون هم هستیم.
موفق باشی

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۱۲-۱۱, 07:38
سلام دوستان خيلى خوشحال هستم كه با اين سايت و كاربراى خوبش آشنا شدم فكر ميكنم تنها سايتى باشه كه توش به حاشيه ها زياد پرداخته نميشه و هر كى هر كمكى از دستش بر مياد بدون چشم داشت در اختيار ديگران قرار ميده
من حدود ٣ ٤ ماه ميشه كه كارم رو شروع كردم در زير زمين خونمون با حداقل امكانات كه اگر خدا بخواد با پولى كه از اينجا در ميارم كارم رو گسترش بدم ،تمام وسايل رو هم دسته دوم خريدم الان ١٠ تا تانك ٦٠ ليترى و ١ تانك ١٢٠ ليترى دارم،ماهى هم اين مدت انجل و گو پى و ديسكس و ميگو و حلزون كيلر كار كردم برنامه ى فعليم سايز كردن هست تا اگر خدا بخواد اكواريوم اضافه كنم و شروع به مولد گيرى كنم عكسارو هم به مرور زمان ميزارم

سلام دوست من
با راه اندازی فیش ایران به راحتی میتونید با سایز کردن محصولات خود سایت
درآمد خوبی داشته باشید.
در اونجا ثبت نام کنید.آگهی اون بالای سایت هست.
ما هم هر کمکی که بتونیم دریغ نمیکنیم.

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۲, 17:00
سلام دوستان من با گوشى ميام سايت وسيله ى ديگرى هم در دسترسم نيست الان يه مشكلى كه با اپلود سنتر سايت دارم اين هست كه حجم عكس هارو قبول نميكنه لطفا راهنمايى كنيد كه چى كار بايد بكنم

aligator
۱۳۹۲-۱۲-۱۲, 17:36
سلام
برای اپلود،باید حجم عکسها رو به زیر300 کیلو بایت برسونی تا اپلود بشند...
موفق باشی

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۲, 17:41
خوب با گوشى چجورى كم كنم حجم عكسارو؟!

aligator
۱۳۹۲-۱۲-۱۲, 17:49
نرم افزارهایی زیادی موجوده برای این کار،کافیه متناسب با سیستم عامل گوشیتون یکی از اونها رو دانلود و نصب کنید.
اگه سرچ کردنش براتون مشکله سیستم عامل گوشیت رو بگو تا یه نرم افزار معرفی کنم بهت.

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۲, 18:00
سيستم عامل گوشيم ios هست مرسى از لطفت

aligator
۱۳۹۲-۱۲-۱۲, 18:28
برای ios خود فوتوشاپ نسخه قابل دانلود داره،علاوه براون نرم افزر snapseed هم نرم افزار کاربردیی هست
موفق باشی

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۲, 19:03
snapseed رو نصب كردم ميشه بگين با كدوم گزينش ميشه حجم عكسارو كم كرد؟

aligator
۱۳۹۲-۱۲-۱۳, 00:21
من خودم با این نرم افزار کار نکردم،ولی طبق چیزی که توی خصوصیاتش بود شما میتونید روی عکس فیلترهایی مثل تغییر سایز و... رو اعمال کنید که باعث کاهش حجم میشه...

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۸, 02:00
دوستان بالاخره موفق شدم كه عكس هارو اپلود كنم

aligator
۱۳۹۲-۱۲-۱۸, 03:21
پس کووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-?:663920_phil_25:

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۸, 08:57
به صفحه ى اول اضافه كردم

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۱۹, 18:43
سلام دوستان من مطالب توى سايت رو در مورد تغذيه با جلبك رو خوندم ولى ديدم بيشتر در مورد اب سبز و بقيه مباحث بيشتر بحث شده ،تو فكر اين هستم كه گوپى هاى تازه متولد شده رو تا ١٠ روز با جلبك تغذيه كنم منظورم از جلبك هم اينه كه يه جلبك كشت كنم بعد خشك كنم و به صورت پودر در بيارم لطفا اگر كسى اطلاعاتى در اين مورد داره كمكم كنه كه ايشالا بتونيم به يه نتيجه ى خوب برسيم

Rezaei
۱۳۹۲-۱۲-۲۰, 08:08
سلام
امید جان از مشخصات سالنت هیچ صحبتی نکردی
لطفا مشخصات فنی ( تعداد تانک - سایز تانک - متراژ سالن - هوادهی - تصفیه و ... ) رو توضیح اجمالی بده

برای جلبک و آب سبز هم توضیحات و نظرات زیادی توی انجمن هست باید سرچ کنی و انجمنهای خودشون اگر سئوالی هست مطرح بشه
اما بهترین کار برای چیزی که شما میخوای ats هست که جلبکش رو بتونی به این منظور استفاده کنی

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۲۰, 11:44
در مورد كارگاه چون من با مخالفت كل خانواده رو به رو هستم فعلا دارم دنبال بازار فروش ميگردم و تعداد پايين كار ميكنم تا الان هم تمام دم و دستگاهى كه تو زير زمين خونه هست رو با فروش ماهى تهيه كردم و اينكه از كسى كمك مالى نگرفتم چون گفتم اگر قرار ضرر هم بكنم با پول خودم باشه كه ديگه از طرف كسى سر كوفت نشنوم،١٠ تا تانك ٥٠.٤٠.٣٠ رو دست دوم با بيوفيلترش از يه مغازه دار كه مغازشو جمع ميكرد به قيمت خيلى كم خريدم بخاطر همون محدوديت مالى كه گفتم نتونستم از بخارى گازى استفاده كنم چون هم پول لوله كشى بايد ميدادم هم پول بخارى كه خودش ٢٠٠تا ٣٠٠ هزينش ميشد بخاطر همين واسه هر تانك يه بخارى ١٠٠ وات گذاشتم اينم بگم كه پول اب و برق رو هم همسايه ها قبول كردن كه چيزى ندم،يه پمپ هوا resun ٤ لول هم دارم بعلاوه يه چنتا تك لول كه فعلا جواب كارم رو ميده،با اينكه خيلى ج هاا هم نا اميد شدم يا با حرف بعضى از مغازه دارا دلم شكست ولى به اين اعتقاد دارم كه اگر اون بالايى برات بخواد همه چى درست ميشه و روزيت رو خودش ميرسونه

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۲۸, 18:58
آقا اين گوپى چقد حساسه خستم كرد انقد تلفات ميده و مريض ميشه خودم فكر ميكنم بايد از ميكس دلى باشه كه بهشون ميدم احتمالا غذا زياد سنگين هست براشون ،دوستان نظرتون چيه؟

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۲-۲۸, 19:14
اره امید جان خیلی حساسه....من به این نتیجه رسیدم که به امونیاک و تغیرات شیمیایی اب خیلی حساسیتش بالاست....سیفون سنگین میخواد و یا اینکه در تانکشون از کپسول های باکتازیوم استفاده بشه که در فکر تهیه کردنشون هستم من.....میکس دل به گوپی نده داد ا فکر کنم خیلی سنگین باشه براشون.....من بیشتر سعی میکنم بیومار پودر شده که با اسپرولینا و یا استاگزانتین غنی شدی بهشون بدم بازم بعضی وقتا حس میکنم پروتئینش زیادی بالاست.....هنوز دنبال یه غذا هستم واسشون که بیسش گیاهی باشه....یه تاپیک بزن درباره تلفاتت بحث کنیم...بگو چه جوری تلفات میدی و چه علائمی دارن....موفق باشی

Omid_93ii
۱۳۹۲-۱۲-۲۸, 19:57
من فكر كنم كه تغذيه با جلبك جواب بده چون من الان دل گوساله دادم كه هم ماهيا ورم معده ميگيرن انگار كه حاملن ولى وقتى دست ميزنى به شكمشون خيلى نرم هست و انگار ماهى نفغ كرده هم اينكه ماهيا خارشك ميگيرن در صورتى كه كيفيت اب هم يك روز در ميون ٢٠ درصد سيفون ميكنم دماى آب هم روى ٣٠ هستش مشكل ديگه هم بعد زايمان مه ماهى ماده بعد زايمان كلى ضعيف ميشه و بعضيل هم كمرشون يك كوچولو كج ميشه و ماهى غير عادى شنا ميكنه و بعد چند روز كه لب به غذا هم نميزنه از بين ميره

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۲-۲۹, 07:01
امید جان این مشکل رو ماده های من هم دارن دقیقا.....

برای تانکی که جا نیوفتاده و روزی یک وعده غذا میگیره من روزی 70 درصد سیفون میزنم و باز تلفات دارم بابت امونیاک بالا.....

سیفونتو بیشتر کن و به نظرم تغذیه با دل رو قطع کن

موفق باشی

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۱۰, 12:49
بچه ها كسى رو ميشناسيد كه كوى نژاد دار كار كنه؟

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۱۰, 22:04
مرسی امید جان تاپیکتو مطالعه کردم
ایشالا تلفات گوپیت کم بشه
ببخشید شاید جاش نباشه
ولی من از یه منبع خیلی حرفه ای پرسیدم راجع به تغذیه گوپی
که میگفت بخاطر حساسیته بالایی که داره زود به زود مریض میشه باید شرایط آب رو مه آلود یا همون سبز مانند باشه
چیزی که استاده من آقا امیر حسین (میرزا) بهم گفتن این بود که باید نرو ماده ها حتما توی رژیم غذاییشون آرتمیا باشه
و هفته ی اول تغذیه بچه ها آرتمیا و هفته های بعدی تا 1 ماهگی آرتمیا با دکپسوله باشه
ایشالا بعد از جمع کردن اطلاعا بیشتر بهتون خبر میدم
موفق باشید

aligator
۱۳۹۳-۰۱-۱۰, 23:02
مرسی امید جان تاپیکتو مطالعه کردم
ایشالا تلفات گوپیت کم بشه
ببخشید شاید جاش نباشه
ولی من از یه منبع خیلی حرفه ای پرسیدم راجع به تغذیه گوپی
که میگفت بخاطر حساسیته بالایی که داره زود به زود مریض میشه باید شرایط آب رو مه آلود یا همون سبز مانند باشه
چیزی که استاده من آقا امیر حسین (میرزا) بهم گفتن این بود که باید نرو ماده ها حتما توی رژیم غذاییشون آرتمیا باشه
و هفته ی اول تغذیه بچه ها آرتمیا و هفته های بعدی تا 1 ماهگی آرتمیا با دکپسوله باشه
ایشالا بعد از جمع کردن اطلاعا بیشتر بهتون خبر میدم
موفق باشید
یحیی جان تغذیه با ارتمیا برای گوپی توجیه اقتصادی داره؟؟؟

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۱۰, 23:25
یحیی جان تغذیه با ارتمیا برای گوپی توجیه اقتصادی داره؟؟؟
نه علی جان ولی بهترین کیفیت رو داره
واسه کارگاها شاید نداشته باشه اما مطمئنا واسه سالن دارا میتونه داشته باشه
راستش هنوز دنبال غذای بهتری هستم
یپدا کردم مطمئنا خبر میدم

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۱۷, 00:41
سلام بچه ها واسه ى اين حوضچه ميخوام سامپ بزارم لطفا راهنماييم كنيد كه چيكار بايد بكنم و چه چيزايى لازم داره

محسن بهزادی
۱۳۹۳-۰۱-۱۷, 06:04
سلام بچه ها واسه ى اين حوضچه ميخوام سامپ بزارم لطفا راهنماييم كنيد كه چيكار بايد بكنم و چه چيزايى لازم داره

سلام دوست من
من عکسی نمیبینم
لطفا ویرایش کنید تا بتونیم کمک کنیم

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۱۷, 13:01
http://emruzi.com/up/uploads/139677617791621.jpgهر كارى كردم پستم ويرايش نشد

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۱۷, 13:07
وای خیلی هم عالی
واقعا دلت میاد از این حوضچه استفاده ی صحیح نکنی ؟
چرا خودشو بجای این تانک ها استفاده نمیکنی ؟
واقعا عالی میشه ها
یه جای دنج و توپ واسه سایز کردن

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۱۷, 13:50
وای خیلی هم عالی
واقعا دلت میاد از این حوضچه استفاده ی صحیح نکنی ؟
چرا خودشو بجای این تانک ها استفاده نمیکنی ؟
واقعا عالی میشه ها
یه جای دنج و توپ واسه سایز کردن
دقيقا منم ميخوام ازش براى سايز كردن استفاده كنم الانم خاليش كردم و ميخوام با نمك ضد عفونيش كنم ولى ٢ تا مشكل دارم اول گرمايش آبش هست دوم فيلتراسيون كه ميخوام سامپ بزنم
دوستان اگر طرحى براى گرم كردن اب و سامپ دارن لطفا كمك كنيد اينم بگم كه فعلا امكان استفاده از بخارى گازى رو ندارم و اينكه پول برق هم ندارم

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۱۷, 19:58
سئوالت رو لطفا ببر توی تاپیکهای مشاوره

با استفاده از آب گرم لوله کشی منزل میشه یک کارایی کرد اما به یه واتر پمپ توی سیستم و همینطور مقدار لوله کشی ( بسته به فاصله تا پکیج یا آبگرمکن ) داری

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۱۸, 17:33
http://emruzi.com/up/uploads/139687917505521.jpgاينم از روند تكثير حلزون هاى كيلر و ردچرى ها

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 15:37
سلام دوستان كسى اطلاعاتى در مورد تكثير رد لاين داره؟

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 10:03
سلام دوستان با بخارى برقى به مشكل خوردم امروز رفتم ديدم انقد پريزش داغ شده كه زده سه راهى كه بهش وصل بوده رو آب كرده خدا شكر به موقع رفتم و اتفاق بدى نيوفتاد،حالا ميخوام ببينم راهى هست كه ديگه اين اتفاق پيش نياد يا اينكه بايد بخارى گازى استفاده كنم؟

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

سلام دوستان با بخارى برقى به مشكل خوردم امروز رفتم ديدم انقد پريزش داغ شده كه زده سه راهى كه بهش وصل بوده رو آب كرده خدا شكر به موقع رفتم و اتفاق بدى نيوفتاد،حالا ميخوام ببينم راهى هست كه ديگه اين اتفاق پيش نياد يا اينكه بايد بخارى گازى استفاده كنم؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 10:13
بايد سه راهى با سيم حداقل ١.5 دستساز درست کنى
پريز هم بايد مقاومتش بالا باشه

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 10:31
اتفاقا دو شاخه ى بخارى به سه راهى وصل بود ،سيم ها اب نشده بود پلاستيك دور دو شاخه ى بخارى كه به سه راهى وصل ميشه اب شده بود،سه راهى صنعتى فكر كنم بايد استفاده شه درسته؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 12:00
اتفاقا دو شاخه ى بخارى به سه راهى وصل بود ،سيم ها اب نشده بود پلاستيك دور دو شاخه ى بخارى كه به سه راهى وصل ميشه اب شده بود،سه راهى صنعتى فكر كنم بايد استفاده شه درسته؟آره اگر سه راهی صنعتی گیر بیاری که بهتر
آب شدن پلاستیکها به دلیل مقاومت پایین سیم و تولید حرارت اتفاق میوفته

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 12:11
سلام امید جان....

من برای یخچال های مغازه به ایم مشکلت برخورد کرده بودم که در نهایت رفتم سه راهی صنعتی سرامیکی گرفتم خیلی عالی بود....

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 13:26
سلام امید جان....

من برای یخچال های مغازه به ایم مشکلت برخورد کرده بودم که در نهایت رفتم سه راهی صنعتی سرامیکی گرفتم خیلی عالی بود....
مرسى بابت راهنمايى،راستش من نميخواستم هزينه كنم ولى به اين نتيجه رسيدم كه برق و اين چيزا نميشه شوخى كرد برا همين رفتم به يه برق كار گفتم كه بياد اينجورى يه بار هزينه ميكنم ولى خيالم ديگه راحت ميشه
دوستان ميخوام پايه و اكواريوم اضافه كنم ١٨ تا اكواريوم ١٠٠ ٤٥ ٤٥ با پايه (لوله گالوانيزه) با ١٨ تا بيو فيلتر به قيمت ٦٦٠ به نظرتون قيمتش خوبه؟

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 13:52
امید جان من که میخواستم پایه های سالن رو رد کنم هر طبقش رو 10 تومن حساب مبکردم...یعنی یه پایه که 4 تا تانک روش جا میشد رو میدادم 40 تومن.......

این با قیمتی که من میدادم خیلی فرق میکنه داداش....بیوفیلتر هم فکر نمیکنم اونقدا گرون باشه....مگر لوله هاش سایز بزرگ باشه که قیمتش فرق کنه....بازم نمیدونم یه قیمتی الان بگیر از لوله شاید گرون تر شده باشه

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 17:23
سه تا اكواريوم با پايه و فيلتر رو ميگه ١١٠

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 18:03
سه تا اكواريوم با پايه و فيلتر رو ميگه ١١٠

90 تا ١00 قيمت معقوليه

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۲-۰۱, 12:06
سلام دوستان بالاخره ١٥ تا اكواريوم ١٠٠ ٤٥ ٤٥ اضافه كردم ،يكيش تو راه از كف شكست ولى خدا رو شكر بقيه سالم رسيدن ،اگر خدا بخواد هفته ى ديگه ماهى ميريزم،ميخوام اسكار تايگر و البينو،سوروم،انجل البينو و انجل كوى و زغالى و چهل گيس بگيرم به نظرتون چطوره؟

محسن بهزادی
۱۳۹۳-۰۲-۰۱, 13:06
سلام دوستان بالاخره ١٥ تا اكواريوم ١٠٠ ٤٥ ٤٥ اضافه كردم ،يكيش تو راه از كف شكست ولى خدا رو شكر بقيه سالم رسيدن ،اگر خدا بخواد هفته ى ديگه ماهى ميريزم،ميخوام اسكار تايگر و البينو،سوروم،انجل البينو و انجل كوى و زغالى و چهل گيس بگيرم به نظرتون چطوره؟

سلام دوست من
مگه اکواریوم ها رو خودتون درست نمیکنین؟
چون فرمودین یکیش کفش شکست عرض میکنم.اینطوری خیلی براتون مقرون به صرفه است.
من همیشه به همه توصیه می کنم که اول تخصص خ.دتون رو ببینید
بعد بازار رو ببینید
بعد هزینه ها رو و بعد نوع ماهی رو انتخاب کنید.
اگه این ها رو دیدید و ماهی ها رو انتخاب کردین که ترکیب خوبی خواهند بود.

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۲-۰۱, 13:27
اكواريوم هارو دست دوم خريدم اگر ميخواستم خودم درست كنم با قيمت الان چسب و شيشه خيلى بيشتر برام تموم ميشد،اونى هم كه شكست كارگراى باربرى شكوندن منم دلم نيومد كه ازشون خسارت بگيرم
در مورد ماهى هم من تا الان بيشتر انجل كار ميكردم گفتم اين سرى يه ٢٠٠ تا اسكار و ٢٠٠تا هم سوروم بگيرم كه ببينم چجوريه بازارش،رد لاين هم تو برنامم هست كه همين الان ٣ تا كيسه ١٣٠تايى سفارش دارم ولى ديگه پولى ته جيبم فكر نكنم بمونه براى خريد رد لاين

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۲-۰۲, 08:18
سلام امید جان

مبارکه داداش....

اسکار و سوروم رو برای سایز کردن گرفتی درسته؟؟؟؟بازارش حتما تو شهر شما خوبه؟؟؟؟

ولی رد لاینو نمیدونم چرا گرفتی اونم با قیمت بالایی که داره....!!!!بجاش میتونستی سیچلاید های افریقایی و یا کت سایز کنی که هم قیمت مناسب دارن و هم مقاوم هستن و زود سایز میگیرن و بازارشون هم توی کل ایران خوبه....بازم هرجور خودت صلاح میدونی داداش...

موفق باشی

armin j
۱۳۹۳-۰۲-۰۲, 14:34
خىلى زىبا هستن مبارکتون باشه. عکس هاى جدىد هم بزارىن ازشون. لطفا.

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۲-۰۲, 14:52
سلام امید جان

مبارکه داداش....

اسکار و سوروم رو برای سایز کردن گرفتی درسته؟؟؟؟بازارش حتما تو شهر شما خوبه؟؟؟؟

ولی رد لاینو نمیدونم چرا گرفتی اونم با قیمت بالایی که داره....!!!!بجاش میتونستی سیچلاید های افریقایی و یا کت سایز کنی که هم قیمت مناسب دارن و هم مقاوم هستن و زود سایز میگیرن و بازارشون هم توی کل ایران خوبه....بازم هرجور خودت صلاح میدونی داداش...

موفق باشی
مرسى على جان ماهيارو هنوز نگرفتم ميخواستم ببينم نظر دوستان چيه،با چنتا از دوستان كه صحبت ميكردم اكثرشون ميگفتن كه بازار سيچلايد هاى افريقايى تقريبا اشباع شده و سايز كردنشون سود انچنانى نداره و ماهى رو بايد با سود خيلى كم رد كنى و بيشترين سود براى كسى هست كه بتونه تكثير كنه كه جاى زيادى ميخواد ،در مورد رد لاين هم كه تو تهران بازار خيلى خوبى داره و رو هوا ور ميدارن با قيمت خوب،احتمالا يه تعداد كت خاص هم بگيرم

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۲-۰۷, 17:51
سلام دوستان ميخوام ماهى اضافه كنم متاسفانه يه ١٠٠ تا انجل يك بندى سفارش دادم ولى موقع تحويل ٤٠ تا يك بندى بود بقيه پشت ناخونى،به اين نتيجه رسيدم كه ديگه خودم تكثير كنم برا همين يه تعداد انجل يك بندى گرفتم تا مولدشون كنم ،حالا ميخوام تا اينا سايز بشن در كنارش يه تعداد انجل تهيه كنم كه تانكا خالى نمونه دوستان اگر كسى يا جايى رو ميشناسين كه انجل يك بندى سالم و با كيفيت داشته باشه لطفا راهنمايى كنيد

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۰۷, 19:12
سلام دوستان ميخوام ماهى اضافه كنم متاسفانه يه ١٠٠ تا انجل يك بندى سفارش دادم ولى موقع تحويل ٤٠ تا يك بندى بود بقيه پشت ناخونى،به اين نتيجه رسيدم كه ديگه خودم تكثير كنم برا همين يه تعداد انجل يك بندى گرفتم تا مولدشون كنم ،حالا ميخوام تا اينا سايز بشن در كنارش يه تعداد انجل تهيه كنم كه تانكا خالى نمونه دوستان اگر كسى يا جايى رو ميشناسين كه انجل يك بندى سالم و با كيفيت داشته باشه لطفا راهنمايى كنيد

آنجل پشت ناخنى تا مولد کار بده شدن يکسال کار ميبره هزينه نگهدارى يکساله اي اينها رو ميتونيد مولد آماده تهيه کنيد که حتى به ازاى هر مولد ١00 بچه در ماه حساب کنيد هر جفت مولد حداقل ماهيانهميتونه 50 تومن با فروش کوچکترين سايز درآمد زايى داشته باشه
اگر قصد مولد سازى داريد پيش مولد تهيه کنيد که با 2،3 ماه قرنطينه و رسيدگى ....

Omid_93ii
۱۳۹۳-۰۲-۱۵, 11:13
سلام دوستان در حال حاضر ٣ جفت انجل و حدود ٥٠ تا انجل دو بند دارم كه ميخوام مولدشون كنم ،من روزى ٣ وعده ميكس دل و يك وعده هم بيومار به مولدا ميدم به اون يكى ها هم ٢ وعده دل و ٢وعده بيومار
به نظرتون خوبه يا چيزى بايد تغيير كنه ممنون ميشم راهنمايى كنيد

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۱۵, 11:18
سلام دوستان در حال حاضر ٣ جفت انجل و حدود ٥٠ تا انجل دو بند دارم كه ميخوام مولدشون كنم ،من روزى ٣ وعده ميكس دل و يك وعده هم بيومار به مولدا ميدم به اون يكى ها هم ٢ وعده دل و ٢وعده بيومار
به نظرتون خوبه يا چيزى بايد تغيير كنه ممنون ميشم راهنمايى كنيد
سئوالهای تخصصیتون رو در بخش مناسب مطرح کنید