PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت خرید گل اپارتمانی در زاهدان

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۲-۲۶, 17:35
سلام به همه

میخوام یه گل بگیرم واسه داخل خونه و روی اپن بذارمش....از نظر نور یه پنجره در قسمت شمالی و در فاصله 3 متری و یه پنجره در قسمت شرقی و در فاصله 2 متری جایی هستش که میخوام گلو بذارم.....

دوستان چه پیشنهادی برام دارید؟؟؟؟

ممنون

Hamzeh
۱۳۹۲-۱۲-۲۸, 16:51
گل که خیلی میشه مثال زد . یه لیست برات اماده میکنم ، ولی فعلا مرجان مینیاتوری ( افوربیا رو تو ذهنت داشته باش ) قشنگه و مناسب .

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۲-۲۸, 19:18
سلامممنون حمزه جان....من یه گل دیدم که قبلا هم داشتم خیلی ازش خوشم اومده اسمش چشم اهویی یا برگ بیدی هستش....نظرت چیه خوبه؟؟؟قبلا داشتم خوب رشد میکرد پیشم.....حسن یوسف خیلی دوس دارم ولی رطوبت فک کنم زیاد لازم داره که با اینجا جور نیست.....ممنون

Hamzeh
۱۳۹۲-۱۲-۲۸, 19:31
برگ بیدی هم مناسبه چون هم با شرایط گرم سازگاری داره و رطوبت و ابیاری متوسط نیاز داره .

zazadeh012
۱۳۹۴-۰۳-۰۹, 20:22
سلام من الان پشت پنجره شمالی هم برگ بید دارم هم حسن یوسف هم گل سنگ البته یک شمشیری هم دارم اما چون زاهدان هواش خشکه باید رطوبت فضا رو تأمین کنم چون گلسنگها دائم علائم خشکی رو نشون میدن

Hamzeh
۱۳۹۴-۰۳-۱۰, 11:27
سلام من الان پشت پنجره شمالی هم برگ بید دارم هم حسن یوسف هم گل سنگ البته یک شمشیری هم دارم اما چون زاهدان هواش خشکه باید رطوبت فضا رو تأمین کنم چون گلسنگها دائم علائم خشکی رو نشون میدن سلام . گل سنگ به خشکی هوا حساس هست . برای اینکه تا حدی جلو این اتفاق گرفته بشه یه ظرف اب کنار گیاه و یا داخل زیر گلدانی آب بریزید و بعد تعدادی سنگ داخلش بذارید . حالا گلدان رو روی سنگ قرار بدید به گونه ای که کف گلدان با آب در تماس نباشه . اینجوری رطوبتش تا حدی تامین میشه . برای ابیاری هم میتونید گلدان رو داخل زیر گلدانی بذارید تا از کف آب رو جذب کنه که این روش بهتره تا از بالا آب بدید