PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته هدیه نوروزی همراه اول 93

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۰۷, 19:18
سلام

یک مقدار دیر به فکرم رسید که اعلام کنم
اما هنوز هم وقت هست و تا 13 فروردین میتونید از این بسته هدیه برای خطهای دائمی و اعتباری استفاده کنید

بر اساس اين گزارش، ثبت نام مشتركين از طريق ارسال عدد ۴۴ به سرشماره ۱۱۱ و يا شماره گيري كد دستوري #۴۴*۱۱۱* امكان پذير است. پس از ارسال، پيامكي با مضمون «مشترك گرامي، نوروز ۹۳ مبارك. عيدي ۲۰ هزار ريالي همراه اول (داخل شبكه) براي شما فعال گرديد. مهلت استفاده تا ۱۳/۱/۹۳ مي باشد.» براي مشتركين ارسال مي شود.
اين گزارش مي افزايد: پس از دريافت عيدي ۲۰ هزار ريالي، امكان استفاده از آن در كاركرد داخل شبكه(همراه اول و تلفن ثابت) براي مشترك امكان پذير است. امكان خريد بسته، استفاده از خدمات ارزش افزوده، تماس رومينگ و خارجه با اين اعتبار امكان پذير نيست.
مشتركين دائمي از طريق شماره گيري كد دستوري #۴۴۹*۱۱۱* و مشتركين اعتباري از طريق شماره گيري كد دستوري #۱۱*۱۴۰* مي توانند از باقيمانده اعتبار خود مطلع شوند.
طبق اين گزارش امكان ثبت نام و دريافت بسته تنها براي يكبار و فقط در ايام نوروز امكان پذير است.

aligator
۱۳۹۳-۰۱-۰۷, 19:25
ممنون حامد جان
ولی تا جایی که حضور ذهن دارم با کد #441*111* گرفتم... :o^:

درضمن،اگه گفت شبکه خراب است و .... نا امید نشید! چند باری رو باید ارسال کنید تا این بسته گرون قیمت رو براتون فعال کنه...

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۰۷, 19:30
این متن رو از سایت خود همراه اول برداشتم علی جان
حالا کسایی که میخوان امتحان کنند اگه جواب نداد هر دو حالت رو بزنن

Hamzeh
۱۳۹۳-۰۱-۱۲, 19:35
هم برای خط دائمی و هم ثابت من از این کد استفاده کردم و جواب داد .

441#*111*

البته برا اوایل عید . الان برا ثابت رو تغییر داده فکر کنم