PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سالته و چیرو هنوز نمیدونی؟؟!!

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۱۵, 16:44
سلام بچه ها......فکر میکنم موضوع تاپیک گویا باشه.....

اولیش رو خودم میگم......
.................................................. ..........................................

اقا 24 سالمه و هنوز نمیدونم ماهی وسط سفره هفت سین چیکار میکنه؟؟؟؟!!!:D'oh:

aligator
۱۳۹۳-۰۱-۱۵, 17:19
اگه "میدونستم" که دیگه "نمیدونم" معنی نداشت! خب نمیدونم که چی رو نمیدونم؟چی شد!!!!!؟؟؟؟؟:))

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۱۵, 17:30
21 سالمه
هنوز نمیدونم چرا این همه مال مردم خوری و طمع هست وقتی مرگ چند قدم نزدیکه :)

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۱۵, 18:42
36 سالمه و هنوز خیلیییی چیزها رو نمیدونم

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۱۵, 18:48
من 24 سالمه و هنوز نمیدونم چرا کفش دوزکا کفش مارو نمیدوزن....!!!!!:1:

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 17:50
22 سالم شد ولی هنوز نمیدونم چرا تولد واسه خیلیا مهمه . . . :101:

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 17:54
24 سالمه ولی هنوز میدونم چرا بعضی وقتا ادما یادشون میره همدیگرو دوس دارن....!!!!

masih
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 18:21
21سالمه هنوز نفهمیدم بااین همه گرفتاری ومشغله فکری وبدبختی پسرا
دخترا بهمون حسودی میکنند
پسر ا لایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــک:Devil:

AGSL
۱۳۹۳-۱۱-۲۳, 14:35
15 نمیدونم چرا از این 5تا انگشت پا همیشه آخریه می خوره به لبه ی میزو صندلی

rman
۱۳۹۳-۱۱-۲۳, 22:15
تو این 24 سال سن تقویمی شاید 2 سال سن عقلی،هنوز نمیدونم واقعا چرا ماها نمیخوایم کار کنیم و همش از زیر مسولیتامون در میریم و اخرش هم به تاریخی که هیچ اثری توش نداشتیم میبالیم...هر وقت کم میاریم میریم پشت القابمون/القاب دیگران قایم میشیم؟چرا هنوز نمیفهمیم اقا همه چیو ما نمیدونیم...از نظر دیگران هم استفاده کن و نکوب طرف مقابلو..میکوبی اما بر طبل جهل و ...ریت خودت.
جیب خالی پز عالی.
وااالللا:144:

بامشاد
۱۳۹۴-۰۴-۰۶, 15:47
15 سالمه

خدا گفته روزه بگیریم تا حال فقرا رو درک کنیم

اما هنوز نمیدونم چرا تو یه ماه به ما پول نمیده تا حال اغنیا رو درک کنیم:Waiting:

fishboy
۱۳۹۴-۰۵-۰۸, 23:42
28 سالمه و میشه گفت اصلا چیزی نمیدونم
این وسط یه چیز هست که نمیدونم و درکش نمیکنم که برام خیلی دردسر داره درست میکنه اونم اینه که چرا باید ازدواج کرد!
من که هر چی فکر میکنم به این نتیجه میرسم که این مورد اصلا به دردسرش نمی ارزه،حالا اونایی که فکر میکنن این موضوعرو میفهمن و میدونن هی بهم گیر میدن داستان داریم خدا خیر کنه

vahil
۱۳۹۴-۰۵-۰۹, 09:37
28 سالمه و میشه گفت اصلا چیزی نمیدونم
این وسط یه چیز هست که نمیدونم و درکش نمیکنم که برام خیلی دردسر داره درست میکنه اونم اینه که چرا باید ازدواج کرد!
من که هر چی فکر میکنم به این نتیجه میرسم که این مورد اصلا به دردسرش نمی ارزه،حالا اونایی که فکر میکنن این موضوعرو میفهمن و میدونن هی بهم گیر میدن داستان داریم خدا خیر کنه

دقیقا هم سن شمام و همین طرز فکر رو دارم