PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید فلاورهورن

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۴, 00:06
sadeqrezaei
جوابت رو اینجا گذاشتم که بقیه بچه هایی هم که علاقه دارند در جریان قرار بگیرن شاید این بحث بدردشون بخوره

قبلا هم گفتم
دروغ نمیتونم بگم بهت که اینها a++ هستن اما به نسبت قیمتشون ارزشش رو دارن
40-100 رنج قیمتی هست

ایراد نداره خودم بعد از رسیدن بار جدا میکنم و برات میفرستم هر تعداد که بخوای
برای مولد گیری اگر بخوای جریان یک کم متفاوته اگر بخوای کار با ارزش انجام بدی
باید تعداد بالا بگیری و طبیعی سایز کنی اونهایی که استعدادش رو دارن دونه دونه تست بزنی که اسپرم داشته باشند و ....

sadeqrezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۴, 00:21
@sadeqrezaei (http://www.emruzi.com/member.php?u=1646)
جوابت رو اینجا گذاشتم که بقیه بچه هایی هم که علاقه دارند در جریان قرار بگیرن شاید این بحث بدردشون بخوره

قبلا هم گفتم
دروغ نمیتونم بگم بهت که اینها a++ هستن اما به نسبت قیمتشون ارزشش رو دارن
40-100 رنج قیمتی هست

ایراد نداره خودم بعد از رسیدن بار جدا میکنم و برات میفرستم هر تعداد که بخوای
برای مولد گیری اگر بخوای جریان یک کم متفاوته اگر بخوای کار با ارزش انجام بدی
باید تعداد بالا بگیری و طبیعی سایز کنی اونهایی که استعدادش رو دارن دونه دونه تست بزنی که اسپرم داشته باشند و ....

آقا حامد من سیصد تومن خرید می کنم.
ظاهرا بودجه من به اون قضیه مولد گیری نمی رسه و زمان بر هست. علی الخصوص که کار آتلیه وقت زیادی برای من باقی نمی زاره !

برای سایز کردن بودجه خوبی هست یا نه ؟ فکر می کنی برای یک کار با ارزش (سایز کردن) سه تا صد تومنی بخرم بهتر هست یا تعداد بیشتری از ارزون تر ها؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۴, 00:25
آقا حامد من سیصد تومن خرید می کنم.
ظاهرا بودجه من به اون قضیه مولد گیری نمی رسه و زمان بر هست. علی الخصوص که کار آتلیه وقت زیادی برای من باقی نمی زاره !

برای سایز کردن بودجه خوبی هست یا نه ؟ فکر می کنی برای یک کار با ارزش (سایز کردن) سه تا صد تومنی بخرم بهتر هست یا تعداد بیشتری از ارزون تر ها؟

به نظر من تعداد رو بالا ببری درصد سودت بیشتر میشه

شما 50 تا 70 تومنی مثلا بگیری سایز کنی چند ماه دیگه حتی اگر پیشرفت متوسطی داشته باشن میتونی 100-120 بفروشی ( البته همونطور که قبلا گفتم بازار رو باید داشته باشی )
شما ممکنه فلاور شاخ بگیری و سایز هم کنی ارزش هم داشته باشه اما به نسبت قیمت بالاتر رنج خریدار متفاوت میشه

sadeqrezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۴, 00:46
به نظر من تعداد رو بالا ببری درصد سودت بیشتر میشه

شما 50 تا 70 تومنی مثلا بگیری سایز کنی چند ماه دیگه حتی اگر پیشرفت متوسطی داشته باشن میتونی 100-120 بفروشی ( البته همونطور که قبلا گفتم بازار رو باید داشته باشی )
شما ممکنه فلاور شاخ بگیری و سایز هم کنی ارزش هم داشته باشه اما به نسبت قیمت بالاتر رنج خریدار متفاوت میشه

کاملا توجیه شدم آقا حامد.
:dd (5):

پس لطفا با این مبلغ 300 تومن 4 تا فلاور برای من انتخاب کنین. نصف مبلغ رو به شماره کارتتون واریز می کنم و اطلاع می دم.

باز هم ممنون

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

راستی یادم رفت بپرسم: بار چه تاریخی به دستتون می رسه ؟ و تا کی فرصت واریز مبالغ هست ؟

در سری های بعدی امکان وارد کردن A++ هم وجود داره ؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۴, 00:51
کاملا توجیه شدم آقا حامد.
:dd (5):

پس لطفا با این مبلغ 300 تومن 4 تا فلاور برای من انتخاب کنین. نصف مبلغ رو به شماره کارتتون واریز می کنم و اطلاع می دم.

باز هم ممنون

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

راستی یادم رفت بپرسم: بار چه تاریخی به دستتون می رسه ؟ و تا کی فرصت واریز مبالغ هست ؟

در سری های بعدی امکان وارد کردن A++ هم وجود داره ؟
اگر ظرف یکی دو روز آینده واریز پیش پرداختتون انجام بشه تا آخر هفته بار میاد چون فردا بار تایلند شرکت وارد کننده خالی میشه اگر طول بکشه میره برای بار بعد که ممکنه هفته آینده یا دوهفته آینده بشه
استارت رو داریم میزنیم انشالله که بشه فلاورهای گرید بالاتر هم داشته باشیم

فریبرز
۱۳۹۳-۱۰-۲۳, 23:39
سلام دوستان
این فلاور رو امروز توی آکواریوم فروشی دیدم میخواستم نظرشما رو درموردش بدونم,بدرد نگهداری میخوره؟

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1421183065987833_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3 %9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9 B%C2%B1%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B3_%C3%9B%C2%B2%C3%9B %C2%B0%C3%9B%C2%B4%C3%9B%C2%B9%C3%9B%C2%B2%C3%9B%C 2%B0.jpg

hasoo
۱۳۹۳-۱۰-۲۳, 23:52
سلام علی رضا جان...
اول بگو ببینم این چند سانته؟
بعدش اینکه چقد میخوای هزینه کنی؟

فریبرز
۱۳۹۳-۱۰-۲۳, 23:56
سلام حسن جان,مرسی که زود اومدی.
حدود ٨_٧ سانتی هست,قیمت داد ٧۵ تومن ولی گفت پایین ترهم میده,

E-H-S-A-N
۱۳۹۳-۱۰-۲۳, 23:57
سلام دوستان
این فلاور رو امروز توی آکواریوم فروشی دیدم میخواستم نظرشما رو درموردش بدونم,بدرد نگهداری میخوره؟

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1421183065987833_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3 %9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9 B%C2%B1%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B3_%C3%9B%C2%B2%C3%9B %C2%B0%C3%9B%C2%B4%C3%9B%C2%B9%C3%9B%C2%B2%C3%9B%C 2%B0.jpg

سلام دوست عزیز این یه زد زدایرانی هست که کیفیت بالایی نداره ..... حدود قیمتش هم 20 تا 30 تومن

hasoo
۱۳۹۳-۱۰-۲۴, 00:00
علی رضا جان حرف اصلی رو احسان عزیز گفت.
چون با اون چیزیم که من از فکر تو میخونم این فلاور نمیتونه نیازهاتو برآورده کنه.
پس بهتره یه هزینه ی خوب بدی و یه فلاور خوب برداری که از بزرگ کردن و داشتنش لذت ببری

فریبرز
۱۳۹۳-۱۰-۲۴, 00:04
ازهمتون ممنون
راستشو بخواید به دلم ننشسته بود ولی چکارکنم چندوقته آکم خالیه و....بازم ممنون.

hasoo
۱۳۹۳-۱۰-۲۴, 00:09
آکت خالی باشه بهتر از اونیه که وقتتو صرف چیزی کنی که در آینده نتونه خواسته هاتو برآورده کنه.
توی خرید فلاور باید صبور باشی:101:

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۱۰-۲۴, 02:21
آکت خالی باشه بهتر از اونیه که وقتتو صرف چیزی کنی که در آینده نتونه خواسته هاتو برآورده کنه.
توی خرید فلاور باید صبور باشی:101:

سلام حسن جان
من چنبار گفتم اینو ک قیمت ماهی تو تهران خیلی گرونتر از جاهای دیگس.کاریشم نمیشه کرد.اونم ماهیایی مثل فلاور و دیسکس.

fard8000
۱۳۹۳-۱۲-۰۳, 18:02
سلام دوستان امروز رفتم آکو فروشای تبریز یه گشتی بزنم به فلاور هام نگاهی کنم.
یه فلاور بود سایزش 25 سانتی میشد هدش خوب بود و رنگشم.
خالهاش ردیف کامل نبود.
در کل بد نبود.
فقط یه چیز ذهنمو درگیر کرد انم اینکه فقط تو کف بی تحرک مونده بود گفتم چیزیش هست فروشنده گفت نه و غذا بهش داد اونم خورد ولی بلافاصله بازم بعد غذا اومد کف.
به نظرتون اون مریضه?
و اگه بله خیلی حاده?
کیفیت آبش هم افتضاح بود تو مدفوعش سفید نبود. خوب دقت کردم به نظرتون خریدش کنم یا نه?

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۰۳, 18:16
سلام دوستان امروز رفتم آکو فروشای تبریز یه گشتی بزنم به فلاور هام نگاهی کنم.
یه فلاور بود سایزش 25 سانتی میشد هدش خوب بود و رنگشم.
خالهاش ردیف کامل نبود.
در کل بد نبود.
فقط یه چیز ذهنمو درگیر کرد انم اینکه فقط تو کف بی تحرک مونده بود گفتم چیزیش هست فروشنده گفت نه و غذا بهش داد اونم خورد ولی بلافاصله بازم بعد غذا اومد کف.
به نظرتون اون مریضه?
و اگه بله خیلی حاده?
کیفیت آبش هم افتضاح بود تو مدفوعش سفید نبود. خوب دقت کردم به نظرتون خریدش کنم یا نه?

تا عکس نباشه دوست عزیز نمیشه قاطع نظر داد
دوست عزیز به نظر من نخرش به دو دلیل
1. که مهمتره نداشتن تحرک و احتمال مریض بودن
2. اونطور که توضیح دادید نبود کیفیت مناسب
موفق باشید

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۰۳, 20:14
سلام جناب فرد
منم بانظر سجاد جان موافقم.یکی از علایم سلامت فلاور تحرک اونه.البته نظرخودت مهمه ولی اگرجای شما بودم فلاور به اون بزرگی رو نمی خریدم.چرا یه سایز کوچیک نمی خری و عشق بزرگ کردنشو نمی بری؟

fard8000
۱۳۹۳-۱۲-۰۳, 20:20
سلام جناب فرد
منم بانظر سجاد جان موافقم.یکی از علایم سلامت فلاور تحرک اونه.البته نظرخودت مهمه ولی اگرجای شما بودم فلاور به اون بزرگی رو نمی خریدم.چرا یه سایز کوچیک نمی خری و عشق بزرگ کردنشو نمی بری؟
قبول دارم حرفتونو والا سایز کوچیک بزرگ کردنش یه مصیبتی هست واسه خودش تو خونه پدر هم نمیشه زیاد با آک ور رفت دیگه خودتون میدونین چی میگم.
وگرنه دوتا دارم دیدین.
اون مریض هم خیلی بهتر شده امروز هامپی هم خورد بعد یه ماه مریضی.
و فقط دلیلش اینه که زیاد وقت نمیتونم بزارم مثلا وقتی مریض هستن ویا ...
همین.

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۰۳, 22:37
قبول دارم حرفتونو والا سایز کوچیک بزرگ کردنش یه مصیبتی هست واسه خودش تو خونه پدر هم نمیشه زیاد با آک ور رفت دیگه خودتون میدونین چی میگم.
وگرنه دوتا دارم دیدین.
اون مریض هم خیلی بهتر شده امروز هامپی هم خورد بعد یه ماه مریضی.
و فقط دلیلش اینه که زیاد وقت نمیتونم بزارم مثلا وقتی مریض هستن ویا ...
همین.
نظر نظر شماست
ولی انتقال مریضی به ماهیان سن الا خیلی راحتر از ماهیان کوچکتر است
بعد این از مطمئن بودنش هم باز شما خبر نداری

fard8000
۱۳۹۳-۱۲-۰۳, 22:43
نظر نظر شماست
ولی انتقال مریضی به ماهیان سن الا خیلی راحتر از ماهیان کوچکتر است
بعد این از مطمئن بودنش هم باز شما خبر نداری
من فک میکردم فلاور سن بالا دوامش بالاتره خوب با این حساب و با اینکه فلاور اون آکو زیادم مطمئن نبود از خیرش میگذرم.
ممنون دوستان که راهنماییم کردین نوکر همتونم هستم.
[emoji39] [emoji39]

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۰۳, 23:26
سلام دوستان
به نظرمن وقتی ماهی کوچیک می خری و خودت بزرگش میکنی مثله خریدن ماشین صفر میمونه .اگرخوب باهاش راه بیای همیشه برات سالم میمونه.موفق باشید..

hasoo
۱۳۹۳-۱۲-۰۴, 00:00
سلام رضا جان
والا دیگه همه ی گفتنی ها رو دوستان گفتن.
منم نظرم اینه که نخرید همچین فلاوری رو!
این فلاور دیگه هرچی زیبایی داره همینه و بهتر از این نمیشه با اون سایزی که شما گفتی.
هرچی هم که سن فلاور بالاتر میره تحرکش کنم میشه و زمینه رو هم فراهم میکنه برای مریض شدن!
دیگه با این اوصافی هم که شما میگی اصلا به صلاح نیست.
آدم باید به فلاور علاقه داشته باشه تا خوب رشد کنه زیر دست صاحبش. مثل همیشه کم حوصله نباشو واسه هر چیز خوب باید وقت صرف کنید.
موفق باشی

rohollajalili
۱۳۹۳-۱۲-۰۷, 06:53
سلام به دوستان عزیز راستش یکی از دوستان یه فلاور رو میخواد از مغازه بخره عکسشو میزارم می خواستم ببینم ارزش نگهداری داره و از چه نژادی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

http://www.emruzi.com/upc.php?file=142489595338131_IMG_3178JPG.jpg

E-H-S-A-N
۱۳۹۳-۱۲-۰۷, 11:13
سلام به دوستان عزیز راستش یکی از دوستان یه فلاور رو میخواد از مغازه بخره عکسشو میزارم می خواستم ببینم ارزش نگهداری داره و از چه نژادی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

http://www.emruzi.com/upc.php?file=142489595338131_IMG_3178JPG.jpg

سلام دوست عزیز ببینید بی تعارف میگم وقت با ارزش خودتونو صرف همچین فلاورهایی نکنید ، مفت گرونه ، یعنی هزینه یه غذای معمولیش مثل بیومار از قیمت این بالاتر میافته....موفق باشی

rohollajalili
۱۳۹۳-۱۲-۰۷, 11:28
سلام دوست عزیز ببینید بی تعارف میگم وقت با ارزش خودتونو صرف همچین فلاورهایی نکنید ، مفت گرونه ، یعنی هزینه یه غذای معمولیش مثل بیومار از قیمت این بالاتر میافته....موفق باشی
ممنون احسان عزیز پس دنبال یک نژاد بهتر باشیم

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۰۷, 12:47

سلام روح الله جان
گفته هارو که مدیر عزیز گفتن
شما عرض کردی یه نزاد بهتر
اما من اصلا در مورد این فلاور میگم اصلا نزاد نداره
فلاور ایتم های بسیاری داره که باید به اینده خوشبین باشی

E-H-S-A-N
۱۳۹۳-۱۲-۰۷, 16:57

ببین نژاد بستگی به سلیقه شخصی خودت داره اما به نظر بنده اگر اولین بار هست که میخوای از فلاور نگهداری کنی ، یه فلاور سایز کوچیک بگیر اصلا تکثیر داخل و ارزون ، حالا شروع کن یه مدت بهش رسیدگی کن با فوت و فن های نگهداری اشنا با بیماریهای زیادی که احتمالا میگیره آشنا میشی ، نحوه غذا دهی ، نور تانک ، تانک مناسب فلاور وخیلی چیزهای دیگه که شاید چند ها صفحه بشه آشنا میشی اونوقت میری سراغ فلاور با کیفیت و نگهداری از اون .... موفق باشی
ضمنا چند تا تاپیک هست بهت معرفی میکنم نگاه کن و خوب بخون تا همه چیز دست بیاد :

مقاله فلاور هورن از ابتدا تا تخم ریزی (http://emruzi.com/showthread.php?t=4893&p=27788#post27788)
ترجمه اختصاصی هد ( کوک ) فلاور هورن و عوامل موثر بر رشد آن (http://emruzi.com/showthread.php?t=4915&p=27909#post27909)
انجمن تخصصی فلاور (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=85)