PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارکردن بیش از حد فن لپ تاپ

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 08:20
سلام.....

الان چند روزه به محض اینکه لپ تاپو روشن میکنم فنش به شدت شروع میکنه به کار کردن و تا اخر وقتی که خاموشش میکنم همونجوری کار میکنه...تا حالا اینجوری نبوده فقط بعضی وقتا اینجوری کار میکرده و قطع میشده....میخواستم ببینم چرا اینجوری شده؟؟؟لپ تاپم دل هستش...اینسپایرون ان 4030

ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 09:05
سلام.....

الان چند روزه به محض اینکه لپ تاپو روشن میکنم فنش به شدت شروع میکنه به کار کردن و تا اخر وقتی که خاموشش میکنم همونجوری کار میکنه...تا حالا اینجوری نبوده فقط بعضی وقتا اینجوری کار میکرده و قطع میشده....میخواستم ببینم چرا اینجوری شده؟؟؟لپ تاپم دل هستش...اینسپایرون ان 4030

ممنون

سلام

لپ تاپت به سرویس گرد و غبار احتیاج داره و همینطور بایوس مادربردش باید آپدیت بشه
آپدیت رو خود میتونی دانلود و انجام بدی اما برای گردو غبار باید پشت دستگاه باز شه

بده جایی برات بی درد سر انجام بدن

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 09:16
سلام

لپ تاپت به سرویس گرد و غبار احتیاج داره و همینطور بایوس مادربردش باید آپدیت بشه
آپدیت رو خود میتونی دانلود و انجام بدی اما برای گردو غبار باید پشت دستگاه باز شه

بده جایی برات بی درد سر انجام بدن
سلام
واسه آپدیت بایوس یه ساتی چیزی من که سایت asus رفتم چیز خاصی ندیدم
واسه گرد و غبارش هم نمیشه به این کامپیوتری های اینجا اعتماد کرد مطمئنا از خوده من که هیچی حالیم نیست هم کمتر حالشیونه
کاری نمیشه کرد ؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 09:22
سلام
واسه آپدیت بایوس یه ساتی چیزی من که سایت asus رفتم چیز خاصی ندیدم
واسه گرد و غبارش هم نمیشه به این کامپیوتری های اینجا اعتماد کرد مطمئنا از خوده من که هیچی حالیم نیست هم کمتر حالشیونه
کاری نمیشه کرد ؟
الان من گیچ شدم
یحیی بودی یا علی بختیاری؟ دل بود یا ایسوس؟ اونجا زاهدان بود یا ...؟ :134:

ایسوس اتفاقا برای آپدیت خیلی راحته ؛ توی دی وی دی درایور یک نسخه از بایوس هست که میتونی نصب کنی
سایت خود ایسوس برو و مدل دستگاه رو سرچ کن داخل دانلود ها آخرین ورژن بایوس رو برای ویندوزت بگیر

برای سرویس کاری هم بگذار هر زمان کرمان اومدی اینجا بده برات انجام بدن
پشت دستگاه باید باز بشه و فن سی پی یو در بیاد
با دمنده هوای پر فشار گرفته بشه داخلش و یک هوایی هم داخل خود داستگاه بزنن

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 09:24
نه من خودم بودم علی شروع کرد و من جداگونه این مشکلو کم و بیش داشتم
من زیاد فنم رو سرعته بالا نمیشه اما خواستم خودم دست به کار بشم
کیس های معمولی رو خودم سرویس میکنم و دمنده ی هوا هم در دسترس هست
ولی اینا سخته میترسم گند بزنم :d

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 09:27
ممنون حامد جان....

من بایوس رو چطور اپدیتش کنم داداش؟؟؟؟این بایوس به چه دردی میخوره و کارش چیه؟؟؟!!!

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 09:30
ممنون حامد جان....

من بایوس رو چطور اپدیتش کنم داداش؟؟؟؟این بایوس به چه دردی میخوره و کارش چیه؟؟؟!!!

بایوس برنامه مرکزی سیستم هست و در واقع کار مغز رو برای هر سیستمی انجام میده

برنامه های ولتاژ برق رسانی به عوامل مختلف ؛ سرعت کار کرد فنها ؛ سنجش دما ؛ بوت کردن سیستم وووو همه داخل بایوس ه

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 09:32
اها یه چیزایی فهمیدم....

خب من اخرین ورژنشو از کجا بگیرم داداش؟؟؟؟واسه دل

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 09:38
اها یه چیزایی فهمیدم....

خب من اخرین ورژنشو از کجا بگیرم داداش؟؟؟؟واسه دل
سایت دل مدل دستگاه رو سرچ کن و ... همون توصیه ای که به یحیی کردم ولی یادم نیست که دل نسخه ویندوز داشت یا نه

حالا بین کارها یه سرچ برات میزنم ببینم چی دستگیرم میشه

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 18:48
یه سوال دیگه....

اگه این فنه همینجوری کار کنه مشکلی به وجود میاد؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۵, 20:38
ممکنه خود فن براش مشکل بياد
بايد اساس مشکل پيدا بشه

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 09:17
سلام بچه ها

امروز که سیستممو روشن کردم دیدم مشکل جنیون پیدا کرده و درستش کردم الان دیگه فنش اونجوری کار نمیکنه و درست شده....میتونه از همین جنیون بوده باشه؟؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 14:01
سلام بچه ها

امروز که سیستممو روشن کردم دیدم مشکل جنیون پیدا کرده و درستش کردم الان دیگه فنش اونجوری کار نمیکنه و درست شده....میتونه از همین جنیون بوده باشه؟؟؟؟

آره علی جان ؛ میتونه از ویندوز هم باشه
کلا هر مشکل سخت افزاری باید اول ویندوز رو چک کنی که مشکل یا ویروسی نداشته باشه

من هم از قلم انداختم که اول بپرسم ویندوزت در چه حال هست

skh13571359
۱۳۹۳-۰۲-۰۶, 06:51
ولی کلا بد نیست یک سال یک بار سیستم یه سرویس کلی بشه
ما اینجا وقتی لپ تاپ برامون میارن چه ایراد نرم افزار داشته باشه چه سخت افزاری اولین کاری که میکنم سرویس و خاکگیری:183:

بایاس آپدیت هم که سیستم رو بروز و برای پذیرش درایور و نرم افزارهای جدید آماده میکنه فقط باید حواس دوستان باشه اگه بایاس آپدیت به مشکل بر بخوره یا نصفه کاره قطع بشه
ممکن هست سیستم دیگه بالا نیاد:OoO: