PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتوگو درباره نرم افزار who is on my wifi

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 13:42
سلام دوستان

بچه ها من این نرم افزارو که محسن گذاشته بودو نصب کردم ولی فقط نشون میده که چه وسیله هایی به وای فای من وصل هستن....نمیشه فهمید که هر دستگاه چقدر دانلود داشته؟؟؟نرم افزار دیگه ای هست که این قابلیت رو داشته باشه؟؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 13:57
سلام دوستان

بچه ها من این نرم افزارو که محسن گذاشته بودو نصب کردم ولی فقط نشون میده که چه وسیله هایی به وای فای من وصل هستن....نمیشه فهمید که هر دستگاه چقدر دانلود داشته؟؟؟نرم افزار دیگه ای هست که این قابلیت رو داشته باشه؟؟؟؟

ممنون
من سراغ ندارم نرم افزاری که تفکیک ترافیک مصرفی بده
این فقط گزارش میده که چه وسایلی به وای فای کانکت هستند

sadeqrezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 01:06
مقدار ترافیک اون دستگاهی که کانکت شده برای من خیلی اهمیتی نداره.
فقط همین که بفهمم همسایم اومده روی وای فای من برام کافیه ! البته برای اون هم کافیه :[s:

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۹, 08:37
دوستان الان دو دستگاه دیگه روی این نرم افزار من اضافه شده....الان اینا وسایلی هستن که دارن از نت من استفاده میکنن یا اینکه فقط قابلیت نصب به مودم من رو دارن؟؟؟!!!

البته وای فای من روش رمز داره و دورو برم کسی در اون حد هم نیست که بخواد نفود کنه....

میشه با این نرم افزار دسترسیشون رو هم قطع کرد یا فقط کار این نرم افزار نشون دادن لوازمی هستش که میتونن متصل بشن؟؟؟

ممنون

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۲۹, 09:23
علی جان منم سره همین قضیه دیگه بدبخت شدم
یه دونه کاربر واسه خونه خودمونو حواسم نبود بلاک کردم
بعد نرم افزار رو فرمت کردم از رو سیستم
با کلی بدبختی تونستم اون سیستم رو دوباره به وای فای وصل کنم
یه قسمت بلاک داره اونو بزنی واسه کاربره تمومه کارش

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۹, 09:28
ممنون داداش...

این بلاک کردن از کدوم قسمتشه؟؟؟؟