PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرغ عزیزم بیا بغلم...!!!

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۳۰, 09:06
یه کلیپ باحال از مرغی که میاد بغل یه پسر بچه....:x

رمز : emruzi.com

masih
۱۳۹۳-۰۱-۳۰, 10:25
ممنونم علی جان خیلی زیبابود محبت وپاکی این پسربچه چقدر زیاده که مرغ ترسو انقدر توبغلش ارامش داره
اونوقت کسایی هستن کودک ازاری میکنند یامیکشن این طفل معصومارو

aligator
۱۳۹۳-۰۱-۳۰, 12:44
ممنون علی جان زیبا بود@};-
مسیح داداش کاری به پاکی و ... نداره،مرغ از جمله پرنده هاییه که اگه از زمان جوجگی ازاری نبینه به صورت کاملأ خود جوش وبدون نیاز به تلاش و تمرین شروع میکنه تو دست وپا تاب خوردن و از سرو کول بالا رفتن و ...
یکی از معضلات من موقعی که میخوام برم بیرون از خونه و لباس تمیز تنمه همین چک کردن اب ودون مرغاست! همین که میشینی 2-3تاشون میپرن سر شونت...:20: حالا دیگه اون پاهای تمیزشونم حساب کن!:187:

masih
۱۳۹۳-۰۱-۳۰, 13:11
ممنون علی جان زیبا بود@};-
مسیح داداش کاری به پاکی و ... نداره،مرغ از جمله پرنده هاییه که اگه از زمان جوجگی ازاری نبینه به صورت کاملأ خود جوش وبدون نیاز به تلاش و تمرین شروع میکنه تو دست وپا تاب خوردن و از سرو کول بالا رفتن و ...
یکی از معضلات من موقعی که میخوام برم بیرون از خونه و لباس تمیز تنمه همین چک کردن اب ودون مرغاست! همین که میشینی 2-3تاشون میپرن سر شونت...:20: حالا دیگه اون پاهای تمیزشونم حساب کن!:187:
داداش نمیدونم بحثمون اسپم هست یانه
درسته حرفت ولی حیوون ها محبت وخشم رو میفهمند خودت بهتر میدونیaligator (http://emruzi.com/member.php?u=33)
مینایی ک از جوجگی بزرگش کرده بودم خداشاهده درحیاطو باکلید وامیکردم هیچکس نمیفهمید من اومدم اون جیغ وسلامش بالا میرفت وقتی میرفتم بامحبت پیشش یکم باهام بازی میکرد بعد عاشقانه روشونم میشست تکون نمیخورد واقعا محبتو میفهمید میگم عاشقانه چون روی شونم که بود اضلا اذیت نمیکرد اروم اروم حتی چلغوزشو میرفت روی قفسش میکرد دوباره برمیگشت ولی اگه عصبی بودم ازم میترسید وفرار میکرد

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۳۰, 14:26
عالی خیلی هم خوب
واقعا ادم حال میکنه این ارامش حیوونارو بین ادما میبینه
مخصوصا عده کمی از بچه های الان هستن که همچین ارامشی به حیوونا میدن یا در کل عده ی کمی از ادم ها هستن
کاشکی کسایی که حیوونارو دوس دارن بتونن باهاشون رابطه ی خوبی داشته باشن
امیدوارم خودم از همه بیشتر بتونم بدون استرس زائی در کنار حیوونا قرار داشته باشم
ممنون دادا علی