PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گلخانه ی من ( حمزه )

Hamzeh
۱۳۹۳-۰۲-۰۴, 16:55
خلاصه بعد مدت ها تصمیم گرفتم آروم اروم یه تاپیکی برای گلخونم هم بزنم .... البته اگه لازم بشه در مورد مسائل اصلی و کاشت و .... تو تاپیک جداگانه بحث میشه ...

اول از همه که چون فصل کاشت گوجه دیر شده بود من تو این جعبه ها که اگه گفتین کاربری اصلیش چی هست بذر فلفل و بادمجون با خیار رو کاشتم تا سبز بشه و بعدش به پلاستیک نشاء منتقل کنم .

http://emruzi.com/up/uploads/139834392744841.jpg

اینم خزانه که حدود 10000 تایی میشدن .

http://emruzi.com/up/uploads/139834392802132.jpg

ادامه دارد .....

armin j
۱۳۹۳-۰۲-۰۴, 18:14
خيلى خوشگلن خنزه جان. پس اين گلخانه که نيگفتى به من اين هستش. خيلى قشنگ هست نبارکت باشه.

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۰۴, 18:16
به به حمزه چه دسته گلی کاشتیا
ایولا نا فرم و شدید حال کردم
خوب واسمون توضیحم بده چیا کاشتی و اینا
راستش من زیاد از گیاها سرم نمیشه و فقط واسه سبزی دوسشون دارم نگهداریشون واسه من سخته تو این شرایط :d
ممنون کلی حالی بردیم

Hamzeh
۱۳۹۳-۰۲-۰۴, 19:23
خيلى خوشگلن حمزه جان. پس اين گلخانه که نيگفتى به من اين هستش. خيلى قشنگ هست مبارکت باشه.

ممنون آرمین جان ....لطف داری اره همین بوده

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

به به حمزه چه دسته گلی کاشتیا
ایولا نا فرم و شدید حال کردم
خوب واسمون توضیحم بده چیا کاشتی و اینا
راستش من زیاد از گیاها سرم نمیشه و فقط واسه سبزی دوسشون دارم نگهداریشون واسه من سخته تو این شرایط :d
ممنون کلی حالی بردیم

این عکسا مربوط به سال قبل و عکسای جدید تر با توضیحات قرار میدم . اینا هم صیفی هستن و گل و گیاه یه قسمت کوچیک هست که هنوز سر و سامان نداره و بعدا ازشون عکس میذارم .

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۰۶, 23:43
به به،چطور من این تاپیکو تو اخرین ارسالها ندیده بودم؟
ماشالا،پس بالاخره گلخونه حمزه هم استارت خورد... احسنت:Applause:

اقا اونا جعبه مهمات نبوده؟جعبه حمل سلاح های ش م ر چطور؟ شایدم برای حمل قطعات هواپیما بوده !!!:663920_phil_25::d
میگم طولانی بودن اون لوله کوره(لوله بخاری) به جز مقابله با هدر رفتن گرما دلیل دیگه ای هم داره؟
اها راسی اسم گلخونه رو چی گذاشتی؟

ایشالا که موفق باشی و به جز "سود" چیز دیگه ای نباشه@};-
موفق باشی

Hamzeh
۱۳۹۳-۰۲-۰۷, 00:00
به به،چطور من این تاپیکو تو اخرین ارسالها ندیده بودم؟
ماشالا،پس بالاخره گلخونه حمزه هم استارت خورد... احسنت:Applause:

اقا اونا جعبه مهمات نبوده؟جعبه حمل سلاح های ش م ر چطور؟ شایدم برای حمل قطعات هواپیما بوده !!!:663920_phil_25::d
میگم طولانی بودن اون لوله کوره(لوله بخاری) به جز مقابله با هدر رفتن گرما دلیل دیگه ای هم داره؟
اها راسی اسم گلخونه رو چی گذاشتی؟

ایشالا که موفق باشی و به جز "سود" چیز دیگه ای نباشه@};-
موفق باشی

خواهشات .... ایشالله سر وقت عکسای بهتری میذارم ...هنوز عکسا رو دسته بندی نکردم ...

اون جعبه ها برای درست کردن برنج معمولی به دودی هست ... یعنی توش برنج با پوستش میذاشتن و بعد تو دود خونه قرار میدادن ..... یادم باشه عکس میگیرم از دود خونه میذارم ...البته الان خیلی کم کاربرد شده ....

لوله دود کش هم هرچه طولش بیشتر باشه بهتره ...دلیلش همونه دلیل دیگه ای نداره ....تو طول مسیر هم از هدر رفت جلو گیری میشه و هم تو گرم کردن و هدایت گرمایی تاثیر داره .

ممنون داداش :21:

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۰۸, 11:00
اقا حمزه ما همچنان منتظره اون عکسایی هستیم که گفتی میخوای بزاری
الان این مثلا اپ کردم :d