PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تعویض باطری تبلت ztouch.p1000

bikas
۱۳۹۳-۰۲-۱۲, 06:02
باسلام خسته نباشید.یه تبلت گرفتم دوتا باطری اضاف میخوره خودشم یکی داخل داره میخوامبدونمچطوری میتونم وقتی شارژ داخلی تموم بشه از اضافه ها استفاده کنم.همچنینآیامیشه حافظه داخلیشو ارتقا بدم؟؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۱۳, 23:05
باسلام خسته نباشید.یه تبلت گرفتم دوتا باطری اضاف میخوره خودشم یکی داخل داره میخوامبدونمچطوری میتونم وقتی شارژ داخلی تموم بشه از اضافه ها استفاده کنم.همچنینآیامیشه حافظه داخلیشو ارتقا بدم؟؟سلام
اگر اشتباه نکنم علاوه بر باطری داخلی شما میتونید دو باطری نوکیایی رو هم بهش اضافه کنید

این عکس تبلت محمد محسن عزیز هست

http://emruzi.com/up/uploads/139445702323633.jpg

bikas
۱۳۹۳-۰۲-۱۶, 12:27
منظورم اینه که چطوری از زاپاسا میشه استفاده کرد،چجوری میاد رو زاپاس؟؟؟

bikas
۱۳۹۳-۰۲-۱۷, 16:19
باسلام خسته نباشید.یه تبلت گرفتم دوتا باطری اضاف میخوره خودشم یکی داخل داره میخوامبدونمچطوری میتونم وقتی شارژ داخلی تموم بشه از اضافه ها استفاده کنم.همچنینآیامیشه حافظه داخلیشو ارتقا بدم؟؟شلام خواهش میونم زود حواب بدین خیلی به کمک نیاز دارم!نمیدونم چطور از باتری های زاپاس استفاده کنم چطوری از داخلی به زاپاسا منتقل کنن

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۱۷, 18:21
متاسفانه من اطلاعات بیشتری ندارم
بقیه دوستان هم اگر میدونستند حتما جواب داده بودن تا حالا

بهترین کار اینه که از نزدیک تبلتتون دیده بشه و از یک موبایل فروش مشورت بگیرید

محمدمحسن
۱۳۹۳-۰۲-۱۷, 19:00
شلام خواهش میونم زود حواب بدین خیلی به کمک نیاز دارم!نمیدونم چطور از باتری های زاپاس استفاده کنم چطوری از داخلی به زاپاسا منتقل کنن

سلام داداش

من همین مدل رو داشتم که فروختم.

شما وقتی دستگاه رو به شارژ وصل میکنید . اول باطری اصلی شارژ میشود

و دوم باطری یدکی وبعداز کامل شارژ شدن پیغام میدهد چند در صد 100 باطری پر میباشد .

وقتی باطری اصلی تمام میشود

صدای اخطار میدهد در آن زمان میگوید ادامه استفاده از باطری .

خیر بزنید میرود ر باطری یدک. میتواند هم تنظیم کنید باطری اصلی تا چند درصد بهتون اخطار دهد .

باطری معمولا اینگونه است که تا بقولی قطره آخر شارژ استفاده شود . من خودم رو 5 در صد قرار داده بودم

و لی باز هم میگذاشتم تا خالی بشود بعد برم رو باطری یدک.

باطری یدک حداقل 12 ساعت اگر 5cباشه متوانید استفاده کنید .

اما استانداردش 4c است .

امکانات خوبی داره اما مقداری لوسه و ضعیف باید باهاش مدارا کنی .

نکته: سعی کن در منزل هستی همیشه رصد روشنایی را صفر یا 10 درصد کنی .

بشدت باطری را میخورد . .

محمدمحسن
۱۳۹۳-۰۲-۱۷, 19:22
باسلام خسته نباشید.یه تبلت گرفتم دوتا باطری اضاف میخوره خودشم یکی داخل داره میخوامبدونمچطوری میتونم وقتی شارژ داخلی تموم بشه از اضافه ها استفاده کنم.همچنینآیامیشه حافظه داخلیشو ارتقا بدم؟؟

بابت حافظه داخلی . راهی هست .

میدونم چرا میخوای ارتقاع بدی بخاطر اینکه نمیتونی برنامه نصب کنی و فضا کم میاری .

برنامه ای هست که وقتی نصب کنی داخل تبلت و اجرا کنی .از این پس هر نرم افزاری را نصب کنی

در خواستی می آید که انتقال داده شود . در مموری یا خیر شما انتقال میدهید و همیشه فضای تبلت تون خالی خواهد بود و از فضای مموری استفاده خواهید کرد .

اجازه بدین ببینم میتونم لینکشو قراربدم. براتون .

همیشه سعی کن حافضه گوشی را خالی بگذاری. سرعت تبلتت هم به حافضه گوشی دارد همه حافظه

رم. در خرید رم دقت کنید سرعت بالا خریداری کنید . خیلی تاثیر رو سرعت میگذارد .

bikas
۱۳۹۳-۰۲-۱۸, 09:15
بابت حافظه داخلی . راهی هست .

میدونم چرا میخوای ارتقاع بدی بخاطر اینکه نمیتونی برنامه نصب کنی و فضا کم میاری .

برنامه ای هست که وقتی نصب کنی داخل تبلت و اجرا کنی .از این پس هر نرم افزاری را نصب کنی

در خواستی می آید که انتقال داده شود . در مموری یا خیر شما انتقال میدهید و همیشه فضای تبلت تون خالی خواهد بود و از فضای مموری استفاده خواهید کرد .

اجازه بدین ببینم میتونم لینکشو قراربدم. براتون .

همیشه سعی کن حافضه گوشی را خالی بگذاری. سرعت تبلتت هم به حافضه گوشی دارد همه حافظه

رم. در خرید رم دقت کنید سرعت بالا خریداری کنید . خیلی تاثیر رو سرعت میگذارد .
دمت همگیتون گرم خیلی گلین.سایت مفیدی دارین