PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد مشاهده مدفوع سفید در ماهیان آب شور

bluetang
۱۳۹۳-۰۲-۲۳, 20:23
سلام اقای مرادی من 5 روز میشه که اسلاریس رو خریدم هم سر حاله هم خوب غذا میخوره اما مرفوعش مثل نخ دراز و سفید هست .ولی شکمش باد کرده نیست .این چشه ؟ انگل داخلی داره یا دلیل دیگه ای داره ؟ البت من تو این 5 روز در هر سه وعده غداییش عصاره سیر میزنم .ولی همونطوریه .چشه ؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۲۳, 20:26
سلام اقای مرادی من 5 روز میشه که اسلاریس رو خریدم هم سر حاله هم خوب غذا میخوره اما مرفوعش مثل نخ دراز و سفید هست .ولی شکمش باد کرده نیست .این چشه ؟ انگل داخلی داره یا دلیل دیگه ای داره ؟ البت من تو این 5 روز در هر سه وعده غداییش عصاره سیر میزنم .ولی همونطوریه .چشه ؟
لطفا برای تاپیکهاتون عنوان مناسب انتخاب کنید که با نمایش در آخرین ارسالها منظور رو کامل به خواننده برسونه
نوع غذا رو هم بیان کنید و اینکه چطور عصاره سیر میزنید

bluetang
۱۳۹۳-۰۲-۲۳, 21:03
لطفا برای تاپیکهاتون عنوان مناسب انتخاب کنید که با نمایش در آخرین ارسالها منظور رو کامل به خواننده برسونه
نوع غذا رو هم بیان کنید و اینکه چطور عصاره سیر میزنید

چشم من از این به بعد عنوان رو دقیق میزنم ولی چون ایجاد تاپیک در این سایت کمی گمراه کننده هست اگه جای بی ربطی زدم خودتون ظحمت انتقالش رو بکشید.

عصاره سیر رو توی غدا میزنم .یعنی غذا میزارم توقاشق بعد روش عصاره سبر میریزم.بعد یه ربع که خیس خوردن و جذب شدن میدم ماهیا .معمولا پولکی اسپیرولینا و کریل و گرانول جی بی ال میدم بهشون.

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۲-۲۳, 22:34

سلام
دلیل این موضوع انگل داخلی هستش ولی اگه ماهی سرحاله و خوب غذا می خوره عصاره ی سیر رو هر روز به غذاش اضافه کنید
درست میشه جای نگرانی نیست

bluetang
۱۳۹۳-۰۲-۲۳, 22:41
سلام
دلیل این موضوع انگل داخلی هستش ولی اگه ماهی سرحاله و خوب غذا می خوره عصاره ی سیر رو هر روز به غذاش اضافه کنید
درست میشه جای نگرانی نیست

1- میتونه غیر از انگل دلیل دیگه ای هم داشته باشه ؟ مثلا از اینایی باشه که با سم شکارشون میکنن ؟

2- بهتر نیست به جای سیر مترونیدازول بریزم تو غذاشون؟

3- مترونیدازول انگل داخلی رو از بین میبره ؟

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۲-۲۳, 22:49
1- میتونه غیر از انگل دلیل دیگه ای هم داشته باشه ؟ مثلا از اینایی باشه که با سم شکارشون میکنن ؟

2- بهتر نیست به جای سیر مترونیدازول بریزم تو غذاشون؟

3- مترونیدازول انگل داخلی رو از بین میبره ؟

1- خیر
2- چرا خیلی بهتره