PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ذره بین نهم با حضور ( kalantar.yahya )

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۲۶, 13:31
سلام و درود بر همه امروزی (http://emruzi.com/) ها

از سری تاپیکهای زیر ذره بین این بار در ذره بین نهم یحیی (kalantar.yahya) عزیز
رو جهت جزغاله کردن به شما عزیزان پیشکش میکنیم...:663920_phil_25:

http://emruzi.com/up/uploads/136655732026091.jpg

این تاپیک از ساعت 00:00 بامداد 93/2/27 گشوده و تا ساعت 00:00 بامداد 93/3/3 در اختیار شما عزیزان است ...

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۲۶, 23:06
خب خب خب !!!

بالاخره انتظارها به سر رسید ...

فقط دوستان خواهشأ در چهار چوب قوانین این بخش پیش برید ==> لطفأ مطالعه کنید (http://emruzi.com/showthread.php?t=2185)

این شما و این یحیی عزیز ...

​هندونه اولش مال خودمه :113:

یحیی جان بیوگرافی + عکس جدید رو بزار تا ببینیم چیکارا میشه کرد...:-?:524019_evilsmile:

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 02:51
خب حالا برای اینکه زیاد هم بیکار نبوده باشی این سوالا رو میزارم برات که همچین دست به تایپت خوب بشه و انگشتات گرررررررررممممم؛تا دوستان با کوله بار پرسشهاشون از راه برسند...

1 - خب اول از همه بگو نظرت راجب این الطفات همایونی که مفتخرت کرده به اومدن زیر ذره بین امروزی؛همچین بدون نوبت و بلیط!!! چیه؟؟

2 - چرا کلانتر؟این کلانتر از کجا اومد و چرا؟

3- چی شد که تو رو به نت هدایت کرد؟ به نظرت هدایتت به نت و این ید بیضایی که از خاطراتت برای ما تعریف میکنی نقطه مثبت زندگیت بوده یا منفی؟

4 - چرا همه از خاطرات خدمتشون تعریف میکنن ؛ولی تو از خاطرات نت؟؟؟

5 - کلأ دنیای مجازی یا واقعی؟

6 - اگه امکان زندگی تمام وقت بدون هیچ محدودیتی درون دنیای مجازی بود،حاضر بودی با دنیای واقعیت خداحافظی کنی و بقیه عمرتو فارق از مشکلات دنیای واقعی اینجا سر کنی؟

7 - چی شد که اومدی امروزی؟

8 - از زمان ورودت به امروزی نظرت راجب اینجا چیه؟به نظرت چه تفاوتهایی داره؟این تفاوت ها خوبه یا بد؟(تفیک شده و مفصل)

9 - نقطه ضعف امروزی از نظرت؟

10 - راسی این لباس نارنجیا اندازست؟ اندازه دسته جارو چطور؟مشکلی نیست؟http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/dd%20(15).gif

فعلأ اینا باشه تا برم و برگردم...

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 09:48
خب خب خب !!!

بالاخره انتظارها به سر رسید ...

فقط دوستان خواهشأ در چهار چوب قوانین این بخش پیش برید ==> لطفأ مطالعه کنید (http://emruzi.com/showthread.php?t=2185)

این شما و این یحیی عزیز ...

​هندونه اولش مال خودمه :113:

یحیی جان بیوگرافی + عکس جدید رو بزار تا ببینیم چیکارا میشه کرد...:-?:524019_evilsmile:

به به
سلام و خسته نباشید به همه رفقای عزیز
الان من شخصه مهمی شدم انتظار میکشیدین ؟ خخخخ
جانه من ؟
خوب بیا علی تو مدت هاست در پی سوزوندن من هستی منم جاده رو باز میزارم بتازی
فقط از روم رد نشیا
خوب واقعا بیوگرافیم تابلوئه همه هم میدونین دیگه ولی بازم میگم
یحیی
میرکمالی
متولد : 1371/1/20
صادره : زاهدان
اصلیت : شهر کریمان
دلیل کوچ : بی دلیل
دیگه چیز خاصی میخواد ؟ والا نمیدونم دقیق
خوب یکمی از خودم بگم چیز خصی ندارم همینجوری عشقی زندگی میکنم
هدف خاصی هم ندارم
آها مدرکمم دیپلم افتخاری خخخخ
درسم نخوندم دیگه خدمتو واجب تر دونستم و دیگه هم ادامه تحصیلو اینا رو بیخیالم
فعلا هم دارم مغازه احداث میکنم اگه خدا بخواد
دیگه چیز خاصی بود بگین بگم بهتون
بابا عکس جدید چه صیغه ای هست ؟
خدایی از یه سال پیش تغییری نکردم
باشه اینم واسه خاطر تو
فقط قبل از دیدن عکس به این نکات خواهشا دقت فرمائید

حتما +18 باشید . از افرادی که بیماری های قلبی . فشاری . زنان حامله . کسایی که قصد خودشکی داشتن . و همه افرادی که قلب ضعیفی دارن از دیدن عکس خودداری کنند
خخخخ
دیگه خودتون خواستید

http://emruzi.com/up/do.php?img=8973

:Worried::Worried::Worried::Worried::Worried::Worr ied:

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

خب حالا برای اینکه زیاد هم بیکار نبوده باشی این سوالا رو میزارم برات که همچین دست به تایپت خوب بشه و انگشتات گرررررررررممممم؛تا دوستان با کوله بار پرسشهاشون از راه برسند...

1 - خب اول از همه بگو نظرت راجب این الطفات همایونی که مفتخرت کرده به اومدن زیر ذره بین امروزی؛همچین بدون نوبت و بلیط!!! چیه؟؟

هیچ نظری ندارم . فقط فک کنم جایزه بهم دادین گذاشتین زیر ذره بین بسوزم

2 - چرا کلانتر؟این کلانتر از کجا اومد و چرا؟

داستان بسی طولانی داره اما خوب چون دوس دارم پاسخ کامل بدم میگم واستون. من یه زمانی چیز بودم ینی ادم چیزی بودم به چیز بودنم توی نت معروف بودم . از 13 12 سالگی توی نت پلاس بودم و گرگی شده بودم واسه خودم تا بعد از خدمت خدا زد و ما ادم شدیم و کم کم شدیم کلانتر . ینی این اسمو رفقای نتیمون واسمون انتخاب کردن از اونجایی که ادمین و مستر چند تا چت روم بودم و گیر دادنم ذاتی بود دیگه به این اسم شناخته شدم

3- چی شد که تو رو به نت هدایت کرد؟ به نظرت هدایتت به نت و این ید بیضایی که از خاطراتت برای ما تعریف میکنی نقطه مثبت زندگیت بوده یا منفی؟

دلیل هم فقط و فقط محیطی بود که منو وادار میکرد تفریحاتتمو به نت خلاصه کنم . خاطرات و اینا همشون بسته به دیدی داره که شنونده ازشون برداشت میکنه شاید سخت و ملال اور بوده باشه اما وقتی چیزی به خاطرات ادم اضافه بشه معمولا جز نکات مثبت محسوب میشه

4 - چرا همه از خاطرات خدمتشون تعریف میکنن ؛ولی تو از خاطرات نت؟؟؟

خوب . واسه این سوالت بگم که خاطرات خدمتم اونقدر واسم عذاب اور هستن که سعی میکنم خیلی کم سراغشون برم . مشکلات روانی که واسم بوجود اوردن باعث شدن تا میتونم کمرنگشون کنم داخل زندگیم . نت هم جزئی از زندگی من هست و شما دوستان هم جزئی از زندگیم پس سعی میکنم خاطرات خوب رو بیشتر روی زبونم داشته باشم

5 - کلأ دنیای مجازی یا واقعی؟

ترکیبی از هم تا زمانی که محیطم شرایطش جوری باشه که نیازی به ارضای بعضی از حالاتم توی نت نباشه . وقتی جایی واسه خالی کردن خیلی از چیز ها نباشه نا خود آگاه یه محیطی رو باید واسه خودت درست کنی که نیازی نباشه به صورت درونی بریزی تو خودت و به مرز انفجار بری

6 - اگه امکان زندگی تمام وقت بدون هیچ محدودیتی درون دنیای مجازی بود،حاضر بودی با دنیای واقعیت خداحافظی کنی و بقیه عمرتو فارق از مشکلات دنیای واقعی اینجا سر کنی؟

نه سعی میکنم مخلوطی ازش باشه . هرچی به اندازش خوبه افراط و تفریطو نمیپسندم

7 - چی شد که اومدی امروزی؟

مسیح و بهنام و رضا معرفم بودن و تقریبا یکی از بهترین جاهایی هست که منو موندگار کرده
جاهای زیادی رفتمو دووم نیاوردم ولی اینجا فعلا خوب دووم اوردم

8 - از زمان ورودت به امروزی نظرت راجب اینجا چیه؟به نظرت چه تفاوتهایی داره؟این تفاوت ها خوبه یا بد؟(تفیک شده و مفصل)

والا به ذهنم نمیرسه میشه بگذریم ؟ سخته خوب مخم نمیکشه

9 - نقطه ضعف امروزی از نظرت؟

یکمی خشکه از نظر ظاهر و دید یکدفعه ای واسه کسایی که بار اول میان اما کسایی که مثه من دوس دارن درونو کشف کنن میبینن که اینجوری نیست و خیلی هم ردیفو باحاله

10 - راسی این لباس نارنجیا اندازست؟ اندازه دسته جارو چطور؟مشکلی نیست؟http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/dd%20(15).gif

نه والا اندازم نیست چون من توی تیپ معمولی راحت ترم همه هم میدونین :D جارو هم که میبینی تو آستینم گیر کرده :D

فعلأ اینا باشه تا برم و برگردم...

باشه من همچنان منتظرم بیای و اماده ی سوختنم
حال میده گرم شه ولی فعلا خبری نیست :D موفق باشی

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 11:11
سلام بر یحیی عزیــــــــززز

چطور مطوری زیر ذره بین؟؟؟

خب بگو ببینم....

1.چرا چهرت اصلا شبیه شخصیتت نیست؟؟؟!!!!خداییش یه چیز دیگه تصور میکردم....

2.خدمت کجا بودی؟؟؟اموزشی و خود خدمت؟؟؟بگو میخوام عذابت بدم....زیر ذره بینی دیگه...

3.چه مغازه ای میحوای احداث کنی؟؟؟

4.رشته تحصیلیت چی بود؟؟؟

5.اونجا رفیق صمیمی هم داری؟؟؟؟

6. زبون بلوچی میتونی صحبت کنی؟؟؟چونه؟؟؟زبره؟؟تی حال جوره؟؟!!!!

7.علی بختیاری؟؟؟راستشو بگو....

8.چرا از کبوترا عکس نمیذاری اخه؟؟؟!!

9.وسیله زیر پات چیه؟؟

خب فعلا همینارو جواب بده ببینیم

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 11:34
سلام بر یحیی عزیــــــــززز سلام بر تو ای علیه گل

چطور مطوری زیر ذره بین؟؟؟ خوب حال میکنیم دیگه یکمی هم تفریح بد نیست واسه روحیه ادمیزاد :D

خب بگو ببینم.... چشم میگم

1.چرا چهرت اصلا شبیه شخصیتت نیست؟؟؟!!!!خداییش یه چیز دیگه تصور میکردم.... خوب اول بگو چی تصور میکردی تا من بگم چیش به چیش نمیخوره . راستش خودمم مدت هاست درگیره خودمم ولی خوب دیگه کار خداست کاریشم نمیشه کرد :D

2.خدمت کجا بودی؟؟؟اموزشی و خود خدمت؟؟؟بگو میخوام عذابت بدم....زیر ذره بینی دیگه... هم آموزشی هم خدمت ( بندر عباس - ارتش - نیروی هوائی - گردان تکاوری ) هم آموزشی هم خدمت رو در حضور یاروهای محترم بندر عباس بودیم راستش چون توی آموزشی 10 تا بازداشتی داشتم بخاطر سرپیچی از فرمان واسه همین میخواستن تبعید کنن دیگه بدتر از بندر عباس پایگاهی نبود راضی شدن به رضای خدا . 1 هفته هم میخواستن بفرستنم جزیره خارک که قبل از سوار شدن به هواپیمای نظامی دعوامون شد با گروهبانی که مسئول تبعیدیا بود دیگه نگهمون داشتن :D

3.چه مغازه ای میحوای احداث کنی؟؟؟ هرچی خدا بخواد . خرازی و لوازم التحریر بخاطر موقعیت مغازه

4.رشته تحصیلیت چی بود؟؟؟ بهیاری

5.اونجا رفیق صمیمی هم داری؟؟؟؟ اره داشتم . اما خوب سره یه شرایطی مجبور میشی همه چیو بزاری کنار و تو خونه اسیر کنی خودتو . . . البته من مخم معیوبه شاید خیلیا تو این شرایط من بهتر رفتار کنند

6. زبون بلوچی میتونی صحبت کنی؟؟؟چونه؟؟؟زبره؟؟تی حال جوره؟؟!!!! وش . تی نوکر . نوکرونتی . فهمیدنش واسم آسونتره تا صحبت کردن . البته سعی میکنم صحبت نکنم زبون فارسی رو میپسندم

7.علی بختیاری؟؟؟راستشو بگو.... یه اقای بسیار محترم و خیلی ساده

8.چرا از کبوترا عکس نمیذاری اخه؟؟؟!! راستش از کبوترا بیزارم نه واسه خودشو بلکه واسه اینکه بدم میاد یه چیزی خیلی زیاد شه که باعث ازار و اذیت بقیه شه

9.وسیله زیر پات چیه؟؟ دو عدد پا بهمراه یه جفت کفش

خب فعلا همینارو جواب بده ببینیم
مرسی لطف کردی بازم پیش ما بیا :15:

masih
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 11:41
به داش یحیی
شانست امروز خونم
ولی حالشو ندارم سوال بپرسم
بهترین دوستت؟
نظرت راجب ب من؟
امروزی؟
یحیی عکس بعد سربازیتو بذار پایه تره همون ک لباس قرمزه رو پوشیدی
دوست داری بعد تو کی بره زیر ذره بین؟
عایا قدرتشو داری ببریش
خیلی مخلصم

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 11:46
به داش یحیی سلام بر تو ای دوست دیرین
شانست امروز خونم خوش شانسم دیگه و الا تو رفیقم نبودی
ولی حالشو ندارم سوال بپرسم هرچی تو بگی همونه پرسیدی نپرسیدی ملالی نیست
بهترین دوستت؟ خدا
نظرت راجب ب من؟ یه ادمه خیلی چیز ینی خیلی چیز ها
امروزی؟ تو دل برو ترین فرومی که تا حالا فعالیت داشتم
یحیی عکس بعد سربازیتو بذار پایه تره همون ک لباس قرمزه رو پوشیدی باشه حالا به اونم میرسیم فعلا باید برم بگردم پیداش کنم :d هنوز وقت واسه خنده هست با همون خوب بخند تا سوژه خنده بعدیتو جور کنم داداش
دوست داری بعد تو کی بره زیر ذره بین؟ نمیدونم ولی فکر کنم یه خانوم باشه بهتره حالا بعدا با خودت مشورت میکنم ببینیم کیو بفرستیم
عایا قدرتشو داری ببریش نمیدونم دادا قدرت دست بزرگان است و بس . . . ولی قانونه دیگه باید بره :d
خیلی مخلصم
سالاری دادا نوکرم
خوشحال شدم بازم پیش ما بیا :d

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 13:38
عجب !

خو این چه کاری بود بعد خدمت کردی؟چرا یه خرده فکر ابروی ماها نبودی؟خخخخخ

http://emruzi.com/up/do.php?img=8986 (http://emruzi.com/up/)

- خب حالا که ناقص جواب دادی بیوگرافیتو اینا رو هم بگو:

قد؟
وزن؟
سایز پا؟
رنگ مورد علاقه؟
غذای مورد علاقه؟

نمیدونم چرا دستم به سوال نمیره! سوژه نمیدی!منم تا اونجایی که نیازه رو میدونم،خلاصه خوردم به بن بست:|

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 13:48
عجب !
بله بسیار عجب و مش رجب
خو این چه کاری بود بعد خدمت کردی؟چرا یه خرده فکر ابروی ماها نبودی؟خخخخخ

http://emruzi.com/up/do.php?img=8986 (http://emruzi.com/up/)

خوب دیگه حیف بود بازگشت قهرمانانه رو تبریک نگن خخخخ

- خب حالا که ناقص جواب دادی بیوگرافیتو اینا رو هم بگو: باشه رو چشم چرا میزنی ؟

قد؟ 173 174 دقیق نمیدونم :D
وزن؟ وزن ثابتی ندارم میبینی یه هفته 90 یه هفته 85 یه هفته 80 . کلا وزنم با تحرک میتونم به 50 هم برسونم اما خوردنو خوابیدنو عشق است :3:
سایز پا؟ این الان ینی میخوای واسم کفش بخری ؟ چه میدونم 42 فک کنم من نیگا به سایز نمیکنم میرم میپوشم میخرم خخخخخ
رنگ مورد علاقه؟ مشکلی زرد قرمز آبی سبز هر رنگی که باشه رو عشقست
غذای مورد علاقه؟ همه چیز خوار خخخخخ . ولی بیشتر از همه انواع کباب جات مخصوصا خدا روز بد نده کباب ترکی :D

نمیدونم چرا دستم به سوال نمیره! سوژه نمیدی!منم تا اونجایی که نیازه رو میدونم،خلاصه خوردم به بن بست:|
زیاد نیازی نیست داغ کنیا علی جان همون بهتر به سوال نره خخخخ بن بست رفاقتت بخوره سرم ^:)^:Day dreaming:

mahdi3000
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 14:15
سلام آقا

این عکسی که گذاشتی مال جوونیای رضا صادقیه . چرا از خودت عکس نزاشتی رفیق ؟

اگه کلانتری پس ستاره روی سینت کو ؟

از چهرت مشخصه هم زیاد میخندی و هم زیاد گریه میکنی درسته ؟

رشت اومدی تا حالا ؟ چرا ؟

الان یه جوک بگو از خنده روده بر بشیم :

فکر میکنی من چند سال دارم ؟

اخلاقت چجوریه ؟

ارادتمندم

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 14:31
سلام آقا
به سلام اقا مهدی گل . مخلصیم شدید ها
این عکسی که گذاشتی مال جوونیای رضا صادقیه . چرا از خودت عکس نزاشتی رفیق ؟
البته رضا صادقی الانش از ما جوونتره ها خخخخ . رو چشم الان بی مو میزارم همه با هم سوژه کنین خوب بخندین :D

اگه کلانتری پس ستاره روی سینت کو ؟
ینی کلانتری که ستاره نداشته باشه کلانتر نیست ؟ خوب یه وقتایی میشه تو این اسمون بی ستاره بود . البته من ستاره دارم یکی از اون خوشکلاشو ها ولی رو نکردم :D
از چهرت مشخصه هم زیاد میخندی و هم زیاد گریه میکنی درسته ؟
اره کاملا درست حدس زدید . راستش ادمی که نخنده و گریه نکنه بنظرم روحش خشکیده و دیگه اون روح پاکی که بهش تعلق داره رو نداره . زندگی که توش خنده و گریه نباشه زندگی نیست :) . پس با همه کاراش باید حالاتمونو ازاد بزاریم .( اقا مرد هم گریه میکنه )
رشت اومدی تا حالا ؟ چرا ؟
راستش نه . خوب دلیلشم اینه زیاد شهرای شمال کشور رو نرفتم خیلی خیلی خیلی دوس دارم همه شهرای شمالی رو سر بزنم ولی خوب قسمت نشده ایشالا به موقعش مزاحم همه میشم
الان یه جوک بگو از خنده روده بر بشیم :
خوب واقعا این یکی جاش اینجا نیست :D جوکای من اینجا بگم تا عمر بن میشم ولی میگردم الان یکیشو واستون میزارم :D
اگه یه روز صبح بیدار شدی دیدی همه با خنده دارن بهت با لبخند نیگاه میکنن . بدون تو خواب حسابی ویلون زدی :D ته مودبی همین بود :D
فکر میکنی من چند سال دارم ؟
راستش فکر نمیکنم توی ذره بین همین تالار دیدم فک کنم 44 بودید اگه اشتباه نکنم :D
اوایل فکر میکردم 30 اما پریروزا داشتم میچرخیدم ذره بینه شمارو دیدم و پی بردم حسابی اشتباه کردم
اخلاقت چجوریه ؟
ادمه جالبی نیستم اکثرا . بخاطر فشار محیطمه ولی توی ارامش به نظره خودم پسره خوبی هستم
از نامردی از همه چیزا بیشتر بدم میاد .
عصبی بودنو ارثی به همراه دارم
ولی سعی میکنم منطقی باشم
ولی کسیو اگه دوس داشته باشم عیباشو نمیبینم

ارادتمندم
ما بیشتر
خیلی خوشحالم کردین سر زدین
بازم سر بزنین ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 20:40
خووووووب
چطوری هم ولایتی؟
دیگه وقتشه پیه سئوالای منو به جوونت بمالی ( کرمونی هستی میدونی چی میگم ) :d

1- دقیقا چند بار تا حالا عاشق شدی و چند بار فارغ؟
2- درسته که میگن پته یه کرمونی رو فقط یه کرمونی میتونه بریزه روی آب ؟
3- چرا خارج از استان مون روی کرمونی جور دیگه ای حساب میکنن و یه نمه هم بعضیا از کرمونیا میترسن؟
4- کدوم شهرهای استان کرمان رو چرخیدی؟
5- در چند کلمه تعریفشون کن
- باغ شازده
- مشتاق
- شریعتی
- جیرفت
- سرآسیاب
- سر سبیل

6- زیباترین اسم پسرونه؟
7- زیباترین اسم دخترونه؟
8- نظرت درباره من؟
9- "بابووو" چیست و کجاها کاربرد دارد , مثال بزنید؟ (5 نمره)
10- قسم راست بچه خلاف کرمون؟

فعلا همین
تابعد

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۷, 21:58
خووووووب
چطوری هم ولایتی؟ مرسی اقا حامد گل گلاب
دیگه وقتشه پیه سئوالای منو به جوونت بمالی ( کرمونی هستی میدونی چی میگم ) :d
میمالم . سالی یه بار میرم کرمان زیاد وارد نیستم مثه شما خخخ
1- دقیقا چند بار تا حالا عاشق شدی و چند بار فارغ؟ 1 بار . فراغ در کار نبوده به حمد خدا
2- درسته که میگن پته یه کرمونی رو فقط یه کرمونی میتونه بریزه روی آب ؟ نمیدونم باید پیش بریم ببینیم چیزی هست که رو کنیم یا زیر ؟ :d
3- چرا خارج از استان مون روی کرمونی جور دیگه ای حساب میکنن و یه نمه هم بعضیا از کرمونیا میترسن؟ والا باید بریم سری به دفترچه خاطرات بزنیم . شاید بخاطر اینکه اکثرا خل و چلن بلا نسبت ولی خوب هستیم دیگه
4- کدوم شهرهای استان کرمان رو چرخیدی؟ کرمان . بم . فهرج و گذری . یه چند جا دیگه هم بود یادم نیس :d
5- در چند کلمه تعریفشون کن
- باغ شازده . یه بهشت واسه استان کرمان
- مشتاق .بوی دبل سی ( ببخشید ولی خوب همین خاطرات بجا مونده خخخ )
- شریعتی . پیاده روی
- جیرفت . شلوار کردی
- سرآسیاب . اتوبوس
- سر سبیل . جای شوخی نیست

6- زیباترین اسم پسرونه؟ ذکریا
7- زیباترین اسم دخترونه؟ شیرین
8- نظرت درباره من؟ باورت میشه نظر خاصی ندارم ؟ خودم باورم نشد
9- "بابووو" چیست و کجاها کاربرد دارد , مثال بزنید؟ (5 نمره) تعجب شدید یه کرمونی . بابوووووو 500 تومن ؟ مگه خر پدرمو فروختم ؟ تا دیروز 250 تومن میاوردن مارو تا مشتاق ها
10- قسم راست بچه خلاف کرمون؟ بهش دقت نکردم ولی قسم راستی از کرمونی نشنیدم تا قسم خورد بفهم دروغ میگه خخخخ

فعلا همین
تابعد
مخلصیم
بازم تو این شرایط مارو قرار بده :d

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 00:02
خب جناب کلانتر عزیز
پس اون عکس سوژه دارت کو؟ خب سوژه رو بده دیگه...
اینا رو جواب بده تا برگردم:

1- پس با این اوصاف چه مدت خدمت کردی؟چقدر اضافه؟
2- اگه انقدر خشن بودی در زمان خدمت که خاطرات زیاد باید داشته باشی! برامون تعریف کن...
3- به نظرت 2سال زندگیت رو در دوران خدمت فنا کردی یا اینکه درس زندگی یاد گرفتی؟
4- دیپلم بهیاری یعنی چی؟ اینو جدی میگم؛برام سواله! چجوری این مدرکو میگیرن؟ چرا برای کاری که درسشو خوندی اقدام نمیکنی؟

5- تا حالا چه حیووناتی داشتی؟
6- الان چیا هستند؟
7- یادمه میگفتی ما حییون فروشی نداریم! اکثرأ هم حیووناتتون پرندگان حلال گوشت هستند! میزان مصرف گوشت پرندگان خانگیتون در چه حده؟
8- چه مدت از صرف اخرین پرنده خونگیتون میگذره؟:118:
9- تا حالا چند تا پرنده رو سر بریدی؟
10- ذبح کردن صحیح پرنده ها رو برامون توضیح بده:546921_LaieA_045:

تا بعد...

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 09:50
خب جناب کلانتر عزیز . جونم ؟
پس اون عکس سوژه دارت کو؟ خب سوژه رو بده دیگه... فعلا دنبالش نگشتم گذاشتم روز اخر یهوئی دیگه
اینا رو جواب بده تا برگردم: باشه منتظرت میمونم

1- پس با این اوصاف چه مدت خدمت کردی؟چقدر اضافه؟ راستش 1 ماه مونده بود به خدمت اضاف ها پشت شیشه پشتیبانی زده شد . یحیی میرکمالی فرزند محمد رضا 5 ماه و 17 روز اضاف غیر قابل بخشش ( فقط تنها کسی تو این اضافات میتونه بخشش انجام بده از سمت رهبری و پشتیبانی کل ) خلاصه من دیگه فر خورده بودم این صحنه رو دیدم . از اونجایی داستانش بس طولانیست خلاصش میکنم . توی 3 ماه خدمت بودم . دوره اول اموزشی رو گذرونده بودم و واسه گردان تکاوری انتخاب شده بودم و داشتیم دوره تکاوری رو میگذروندیم که یه روز یه سرهنگ اومد بالا دسته ما دنبال نقاش ساختمون و سرامیک کار میگشت . از اونجایی که من نقاشی چند تا خونه رو انجام داده بودم الکی دست بالا کردیم بریم یکمی از محیط سرباز خونه دور شیم . خلاصه با یکی دیگه رفتیم یه رنگی زدیم کمک اونم سرامیک کاری رو هم یاد گرفتیم تقریبا . دیگه هیچی اون سرهنگ بنده خدا . سرهنگ بازنشسته گردان تکاوری بود که توی پشتیبانی مشغول به کار بود . خلاصه وقتی تموم شد گفت هرکدوم به مشکلی بر خوردین تا پایان خدمت من در خدمتم تاجایی که دستم بر میاد واستون میکنم ولی اینو قبل از اینکه کارو تموم کنیم گفت و ما هم چون دیدیم ادمه درستیه از جونو دل واسش مایه گذاشتیمو بهترین نحو خونه رو تحویلش دادیم . دو هفته کارای خونش طور کشید . خلاصه سرتونو درد نیارم . روزی که اضاف رو دیدم تنها کسی رو که یادم اومد این بنده خدا بود . رفتم پیشش یکمی حرف زدیم و اینا . دیگه گفت شانست یه سری اسم دارم میفرستم واسه رهبری واسه بخشش اسم تو هم میزنم تهش شاید خدا خواستو . . . خلاصه گفت سه هفته دیگه بیا دنبالش . سه هفته استرس عذاب اور رو تحمل کردیم دقیقا توی روزای عاشورا تاسوعا بود که رفتم خدمت سرهنگ و یه جوری بهم نگاه کرد که ترسیدم . گفت مادرت خیلی دعات میکنه ؟ گفتم اره خیلی . گفت توی عمر خدمتم همچین بخششی رو واسه یه سرباز ندیده بودم . خدارو شکر 5 ماه فیکس از اضافام بخشیده شده بود در کمال نا باوری . حالا بماند کلی فرمانده گردان اذیتمون کرد که تو غیر مجاز اسمتو رسوندی واسه بخشش ولی خلاصه 17 ماه و 17 روز خدمتمو تموم کردم به حمد خدا .شرمنده زیادی طولانی شد چون دوست داشتم بدونین دعای مادر چیکارا با ادم نمیکنه
2- اگه انقدر خشن بودی در زمان خدمت که خاطرات زیاد باید داشته باشی! برامون تعریف کن...
خاطره بسیار زیاده ینی خاطره که نه واسه من مثل کابوس عمل میکنه . راستش خاطره زیاده دقیقا نمیدونم کدومو بگم ولی اینو خوب یادمه چون بخاطر این کاری که کردم هم تشویقی گرفتم هم بازداشت رفتم . توی 8 ماه خدمت بودم پست گشتی 3 ینی دورترین نقطه پادگان توی یه زمین باز و صحرایی . تا چشت میدید کویر بودو کویر . یه جاده خاکی داشت که منتهی میشد به دریا . این جاده 5 کیلومتر بود که باید یه دور میزدی بر میگشتی . ساعت 2 شب بود تازه پست رو عوض کرده بودن . منم سر پست مثه جغد دیدبانی میدادم چون واقعا میترسیدم . از مردن نه . از اینکه بیهوشم کنن و فقط اسلحه رو ببرن . یه قانونی میگه اسلحه ناموسته ولی من میگم اسلحه عمرته . خلاصه توی جاده بودم دیدک یه نوری داره میاد به سمتم به 1 کیلومتری رسید خبر ایست دادم ولی وای نستاد تا 200 متری فهمیدم یه ماشینه . دیدم وای نمیسته اگر هم ازم رد شه دیگه کار تمومه و جرم بی امنیتی پستم بهم میدن . تیر هوایی اول رو زدم هنوز داشت میامد . دومی رو زدم دقیقا 50 متری بود . به خارج جاده کشیده شد و از اونجایی که شب قبل بارون داشتیم و زمین همش ماسه بادی بود سخت شده بود و گل بود و ماشین گیر میکرد . ماشین گیر کرد . پیادش کردم با تهدید . اسلحه هنوز 18 تا فشنگ جنگی داشت . سرشو به سمت پاهاش گرفته بودم . با تهدید به وسط جاده کشوندمش و خوابوندمش کف جاده . صدای آژیر موتور گشتی میومد . گشت دژبان بود صدای تیرو شنیده بود و نیرو اعزام کرده بود . یارو کف کرده بود همش بالا میاورد فهمیدم مشروب خورده . توی ماشینو چک کردم کسی نباشه قافل گیرم کنه . خلاصه 5 دقیقه بعد گشتیا بودن سره پستم . گذشت تا فردا . رفتیم فضایی واسه شلیک تیر . 48 ساعت بازداشتی تا معلوم شدن دلیل تیر اندازی و بازجویی از اون و این حرفا . اون طرف مشروب خورده بوده و مواد حمل میکرده و جاده رو اشتباهی میاد و گیر ما میوفته . خلاصه 15 روز تشویقی از قضایی زدن واسم و از اون 15 روز 10 روز رو بهم داد فرمانده و . . .
3- به نظرت 2سال زندگیت رو در دوران خدمت فنا کردی یا اینکه درس زندگی یاد گرفتی؟
راستش ناراض نیستم ولی خیلی بیشتر از دو سال واسم بود . از نظر روحی شاید 10 سال پیر تر شده باشم . هیچوقت نمیتونم روحیه قبل از خدمتمو برگردونم ولی چیزای خوبه زیادی یاد گرفتم که شاید هیچوقت توی زندگیه عادی بهشون نمیرسیدم . در کل ارزششو داشت
4- دیپلم بهیاری یعنی چی؟ اینو جدی میگم؛برام سواله! چجوری این مدرکو میگیرن؟ چرا برای کاری که درسشو خوندی اقدام نمیکنی؟
یکی از رشته های کار و دانشه . بهیاری یه زیر شاخه پرستاری هست . رشته های زیادی رو میشه ادامه داد توی دانشگاه با داشتن این دیپلم مثل هوشبری . پرستاری . فوریت های اورژانس و . . . راستش ورودی به این هنرستان محدوده . توی هر استان فقط یه نماینده وجود داره اونم سالانه شاید زیر 30 تا دانش آموز بپذیرن . رسمی شدنش هم اسون هست . من زیر بار مشاغل دولتی نمیرم . تا عمر دارم دیگه به شغل دولتی حتی فکر هم نمیکنم

5- تا حالا چه حیووناتی داشتی؟
شاید هر حیوون خونگی که بوده رو من داشتم . حتی سگ یه زمانی . گربه . و خیلی چیزای دیگه
6- الان چیا هستند؟
چیزایی رو که معرفی کردم هستن همشون :D
7- یادمه میگفتی ما حییون فروشی نداریم! اکثرأ هم حیووناتتون پرندگان حلال گوشت هستند! میزان مصرف گوشت پرندگان خانگیتون در چه حده؟
ما فقط حیوونایی که محیطشون نا مناسب میشه واسه نگهداری و شرایطشو از دست میدیم رو سرشونو میبریم . مثل بو قلمو ها که دیگه جایی واسشون نداشتیم
8- چه مدت از صرف اخرین پرنده خونگیتون میگذره؟:118:
2 ماه. همون بوقلمو های ماده :D
9- تا حالا چند تا پرنده رو سر بریدی؟
شاید 5 تا. دوتا کبوتر 3 تا مرغ . در حد مرگ بودن مجبور بودم
10- ذبح کردن صحیح پرنده ها رو برامون توضیح بده:546921_LaieA_045:

رو به قبله . روی خرخره . دیگه توضیح خاصی بلد نیستم :D
تا بعد...
مرسی باحال بود
تا بعد

shabahang
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 19:24
خب همون جور که انتظار می رفت جوابای خوبی به سوالاتت دادی یحیی :101:

با اجازه چند تا سوال بپرسم ازت..هرکدومو رو دوست داشتی جواب نده:202:

1-تا چه حد به اون چیزی که از زندگی میخواستی رسیدی؟ از زندگیت راضی هستی؟

2-آدما برات چقدر ارزش دارند؟دیدت رو به انسان درکل بگو ..نظر کلی

3-وقتی تو موقعیت تصمیم گیری بیفتی که زیاد قدرت انتخاب نداری به راه عقلت میری یا احساس؟ چند چند؟ ینی چند درصد ازهرکدوم

4-دنیای مجازی و دوستات وآدماش برات چه مفهوم وجایگاهی دارند ..چقدر جدی میگیریشون؟

5-صداقتت رو خیلی دوست دارم و تحسین میکنم برای حفظ صداقتت تا چه حد حاضری پیش بری؟

6-اوج ترست کجاست وچی باعثش میشه؟

7-اوج خوشی وشادیت درچیه چه چیزی می تونه بالاترین تاثیر رو تو برای شاد کردنت داشته باشه؟

8-خدا رو تو یه جمله بگو برامون از نظرخودت..

9-رویا چقدر در زندگیت نقش داره؟

10-به نزدیکی روح افراد اعتقادی داری؟

پیشاپیش سپاس از حوصله ای که بخرج میدی برا جواب دادن سوالا..:tu@:

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 20:40
خب همون جور که انتظار می رفت جوابای خوبی به سوالاتت دادی یحیی :101:
مرسی شباهنگ خانوم . لطف دارید
با اجازه چند تا سوال بپرسم ازت..هرکدومو رو دوست داشتی جواب نده:202:
اجازه ما هم دست شماست . رو چشم
1-تا چه حد به اون چیزی که از زندگی میخواستی رسیدی؟ از زندگیت راضی هستی؟
راضی که نه اما ناراض هم نیستم . من از زندگی چیز زیادی نمیخوام . فقط شاد بودن کسایی که باهاشون هستم و انتقال ارامش بین هم . توقعی هم از زندگی ندارم فقط شاد بودن رو بشه تقسیم کرد
2-آدما برات چقدر ارزش دارند؟دیدت رو به انسان درکل بگو ..نظر کلی
آدما رو هیچوقت نمیشه در یه دید قرار داد . نظر کلیم اینه اگه ادما خوب بودن الان جاشون رو زمین نبود . پس سعی کنیم بیشتر به صفات انسانی برسیم . یه موجود در هر ظاهری میتونه یه انسان باشه شاید پیچیده گفتم ولی بنظرم ملاک انسان بودن یه ظاهر انسانی نیست به هیچ وجه
3-وقتی تو موقعیت تصمیم گیری بیفتی که زیاد قدرت انتخاب نداری به راه عقلت میری یا احساس؟ چند چند؟ ینی چند درصد ازهرکدوم
راستش زیاد میونه خوبی با عقلم ندارم . سعی میکنم با دیده ی دل سمتش برم . بنظرم اشتباهاتم اینجور کمتره لا اقل واسه ی من سعی میکنم اونقد احساس و روحمو قوی کنم تا بتونم صد در صد باهاش تصمیم درست رو بگیرم
4-دنیای مجازی و دوستات وآدماش برات چه مفهوم وجایگاهی دارند ..چقدر جدی میگیریشون؟
دقیقا من به همه ادما فرصت دوستی رو میدم ینی هر کسی از هر جامعه بشری باشه میتونه واسه من اهمیت داشته باشه . ولی وقتی فرصتشونو از دست بدن سعی میکنم دیگه نه خودمو اذیت کنم نه اون ادم رو مثله خیلیا که بودن در کنارمو دیگه نیستن . منطق من چیزیه که احساس درونیم بهم بگه . شاید تو برخورد با یه نفر توی اولین بار احساسم بد باشه و از اول راهی واسه ورودش به حریمم نزارم . سعی میکنم کلا با همه دوست باشم و از همه بیشتر سعی میکنم توقعمو پایین بیارم توی هر رابطه ای . جایگاهشونو خودشون انتخاب میکنند . شاید بعضا از خیلیا توی دنیای واقعی واسم ارزش و جایگاه بالاترو بهتری داشته باشن شایدم خیلیا اصلا دیده نشن
5-صداقتت رو خیلی دوست دارم و تحسین میکنم برای حفظ صداقتت تا چه حد حاضری پیش بری؟
ممنون نظر لطفتونه . سعی میکنم تا جایی بتونم ینی شاید خیلی چیزهارو بخاطر صداقتم از دست بدم ولی نزارم صداقتم از بین بره . تنها نکته مثبتم همینه . زیادی پرو شدم ولی خوب واقعا دوس دارم تا میتونم صادق باشم
6-اوج ترست کجاست وچی باعثش میشه؟
سعی میکنم ادم ترسوئی نباشم ولی رنجوندن عزیزام یا از دست دادنشون . خیلی چیزا که باعث زنجش اونا بشه حتی خودم ولی بعدش اونقد فرو میرم که . . .
7-اوج خوشی وشادیت درچیه چه چیزی می تونه بالاترین تاثیر رو تو برای شاد کردنت داشته باشه؟
یه دوست خوب . اوج شادیم توی جمع بودن بی کینه هست . جمعی که هیچ چیزی توی دلاشون نباشه فقط هرچی هست رو به زبون بیارن . متاسفانه از این جمع ها و دوستان خیلی کم پیدا میشن ولی وقتی پیدا میشن واسه من اندازه همین دنیایی که توشم ارزش داره . همیشه دنبال دوست خوب بودم و همیشه هستم . واسه همینه تا الان حیوونارو دوستای خودم معرفی کردم چون صادق تر از اونا پیدا نکردم
8-خدا رو تو یه جمله بگو برامون از نظرخودت..
راستش جمله ی خاصی نمیتونم بگم اما احساس میکنم خدا اونقد ناراحته از دست ما ادما که همیشه گریونه
9-رویا چقدر در زندگیت نقش داره؟
خیلی خیلی . شاید مسخره باشه ولی من زندگیمو توی رویاهام میبینم . هرچی که توی رویاست به من امیده زندگی میده . حتی توی بدترین شرایط روحی ولی بازم رویاهام هستن که بهم کمک میکنن .
10-به نزدیکی روح افراد اعتقادی داری؟
اره خیلی . چون تجربش کردم خیلی اعتقاد دارم . حس خیلی قشنگیه . امیدوارم هر ادم یکبار هم شده این تجربه رو داشته باشه . بهترین نعمت خداوند از دید من
پیشاپیش سپاس از حوصله ای که بخرج میدی برا جواب دادن سوالا..:tu@:
خواهش میکنم . واقعا ممنون که سر زدی
بازم از این سوالای قشنگ واسه من داشته باش
ببخشید سوالارو بعضیاشو نتونستم خوب مفهومشونو برسونم راستش توی جمله سازی خیلی ضعیفم
ممنون @@@

shabahang
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 20:58
مرسی یحیی جان از اینکه با حوصله وقشنگ جواب دادی.:Applause:.خیلی هم خوب جواب دادی مشکلی تو جمله سازی نداشتی خب.نوشته ده سوال محل داریم اگه اجازه بدن چشم بازم سوال میپرسم..:-p

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 21:01
مرسی یحیی جان از اینکه با حوصله وقشنگ جواب دادی.:applause:.خیلی هم خوب جواب دادی مشکلی تو جمله سازی نداشتی خب.نوشته ده سوال محل داریم اگه اجازه بدن چشم بازم سوال میپرسم..:-p
خواهش عزیزم
نه منظورشون 10 سوال توی هر پست هست
ینی میتونین هرچی میخواین بپرسین توی پست های 10 سوالی
ببخشید مدیرا اسپمام زیاد شد :d

shabahang
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 21:04
خواهش عزیزم
نه منظورشون 10 سوال توی هر پست هست
ینی میتونین هرچی میخواین بپرسین توی پست های 10 سوالی
ببخشید مدیرا اسپمام زیاد شد :d

پس منتظر سوالام باش...:132:

masih
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 21:23
ی سوالی
اینو از کجات دراوردی ک کسی ک گریه نکنه ونخنده روحش خشکیده
یعنی کسی ک میخنده وگریه میکنه روحش خیسه؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!
ب نظر من ک خله خخخخ
اخه من فقط میخندم ب ناراحتیامم میخندم گریمم نمیاد یعنی من الان خشکم یاخیس؟
نه تکلیف منو ملوم کن

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 22:38
ی سوالی
اینو از کجات دراوردی ک کسی ک گریه نکنه ونخنده روحش خشکیده
یعنی کسی ک میخنده وگریه میکنه روحش خیسه؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!
ب نظر من ک خله خخخخ
اخه من فقط میخندم ب ناراحتیامم میخندم گریمم نمیاد یعنی من الان خشکم یاخیس؟
نه تکلیف منو ملوم کن
والا جاشو نمیدونم
نه اون میشه روحش مرطوب
خوب دیگه چشم بصیرت نباشه به چشه یه خل دیده میشه .
خوب تو کلا بحثت با همه جداس
تکلیف هم سه بار از تصمیم اقدس

花 羅 漢
۱۳۹۳-۰۲-۲۹, 00:45
سلام ، داش گل ،اقا من یحیی رو شاید دو ساله میشناسم ،باور کنید انگار ۲۰ ساله هم دیگرو میشناسیم ،،خوب من یک سوال دارم،،،هیچ فکر کردی ما تکلیف مون توی این جهان چیه ،اگر اره ،احساس میکنی تکلیف خودت چیه؟

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۹, 08:35
سلام ، داش گل ،اقا من یحیی رو شاید دو ساله میشناسم ،باور کنید انگار ۲۰ ساله هم دیگرو میشناسیم ،،خوب من یک سوال دارم،،،هیچ فکر کردی ما تکلیف مون توی این جهان چیه ،اگر اره ،احساس میکنی تکلیف خودت چیه؟
به سلام داش ناصر گل
چه عجب ما دیدیمت سری زدی :d
نافرم مغشولیا خخخخ
اره دیگه 20 ساله همو میشناسیم ی
تکلیف من اینه که درسامون خوب بخونم مشقامو خوب بنویسم بابام بهم عیدی بده یه جوجه رنگی بده خخخخ
راستش تکلیف همه انسان ها مشخص شده هست فقط راهای رسیدن بهش فرق میکنه
بسته به فردش راهش فرق میکنه
ما برای خوبی افریده شدیم واسه اینکه جایگاهی رو که داشتیمو از دست دادیمو برگردونیم
هرکسی میتونه خودش تصمیم بگیره میتونه ازادی رو انتخاب کنه یا زندان ابدی رو
خوبی و بدیه ما شاید تو یه نگاه به ما چیزی نرسونه اما اونقد تاثیر داره شاید توی نگاهای ظاهری به چشم نیاد
نمیتونم مفهومو خوب برسونم ولی جایگاه همه ما ادما بهشت بود تا قبل از خوردنه سیب پس یه درس میگیریم
خدا میگه شما کارایی رو که غیر مجاز واستون کردم رو انجام ندید تا به بهترین نعمت ها برسید
ادم و حوا هم فقط از سیب منع بودن . بهترین نعمت هارو داشتن ولی زیاده خواه بودن مثله همه ما ادما
پس باید پا روی این خصلتمون بزاریم تا به هرچیزی که وعده داده برسیم
مرسی سوال قشنگی بود <3

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۲۹, 23:45
داشتم فشار میاوردم سوال بپرسم ازت،اومدی پارازیت انداختی توی چت کلأ رشته افکارم از هم گسست:202: حالا چند ساعت دیگه که میخوابی اگه هسش بود اونا رو کامل میکنم میپرسم ازت...
فعلأ
سوالای همیشگیaligator رو جواب بده تا ببینیم چی میشه...

برنامت برای ادامه راه؟

امیدت به اینده؟

ادم مذهبیی هستی یانه؟

نظرت راجب شلوار جین؟

کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟

اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟

اگه رئیس مجلس میشدی....؟

اگه رئیس قوه قضاییه.......؟

اگه استاندار............؟

اگه شهردار............؟

اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟

اگه مدیر یه مدرسه.........؟

اگه مستخدم مدرسه.........؟

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۳۰, 01:06
خب
یه سری شبهه برای من پیش اومده،ممنون میشم اینا رو برام حل کنی...

1- اول از همه در مورد 2تا پست بالاتر توضیح بده!
مگه ادم و حوا گندم نخورده بودن؟ بالاخره تکسلف ما رو مشخص کنید سیب بوده؟گندم بوده؟ چی بوده؟

یه سری سوال هم دارم که در مورد مثالهای عامیانست! چون خوب موشکافی میکنی ممنون میشم جواب بدی:113:اینا رو باید مفصلأ با دلیل واستدلال جواب بدیا!!! نیام ببینم چنتا ابهام جدید هم برام پیش اورده باشی که تا اخر هفته دست از سرت بر نمیدارم...

2- اینایی که میگند "گر صبر کنی ز غوره حلوا سازم" اینا دقیقأ فازشون چیه؟ چی زدن که تو توهماتشون از غوره حلوا درست میکنن؟ من الان یه پلاستیک غوره به اینا بدم به نظرت چجوری باهاش برام حلوا درست میکنن؟

3-بعد اینایی که میگند"با هر دستی بدی با همون دست پس میگیری" چی فکر میکنن؟ اخه مگه میشه؟ مثلأ من یه کوزه سفالی به تو بدم خو مگه چقدر میتونی توی یه دستت نگهش داری؟خب بعد یه مدت خسته میشی و دست به دستش میکنی!اون موقع ممکنه بهت بگم کوزه رو پس بده!!! خب با دست دیگت پس میدی دیگه...

4-موضوع بعدی در مورد اوناییه که میگن"مرغ همسایه غازه" یعنی اینا مشکل شنوایی دارند ؟ یا بینایی؟ یا هر دو مورد؟
اخه چی مرغ و غاز به هم میخوره که این مثالو میزنند؟قد وقوارشون یکیه؟صداشون شبیح همه؟ رنگ و رخشون به هم میخوره؟
حالا به نظرت قابل درک تر نبود اگه حتی میگفتن مرغ همسایه اردکه ؟؟؟ خب این جوری حد اقل قد وقوارشون به همدیگه میخورد اخه...

5- یه سریای دیگه هم هستند که میگن "یه اشی بپزم 1 من روغن روش باشه" اینا دقیقأ مواد لازم اششون چیه؟از چه سبزیجات یا حبوباتی استفاده میکنند که روغن میده به اششون؟ اصلأ مگه اش روغن داره؟

6-بعد این مثل که میگه "کلاهتو قاضی کن "دقیقأ منظورش چیه؟ اخه هم به عنوان کنایه به کار میره! هم به عنوان دعوت کردن به عدالت!!! راسی چرا کلاهشو قاضی کنه؟

7- یه مثل دیگه میگه "برو ماستتو کیسه کن" خب این بابا حالا اگه بره ماستشو کیسه کنه چه نفعی به حال دیگران داره؟ اگه منظورشون این بوده که طرف فضولی نکنه و سر گرم کار خودش باشه... چرا این مثلو در باب انصاف و عدالت میزنن؟ کلأ چه ربطی بین "عدالت" و ماست وجود داره؟

8- دوباره از سری ابهاماتی که برای من پیش اومده مثل"دروغ شاخدار"هست! اخه دروغ که حرفه! چجوری میتونه شاخ داشته باشه؟
یه سری ها هم اینجوری برداشت میکنن و میگن : "انچنان دروغی گفت که شاخ در اوردم" اینا کلأ انسان های ترا ژنن؟ یعنی مواقعی که تعجب میکنن شاخ در میارن وبعدش شاخاشون میخوابه؟ یا اینکه حکایت دیگه ای داره؟

9- یه سوال دیگه هم دارم؛قول میدم اخریش باشه! بالاخره "کلاه" رو میزارن سر ملت یا از سرشون بر میدارن؟؟؟

10- کلأ چطوری؟http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif

تا بعد...

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۳۰, 08:36
داشتم فشار میاوردم سوال بپرسم ازت،اومدی پارازیت انداختی توی چت کلأ رشته افکارم از هم گسست:202: حالا چند ساعت دیگه که میخوابی اگه هسش بود اونا رو کامل میکنم میپرسم ازت... اوه فشار نیار علی جان خطرناکه هنوز امروزی بهت نیاز داره داداش خخخخ . بسیار هم عالی من منتظر سوالای رنگارنگت هستم
فعلأ . فعلا عزیزه دل
سوالای همیشگیaligator رو جواب بده تا ببینیم چی میشه... اقا قرار بود کپی اینا نزنی ولی به حرمت موی سپیدت جواب میدم خخخ

برنامت برای ادامه راه؟
هیچی یه چادر بزنم بشینم به رهگذر ها نگاه کنمو بجا اینکه راهی برم بشینم خودمو بسازم . . .

امیدت به اینده؟

امید زیاده نا امیدی هم زیاد ولی سعی میکنم همیشه امید داشته باشم . امید زیاده نمیشه نام برد که :D

ادم مذهبیی هستی یانه؟

تا به چی بگن مذهبی . ببخشید سیاسی ایناش نمیخوام بکنم ولی من راه دلمو میرم و خیلی بهتر میتونم بخدا نزدیک شم تا با کارای ظاهری . . . خلاصه اسلامو درونی باید یافت نه به حرف و ظاهر . کلا مذهبی که نه ولی معتقد هستم

نظرت راجب شلوار جین؟

خوبه بدک نیست

کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟

فرقی نداره واسم همشون خوبن :D

اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟

استعفا میدادم . نمیشه دیگه چیزی رو درس کرد :)

اگه رئیس مجلس میشدی....؟

بازم استعفا میدادم

اگه رئیس قوه قضاییه.......؟

اینو میشه یه کاری کرد .اولین کاری هم توی این راستا میکردم قانون قطع عضو برای سارقین . تبعید رشوه خوار ها به مناطق کویری و پرت . چیزی به عنوان حبس ابد رو نمیزاشتم باشه یا مرگ یا ازادی . دیگه بسه مدارا کردن . از دم ریشه کن میکردم فسادو تو یک کلمه . ولی خوب بنظرم بدرد این کار هم نمیخوردم بازم استعفا میکردم :D

اگه استاندار............؟

استعفا میکردم

اگه شهردار............؟

استعفا

اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟

حالشو ندارم اینم استعفا

اگه مدیر یه مدرسه.........؟

بازم نه حیفه منه :D

اگه مستخدم مدرسه.........؟
سعی میکردم همه مدرسه تبدیل به فضای سبز کنم حتی توی کلاس ها هم این کارو انجام میدادم

شرمنده ولی دوس ندارم شغلی با وظیفه سنگین قبول کنم همینجوری اس و پاس راحت ترم

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۳۰, 08:52
خب به جمالت
یه سری شبهه برای من پیش اومده،ممنون میشم اینا رو برام حل کنی... خواهش میکنم حتما

1- اول از همه در مورد 2تا پست بالاتر توضیح بده! این همه توضیح دیگه بلد نیستم بیشتر توضیح بدم :D
مگه ادم و حوا گندم نخورده بودن؟ بالاخره تکسلف ما رو مشخص کنید سیب بوده؟گندم بوده؟ چی بوده؟ والا تا جایی که به ما گفتن سیب بوده . دیگه باقیش پای اونایی که تحریف میکنن . مهم نیست حالا سیب یا گندم بلاخره هرچی بوده یه چیز ممنوعه بوده .

یه سری سوال هم دارم که در مورد مثالهای عامیانست! چون خوب موشکافی میکنی ممنون میشم جواب بدی:113:اینا رو باید مفصلأ با دلیل واستدلال جواب بدیا!!! نیام ببینم چنتا ابهام جدید هم برام پیش اورده باشی که تا اخر هفته دست از سرت بر نمیدارم...
نمیدونم والا من که هرچی میگم انگاری زبونمو نمیفهمی یا اینکه دوس نداری قبول کنی . فقط نظر خودمو میگم دیگه باقیش با خودت :D
2- اینایی که میگند "گر صبر کنی ز غوره حلوا سازم" اینا دقیقأ فازشون چیه؟ چی زدن که تو توهماتشون از غوره حلوا درست میکنن؟ من الان یه پلاستیک غوره به اینا بدم به نظرت چجوری باهاش برام حلوا درست میکنن؟ نمیدونم ولی صبر چیز خوبیه در صورتی که موضوعی باشه که قابل صبر باشه . فکر میکنم شب غذای سنگین خورده باشن در موارد حاد هم میتونن چیز زده باشن . نوش جونشون . فکر کنم قضیه همون سنگو تبدیل به طلا میکنن اینم تو همون مایه هاست میخوان اهمیت کارو بگن و اینکه چیزی که زدن خیلی جنسش توپ و ردیف بوده

3-بعد اینایی که میگند"با هر دستی بدی با همون دست پس میگیری" چی فکر میکنن؟ اخه مگه میشه؟ مثلأ من یه کوزه سفالی به تو بدم خو مگه چقدر میتونی توی یه دستت نگهش داری؟خب بعد یه مدت خسته میشی و دست به دستش میکنی!اون موقع ممکنه بهت بگم کوزه رو پس بده!!! خب با دست دیگت پس میدی دیگه...
خوب دیگه اینجوری دارن بهت میفهمونن که اره باس شریک شی توی زندگیت همه چیزو . پس دلتو نبند به مال دنیا که اگه دادی پس میگیری . شایدم من که باشم کوزه رو میشکونم ولی پس نمیدوم بهت . خلاصه خیلی جنس چیزشون ردیف بوده :D
4-موضوع بعدی در مورد اوناییه که میگن"مرغ همسایه غازه" یعنی اینا مشکل شنوایی دارند ؟ یا بینایی؟ یا هر دو مورد؟
اخه چی مرغ و غاز به هم میخوره که این مثالو میزنند؟قد وقوارشون یکیه؟صداشون شبیح همه؟ رنگ و رخشون به هم میخوره؟این یکی رو خدایی دیگه خیلی فکر کردم به نتیجه نرسیدم . من میگم اینا فکر میکردن همسایشون مرغ داشته بعد که رفتن دیدن گفته اااااا مرغ همسایه غازه . شایدم هم مرغه بسکی بهش رسیدن شده غاز . شاید هم جریان چیز بوده و چیزشون ردیف و توپ بوده مرغه دم خور شده و تبدیل به غاز شده . فکر بدی نیست بزار تست میکنم چیز میدم به مرغا ببینم غاز میشن یا نه
حالا به نظرت قابل درک تر نبود اگه حتی میگفتن مرغ همسایه اردکه ؟؟؟ خب این جوری حد اقل قد وقوارشون به همدیگه میخورد اخه...
شاید هم اردک بوده اینا جنس چیزشون توپ بوده و چشاشون هفت هشتی میدیده . الله و اعلم ولش زیاد فکر نکنیم خوب نیس منحرف میشیم
5- یه سریای دیگه هم هستند که میگن "یه اشی بپزم 1 من روغن روش باشه" اینا دقیقأ مواد لازم اششون چیه؟از چه سبزیجات یا حبوباتی استفاده میکنند که روغن میده به اششون؟ اصلأ مگه اش روغن داره؟
اره دیگه روغن رو که داره مطمئن باش ما که روغن میزنیم اش شماهارو نمیدونم . من میگم یه سری یه بنده خدایی اومده یه کشف جدید کنه جا گوشت توی اش رفته دنبه ریخته بعد از پختن دیده اوه مای گاد یه من روغن روشه . و به این صورت بوده این مثال . . .
6-بعد این مثل که میگه "کلاهتو قاضی کن "دقیقأ منظورش چیه؟ اخه هم به عنوان کنایه به کار میره! هم به عنوان دعوت کردن به عدالت!!! راسی چرا کلاهشو قاضی کنه؟
ینی اینکه شخص سومی رو قاضی کن . والا سوالات سخته حوصله منم محدوده . خوب شایدم کلاهای اون زمانیا حرف میزدن و قدرت درک داشتن . گیر دادیا
7- یه مثل دیگه میگه "برو ماستتو کیسه کن" خب این بابا حالا اگه بره ماستشو کیسه کنه چه نفعی به حال دیگران داره؟ اگه منظورشون این بوده که طرف فضولی نکنه و سر گرم کار خودش باشه... چرا این مثلو در باب انصاف و عدالت میزنن؟ کلأ چه ربطی بین "عدالت" و ماست وجود داره؟
خوب الان عدالت شده ماست . ینی عین ماست بهش اهمیت میدن واسه همین یه زمانایی که یه افرادی میان یه چیزی بگن توی مشکلات یه چند نفر دیگه میگن برو حاچی به تو چه برو ماستتو کیسه کن بزار من اینو گول بزنم به توچه . اصن تو خودت خونه زندگی نداری ؟ ول کن بابا تو هم گیر دادی به اثار هنری ادبی
8- دوباره از سری ابهاماتی که برای من پیش اومده مثل"دروغ شاخدار"هست! اخه دروغ که حرفه! چجوری میتونه شاخ داشته باشه؟
یه سری ها هم اینجوری برداشت میکنن و میگن : "انچنان دروغی گفت که شاخ در اوردم" اینا کلأ انسان های ترا ژنن؟ یعنی مواقعی که تعجب میکنن شاخ در میارن وبعدش شاخاشون میخوابه؟ یا اینکه حکایت دیگه ای داره؟
نه بابا اینا منظورشون پینوکیو بوده ولی نه اینکه اون زمان تلویزیونا سیا سفید بوده و خوب تصویر نداشتن فکر میکردن پینوکیو شاخ در میاورده و دیگه همینجوری یه ضرب و مثلی چیزی ار خودشون در کردن . حالا دیگه تو وارد محتویات نشو زیاد گیر بدی شب ماشین سیاها میان در خونتون میبرنت ها

9- یه سوال دیگه هم دارم؛قول میدم اخریش باشه! بالاخره "کلاه" رو میزارن سر ملت یا از سرشون بر میدارن؟؟؟
تو سوال بپرس نگران جوابای منم نباش . میبینی که خلوتو تاریکه کسی ام سوالش نمیاد . ولی ایشالا ذره بین بعدی جبران میکنم سوال بارون میکنم هرکسی اینجا نشسته بود .
خوب دو صورت داره یه کلاهای گرون قیمت پوست حیوونی هستن که اونو بر میدارن و دزدی میکنن از طرف در اون حالت میگن کلاه طرفو برداشتن . باز یه سری هست کلاهای جنس چینی رو میخرن مثلا 2 تومن بعد به یارو میفروشن 5 تومن خوب این میشه سرش کلاه گذاشتن . خلاصه زیاد قانونی نیست الان همه چی چینی شده و ارزون و همه هم گرون میفروشن . زیاد وارد جزئیات نمیشیم :D
10- کلأ چطوری؟http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif ای خوبیم زنده ایم و میگذرونیم . شما چطوری چه خبر ؟ کی بیایم شیرینی عروسیتو بخوریم ؟

تا بعد...
تا بعد
مرسی لا اقل تو اهمیت میدی و سوال میزنی

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۳۰, 09:17
احوال شما؟

1- ذره بین؟
2- انجمن عمومی؟
3- اگر بهت بگن میتونی یک نفر رو کاملا از مشکلی که داره نجات بدی ؛ از چه قشری و آدم با چه مشکلی رو انتخاب میکردی؟
4- کلا با خودت چند چندی؟
5- شکلکهای زیر را تشریح کنید.
:1671_connie_running
:239:
:163:
:O00O:

:^i^:

:76:
:88:
:217:
:122:

e:)

:62:

:}-{:

:34:

6- این که میکن طرف به سر میاد یعنی چی؟

7- تارنما یعنی چی؟ جزء به جزء معنی کنی برام لطفا

8- برداشتن عینک بدبینی بهتره یا چشمها را باید کلا شست؟

9- تصمیم کبری چی بود؟

10- حاج زنبور عسل چرا اینقدری که دنبال مامانش بود اصلا اهمیت نمیداد باباش کیه و کجاست؟

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۳۰, 17:03
احوال شما؟ سلام مرسی حامد جان زنده ایم شکر

1- ذره بین؟ یکمی خسته کننده
2- انجمن عمومی؟ راهی برای نجات از خستگی
3- اگر بهت بگن میتونی یک نفر رو کاملا از مشکلی که داره نجات بدی ؛ از چه قشری و آدم با چه مشکلی رو انتخاب میکردی؟
خیلی خوبه اگه همچین زوری داشته باشم که حتی کوچیکترین مشکل از کوچیکترین ادم حتی بتونم حل کنم . راستش اگه بگن سعی میکنم از پایین ترین و ضعیف ترین قشر جامعه شروع کنم . کسایی که بیماری های خاصی دارن . امیدوارم روزی همچین ارزویی که دارم بر اورده شه
4- کلا با خودت چند چندی؟
فکر میکنم من کلا توی این زمین دروازه ای ندارم بخوای گل بخورم :d سعی میکنم گل بکارم
5- شکلکهای زیر را تشریح کنید.
:1671_connie_running رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود
:239: ای لاوینو :d
:163: تمسخر
:o00o: برنده مسابقات بهترین آکواریوم

:^i^: اعصاب داغون

:76: بیخیال :d
:88: کتک خورده
:217:همکاری
:122: عشقه اشپزی

e:)امروزی یه فروم در همه زمینه ها

:62: جلو نیا

:}-{: دست نزن خطرناکه

:34: کابوی

6- این که میکن طرف به سر میاد یعنی چی؟
نشنیدم والا :d شاید هم منظورشون اینه سرش به تنش میارزه ؟
7- تارنما یعنی چی؟ جزء به جزء معنی کنی برام لطفا
تار میشه همون وب یا صفحات اینترنتی . نما هم که همون نما دیگه . زیاد تو بحر معانی اینا نیستم در همین حد :d
8- برداشتن عینک بدبینی بهتره یا چشمها را باید کلا شست؟
بعضی وقتا باید عینکارو برداشت چون بدبینی سطحی معمولا به عینک تشبیح میشه ولی اون چشمهارا باید شست رو باید واسه کسایی پیاده کرد که دیگه بد بینی عضوی از بدنشون میشه . من خودم عینکمو میشورم اکثرا . به چشم شستن نمیرسم :d
9- تصمیم کبری چی بود؟
یه درسی بود که یادمه همیشه باید از روش مینوشتیم . تصمیمشم فکر کنم باید روسریشو میشست ؟ یا نمیدونم شایدم دستو صورتشو ؟ والا زیاد حافظه ام کار نمیکنه . پیر شدیم :d
10- حاج زنبور عسل چرا اینقدری که دنبال مامانش بود اصلا اهمیت نمیداد باباش کیه و کجاست؟
شاید باورتون نشه اما بچه که بودم از این اهنگ اولیه این برنامه میترسیدم نمیدونم چرا ولی خوب خیلی خشن بود واسه اون زمان واسه همین برنامشم نمیدیدم دیگه :d
خوب باباش فکر کنم مرده بوده و این هم میدونسته واسه همین بیخیالش شده بود . ولی ننش خوب ملکه بود نمیشد بمیره . ولی در کل خیلی اسکل کرده بودن مارو با این برنامه ها . اخه کدوم زنبوری اینقده سیریشه ؟ ول کن بچه برو دنبال زندگیت . ینی هرچی میگذشت این چیز تر میشد واسه پیدا کردنه ننش . نمیدونم شایدم ارثی چیزی میخواسته . حالا اخرش پیداش کرد یا نه ؟

مرسی سر زدی
پیش ما بیا اقا حامد :d

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۳۱, 02:03
خب حاج یحیی گل
1- چرا انقدر سعی میکنی سوالا رو یپیچونی؟ حالا حالا ها که اینجایی... لذت ببر برادر من...
2-چرا توی جوابهای پست قبلی من انقدر تأکید برجنس ومخدر و اینا داشتی؟ هدفت از اینکه میخوای نیاکانمون رو یه سری ادمای معتاد جلوه بدیو مثلها رو بی پایه واساس چیه؟ :202:
3- مواد لازم و طرز پخت اشی رو که روغن میبنده روش رو برام بگو..
4-تو که همه مشاغلیو که من ازت سوال کردمو استعفا دادی که... 4 روز دیگه نون زن و بچتو میخوای از کجا بیاری؟

بزار یه چنتا سوالم از فازای دیگه بپرسیم ازت که همچین دچار یکنواختی نشده باشی!

5-اشپزیت چطوره؟ چه غذا هایی رو میتونی به تنهایی درست کنی؟
6- ظرف شستنت و جارو کردنت چطوره؟
7-کلأ نظرت در مورد کار خونه چیه؟ کمک مادرت چه کارایی رو چه مواقعی و به جبر یا اختیار ! انجام میدی؟
8- ایا حاضری با همسرت در اینده کارهای خونه رو تقسیم کنی؟یعنی نوبتی ظرف بشوری،کهنه بچه عوض کنی و از این جور کارها...
9-نظرت راجب مردایی که این کارها رو انحام میدن چیه؟ چقدر فکر میکنی فداکارن؟چقدر زن ذلیل؟چقدر چیز دیگه (نظر خودت)؟
10-این یدونه هم تخفیفت باشه که راضی باشی و با جون دل جواب بدی!:113:

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۳۱, 07:16
خب حاج یحیی گل. خب به جمالت حاج خان شهید علی :158:
1- چرا انقدر سعی میکنی سوالا رو یپیچونی؟ حالا حالا ها که اینجایی... لذت ببر برادر من...
والا سوالارو نمیپیچونم ولی بعضیاشون دیگه واقعا درکشون واسه منه بی... نیست دیگه هرکی یه حدی میتونه یه مدل سوالارو جواب بده. اصن منو وارد اثار هنری اینا نکن که اصن بارم نیس باز مزخرف جواب میدم میگی میپیچونی . از جنس دنیایه خودم بپرس ببین چطور پایه جواب میدم . سوالا صفحه 1 2 رو نیگا کن چه مفصل جواب دادم . .. پس عیب نگیر به من :D
2-چرا توی جوابهای پست قبلی من انقدر تأکید برجنس ومخدر و اینا داشتی؟ هدفت از اینکه میخوای نیاکانمون رو یه سری ادمای معتاد جلوه بدیو مثلها رو بی پایه واساس چیه؟ :202:. دقیقا واسه اینکه الان هرکی یخورده هدفمند صحبت میکنه جنسش خوب بوده . ادم عاقل که منطقی حرف نمیزنه مطمئن باش . میتونی خیلی جاها بری و ببری زیر سوال اونم با تایید اینکه چیز نزده باشن میبینی که اصلا معقول نمیحرفن .
3- مواد لازم و طرز پخت اشی رو که روغن میبنده روش رو برام بگو..
بیا الکی گیر میدی .باشه منم همینجوری سوال میکنی جواب میدم دیگه . روغن کله پاچه یه من . دنبه فرد اعلا . 1 کیلو . نخود لوبیا ( یزدی باشی عدسم بزن ) به میزان لازم تقریبا نیم کیلو . پیاز داغ و سیر داغم یه 250 گرم . دوغم اخرش بزنی تنگش خوشمزه میشه . بپز همینجوری همرو بریز تو دیگ بعد 1 ساعت اش تحویل بگیر . به همین راحتی به همین خوشمزگی :158:
4-تو که همه مشاغلیو که من ازت سوال کردمو استعفا دادی که... 4 روز دیگه نون زن و بچتو میخوای از کجا بیاری؟
ببین من هدفمند جواب دادم دیگه . یه سوال وقتی مرغ نباشه تخم مرغم نیست دیگه . پس وقتی زن نباشه بچه هم نیست . بچه نباشه خرجم نیست . خرج که نباشه کارم نمیخوای . کی میره این همه راهو . تو این روزا شکم خودتو سیر کنی دیگه باید یه عمر شکر کنی خدارو . حالا بماند اون قضایای مفصل که در این محفل نمیگنجه . بیخیال زنو اولا کسی به ما نمیده دوما کسی نمیگیره سوما بیخیال کلا فعلا دهنم بو شیر خشکای خواهر زادمو میده که سرقت کردم :102:

بزار یه چنتا سوالم از فازای دیگه بپرسیم ازت که همچین دچار یکنواختی نشده باشی!
باشه من همچنان گوش به فرمان تو ام استاد
5-اشپزیت چطوره؟ چه غذا هایی رو میتونی به تنهایی درست کنی؟
اشپزیم در حد خودم واقعا خوبه . ینی کافیه فازش باشه هرچی که بگی درست میکنم . یادش بخیر تابستونایی که تقریبا در تنهایی به سر میبرم غذاهایی رو تست میکنم که هنو نخورده باشم . نیمرو از جهات مختلف . هندونه با نون . هندونه با نون باگت . هندونه با نون تست . ماست و خیار . ماست و نون . نون و ماست . خیار و ماست . و کلی چیز های دیگه خخخخخخ خدایی خودم ترکیدم یه لحظه :158:
6- ظرف شستنت و جارو کردنت چطوره؟
ظرفم میشورم جارو هم میکنم . حالا دلایل مختلفی داره . مثلا زیر طوطیا که توی خونن به عهده منه در هر صورت . ظرفم وقتایی که کسی نباشه خودم عشقی میرم سمتش . اتاقه خودمم که خودم جارو میزنم . بابا علم پیشرفت کرده یه جارو برقی میزنی زارت اتاق تمیز تحویلت میده . فعلا هنوز ماشین ظرفشوئی نگرفتیم به اون حد پیشرفت علم دست نیافتیم .
7-کلأ نظرت در مورد کار خونه چیه؟ کمک مادرت چه کارایی رو چه مواقعی و به جبر یا اختیار ! انجام میدی؟
کار خونه الان دیگه واسه هر دو جنسه . همه کاری هم تا جایی که حوصلم قد بده واسه ننم انجام میدم . بیشترش از رو جبره ها ولی خوب من صفت اختیاری بهشون میدم که زوری هم در کار نباشه . انواع تعمیرات لوله اتصالات و . . . گردگیری چه میدونم لباسم میشورم وقتایی که فازش باشه . خلاصه و انواع کارهایی که از یه کدبانو توقع میره خخخخ
8- ایا حاضری با همسرت در اینده کارهای خونه رو تقسیم کنی؟یعنی نوبتی ظرف بشوری،کهنه بچه عوض کنی و از این جور کارها...
نمیدونم هنوز نمیدونم همسرم چجور ادمی ممکنه باشه . ولی خوب مطمئن باش زورش زیاد باشه ظرفم میشورم . کهنه بچه ولی سعی میکنم عوض نکنم بچرو یه سر بگیرم زیر شیلنگ اب و خودشو یادش میدم خودکفا باشه از سنین پایین تا منو هم زحمت نندازه . بد نیست همکاری کردن . مثلا جمعه ها من ظرفارو بشکونم باقی هفته اون بشوره . یا مثلا من کباب جمعه هارو درست کنم . از قدیم ندیم جمعه ها باس به سیخ کشید یه چیزی رو . اره بدک نیست همکاری ولی خوب به زور همسر هم باید مقایسه کرد که چطور میشه و الی ماشاالله . . .
9-نظرت راجب مردایی که این کارها رو انحام میدن چیه؟ چقدر فکر میکنی فداکارن؟چقدر زن ذلیل؟چقدر چیز دیگه (نظر خودت)؟
راستش خیلی مفصله . بنظره من یه مرد میتونه یه کاری رو سر فداکاری انجام بده تو همون حالت ممکنه سر زن ذلیلی انجام بده . بنظره خودم تا زور نشده بهتره رو فداکاری کار کنه تا دیگه به گیس و گیس کشی نرسه . حالا خود دانین دیگه از ما گفتن بود زور زنای امروزی از ما مردا بیشتره . . . باشد که رستگار شوید
10-این یدونه هم تخفیفت باشه که راضی باشی و با جون دل جواب بدی!:113:
ای جونم تخفیف خوردم .
مرسی این سری سوالات باحال بود حالا حیف کار داشتم عجله ای جواب میدم
اگه شد یه بار دیگ بعدا مرور میکنم
مرسی

Rezaei
۱۳۹۳-۰۳-۰۱, 00:43
یحیی بدجوری داره زیر ذره بین بهت خوش میگذره
داری آفتاب میگیری بیشتر تا بسوزی
نمیدونم این بچه ها چرا اینقد بی حال شدن و حال تایپ کردن و سئوال پرسیدن ندارن ولی وقتی میان تاپیک رو میخونن نیشای همشون بازه

خووووووووب

1- اگه بگن فقط یه حیوون رو میتونی توی خونه نگهداری تصمیمتون با بابا چیه؟ جنگ و دعوا نمیشه؟
2- بهترین و بدترین خاطره نگهداری از حیوونهات چیه
3- تا حالا شده خسته بشی و با خودت فکر کنی کاش جریان زندگیت جور دیگه ای بود؟
4- اگر بهت بگن فقط یک کار میتونی الان برای مردم کشورت انجام بدی و تا بیان کنی اتفاق بیوفته ( فکر کن غول چراغ جادو داری :d ) چیه؟
5- یه بیت شعر که خیلی دوست داری؟
6- چطور عاشق شدی؟ فارغ هم که نشدی؟ ولی نمیدونی همسر آیندت چطور ادمیه؟ نکنه عشقت فلسفی و .... بوده ;)
7- به نظرت روزی میرسه که تاریخ اینطوری نوشته بشه اول خرداد ماه سال 15142؟
8- بزرگترین چرا در ذهنت چیه؟
9- چرا به جای اینکه بگن فاز طرف چیه ؛ کسی نمیگه نول طرف چیه؟
10- این یکی سئوال نیست آرزوست ؛ ذره بین خودم رو که میخونم و تاریخ بالا پستها رو نگاه میکنم با خودم اه میکشم و میگم کاش برمیگشت به اون تاریخ ( عزیزی بوده که الان در قید حیات نیست ) امیدوارم تا سالیان سال تاریخ بالای این پستها رو که نگاه کنی آه نکشی و بگی چه خوب گذشت یادش بخیر.

شاد باشی همیشه

aligator
۱۳۹۳-۰۳-۰۱, 01:53
خب دوباره امشبم خوابت کردم و برات تکلیف شب میزارم !!! خخخخ

1- برخوردت با بچه های مدرسه چطوره؟ چجوری تنبیهشون میکنی؟اصلأ جرأت تنبیه کردن داری با این قوانین تحصیلی؟
2-چقدر سعی کردی ضعف هایی رو که معلما وناظمات در طول دوران تحصیلت داشتند رو تو نداشته باشی؟
3-چقدر از روش ها واصول اونا تبعیت کردی تا الان؟
4-کلأ چقدر به این کار علاقه داری؟
5-اگه یه روز یه معلم نیاد چیکار میکنی؟بچه ها رو تعطیل میکنی یا میری سر کلاسشون و اون ساعت رو ادره میکنی کلاسشونو؟
6-سر صبحگاه هم میری برای بچه ها صحبت کنی؟چی میگی؟
7-تا حالا شده با والدین بچه ها سر موردی دعوا کنی؟چی بوده جریان؟
8-به نظرت نظام اموزشی الان بهتره یا سیستم های قبلی؟
9-برای بهبود سیستم اموزشی به نظرت چه کارایی موثره؟چه اقداماتی به نظرت باید درونشون تغییرات صورت بگیره؟
10-اگه قرار بود معلمی کنی،چه درسی یا پایه ای رو انتخاب میکردی؟

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۳-۰۱, 09:06
یحیی بدجوری داره زیر ذره بین بهت خوش میگذره . چیکار کنیم همه چی واسمون حکم خنده رو داره از جمله این ذره بین خیلی حال میده بهم :D
داری آفتاب میگیری بیشتر تا بسوزی . نمیدونم کی گفته ذره بین سوزندس ؟ :D من که دارم صفا میکنم
نمیدونم این بچه ها چرا اینقد بی حال شدن و حال تایپ کردن و سئوال پرسیدن ندارن ولی وقتی میان تاپیک رو میخونن نیشای همشون بازه
بچه ها کلا بیحال شدن واسه فصل گرماست ایشالا نفره بعدی رو خودم اینقد سوال میپرسم دیگه سایت نیاد خخخخ . ایشالا همیشه نیشا باز باشه :D
خووووووووب . به جمالت . یه جور واسه سوزندن شدید وارد شدیا :D

1- اگه بگن فقط یه حیوون رو میتونی توی خونه نگهداری تصمیمتون با بابا چیه؟ جنگ و دعوا نمیشه؟
نگهداری من از همه مهم تره در اون صورت خخخخ . دعوا که میشه شاید هم اصن بابا بزاره بره جدی میگم . البته مطمئنم کبوترا موندگار ترن
2- بهترین و بدترین خاطره نگهداری از حیوونهات چیه
راستش همیشه بد ترین خاطره ها از مرگشون هست . ولی بدترین خاطره ای که دارم مربوط به دوسال پیشه که خدمت بودم . و بهترینم مربوط به همونه . بهترین حیوون خونگی من یه سنجاب بود که در کمال نا باوریه من و هرکسی که این داستان رو میشنوه جوری باهام خو گرفته بود که توی محیط طبیعی هم حاضر به ترکم نبود . چون خیلی دوسش داشتم بار ها اقدام به ازادسازیش کردم دوبار حتی توی جنگل قائم کرمان اما بازم نمیرفت و بر میگشت . تا اینکه زد و ما رفتیم خدمت بعد از یک هفته خبر دادن دق کرده بی دلیل مرده :( خیلی دلم سوخت هنوز که هنوزه بعضی وقتا خیلی ناراحت میشم یادش میافتم
3- تا حالا شده خسته بشی و با خودت فکر کنی کاش جریان زندگیت جور دیگه ای بود؟
اره خیلی وقتا . بعضی وقتا میگم این منم اینقده لش شدم و حوصله کاریو ندارم ؟ ولی خوب زندگی با پایین و بالاش باید زندگی بود . زندگی یکنواخت رو نمیپسندم باید همه چی توش باشه حتی چیزایی رو که واسم خوشی نمیارن . زندگی مجموعه اتفاقات خوب و بدیه که مار بهشون واکنش نشون میدیم . پس اگه همیشه خوش باشیمو بخندیم که دیگه خنده بی معنی میشه . پس باید سعی کنیم همیشه حالاتمونو بسته به موقعیت پیش ببریم تا مزه بده بهمون :D
4- اگر بهت بگن فقط یک کار میتونی الان برای مردم کشورت انجام بدی و تا بیان کنی اتفاق بیوفته ( فکر کن غول چراغ جادو داری :d ) چیه؟
فقط یه چیز . اونقدر بی پولی به زنی فشار نیاره که مجبور به تن فروشی اجباری بشه و واسه یه مرد اونقد بی پول فشار نیاره که جلوی خانوادش شرمنده بشه بگه نمیتونم . واقعا این بیشترین چیزیه که همیشه فکر منو درگیر کرده . بی پولی بعضی وقتا بلاهای بدی سر ادم میاره با اینکه زیاد تجربش نکردم. امیدوارم همه قدر خودمونو زندگیامونو بدونیم
5- یه بیت شعر که خیلی دوست داری؟
اهل شعر و اینا نیستم . از برم نیستم اصن فقط شاعر میگه . عمر گران مایه در این صرف شد . تا چه خورم صیف چه پوشم شتاء . ای شکم خیره به نانی بساز . تا نکنی پشت به خدمت دوتا . قسمت دومشم یادم نبود سرچ کردم :D باحاله بنظرم سعدی بدجور سیر خورده بوده در این قسمت و اینکه هروقتی من پر خوری میکنم ینی همیشه این بیت شعرو واسم از سمت ننه محترم سروده میشه :D
6- چطور عاشق شدی؟ فارغ هم که نشدی؟ ولی نمیدونی همسر آیندت چطور ادمیه؟ نکنه عشقت فلسفی و .... بوده ;)
خوب عاشق شدن شاخ و دم نمیخواد . زیاد وارد محتویات نشیم . خوب دیگه ببین ادم از ایندش هیچ خبری نداره . عشق یه هدفه که میتونه زندگی ادمو دگرگون کنه که واسه من خیلی این دگرگونی شدید بوده و یه ادم ردیفی ازم در اورده . اما از اینده نمیتونم خبر بدم . امید چیز خوبیه اما راجع به اینده نباید جوری رفتار کرد که خودتو بعدا اگه بگی نشد وای دیگه باید بمیرم . هرچیزی به اندازه نیاز باید خواسته بشه . امیدوارم قانع شده باشی :D
7- به نظرت روزی میرسه که تاریخ اینطوری نوشته بشه اول خرداد ماه سال 15142؟
اره بلاخره اون روزم میرسه دیر یا زود با وجود یا بی وجود ادمایی امثال منو شما . اما خوب شاید اون زمان دیگه ما داریم خاک بازی میکنیم زیر خرمن ها خاک حالی به حولی میشیم . ایشالا اون روز دیگه جامعمون اینجوری نباشه همه دستشون به دهنشون برسه شرمندگی واسه هیچ مردی نباشه . :D
8- بزرگترین چرا در ذهنت چیه؟
چرا تو این دورو زمون خیلیا پولو به ابرو مندی ترجیح میدن و حاضرن دنیا نباشه ولی جیبشون پر پول باشه . چرا دستامون اینقد بی برکت شده که هرچی در میاریم سیر نمیشیم . چرا یادمون میره وقتی شکممون سیر شد بگیم خدایا شکرت اینم یکمی صدقه در راه تو . چراهای زیادی دارم فقط به همینا اکتفا میکنم . ولی مهم ترینش . چرا خدا رو فراموش کردیم
9- چرا به جای اینکه بگن فاز طرف چیه ؛ کسی نمیگه نول طرف چیه؟
خوب بنظرم نول یه موجود بی معنیه . مثلا من خودم از برق و اینا حالیم نیست اما یه سری یه لوستر تو اتاق بود ما فقط فازشو وصل کردیم . با کمال نا باوری این بدون اینکه سیم نولی بهش وصل باشه روشن میشد . جریانشم این بود که بنده خدا این لوستره از اون اهنی که بهش وصل بوده توی سقف نول رو میگرفته . خوب پس فاز بهتره نول محسوب میشه شاید :D نمیدونم والا سوالای سخت سخت میپرسی
10- این یکی سئوال نیست آرزوست ؛ ذره بین خودم رو که میخونم و تاریخ بالا پستها رو نگاه میکنم با خودم اه میکشم و میگم کاش برمیگشت به اون تاریخ ( عزیزی بوده که الان در قید حیات نیست ) امیدوارم تا سالیان سال تاریخ بالای این پستها رو که نگاه کنی آه نکشی و بگی چه خوب گذشت یادش بخیر.
اره زیاد پیش اومده از این چیزا واسم . کاشکی تا هستیم تا هستن قدر همو بدونیم . بدونیم این زندگی اونقد کوچیک و کم که ارزش لحظه به لحظه در کنار عزیزانمونو بدونیم . عمر بعضی وقتا به اندازه خوردن یه سیب کوتاست . بعضی وقتا هم به اندازه بزرگ شدن یه نهال و میوه دادنش طولانی . قدر همه لحظه هامونو بدونیم حتی بی حوصلگیامونو . قدر عزیزانمونو . قدر وقتایی رو که میزاریم . لذت ببریم از همه چیزو همه کس . از همه حالاتمون حتی اونایی که چهره بدی بهمون میدن . محبت کنیم که دنیا کوتاهه . ایشالا روحش شاد باشه <3
شاد باشی همیشه

مرسی حامد جان سوالای قشنگی بود
ایشالا لبه هممنون خندون تنمون سلامت عزیزانمون در کنارمون

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۳-۰۱, 09:30
خب دوباره امشبم خوابت کردم و برات تکلیف شب میزارم !!! خخخخ ... خخخ تو که کلا عاشق اینی سورپریز کنی سره صبح ادمو . حال کن این مدت من هستم دیگه کم کم سرم میخواد شلوغ بشه . بچه ها یه خبر خوش برادر زادم شنبه به دنیا میاد واسش دعاهای خوب بکنین <3

1- برخوردت با بچه های مدرسه چطوره؟ چجوری تنبیهشون میکنی؟اصلأ جرأت تنبیه کردن داری با این قوانین تحصیلی؟
والا من اگه بتونم اخلاقمو مادام واسه این دوره تحصیلی دقیقا مثه سگ میکنم . ولی خوب از اونجایی که ادمه شوخی هستم همیشه تو اینکه وحشی باشم کم میارم یه جا بلاخره نرم میشم و راه میدم واسه سواری دادن . زیاد سخت نمیگیرم ولی تا جایی که اقتدارم زیر سوال نره . تنبیهم میکنم بین خودمون باشه میزنم وقتایی که دیگه از کنترل خارج بشن . امیدوارم هیچ وقت ناظم مدرسه اونم تو این شرایط تحصیلی نشی . روح و روان نمیمونه واست . جراتشو که ندارم ولی دیگه بعضی وقتا باس تنبیه کرد . بزن اقا نوش جونشون چوب ناظم گله هرکی نخوری بیخود کرده نخوره دست خودشه مگه ؟
2-چقدر سعی کردی ضعف هایی رو که معلما وناظمات در طول دوران تحصیلت داشتند رو تو نداشته باشی؟
راستش همیشه از این میترسیدم که ضعف داشته باشم و هیچوقتم بی ضعف نبودم ولی خوب تا جایی که تونستم مدارا کردم که از طرف من اسیبی بهشون وارد نشه که جبران ناپذیر باشه و مث یه عقده همیشه همراهشون باشه . نظام تحصیلی رو که به فنا دادن با این قوانین . بچه روزی 5 ساعت مدرسس بعدش تو خیابونو اینا ول میچرخه خوب این بچه نمیشه که اخلاق صفر و اینا . ننه باباهای امروزی هم که فقط پول میدن دس بچه هاشون برن از شرشون راحت شن . راستش توی این دوران بچه ها کم کم نزدیک به بلوغ میشن و خطرناکه واسشون ازادیه زیاد . همینطور که من خودم نظرم این بود کلاس 5 بخاطره اینکه هروز سن بلوغ پایین تر میرسه از مدرسه ابتدائی حذف شه ولی اونا با عقل بسیار سلیمشون کلاس 6 هم اضاف کردن . همینطور برداشتن نمره یکی از افتضاح ترین ایده های نظام اموزشی به نظرم هست . خدا اخر عاقبتمونو بخیر کنه
3-چقدر از روش ها واصول اونا تبعیت کردی تا الان؟
همیشه سعی کردم تبعیت کنم . هرچی میگذره شل تر میشه نظام اموزشی و این واسه بچه بده و در اینده به گند میکشه بچرو . سعی میکنم لا اقل اگه نمیتونم ایده بهتری داشته باشم مثه قدیمیا پیش برم
4-کلأ چقدر به این کار علاقه داری؟
راستش الان هیچی دیگه . بیخیالش شدم و دیدم بهتره از این نظام خداحافظی خودمو به عرض برسونم . یه شغل مادرزادی هست و همه قول و خویش هم توی این نظام مشغول به کارن . به جرات میتونم بگم بالای 50 نفر از یه خانواده 100 نفره توی این نظام انواع مشاغل رو بر عهده دارن ولی من که دیگه حالشو ندارم . باشه واسه جوونا :D
5-اگه یه روز یه معلم نیاد چیکار میکنی؟بچه ها رو تعطیل میکنی یا میری سر کلاسشون و اون ساعت رو ادره میکنی کلاسشونو؟
میرم سر کلاس . البته سخته واسه کسی یه بچه رو تو محیط ازاد اداره کنه بعد بخواد محیط بسته به همون جدیت اداره کنه . معمولا سر کلاسای اینجوری هم فقط و فقط انشاء با موضوع ارزوها و خواسته های دانش اموزا مطرح میشه . البته بعضی وقتا هم یه حالی بهشون میدم میگم برین حیاط این گوی و این میدان . نمیشه تعطیل کرد که :D لا اقل توی مدرسه ما این تعطیلی معنی نمیده
6-سر صبحگاه هم میری برای بچه ها صحبت کنی؟چی میگی؟
سر صبحگاه میرم ولی اصن اجراش با من نیست . من معمولا زنگای تفریح با یخورده ورزشاشون باهامه . باقیشو ناظم دیگه انجام میده . حوصله ندارم از این کارا کنم :D چند باری هم که اون ناظم نبود یه عجلو نظام خبر دار . کسی صحبتی نداره ؟ پیروز باشید خدانگهدار :D بچه ها همینجور حال ندارن باشون بحرفی دیگه سخنرانی بیخیال بابا
7-تا حالا شده با والدین بچه ها سر موردی دعوا کنی؟چی بوده جریان؟
اره خیلی پیش اومده دعوا کردن . کلا ادم عصبیی هستم وقتایی که حرفمو چیز حساب کنن . سر اینکه بچرو بی اجازه یه هفته برداشتن بردن الانم اومدن طلبکار . بچرو راه ندادم گفتم برو پیش ننه بابات بشین حال کن تا اینکه از سمت اداره معذرت خواهی شده از مدرسه . سره شهریه هم درگیر شدم . بعد 5 سال شهریه ندادن و تموم شدن دوران تحصیلی ابتدایی بچش اومده میگه پرونده رو بده بعدا پول میدم . طرف رئیس بانک زورش میاد پول بده . منم ندادم . دعوا شد اما بعدش اومد معذرت خواهی کرد پامو بوسید ولی من ندادم بازم تا پولو نداد :D بعضی وقتا وظیفه گرفتن شهریه با منه :D کلا الان همه طلبکارن منم خوب میزارم تو کاسشون زیر بار نمیرم
8-به نظرت نظام اموزشی الان بهتره یا سیستم های قبلی؟
سیستم های قبلی صد شرف دارن . الان که بچه ها درس نمیخونن میان واسه سرگرمی اصلا هم ترسی از اینکه کار خطایی کنن ندارن . به شدت مخالف این سیستم اموزشی ام
9-برای بهبود سیستم اموزشی به نظرت چه کارایی موثره؟چه اقداماتی به نظرت باید درونشون تغییرات صورت بگیره؟
خیلی چیزا هست که باید انجام بگیره . ولی مهم ترین چیز اینه که تربیت به حد زیر صفر داره میرسه . الان از باباهاشونم دیگه ترسی ندارن چه برسه به ما که روزی 5 ساعت باهاشونیم . بنظرم باید گند زد به خونواده های اینجور بچه ها . طرف تازه از شیر گرفتنش کلاس 5 هست . خوب دیگه کلا الان چیزی به عنوان تربیت وجود نداره . حال و روز جامعه هم از همین جریانات رو به تباهی داره کشونده میشه . اقا نظام توصیفی رو بردارن . ینی چی نمره نباشه ؟ لا اقل از یه نمره هم نشه ترسوند ؟ معلم ها چرا کلاسای توجیحی تکمیلی ندارن ؟ چرا هیچوقت هیچ قانونی از یه معلم یا . . . حمایت نمیکنه ؟ چرا کسی پیگیر این نیست که چرا یه دانش اموز از نظر درسی ضعیفه ؟ خوب این همه عیب هست بازم نمیدونن نظام قدیم خیلی بهتر بوده ؟
10-اگه قرار بود معلمی کنی،چه درسی یا پایه ای رو انتخاب میکردی؟
شاید درس های دینی و اسلامی . میدونی بهتره جور دیگه ای از خدا واسه بچه ها صحبت کرد . بنظرم نباید چیزی رو خوروند به بچه های امروزی . باید جور بهتری رفتار کرد حد اقل منی که از خدا حرف میزنم نباید خودم یه ذره فرق داشته باشم با کسی که خدارو قبول نداره ؟ خوب دیگه ولش کن زیاد پیش نمیرم

ممنون دادا
سوالات باحال بودن کلی هم حال کردیم
ایشالا دوره دومی که خودت بری اون زیر ما هم زنده باشیم تا جبران کنیم
<3

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۳-۰۱, 20:09
سلام بر یحیی عزیز....

1.این قضیه مدرسه چیه داداش؟؟؟خونه تو مدرسست؟؟؟مدرسه تو خونست؟؟؟

2.خوشم میاد که کبوترارو نمیتونی بیرون کنی...:6: چرا با کبوترا مشکل داری...؟؟؟ها؟؟

3.نظرت چیه یه بار بگیم حامد اخراجت کنه کیف کنیم؟؟اخه خیلی وقته کسیو اخراج درست درمونی نکردیم....

یکم سوال در گوشی....خب؟؟دوس نداشتی جواب نده

4.توی چشات یه چیزای اشنایی هست داداش....غم دیدی؟؟؟

5.الان دوس داری بازم ازدواج کنی؟؟؟

6.اگه یکیو بخوای بعد بگن چون سطحشون پایینه بدردت نمیخوره چبیکار میکنی؟؟؟

7.دیدی یه وقتایی سینه ادم سنگین میشه از یه غمی؟؟؟اون موقع چیکار میکنی؟؟؟

8.واسه این کلمه ها یه چیزی بگو....

تنهایی

انتظار

جدایی

صبر

اس ام اس

چیزی دیگه به ذهن کندم نمیاد....!!!!

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۳-۰۱, 20:57
سلام بر یحیی عزیز.... سلام به رو ماهت علی جان

1.این قضیه مدرسه چیه داداش؟؟؟خونه تو مدرسست؟؟؟مدرسه تو خونست؟؟؟ نه قضیه خاصی نیس داداش . بابام مدرسه داره به همین خوشمزگی :D چسبیده به خونست و بهش راه داریم همین

2.خوشم میاد که کبوترارو نمیتونی بیرون کنی...:6: چرا با کبوترا مشکل داری...؟؟؟ها؟؟ مشکلم اینه تعداد هرچیزی بالا بره سخته جمع و جور کردنشون . میای واکسن 300 تا کفترو هر 6 ماه بزنی ؟ روزی 2 کیلو گندمو هم حیفه بدیم اینا خدایی توشون لش و پش خیلی هست . کبوتر دزد میاره اینم که خبر داری و مسائل دیگه

3.نظرت چیه یه بار بگیم حامد اخراجت کنه کیف کنیم؟؟اخه خیلی وقته کسیو اخراج درست درمونی نکردیم....
بدک نیست یه چند روزی به هوای امروزی سیستمو روشن میکنم دیگه نمیکنم طفلی همش روشنه گناه داره یکم استراحت کنه . تو بگو اخراج شو من خودم مقدماتشو فراهم میکنم خخخخ
یکم سوال در گوشی....خب؟؟دوس نداشتی جواب نده
باشه عزیزم تا جایی که بلد باشم جواب میدم . نه بابا این حرفا چیه :D
4.توی چشات یه چیزای اشنایی هست داداش....غم دیدی؟؟؟
غمو که همه دیدن . اره غم دیدم خوشی دیدم همه چی دیدم ولی خوب سهم ما از غمش بیشتر بوده . خوب دیگه همه چی یکسان تقسیم نمیشه ;)
5.الان دوس داری بازم ازدواج کنی؟؟؟
اره اگه شرایط فراهم شه بتونم چرا نکنم ؟ مگه بدی دیده کسی از ازدواج ؟ البته با کسی که واقعا دوسش داشته باشم مطمئنن فراهم شه همین فردا اصن
6.اگه یکیو بخوای بعد بگن چون سطحشون پایینه بدردت نمیخوره چبیکار میکنی؟؟؟
این یکم راجع به من بحثش فرق میکنه . ببین من واقعا اگه کسیو بخوام مانعی باشه دورش میزنم بی برو برگشت . البته اگه من بخوام اون نخواد حتی یه قدمم بر نمیدارم . مهم حس متقابل هست که اگه باشه خبرای دوماد شدنمو میدم بهتون
7.دیدی یه وقتایی سینه ادم سنگین میشه از یه غمی؟؟؟اون موقع چیکار میکنی؟؟؟
خوب بستگی داره به فضا یا فزا یا فذا خلاصه املام ضعیفه گیر ندید :D . بعضی وقتا خوب تحمل میکنم البته همیشه حالاتم توی رفتارم کاملا مشخصه بی اونکه بخوام حرفی بزنم . بعضی وقتا هم به قوله یه ملتی مث دخترا گریه میکنم . البته گریه منو کسی ندیده . بنظرم اگه اشک نباشه روح نیست . خوشحالم روحم زندست
8.واسه این کلمه ها یه چیزی بگو....
روی چشم
تنهایی
بعضی وقتا خیلی لازمه واسه قدر دونستن
انتظار
خیلی کشیدم و میکشم
جدایی
ایشالا هیچکس قسمتش نشه
صبر
خدمت خدمت خدمت
اس ام اس
خوشحالی من موقع شنیدن بوقش خخخخ
چیزی دیگه به ذهن کندم نمیاد....!!!!
سوالای به این قشنگی پرسیدی دیگه بهتر از این نمیشد
مرسی دستت درد نکنه
:12:

aligator
۱۳۹۳-۰۳-۰۲, 14:47
خب خب خب
دیگه داریم به لحظات پایانی ذره بین یحیی میرسیم
هنوزم نمیخوای عکس سوژه داره رو نشونمون بدی؟

- ذره بین از نظر یحیی؟
- کلأ خوش گذشت؟
- سوالای کدوم یکی از بچه ها بیشتر از همه اذیتت کرد؟
- کدوم یکی از سوالا رو بیشتر از همه دوست داشتی؟کدوم یکی به فکر بردت؟
- حکمت برای ذره بین بعدی کیه؟

ببخش اگه سر به سرت گذاشتم،اگه اذیت شدی که کاملأ حقت بوده!اگه اذیت نشدی هم افسوس! ایشالا یه جای دیگه حسابی اذیتت میکنم...
با ارزوی بهترین ها در همه جای زندگیت...
:@i):

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۳-۰۲, 20:17
خب خب خب . به جمولت
دیگه داریم به لحظات پایانی ذره بین یحیی میرسیم .به به چه لحظات خوشی
هنوزم نمیخوای عکس سوژه داره رو نشونمون بدی؟ نه دیگه حیف شد گمش کردم خخخخ

- ذره بین از نظر یحیی؟ نمیدونم نظری ندارم . فقط یخورده سوالا سطحشون خیلی خنک تر از اون چیزی بود که من فکر میکردم ینی گفتم میسوزم دیگه ولی نه
- کلأ خوش گذشت؟ جای شما خالی بدک نبود
- سوالای کدوم یکی از بچه ها بیشتر از همه اذیتت کرد؟ اصن اذیت نشدم باورت میشه ؟
- کدوم یکی از سوالا رو بیشتر از همه دوست داشتی؟کدوم یکی به فکر بردت؟ سوالای مهدی خیلی تو فکر فرو بردم . سوالای همه خوب بود واقعا
- حکمت برای ذره بین بعدی کیه؟ خوب راستش نمیدونم . از طرفی عضوی که هروز بیاد اونقدی نیست که بشه انتخابی داشت . اکثرا هم زیر ذره بین رفتن . فقط یه نفس هست که میترسم بنده خدا دیگه نیاد خخخخخ و اون کسی نیست جز مسیح خخخخخخ

ببخش اگه سر به سرت گذاشتم،اگه اذیت شدی که کاملأ حقت بوده!اگه اذیت نشدی هم افسوس! ایشالا یه جای دیگه حسابی اذیتت میکنم...نه بابا اتفاقا زیر ذره بین خیلی کمتر اذیت کردی بیشتر فک کنم اذیت شدی تا سوال گیر بیاری ازم بپرسی . من همیشه روی دایره حق میچرخم . مطمئنا باید افسوسو سال ها و سالها به همراه داشته باشی خخخخ نوش جونت
با ارزوی بهترین ها در همه جای زندگیت... مرسی همچنین
:@i):

مرسی <3

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۳-۰۲, 21:45
خوب اینم دلم نیومد تو کف بمونین دیگه میزارم :D
خخخخخ فقط اون ممنوعات قبلی چند برابر شده بیماران قلبی و اینا حواسشون باشه
بچه های زیر 25 سال هم سعی کنن با خواندن دعاهای گوناگون قلبشونو تسکین بدن بعد از دیدن این عسک
خوب :D

http://emruzi.com/up/do.php?img=9186

Rezaei
۱۳۹۳-۰۳-۰۳, 00:10
یحیی اینطوری خیلی جیگر شده که داداش ؛ بهت میاد
غصه نخور منم کچل کردم ;)

با تشکر از یحیی عزیز برای قبول زحمت در این تاپیک و تشکر از همه دوستانی که شرکت کردن و یا سر زدند

این تاپیک بسته و به آرشیو ذره بین امروزی اضافه خواهد شد .