PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای اجرای نرم افزار های اندروید بروی پی سی

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۳۱, 14:04
سلام دوستان عزیز
خوب چند وقتیه میخوام ببینم میشه نرم افزار ها و بازی های اندروید رو روی پی سی نصب کرد یا نه
با جست و جو کردن نرم افزار های زیادی واسه اجرای اندروید ها روی پی سی پیدا کردم اما متاسفانه یه جورایی گیر کردم همشون یه جورایی کارکرد ندارن
میخواستم ببینم کسی هست از این نرم افزارها استفاده کرده باشه و بلد باشه کار باهاشونو
ممنون میشم راهنمایی کنید :12:

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۳-۱۱, 18:30
خوب دوستان
بلاخره یه نرم افزار بدرد بخور در این رابطه پیدا کردم که تا الان خوب کار کرده
blue stacks
این نرم افزار به نظرم تنها عیبش روی سرعته اجرای بازی هاس
البته یه عیب دیگشم بازی های گرافیکی اندروید رو به خوبی اجرا نمیکنه
ولی خوب در نوع خودش فعلا بی رقیب بوده
من که دارم استفاده میکنم
یه مشکل دیگه هم داره باید نرم افزار هایی رو که میخواید از طریق گوگل پلی داخل خود نرم افزار نرم افزار های مورد نیاز رو دانلود کنید
ینی جدا اگه دانلود کنیم ممکنه نصب نشن ولی خوب این قابلیت رو هم داره که جدا بشه نصب کرد ولی من نتونستم ینی ارور های زیادی داشت ولی ار طریق گوگل پلی راحت دانلود و نصب کردم ولی با لیفتر شکن
فعلا

masih
۱۳۹۳-۱۰-۱۶, 20:05
سلام خدمت دوستای گلم
من هرچقدر ک تونت گشتم واتس اپو واس پی سی پیدا نکردم دوستانی هستند ک ازاین نرم افزار روی پی سی داشته باشن؟
لینک دانلود لطفا درصورت داشتنشون

Rezaei
۱۳۹۳-۱۰-۱۶, 21:40
سلام خدمت دوستای گلم
من هرچقدر ک تونت گشتم واتس اپو واس پی سی پیدا نکردم دوستانی هستند ک ازاین نرم افزار روی پی سی داشته باشن؟
لینک دانلود لطفا درصورت داشتنشون
سلام
متاسفانه واتس آپ نسخه ویندوز نداره
تنها راهش اینه که یک نرم افزار اجرای برنامه های آندروید روی سیستم بریزی و ...
برای اینکار میتونی از WindowsAndroid استفاده کنی

لینک دانلود :

http://uploadboy.com/buythog0tgnh.html