PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش گیاه آکواریوم

hesam
۱۳۹۳-۰۳-۰۴, 14:27
سلام خدمت دوستان عزیز.
به دلیل جمع کردن تانک تعدادی گیاه به فروش میرسد.
عکس تانک:
http://emruzi.com/up/do.php?img=9214 (http://emruzi.com/up/)

گیاها شامل موارد زیر می باشند:
2 عدد گیاه کریپتون بالانسه (معمولی) بزرگ به همراه 4-5 عدد گیاه کوچک تر (پاجوش های تازه!)
6-7 عدد اکینودوروس که 1 دونه ش خیلی بزرگ شده و اون برگ های بزرگ وسط آکواریوم (پشت تانک) برای اون گیاهه
نزدیک 30-40 عدد کریپتون وندتی که خودشون شامل دو گونه هستن... که همه در قسمت جلوی تانک معلومن

چند نکته:
گیاها همه یک جا عرضه میشن.
به دلیل تراکم زیاد گیاها نمیشه تعداد دقیق نوشت. بعد از توافق اولیه... گیاه ها از بستر بیرون میان و تعداد دقیق معلوم میشه.
قیمت مشخصی اعلام نمیکنم( نمیدونم خلاف قوانینه یا نه) چون نه قیمت دارم و نه دنبال سود بردن... هدف اصلی پیدا کردن خونه جدید برای گیاهاست. هر کی به کرمه خودش قیمت بده.
اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم.

با تشکر.

پی نوشت:
" با توجه به اینکه طبق گفته حامد جان قیمت پایه نیازه برای همه گیاها قیمت 50 هزار تومن را اعلام میکنم اما این قیمت غیر قطعیه و اگر گیاها واقعا به کار کسی میاد میشه در مورد قیمتش تفاهم کرد.

Rezaei
۱۳۹۳-۰۳-۰۴, 15:23
سلام خدمت دوستان عزیز.
به دلیل جمع کردن تانک تعدادی گیاه به فروش میرسد.
عکس تانک:

گیاها شامل موارد زیر می باشند:
2 عدد گیاه کریپتون بالانسه (معمولی) بزرگ به همراه 4-5 عدد گیاه کوچک تر (پاجوش های تازه!)
6-7 عدد اکینودوروس که 1 دونه ش خیلی بزرگ شده و اون برگ های بزرگ وسط آکواریوم (پشت تانک) برای اون گیاهه
نزدیک 30-40 عدد کریپتون وندتی که خودشون شامل دو گونه هستن... که همه در قسمت جلوی تانک معلومن

چند نکته:
گیاها همه یک جا عرضه میشن.
به دلیل تراکم زیاد گیاها نمیشه تعداد دقیق نوشت. بعد از توافق اولیه... گیاه ها از بستر بیرون میان و تعداد دقیق معلوم میشه.
قیمت مشخصی اعلام نمیکنم( نمیدونم خلاف قوانینه یا نه) چون نه قیمت دارم و نه دنبال سود بردن... هدف اصلی پیدا کردن خونه جدید برای گیاهاست. هر کی به کرمه خودش قیمت بده.
اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم.

با تشکر.
یک قیمت پایه باید اعلام کنی حسام جان
بعد میتونی روی قیمت اعلام شده بر حسب سفارش یا ..... تخفیف بدی یا برای ارسال و ...... هزینه ارسال اضافه بشه