PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیم ملی ایران در جام جهانی 2014

Rezaei
۱۳۹۳-۰۳-۲۶, 22:17
کمتر از 15 دقیقه دیگه اولین دیدار ایران در جام جهانی شروع میشه
در این تاپیک به گفتگو درباره بازیهای تیم ملی در این دوره میپردازیم و امیداوارم تیم ملی بتونه لحظات خوبی فارغ از همه سختی ها و نا ملایمات زندگی برای همه ایرانی ها رقم بزنه و ما هم در این تاپیک بی نسیب نباشیم
اینجا پیشبینی کنید ، تحلیل کنید و ...

به گزارش ورزش سه ترکیب تیم ملی در بازی با نیجریه به این ترتیب خواهد بود

عليرضا حقيقي، سيدجلال حسيني، اميرحسين صادقي، مهرداد پولادي، پژمان منتظري، جواد نکونام، آندرانيک تيموريان، اشکان دژاگه، خسرو حيدري، احسان حاجصفي و رضا قوچاننژاد 11 بازيکن ايران براي بازي با نيجريه هستند.

aligator
۱۳۹۳-۰۳-۲۷, 00:27
خب اولین بازی رو با فلاکت تمام تونستیم مساوی کنیم...:d
از کیفیت کل بازی و انتخاب دروازه بان و ... که بگذریم؛من کشته مرده این تعویضای به جای کیروش بودم ...
وجالبتر برام این بود که نکونام توی این 90 دقیقه دقیقأ چیکار کرد که تعویض هم نشد؟؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۳-۲۷, 00:49
کیروش یک تمرین دهنده فوق العاده عالی هست
اما به هیچ وجه هدکوچ شجاعی نیست که بتونه تیم رو برای پیروز شدن هدایت کنه

همون زمان هم که با 3 برد ضد حمله ای ( یا شاید بهتره بگم شانسی ) و پشت سر هم رفت جام جهانی همین رو گفتم

دقیقا 30 که خسرو حیدری جو ورزشگاه و جام جهانی گرفته بودش و یادش رفته بود که راست پا هست یا چپ پا ( البته حق میدم بهش ، خشرو بازیکن خوبیه اما تجربه بین المللی زیادی نداره ) گفتم که این باید با جهانبخش تعویض بشه :w)(:

یا دقیقا باید از اول بازی جای نکونام و آندو تغییر میکرد
تیموریان بازی کنی هست که وقتی کمی جلو بکار گرفته بشه فقط درگیر میشه و بازی ساز قویی نیست اما نکونام توی اون موقعیت بهتره
خط دفاع خوب بازی کرد و جز یکی دو مورد اشتباهی نداشت

اما همونطور که حدس میزدم ترکیب خیلی دفاعی بود

حالا گذشته از اینها
من نمیدونم خوشحالی بعد از بازیشون برای چی بود؟ گزارش گر هم یه جوری میگفت ایران صففففر نیجریه صفر :187: که انگار الان 5 تا به نیجریه زده و یا برای صعود به همین یک امتیاز نیاز داشته :84:

aligator
۱۳۹۳-۰۳-۲۷, 01:52
ایران هدفش کسب 2 امتیازه که نصف راهش رو طی کرده ! پس جای خوشحالی داره براشون...
باید واقع بین بود،بیشتر از 2 امتیاز رو هم توانایی نداره این تیم ...
ولی در مورد کیروش دقیقأ موافقم ! اصلأ مربی شجاعی نیست و حتی انتخابای به جایی هم نداشته تا الان!!! پافشاری بر نبردن رحمتی و عقیلی ! خط زدن خلعتبری ! بردن دوازه بانایی مثل داوری و حقیقی اونم باوجود کسایی مثل لک !!!
هر چند فدراسیون ایران هم کسی بهتر از کیروش رو به خدمت نخواهد گرفت در اینده...
خلاصه من پیشنهاد میکنم تا قبل از بازی با ارژانتین این تاپیک رو تبدیل به خاکسترش کنیم؛نظرت چیه؟ http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif
خدایی بعد بازی با ارژانتین بیایم چی بنویسیم؟؟؟:__:

Rezaei
۱۳۹۳-۰۳-۲۷, 08:43
«اينديپندنت» : بازي ايران- نيجريه اولين ديدار جام بيستم بود که عنصر منفي به وضوح در آن ديده ميشد.

ولی روزنامه های ما چه به به و چه چهی کردن !!

花 羅 漢
۱۳۹۳-۰۳-۲۷, 19:40
خوب من فکر میکنم .کیروش خیلی خیلی خیلی(با تشدید بخونید)در گیر گل نخوردن شده .خوب خوبه گل نخوریم ولی از قدیم گفتن بهترین دفاع حمله هست ..به نظر من ارزانتین و نیجریه رو خیلی بزرگ کردیم .ماقبل این که ارزانتین ما رو بزنه از خودمون خوریم .ارزانتین نون اسم اش رو با تک ستاره هاش میخوره .به نظر من تیم منسجمی نیست.ایران با شجاعت و کنده شدن از دفاع میتونه اسم خودش رو تو یاد ها باقی بزاره...و بوسنی تیم خوبیه .میتونستندپوز ارزانتین رو به خاک بمالن .به نظرام ایران با بوسنی بازی سختی داشته باشه

Rezaei
۱۳۹۳-۰۳-۲۷, 20:08
خوب من فکر میکنم .کیروش خیلی خیلی خیلی(با تشدید بخونید)در گیر گل نخوردن شده .خوب خوبه گل نخوریم ولی از قدیم گفتن بهترین دفاع حمله هست ..به نظر من ارزانتین و نیجریه رو خیلی بزرگ کردیم .ماقبل این که ارزانتین ما رو بزنه از خودمون خوریم .ارزانتین نون اسم اش رو با تک ستاره هاش میخوره .به نظر من تیم منسجمی نیست.ایران با شجاعت و کنده شدن از دفاع میتونه اسم خودش رو تو یاد ها باقی بزاره...و بوسنی تیم خوبیه .میتونستندپوز ارزانتین رو به خاک بمالن .به نظرام ایران با بوسنی بازی سختی داشته باشه

کاملا باهات موافقم ناصر جان

به نظر من نیجریه تیم چندان منسجمی نبود که روان بازی کنه و ایران ( بخونید کیروش ) خیلی با ترس بازی کرد جلوی این تیم و استدلالش هم این بود که بازیکن مطرحی در چلسی و ... نداره خوب سال 98 که حتی یکی از بازیکنای ایران پاشون رو بیرون از ایران توی هیچ باشگاه مطرح اروپایی نکذاشته بودن چرا اینقدر جلوی آمریکا و ... خوب بازی کرد؟
با دیدن بازی دیشب یاد بازی تیم ملی 98 با آلمان افتادم که چقدر ترسو بازی کردن

بر خلاف چیزی که خود بازیکن ها و کیروش دوست دارند که برزیل رو با افتخار ترک کنند من همچین پیشبینی نمیکنم
ترسو همیشه سرش پایینه

ایران مدعی جام که نمیتونست باشه قطعا با انجام بازی خودش کیسه گل هم نمیشد فوقش در روان بازی یکی دوتا میخورد یا میزد
ولی با این بازی یک گله و برنامه نداشتن برای حمله اعتبار اسمی خودش رو خراب کرد

ژاپن و استرالیا اگر باختن فوتبال بازی کردند و باختند
ایران چی؟
فکر نمیکنم اونطوری که خود بازیکنها نشون میدادن از این نوع فوتبال لذت برده باشن همونطور که مردم لذت نبردن

این وسط نمیدونم چرا همه کارشناسا و روزنامه ها دست به عصا صحبت میکنند و یکی به نعل میزنن یکی به میخ

aligator
۱۳۹۳-۰۳-۲۹, 00:20
سايت فيفا در گزارشي 10 بازيکن برتر بازيهاي اول مرحله گروهي جام جهاني را انتخاب کرد که در اين فهرست مهرداد پولادي از ايران پس از توماس مولر در رده دوم قرار دارد.

در اين گزارش آمده است: توماس مولر که با عملکرد درخشان خود مقابل پرتغال تيتر بسياري از روزنامههاي جهان را به خود اختصاص داده بود، توانست در صدر اين فهرست 10 نفره قرار بگيرد. نمايش خيرهکننده او در نخستين بازي آلمان مقابل پرتغال باعث شد که اين بازيکن جلوتر از هر بازيکن ديگري در صدر 10 بازيکن برتر قرار گيرد.

با وجود اينکه بيشتر بازيکنان اين فهرست را مهاجمان و بازيکناني که موفق به گلزني شدهاند تشکيل ميدهند، مهرداد پولادي از ايران با گرفتن نمره 9.7 در رده دوم قرار دارد.

سايت فيفا درباره پولادي نوشته است: مدافع نه چندان شناخته شده پرسپوليس تهران که در گرفتن يک امتياز از نيجريه و بسته ماندن دروازه ايران نقش بسزايي داشت، در اين فهرست نفر دوم است. او بسياري از توپهاي نيجريه را برگشت داد. پولادي شش تکل موفق و يک ضربه سر از مقابل خط دروازه داشت که شوت شولا آمهاوبي را به کرنر فرستاد.

فهرست کامل 10 بازيکن برتر بازيهاي مرحله اول گروهي از نظر فيفا به شرح زير است:

توماس مولر، آلمان (9.75)- مهرداد پولادي، ايران(9.7)- گوف کامرون، آمريکا (9.64)- داويد لوييس، برزيل (9.6)- فيل جاگيلکا، انگليس (9.56)- رابين فن پرسي،هلند (9.52)- آرين روبن، هلند ( 9.48)- جان بويه، غنا (9.45)- الکسيس سانچس، شيلي (9.42)- تيم کيهيل، استراليا (9.39)

ورزش 3

Rezaei
۱۳۹۳-۰۳-۳۱, 22:29
بازی با آرژانتین خیلی بهتر و اصولی تر از بازی با نیجریه بود
اگر کل داشته های تیم ملی رو 100 در نظر بگیریم توی انی بازی 95 تا رو رو کردن

aligator
۱۳۹۳-۰۳-۳۱, 22:40
واقعأ عالی بودیم،دم همه بچه ها گرم ...@@@
.
.
.
.
ولی از این حرفها که بگذریم امروز هم این نکونام و 90 دقیقه بازی کردنش خیلی رو مخ من بود! تا الان 180 دقیقه برای تیم ملی بازی کرده،در مجموع این 180 دقیقه اسمش از دروازبان ارژانتین توی بازی امروز کمتر به زبون اومده...کلأ هیچ نقشی،هیچ جایی نداره ولی داره فیکس بازی میکنه !!! در نهایت هم با غرور وافتخار اون توپ رو با تک رویش لو داد که منتهی به گل ارژانتین شد...:-w:253:

aligator
۱۳۹۳-۰۴-۰۱, 17:05
تيم ملي ايران فوتبال ايران در حالي شب گذشته مقابل آرژانتين کار را با شکست يک بر صفر به پايان رساند که هرگز شاگردان کيروش مستحق اين شکست نبودند، اما نکته قابل توجه در پايان اين ديدار آماري بود که از سوي فيفا ارائه شد.

بر همين اساس تا پايان 29 بازي برگزار شده جام جهاني 2014 برزيل که آخرين آن بامداد امروز بين بوسني و نيجريه برگزار شد، ديدار تيم ملي ايران و آرژانتين با وجود اينکه تنها يک گل در آن رد و بدل شد، به عنوان هجوميترين ديدار جام جهاني از سوي فيفا معرفي شده است.

با اعلام فيفا در اين ديدار بازيکنان دو تيم 107 بار به سمت دروازههاي يکديگر حمله کردند که در بين اين تعداد، 4 حمله انفرادي به سمت دروازهها صورت گرفت. همچنين در اين مسابقه بازيکنان دو تيم تنها يک بار در موقعيت آفسايد قرار گرفتند.

پس از اين ديدار، مسابقه تيمهاي نيجريه و بوسني در رده دوم هجوميترين ديدارهاي جام قرار گرفت و ديدار ايتاليا و انگليس نيز در جايگاه سوم.

در بين 29 بازي برگزار شده، همچنين ديدار ايران و نيجريه در جايگاه بيست و چهارم اين جدول قرار گرفت و بازي دو تيم بلژيک و الجزار در رده آخر ايستاد.

پيش از اين ديدار ايران و نيجريه در پايان دور اول گروهي به عنوان دفاعيترين ديدار جام جهاني معرفي شده بود.

ورزش3