PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن سیستم

MohammaD.Gh
۱۳۹۳-۰۴-۱۶, 09:27
سلام دوستان امروزی
چند روزی هست که سیستم من خود به خود یا گیر میکنه یا خاموش میشه
مثلا روشن میکنم سیستم رو یهو مانیتور خاموش میشه بعد دو یا سه ثانیه سیستم هم خاموش میشه بیشتر وقت ها هم تا روشن کنم یا اینطوری میشه یا گیر میکنه فعلا هم وقت ندارم ببرم تعمیر میخوام ببینم مربوط به کارت گرافیک هست یا ویروسی چیزی داره
(الان کافی نت هستم جواب بدید دوباره میام چک میکنم اگر هم کسی لطف کنه اس ام اس بده راهنمایی خودشو .....)

Rezaei
۱۳۹۳-۰۴-۱۶, 09:34
سلام دوستان امروزی
چند روزی هست که سیستم من خود به خود یا گیر میکنه یا خاموش میشه
مثلا روشن میکنم سیستم رو یهو مانیتور خاموش میشه بعد دو یا سه ثانیه سیستم هم خاموش میشه بیشتر وقت ها هم تا روشن کنم یا اینطوری میشه یا گیر میکنه فعلا هم وقت ندارم ببرم تعمیر میخوام ببینم مربوط به کارت گرافیک هست یا ویروسی چیزی داره
(الان کافی نت هستم جواب بدید دوباره میام چک میکنم اگر هم کسی لطف کنه اس ام اس بده راهنمایی خودشو .....)

لطفا قوانین رو رعایت کنید
گذاشتن شماره تماس و ای دی غیر قانونی هست

سیستمتون رو آپدیت بایوس کنید و ویندوز رو هم عوض کنید
درصورتیکه مشکل سخت افزاری داشته باشه در همین حین خودش رو نشون میده
بهتره از اطلاعات ضرروی بکاپ داشته باشید

محمدمحسن
۱۳۹۳-۰۴-۱۷, 09:20
سلام دوست عزیز مشابه همین مشکل شما را هم من داشتم

اول شروع به تعویض گرافیک کردم که مشکل حل نشد و همه میگفتن گرافیک سوخته.

دوم رم هارا تعویض کردم. که این هم سالم بود .

سوم رفتم سراغ سی پی یو از خمیر سیلکات گفته تا فن پر قدرت مشکل حل نشده همه قطعات سالم بودن

بردن به چند نمایندگی همه ایراد را سی پی یو دونستند که باز هم اشتباه تشخیص دادن.

.........
سیستم رو آوردم خونو شروع کردم از کوچک ترین کابلها رو چک کردم تا به کابلی که چهار رشته است از پاور کیس اومده مستقیم وصل میشه مادر برد .

دقت کردم کابل از سوکت جاش گشاد کرده وقتی سیستم روشن میشه با لرزش های کوچک یا بیس های باند باعث لرزش کابل و از

سوکت تکان خورده سیستم ریست میشد و یا گاهی اصلا روشن نمیشد .

............
نکته : وردی های برق را که به مادر برد وصل میشن را چک کنید.

ورودی برق به هارد .

MohammaD.Gh
۱۳۹۳-۰۴-۳۰, 23:07
سلام دوست عزیز مشابه همین مشکل شما را هم من داشتم

اول شروع به تعویض گرافیک کردم که مشکل حل نشد و همه میگفتن گرافیک سوخته.

دوم رم هارا تعویض کردم. که این هم سالم بود .

سوم رفتم سراغ سی پی یو از خمیر سیلکات گفته تا فن پر قدرت مشکل حل نشده همه قطعات سالم بودن

بردن به چند نمایندگی همه ایراد را سی پی یو دونستند که باز هم اشتباه تشخیص دادن.

.........
سیستم رو آوردم خونو شروع کردم از کوچک ترین کابلها رو چک کردم تا به کابلی که چهار رشته است از پاور کیس اومده مستقیم وصل میشه مادر برد .

دقت کردم کابل از سوکت جاش گشاد کرده وقتی سیستم روشن میشه با لرزش های کوچک یا بیس های باند باعث لرزش کابل و از

سوکت تکان خورده سیستم ریست میشد و یا گاهی اصلا روشن نمیشد .

............
نکته : وردی های برق را که به مادر برد وصل میشن را چک کنید.

ورودی برق به هارد .

ممنونم محمد محسن جان طبق گفته خودت و یکی از دوستام چهار روز پیش دوباره کابل ها رو چک کردم و قطعات رو دونه دونه در میآوردم که اگه اشکال از اونها باشه سیستم روشن بشه آخه بعد از اون مشکلایی که گفتم چند روز بعد سیستم کلا روشن نمیشد همه وسیل سالم بود یه پاور داشتم گفتم شاید از پاور باشه که تا عوض کردم سیستم روشن شد و الان چند روزه بدون مشک سیستم کار میکنه...فکر کنم پاورم نیم سوز شده باشه آخه برق به کیس مبرسید usb و ...کار میکرد....