PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای محصولات شفاف کننده آب آکواریوم آب شور

bluetang
۱۳۹۳-۰۵-۱۰, 08:51
سلام

من دنبال محصولی میگردم که ذرات ریز موجود در اب رو به هم بچسبونه و اونها رو به صورت ذرات درشت دربیاره تا توسط فیلتر جمع اوری بشن و اب کریستالی بشه و قابل استفاده در اب شور باشه .قبلا برای این منظور از sera bio reef clear استفاده میکردم (نه به عنوان باکتری بلکه به عنوان شفاف کننده) اما میخام سراغ یک محصول دیگه برم لطفا تمام محلول هایی که میشناسید و ذرات ریز رو به هم میچسبونن تا توسط پد جمع اوری بشن و اب رو کریستالی کنه رو به من معرفی کنید .(از برندهای مختلف معرفی کنید)

@S.H.Moradi (http://www.emruzi.com/member.php?u=28)

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۵-۱۰, 14:58
سلام

من دنبال محصولی میگردم که ذرات ریز موجود در اب رو به هم بچسبونه و اونها رو به صورت ذرات درشت دربیاره تا توسط فیلتر جمع اوری بشن و اب کریستالی بشه و قابل استفاده در اب شور باشه .قبلا برای این منظور از sera bio reef clear استفاده میکردم (نه به عنوان باکتری بلکه به عنوان شفاف کننده) اما میخام سراغ یک محصول دیگه برم لطفا تمام محلول هایی که میشناسید و ذرات ریز رو به هم میچسبونن تا توسط پد جمع اوری بشن و اب رو کریستالی کنه رو به من معرفی کنید .(از برندهای مختلف معرفی کنید)

برای این منظور یه محصول شرکت کنت داره که اسمش الان یادم نیست می تونید از ایران آکواریوم نواب بخرید و یه محصول هم شرکت برایت ول داره با اسم clarifi - sw

bluetang
۱۳۹۳-۰۵-۱۰, 16:34
برای این منظور یه محصول شرکت کنت داره که اسمش الان یادم نیست می تونید از ایران آکواریوم نواب بخرید و یه محصول هم شرکت برایت ول داره با اسم clarifi - sw

1-اب رو هم کریستالی میکنن یا فقط ذرات معلق رو میگیرن ؟

2-clynol شرکت جی بی ال چطوره ؟

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۵-۱۰, 20:08
1-اب رو هم کریستالی میکنن یا فقط ذرات معلق رو میگیرن ؟

2-clynol شرکت جی بی ال چطوره ؟

1- آب رو هم صاف می کنن که البته صاف شدن آب به موارد دیگه ای مثل میزان عبور آب استاندارد از سامپ، استفاده از پد مناسب و غیره
2- بله این محصول jbl هم هستش که البته کیفیتش نسبت به کنت و برایت ول پایین تره

bluetang
۱۳۹۳-۰۵-۱۸, 17:16
اقای مرادی نظرتون در مورد clearfire کلرفایر دلتامارین چیست ؟ به گفته سازنده فرمولی مشابه reef clear شرکت سرا داره و اب رو کریستالی میکنه . ارزش خرید داره یا مثل نمکش هست ؟

S.H.Moradi

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۵-۱۸, 22:15
اقای مرادی نظرتون در مورد clearfire کلرفایر دلتامارین چیست ؟ به گفته سازنده فرمولی مشابه reef clear شرکت سرا داره و اب رو کریستالی میکنه . ارزش خرید داره یا مثل نمکش هست ؟

سلام
من هیچ نظری در مورد محصولات این شرکت ندارم !

bluetang
۱۳۹۳-۰۵-۱۹, 13:11
سلام
من هیچ نظری در مورد محصولات این شرکت ندارم !

چرا عصبانی میشی برادر ؟ :57751_connie_oldman با ما مهربون باش .

منظورتون از نظری ندارم رو کاملا فهمیدم .حق باشماست .

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۵-۲۳, 09:46
چرا عصبانی میشی برادر ؟ :57751_connie_oldman با ما مهربون باش .

منظورتون از نظری ندارم رو کاملا فهمیدم .حق باشماست .

سلام
عصبانی نیستم قربان
تعجب کردم همچین سوالی رو پرسیدید! چون جوابش کاملاً مشخصه!
در خدمتتون هستم
موفق باشید