PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد امریه سربازی

bluetang
۱۳۹۳-۰۵-۱۹, 13:27
دوستانی که خدمت خود را به صورت امریه گذراندن یا از چگونگی اون خبر دارن لطفا راهنمایی کنن :

اکثر جاهایی که امریه میگیرن معمولا شرایطی برای اخذ اون مثل تاهل -معاف از رزم بودن -داشتن سهمیه ایثارگر و ... قرار میدن .حالا اگه کسی هیچ کدوم از این شرایط رو نداشته باشه نمیتونه امریه بگیره ؟

bluetang
۱۳۹۳-۰۵-۱۹, 14:00
امریه که گفته شده کسری خدمت نداره و 24 ماه کامل باید امریه خدمت کنیم منظور با اموزشی 24 ماه یا بدون اموزشی 24 ماه ؟

bluetang
۱۳۹۳-۰۵-۱۹, 14:38
ایا امکان داره امریه در شهری غیر از شهر خودمان بیافتیم ؟ در صورتی که این چنین بشه همانند سربازها محل خواب بهمون میدن مثلا اسایشگاه ، سوییت ؟ یا خودمان باید یک جا اجاره کنیم ؟

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۵-۲۰, 12:15
سلام دوست عزیز

در حال حاضر که من نشنیدم اداره ای نیروی امریه بگیره...اگر شما امریه بگیری قبل از رفن به اموزشی محل خدمتت معلومه و امکان اینکه شهر دیگه ای بیوفتی نیست.....

شما فعلا میتونی بری و از سپاه شهرتون پذیرش بگیری و بری اموزشی و برگردی در شهر خودتون در جایی که مشخص کردن خدمت کنی....در ضمن اون ریشو پشم هم که فرمودید اجباری نیست و اگر وضعیتتون در حد مناسبی باشه کسی باهاتون کاری نداره مگر اینکه بخواین تو سربازی هم خیلی خوش بگذرونین....در رابطه با خوابگاه هم اگر در سپاه شهر خودتون باشید که تا ظهر هستید و بعد هم خونه و اگر جای دیگه ای از شهرستان های استانتون بندازنتون حتما خوابگاه بهتون میدن....

bluetang
۱۳۹۳-۰۵-۲۰, 14:48
سلام دوست عزیز

در حال حاضر که من نشنیدم اداره ای نیروی امریه بگیره...اگر شما امریه بگیری قبل از رفن به اموزشی محل خدمتت معلومه و امکان اینکه شهر دیگه ای بیوفتی نیست.....

شما فعلا میتونی بری و از سپاه شهرتون پذیرش بگیری و بری اموزشی و برگردی در شهر خودتون در جایی که مشخص کردن خدمت کنی....در ضمن اون ریشو پشم هم که فرمودید اجباری نیست و اگر وضعیتتون در حد مناسبی باشه کسی باهاتون کاری نداره مگر اینکه بخواین تو سربازی هم خیلی خوش بگذرونین....در رابطه با خوابگاه هم اگر در سپاه شهر خودتون باشید که تا ظهر هستید و بعد هم خونه و اگر جای دیگه ای از شهرستان های استانتون بندازنتون حتما خوابگاه بهتون میدن....

ظاهرا پذیرش سپاه جزو امریه نیست و امریه بیشتر برای سازمانهایی مثل بنیاد مسکن -جهاد کشاورزی و .... هست .من شنیده بودم اگر در یکی از سازمان ها امریه بگیریم امکان این هست که در شهر دیگری از ان استان ما رو بیاندازند و چون جزو ادارات دولتی و غیر نظامی هست احتمالا جای خواب با خودمان هست .