PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای درمان بیماری های طوطی سانان

elias.kh
۱۳۹۳-۰۵-۲۴, 14:28
سلام
این طوطی ملنگو ی ما خیلی میلرزه و وضعیت پر هاش جالب نیست آیا لرزشش یک بیماری هست یا نه؟

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۵-۲۴, 14:58
میشه بگی چجوری لرزشی داره ؟
پرهاش خوب بخاطر قفسه احتمالا
ولی از لرزشش واسم بگو چجوری میلرزه ؟
وقتی پراشو پف میکنه میلرزه یا ؟

aligator
۱۳۹۳-۰۵-۲۵, 01:37
سلام
الیاس جان طوطیی که شما گرفتی معلومه که اصلأ تحت شرایط خوبی نگهداری نمیشده،چه از نظر محل نگهداری،چه تغذیه و چه بقیه فاکتور ها ...
پیشنهاد میکنم بدون فوت وقت برای یه چک اپ کامل طوطی رو پیش دامپزشک ببری.
موفق باشی

elias.kh
۱۳۹۳-۰۵-۲۵, 08:06
میشه بگی چجوری لرزشی داره ؟
پرهاش خوب بخاطر قفسه احتمالا
ولی از لرزشش واسم بگو چجوری میلرزه ؟
وقتی پراشو پف میکنه میلرزه یا ؟
وقتی نزدیکش می شم یکی ازپاهاشو مثل مشت جمع میکنه سرشومیاره پایین گاهی میلرزه بعضی وقت ها هم به قفس حمله می کنه نوکش هم سرش یکم پوسیده شده که فکرکنم بخاطرهمینه
اگر ازش فیلم می گرم می زارم

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۵-۲۵, 08:19
وقتی نزدیکش می شم یکی ازپاهاشو مثل مشت جمع میکنه سرشومیاره پایین گاهی میلرزه بعضی وقت ها هم به قفس حمله می کنه نوکش هم سرش یکم پوسیده شده که فکرکنم بخاطرهمینه
اگر ازش فیلم می گرم می زارم
بازم یه فیلم بگیر
این حالاتی که گفتی همش طبیعی هست بجز لرزش که شاید یه چیز دیگس شما لرزش پرنده رو برداشت میکنید
علی جان گفتن دامپزشک واسه چک آپ ببرید
بنظرم معقولانه ترین کار هست
ولی بازم دیدی دسترسیت خیلی سخته و اینکه دامپزشک درست و حسابی دور و برت نیست یه فیلم بگیر
شاید چیزی ازش فهمیدم من
نمیدونم دقیقا ولی سعی میکنم بفهمم طوطیتون چشه
قفسش رو سریعا عوض کن
غذا هم تنوع داشته باش و زیاد توی این فصل دونه های روغنی به خوردش نده
ولی خوب وضعیت پر و عصبی بودن طوطی بخاطر شرایط بدش هست
بازم یه فیلم بزار امیدوارم بتونیم راهنمایی کنیم
موفق باشی

elias.kh
۱۳۹۳-۰۵-۳۰, 10:13
سلام
از همه دوستانی که سوالات منو جواب دادذن متشکرم مخصوصا از یحیی و علی ولی به خاطر این که دانش کافی نداشتم طوطی رو به یکی از دوستان دادن که هم سابقه نگه داری داشت و هم دانش کافی داشت سپردم
باز ممنون از همه