PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت ساخت آکواریوم با توجه به عمق زیاد

rohollajalili
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 10:28
سلام به دوستان عزیز امروزی
راستش کنار گلوخونم یه جایی دارم که دارای عمق 120 و عرض 68 هستش که دیدش هم از قسمت عرض هست و بغل ها و پشت دید نداره راستش می خوام یه آکواریوم با ابعاد 68 نمای جلو عمق 75 و ارتفاع 45 بسازم چون می خوام برا آکواریوم گیاهی باشه ارتفاع رو 45 گرفتم در ضمن می خوام اگه بشه روش پل نزم و از شیشه 10 میل استفاده کنم و با توجه به اینکه عمدتا آکواریوم از ناحیه عرض داخل شیشه های طولی قرار میگیره و چسب می خوره می خواستم بدونم میشه شیشه های طولی داخل قرار بگیره مشکلی پیش میاد یا خیر
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

hamed220
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 10:39
سلام به دوستان عزیز امروزی
راستش کنار گلوخونم یه جایی دارم که دارای عمق 120 و عرض 68 هستش که دیدش هم از قسمت عرض هست و بغل ها و پشت دید نداره راستش می خوام یه آکواریوم با ابعاد 68 نمای جلو عمق 75 و ارتفاع 45 بسازم چون می خوام برا آکواریوم گیاهی باشه ارتفاع رو 45 گرفتم در ضمن می خوام اگه بشه روش پل نزم و از شیشه 10 میل استفاده کنم و با توجه به اینکه عمدتا آکواریوم از ناحیه عرض داخل شیشه های طولی قرار میگیره و چسب می خوره می خواستم بدونم میشه شیشه های طولی داخل قرار بگیره مشکلی پیش میاد یا خیر
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
سلام دوست عزیز اون موردی که شما فرمودید نه مشکلی نداره فقط 2 تا مورد ارتفاعت رو یکم بیشتر کن با توجه به عرض تانکت الان شما 45 بگیری 5 سانت شن میشه 5 سانت از بالا خالی میمونه مومنه ارتفاع مفید 35 در 75 که کمه یکم ارتفاع رو ببر بالا بعدش عرض 75 به نظر من صد در صد پل میخاد چون چسب توان نگهداری عرض 75 رو نداره البته نظر شخصیه منه من هیچوقت ریسک نمیکن پل بزن بالای تانکت

rohollajalili
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 10:51
چون بالای تانک یک ستون میوفته فوقش بتونم ارتفاع رو 50 بگیرم و به جای پل میشه از قید استفاده کرد

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 10:55
سلااام بر اقای جلیلی عزیز

از شهر ما رفتین خوش میگذره؟؟؟!!!

به نظرتون عمق 75 یکم زیاد نمیشه؟؟؟فک کنم تار بشه کلا و عمق تانک دیده نشه....البته تانکتون گیاهی هستش و شما خودتون استادید....

به نظر منم از قید و پل استفاد ه کنید خیلی بهتره...

موفق باشید

rohollajalili
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 11:08
سلااام بر اقای جلیلی عزیز

از شهر ما رفتین خوش میگذره؟؟؟!!!

به نظرتون عمق 75 یکم زیاد نمیشه؟؟؟فک کنم تار بشه کلا و عمق تانک دیده نشه....البته تانکتون گیاهی هستش و شما خودتون استادید....

به نظر منم از قید و پل استفاد ه کنید خیلی بهتره...

موفق باشید
سلام علی جان ممنون البته دلم برا دوستان تنگ میشه والا چون می خوام یه سری گیاها رو تو این تانک بگزارم و تانک 250 لیتری با سبک جدیدی درست کنم به همین خاطر عمق رو زیاد گرفتم تا بتونم گیاهای بیشتری رو بکارم

hamed220
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 11:25
خب ارتفاع 50 طول 120 عزض هم 70خب قید بزن چون تانک گیاهی شیب هم واسه طرح دادن خوب میشه از کفش پل بزن فقط پلها رو مورب بزن یعنی پل کف رو75 در 50 تقریبا میشه به صورت شیب دار از عرض تانک(طرف70)بزن به کف تانک از عرض تانک شیبشو 5 سانت بگیری خوبه از دو طرف هم بزن فکر نکنم مشکلی پیش بیاد البته من زیاد حساسم چون یه بار تو خونه ترکیده میترسم مال شما هم اینطوری شه خدایی نکرده

rohollajalili
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 11:30
خب ارتفاع 50 طول 120 عزض هم 70خب قید بزن چون تانک گیاهی شیب هم واسه طرح دادن خوب میشه از کفش پل بزن فقط پلها رو مورب بزن یعنی پل کف رو75 در 50 تقریبا میشه به صورت شیب دار از عرض تانک(طرف70)بزن به کف تانک از عرض تانک شیبشو 5 سانت بگیری خوبه از دو طرف هم بزن فکر نکنم مشکلی پیش بیاد البته من زیاد حساسم چون یه بار تو خونه ترکیده میترسم مال شما هم اینطوری شه خدایی نکرده

ممنون آقای طهماسبی عزیز طول رو 75 بیشتر نمی خوام بگیرم همونطور که گفتم دیدم از جلو که 68 هست می باشه و ار بغل ها هم توسط دو عدد سنگ فیکس شده حالا اگه بتونم عکس قسمتی رو که می خوام آکواریوم رو کار کنم برا عزیزان میگذارم

Rezaei
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 12:57
سلام روح الله جان
اگر نمى اى پل بزنى قيد 6 سانت دور تا دور تانک بزن جواب ميده
براى کف هم حتما از قيد طولى استفاده کن
موردى نداره شيشه هاى طولى داخل باشه

rohollajalili
۱۳۹۳-۰۶-۱۶, 13:34
سلام روح الله جان
اگر نمى اى پل بزنى قيد 6 سانت دور تا دور تانک بزن جواب ميده
براى کف هم حتما از قيد طولى استفاده کن
موردى نداره شيشه هاى طولى داخل باشه
ممنون حامد عزیز پس هم کف و هم بالا قید ها زده بشه کافیه

rohollajalili
۱۳۹۳-۰۶-۱۷, 06:37
می خواستم بدونم اول قیدهای طولی رو بزنم بعد عرض رو یا با توجه به اینکه دید از طرف عرضه اول عرض رو بزنم و بعد قید طولی

Rezaei
۱۳۹۳-۰۶-۱۷, 16:52
قيدهاى طولى رو داخل دهنه بزن روح الله جان
عرضى ها رو هم روى سر شيشه عرضى