PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تانک آفریقایی DarKfish

DarKfish
۱۳۹۳-۰۶-۳۰, 18:47
سلااااااااام دوستای قدیمی :)_:
دیروز دوست امروز آشنا! مارو کسی اینجا یادشه؟
غرض از مزاحمت ارسال عکس تانک جدید هست. اگر قدیمی ها یادشون باشه، سال پیش این موقع ها بود که تانک گیاهی رو جمع کردن و به سرم زد یکبار هم که شده پالداریوم راه اندازی کنم. باورم نمیشه که یکسال گذشت و فقط چهارتا سبد توش بود و انگار نه انگار که یه تانک خالی تو اتاق من هست!! اینقدر درگیر مقاله، کار و .. شدم که پاک فراموش کردم که زمانی آکواریم هم داشتم. تا اینکهههه....
تا اینکه خانواده دادشون در اومد که آقا این تانک رو لااقل بفروش یا بیار تو پذیرایی واسه ما راه بندازش.
دیگه هیچی تصمیم گرفتم براشون یه آفریقایی درست کنم بذارم تو پذیرایی.
مشخصات:
تانک 120 لیتر ماهیران
فیلتر: تاپ فیلتر
شن: شکری (که در واقع سیلیس هست که برای دیسکس استفاده میکنند)
ماهیان: بلوالکتریک، کوماندو، Zebra و ...

عکس نمای کل:

http://emruzi.com/up/do.php?img=10126
تعدادی کلوس آپ:

http://emruzi.com/up/do.php?thmb=10127 (http://emruzi.com/up/do.php?img=10127)
http://emruzi.com/up/do.php?thmb=10128 (http://emruzi.com/up/do.php?img=10128)

حرکت بعدی اضافه کردن تعدادی آنوبیاس هست. بدم هم نمیاد آفریقایی های رنگ زرد هم اضافه کنم.

ممنون. امیرحسین

aligator
۱۳۹۳-۰۶-۳۰, 20:10
سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااام استاد گل
چه خبرا حاج امیر؟ اقا سایتون سنگین شده،دیگه محلی به فقیر فقرا نمیزارید:Worried:
داداش تانک جدید عالیه ها ولی اصأ امیر حسین بدون تانک گیاهی نمیشه!
چرا موفع برپایی مجدد گیاهیش نکردی؟
در کل هدفم این بود عرض ارادت کنم،کاری با ماهات نداشتم:d
خیلی مخلصیم:love_heart:

Rezaei
۱۳۹۳-۰۶-۳۰, 20:36
سلام بر اميرحسين عزيز
همين امروز بود به يادت بودم و با خودم ميگفتم خبرى ازش نيست و الان در سواحل کاليفرنيا قدم ميزنه
تاپيکت سوپرايز بود

تانکت هم که عالى و شفاف و تر و تميز
يه برنامه بريز مرتب ببينيمت اينجا

mahdi3000
۱۳۹۳-۰۶-۳۰, 22:00
سلام امیر حسین جان . چطوری پسر خوب ؟
ببین از کجا به کجا کشیده شدی . دلت اومد ؟

ولی خدایی ماهیهای خیلی زیبایی جمع کردی . خیلی هم عالی . آفرین

موفق باشی

rohollajalili
۱۳۹۳-۰۶-۳۱, 07:24
سلام به امیر حسین عزیز
بلاخره چشممون به جمال استاد عزیز روشن شد واقعا نبودن این چند وقته خیلی احساس میشد امیدوارم بازم تو سایت باشی سوالای ما بیسوادارو جواب بدی

DarKfish
۱۳۹۳-۰۷-۰۱, 08:27
سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااام استاد گل
چه خبرا حاج امیر؟ اقا سایتون سنگین شده،دیگه محلی به فقیر فقرا نمیزارید:Worried:
داداش تانک جدید عالیه ها ولی اصأ امیر حسین بدون تانک گیاهی نمیشه!
چرا موفع برپایی مجدد گیاهیش نکردی؟
در کل هدفم این بود عرض ارادت کنم،کاری با ماهات نداشتم:d
خیلی مخلصیم:love_heart:
سلام علی جان! مخلصم شما خوبی؟ ای بابا ما که این پایین ها هستیم شما رفتین واسه سرپرستیو ایشالا به زودی مدیر کل:dd (4):
راستش تانک گیاهی درست و حسابی و غیردست ساز که وقت نگیره خیلی هزینه بره، حساب کردم 1.5-2 تومن هزینه میخواد که برای منی که هنوز تکلیف موندم معلوم نیست ریسکه. ایشالا هرموقع مستقل شدم و شرایط ثابت شد حتما یه تانک گیاهی راه میندازم.
شما بزرگوارید. ممنون:Rose:

سلام بر اميرحسين عزيز
همين امروز بود به يادت بودم و با خودم ميگفتم خبرى ازش نيست و الان در سواحل کاليفرنيا قدم ميزنه
تاپيکت سوپرايز بود

تانکت هم که عالى و شفاف و تر و تميز
يه برنامه بريز مرتب ببينيمت اينجا
سلاااام حامد عزیز. خوبی؟
والا قراره دقیقا برم اون ور کالیفرنیا یعنی هیوستون (تگزاس) در کنار سواحل خلیج مکزیک. پذیرش گرفتم و البته کارمو از عید با استاده شروع کردم ولی هنوز هزینه ی کامل 5 سالم پرنشده و احتمال زیاد دیماه امسال یا مهرسال بعد اوکی بشه. دیگه باید دید خدا چی میخواد، چیزایی که مربوط به من بوده رو به خوب انجام دادم :) . این استاده تو ناسا هست و اتفاقا برای مدل سازی هامون سرور گروهشو در اختیار گذاشته و منم دیگه Linux باز شدم. باورت نمیشه سرعت اینترنت 30 مگابایت بر ثانیه، 16 سی پی یو هر کدوم 16 هسته. 30 گیگ رم و ... ولی مدل سازی های ما (شیمی و آلودگی جو بیشتر هست) اینقدر سنگینه روی همین سرور مثلا پیش بینی یکماهه دو هفته طول میکشه!
ممنونم از تعریفت. ایشالا بتونم بهترم کنمش.
در مورد فروم ها، راستش واقعا منو راضی نمیکنن. ایشالا افراد بهتر از من بیان در این سایت.

سلام امیر حسین جان . چطوری پسر خوب ؟
ببین از کجا به کجا کشیده شدی . دلت اومد ؟

ولی خدایی ماهیهای خیلی زیبایی جمع کردی . خیلی هم عالی . آفرین

موفق باشی
سلام به رفیق قدیمی، مرسی عزیز.
واقعا میدونم چی میگی، طبیعت توی گیاهی هست و البته آرامش. این همش استرس و وحشی بازیه. ولی خب نسبت به هزینه و کلا دکور توی خونه بد نیست. با 120 تومن جمعشون کردم دیگه. به نظرم میصرفید.
خیلی چاکرم:Rose:

سلام به امیر حسین عزیز
بلاخره چشممون به جمال استاد عزیز روشن شد واقعا نبودن این چند وقته خیلی احساس میشد امیدوارم بازم تو سایت باشی سوالای ما بیسوادارو جواب بدی
سلاامم به روج الله عزیز، خوبی؟همه چی خوب پیش میره؟
ای بابا زیر سایه ی شما یاد گرفتیم هرچی هست، دیگه امضاتون مشخصه که در چه سطحی هستین. والا من همیشه اگر چیزی بلد باشم دوست دارم در اختیار بذارم ولی اینقدر کارا زیاد شده که همه اطرافیونم از من میرنجن...دیگه این دو سه سال رو زور بزنم و به ثبات برسم خیلی راحتتر میتونم در خدمت شما عزیزان باشم.
مرسی

masih
۱۳۹۳-۰۷-۰۲, 10:19
سلام داداش ایولا خیلی زیباست
یکی از عشقای من همین تانک افریقاییه
خدارحم کرده منودستوبالمو بستن وگرنه از هرسری ماهی نگه میداشتم
داداش کفپوش سفید خیلی عالیه
ب نظر من بک گراندو سیاه کن وسنگهای رسوبی ک توی کوه هستن تهیه کن اهکی هم نیستن وروی هم بچین خیلی خوشکل میشه