PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ در مورد دستگاه اوزون ساز

seyed javad
۱۳۹۳-۰۶-۳۱, 14:29
با سلام خدمت همه اساتید ودوستان عزیز اب شوری وهمچنین استاد گرامی اقای مرادی
امیدوارم تاپیکو جای درستی باز کرده باشم.
میخواستم بدونم ایا دستگاه ازون ساز واقعا واسه اب شور لازم وضروریه؟ایا این دستگاه هم مثل لامپuv باکتریهای مفیدو از بین میبره؟در کل ممنونم میشم هرکی در مورد این دستگاه اطلاعات داره چه فواید چه مضرات به ما اماتورها هم ابلاغ کنید.
باتشکر فراوان از همه شما

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۷-۰۲, 20:58
با سلام خدمت همه اساتید ودوستان عزیز اب شوری وهمچنین استاد گرامی اقای مرادی
امیدوارم تاپیکو جای درستی باز کرده باشم.
میخواستم بدونم ایا دستگاه ازون ساز واقعا واسه اب شور لازم وضروریه؟ایا این دستگاه هم مثل لامپuv باکتریهای مفیدو از بین میبره؟در کل ممنونم میشم هرکی در مورد این دستگاه اطلاعات داره چه فواید چه مضرات به ما اماتورها هم ابلاغ کنید.
باتشکر فراوان از همه شما

گاز ازون خیلی خطرناکه و من اصلاً توصیه نمی کنم چون با کوچکترین اشتباهی تمام آبزیان در کمتر از چند دقیقه میمیرن

seyed javad
۱۳۹۳-۰۷-۰۳, 01:41
گاز ازون خیلی خطرناکه و من اصلاً توصیه نمی کنم چون با کوچکترین اشتباهی تمام آبزیان در کمتر از چند دقیقه میمیرن

شرمنده اقای مرادی زیاد سوال میپرسم میخواستم بدونم میزان اب تبخیری تانکو میشه با اب معدنی جبران کرد؟
ممنونم اقای مرادی بابت صبر وحوصلتون
با تشکر

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۷-۰۳, 11:47
شرمنده اقای مرادی زیاد سوال میپرسم میخواستم بدونم میزان اب تبخیری تانکو میشه با اب معدنی جبران کرد؟
ممنونم اقای مرادی بابت صبر وحوصلتون
با تشکر

سلام
خواهش می کنم
بله میشه اما برای بلند مدت بهتره از آب ro و یا آب مقطر استفاده کنید چون استفاده از آب معدنی میتونه باعث افزایش kh و کلسیم بشه و سطح اونها رو از حد استاندارد بالاتر ببره میتونید تست kh و کلسیم بزنید و اگر بالا نرفته باشه از آب معدنی استفاده کنید

seyed javad
۱۳۹۳-۰۷-۰۳, 17:54
سلام
خواهش می کنم
بله میشه اما برای بلند مدت بهتره از آب ro و یا آب مقطر استفاده کنید چون استفاده از آب معدنی میتونه باعث افزایش kh و کلسیم بشه و سطح اونها رو از حد استاندارد بالاتر ببره میتونید تست kh و کلسیم بزنید و اگر بالا نرفته باشه از آب معدنی استفاده کنید

شما این تصفیه کننده های کوچیک که مناسب منازل هستند تایید میکنید یعنی آبو خوب تصفیه میکنن؟
در ضمن میشه لطف کنین و روش صحیح استفاده کردن از لامپuv رو هم مختصرا توضیح بدین ممنون میشم.
اقای مرادی دلیل زیاد سوال پرسیدنم اینه که تا یکی دوماه پیش یعنی در حدود دوسال من بیشتر از هشت میلیون تومن تلفات دادم اونم بخاطر بی وجدانی ونامردی یک سری از فروشنده های سودجو که فقط به فکر جیببشونن.نمیخوام دیگه اینطوری بشه بخاطر همینه که کوچکترین سوالی برام پیش بیاد مزاحم شماوبقیه دوستان میشم.اقای مرادی اگه میشه لطف کنین زحمت بکشیدبه تاپیکهای قدیمی سر بزنید سوال بی جواب زیاد داریم .
بازم ممنون از صبر وحوصله شما وهمه دوستان
با تشکر

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۷-۰۴, 18:46
شما این تصفیه کننده های کوچیک که مناسب منازل هستند تایید میکنید یعنی آبو خوب تصفیه میکنن؟
در ضمن میشه لطف کنین و روش صحیح استفاده کردن از لامپuv رو هم مختصرا توضیح بدین ممنون میشم.
اقای مرادی دلیل زیاد سوال پرسیدنم اینه که تا یکی دوماه پیش یعنی در حدود دوسال من بیشتر از هشت میلیون تومن تلفات دادم اونم بخاطر بی وجدانی ونامردی یک سری از فروشنده های سودجو که فقط به فکر جیببشونن.نمیخوام دیگه اینطوری بشه بخاطر همینه که کوچکترین سوالی برام پیش بیاد مزاحم شماوبقیه دوستان میشم.اقای مرادی اگه میشه لطف کنین زحمت بکشیدبه تاپیکهای قدیمی سر بزنید سوال بی جواب زیاد داریم .
بازم ممنون از صبر وحوصله شما وهمه دوستان
با تشکر

سلام
1- نمی دونم منظورتون از دستگاه های کوچیک چیه ! اگر منظورتون از مدل های زیر سینکی 5 مرحله ای به بالا هستش، بله خوب هستن
2- لامپ uv هم برای از بین بردن بسیاری از عوامل بیماری زا و جلبک های معلق در آب مناسب هستش ولی فقط تمام موجوداتی رو که از مقابل لامپ عبور میکنن رو از بین میبره بهتره در ابتدا روزی یک ساعت روشن بشه و هر روز یک ساعت به روشن بودنش اضافه بشه تا در نهایت روزی 5 الی 6 ساعت روشن باشه
3- من به تمام تاپیک های بخش آب شور سر میزنم و سوالی رو بدون پاسخ نمی زارم اگر بفرمایید کدوم بخش بدون پاسخ مونده حتماً جواب خواهم داد
موفق باشید

seyed javad
۱۳۹۳-۰۷-۰۴, 23:28
سلام
بله دقیقا منظورم همون زیر سینکیه.ممنون بابت جوابتون.
مشاوره ویژه مشاوره انتخاب مدیای مناسب برای تانک آب شور - صفحه 8 (http://emruzi.com/showthread.php?t=4194&page=8&p=21699#post21699)
مشاوره در مورد محلول های تسریع کننده سیکل ازت - صفحه 2 (http://emruzi.com/showthread.php?t=4403&page=2&p=21698#post21698)
مشاوره در مورد تکثیر دلقک ماهیان (http://emruzi.com/showthread.php?t=4486&p=21676#post21676)
مشاوره در مورد نحوه عملکرد و مقایسه داروهای آب شور - صفحه 3 (http://emruzi.com/showthread.php?t=4213&page=3&p=21675#post21675)
اینم ادرس اون تاپیکا که خدمتتون عرض کردم
باتشکر