PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی انتخاب موضوع دور جدید مسابقه عکاسی امروزی

aligator
۱۳۹۳-۰۸-۰۵, 12:01
سلام و درورد به امروزی ها
طبق درخواست دوستان ؛ تیم مدیریت تصمیم به برگزاری دور جدید مسابقه عکاسی امروزی گرفت .
لطفأ کاربران عزیز از بین گزینه های نظر سنجی یک گزینه دلخواه را انتخاب کنند.

توجه:

- کاربران آبی رنگ به بالا امکان شرکت در نظرسنجی های امروزی را دارند (
ارسال 20 ، امتیاز 50 ، عضویت 10 روز )

- زمان شرکت در نظر سنجی به مدت ده روز و تا تاریخ 93.8.15 میباشد.

Rezaei
۱۳۹۳-۰۸-۰۵, 23:19
سلام
ببخشید شاید پیام دادن اینجا اسپم محسوب بشه...
این شرایطی که گذاشتید بعضی ها رو محروم میکنه و بعضی ها هستن که تعداد پست هاشون بالاست ولی هنوز رنگشون مشکی هست!
خب اینا باید چکار کنن؟
ایراد نداره برای رفع شائبه ، پستها بعدا پاک میشه

شاید سئوال خیلی از دوستان باشه که چرا کاربرای مشکی اجازه و دسترسی شرکت در نظرسنجی رو ندارن
ناچارا و بخاطر جلوگیری از شرکت کسانی که فقط به هدف شرکت در رای دهی مسابقات و .... عضو سایت میشن مجبور شدیم این محدودیت رو اعمال کنیم

کاربران برای آبی شدن ( تبدیل به کاربر سایت ) باید 20 ارسال ( ارسال در انجمن عمومی به حساب نمیاد ) و حداقل امتیاز کاربری 50 داشته باشند باضافه اینکه 10 روز از عضویتشون گذشته باشه
توجه داشته باشید که انتقالها به شکل زمانبندی شده و اتوماتیک انجام میشه و دستی نیست و در شرایط و ترافیک نرمال سایت هر 20 دقیقه یکبار کاربران برای انجام انتقال توسط سایت پردازش میشن
من عذرخواهی میکنم از همه دوستانی که این محدودیتها دست و پاگیرشون میشه و کاملا درک میکنم
اما با رفتارهایی که قبلا در امروزی تجربه شده چاره ای جز اعمال این محدودیتها برای تمیز دادن کاربران واقعی از .... نبود

توجه کنید که این محدودیت فقط برای رای دهنده ها وجود داره نه برای شرکت کننده ها در مسابقات

با تشکر از صبوری شما

aligator
۱۳۹۳-۰۸-۰۸, 01:52
up
دوستان لطفأ همگی توی نظرسنجی شرکت کنید...

aligator
۱۳۹۳-۰۸-۱۴, 00:04
up
فقط 1 روز دیگه تا پایان نظر سنجی ...

aligator
۱۳۹۳-۰۸-۱۵, 22:21
سلام
با توجه به برابری ارا بین "عکاسی حیوانات و جانوران" و "عکاسی طبیعت" گزینه های دیگه از نظر سنجی حذف ومدت نظر سنجی 2 روز دیگه تمدید شد تا با حضور دوستانی که هنوز در نظرسنجی شرکت نکردند موضوع مسابقه تعیین بشه ...
موفق باشید