PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ در مورد اسکیمر ها

یونس58
۱۳۹۳-۰۸-۰۸, 23:01
سلام . دوستان من یه اسکیمر مارکه ماکرو دارم بنظر شما اگر واتر پمپه این اسکیمررو با یک واتر پمپه قوی تعویض کنم کاریش بهتر میشه یا خیر . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۸-۰۹, 02:07
سلام . دوستان من یه اسکیمر مارکه ماکرو دارم بنظر شما اگر واتر پمپه این اسکیمررو با یک واتر پمپه قوی تعویض کنم کاریش بهتر میشه یا خیر . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

سلام
یه مقدار بهتر میشه اماا چون ساختار داخل اسکیمر قدیمی هستش مثل اسکیمرهای جدید نمیشه

یونس58
۱۳۹۳-۰۸-۱۰, 08:56
سلام
یه مقدار بهتر میشه اماا چون ساختار داخل اسکیمر قدیمی هستش مثل اسکیمرهای جدید نمیشه

سلام جنابه مرادی ممنون از راهنمایتون . با این شرایط من باید این اسکیمرو ردش کنم و یکی دیگه تهیه کنم . جنابه مرادی اصلا واتر پمپه اسکیمر موجود هستش تا کسی تهیه کنه یا خیر ، بازم ممنون

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۸-۱۰, 23:27
سلام جنابه مرادی ممنون از راهنمایتون . با این شرایط من باید این اسکیمرو ردش کنم و یکی دیگه تهیه کنم . جنابه مرادی اصلا واتر پمپه اسکیمر موجود هستش تا کسی تهیه کنه یا خیر ، بازم ممنون

سلام
از این اسکیمر های جدید بگیرید بهتره
واتر پمپ اسکیمر هم من سراغ ندارم متاسفانه

aligator
۱۳۹۳-۰۸-۱۱, 00:20
برای بکر ماندن تاپیک اصلی ،سوالات به این تاپیک منتقل شدند.
موفق باشید