PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا ترافیک اینترنتم زود تموم میشه؟؟

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۱۰, 09:35
سلام به همه

دوستان من ترافیک اینترنتم با اینکه دانلودی ندارم خیلی زود تموم میشه...اینجوری که میبینم تقریبا روزی یک گیگ مصرف دارم الان....استفادم باز کردن چنتا سایت و فیـــس هستش.داداشمم بازی انلاین کلش رو همیشه بازی میکنه.البته قبلا هم این بازی رو انجام میداده ولی اینجوری نبوده.یه صفحه توی فیـــس لایک کردم که ویدئو انلاین میذاره و بعضیاشونو میبینم....به نظرتون مصرف مال کدومشونه؟؟؟وایرلسمم کدش رو چند بار عوض کردم....

ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۱۰, 11:35
سلام به همه

دوستان من ترافیک اینترنتم با اینکه دانلودی ندارم خیلی زود تموم میشه...اینجوری که میبینم تقریبا روزی یک گیگ مصرف دارم الان....استفادم باز کردن چنتا سایت و فیـــس هستش.داداشمم بازی انلاین کلش رو همیشه بازی میکنه.البته قبلا هم این بازی رو انجام میداده ولی اینجوری نبوده.یه صفحه توی فیـــس لایک کردم که ویدئو انلاین میذاره و بعضیاشونو میبینم....به نظرتون مصرف مال کدومشونه؟؟؟وایرلسمم کدش رو چند بار عوض کردم....

ممنون
سلام علی جان
مشکلت یه مشکل عمومی هست که اکثر کاربرا باهاش دست و پنجه نرم میکنن

1- آپدیت اتوماتیک ویندوز و هر نرم افزار دیگه ای رو که این اجازه رو دادی خاموش کن
2- یک فایروال مثل زون آلارم نصب کن
3- بازیهای آنلاین ترافیک زیادی مصرف میکنند
4- ویدئو آنلاین و لایو چتها و .... هم به همین ترتیب

این نکات رو رعایت کن ببین تغییری رخ میده یا نه

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۱۰, 11:40
ممنون حامد جان....

زون الارم کارش چیه؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۱۰, 11:42
ممنون حامد جان....

زون الارم کارش چیه؟؟؟
فایروال هست و اجازه نمیده نرم افزاری بدون اجازه شما به اینترنت وصل بشه
اتصال نرم افزارها رو به اینترنت میتونی باهاش کنترل کنی

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۱۰, 11:45
ممنون

نرم افزاری رو سراغ داری که بشه باهاش چک کرد هر وسیله تو خونه چه ترافیکی رو مصرف میکنه؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۱۰, 11:55
نه علی جان سراغ ندارم فکر نمیکنم باشه و فقط معرفی میکنند که چه وسیله ای به شبکه بی سیم وصل هست