PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب درایور کارت شبکه بی سیم d-link dlk-dwa510

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۱۷, 10:09
سلام بچه ها

ان شالله که جای تاپیک درست باشه....من روی سیستم خونه یه مودم وایر لس دی لینک dlk-dwa510 دارم که خیلی وقته ازش استفاده نکردم و درایوراش هم نصب نبوده....الان لازمش دارم و میخوام درایوراشو نصب کنم....درایوراشو دانلود کردم ولی فایلی برای نصب نداره و فقط چنتا فایل که قابل نصب نیستن نشونم میده....رفتم از دیوایس منیجر که از طریق اپدیت درایور درستش کنم اصلا وسیله رو اونجا پیدا نکردم....چراغ مودم هم روشنه.....حالا به نظرتون چیکار کنم....

ممنون

hasoo
۱۳۹۳-۰۹-۱۷, 11:08
سلام علی جان...
والا خیلی کم پیش میاد که مودم درایور برا نصب بخواد!
این مودم به چه طریق به کامپیوتر وصله؟

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۱۷, 11:16
روی مادر بوردشه حسن جان....

hasoo
۱۳۹۳-۰۹-۱۷, 11:23
روی مادر بوردشه حسن جان....
الان این مودم وایرلس که میگید به وسیله کابل یو اس بی وصله به کام یا به صورت سخت افزاری روی مادربرد نصبه؟
معمولا هر وسیله جدیدی که به کامپیوتر وصل بشه حالا چه نصب باشه و چه نصب نباشه باید یه اخطار یا علامتی روی کامپیوتر بده...
اگه اینطوری نیست و نمیشه باید درگاه ورودی رو چک کنید

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۱۷, 11:43
ممنون....

به صورت یک کیت هستش (مثل مودم های قدیم ) که داخل کیس هستش و روی مادر برد سواره و یک انتن داره که از کیس اومده بیرون....!!!درگاه رو چک کردم مشکلی نداره و قبلا هم ازش استفاده میکردم.....

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۱۷, 11:44
مودم وایرلس روی خود سیستم نداریم !!! عنوان تاپیک رو اصلاح میکنم

dlk-dwa510 کارت شبکه وایرلس هست که طبعا باید روی اسلات مادربرد نصب بشه
و برای کانکت شدن به مودم وایرلس استفاده میشه به این منظور که شما بدون بستر سیمی بتونی مثل لپ تاپ یا وای فای موبایل به نت adsl وصل بشی

باید کیس رو در حالت خاموش باز کنی و جای کارت وایرلس رو عوض کنی و روی اسلات دیگه ای بگذاری بعد از روشن کردن اخطار سخت افزار جدید رو باید ویندوز بهت بده ، اگر این اتفاق نیوفتاد کارتت مشکل داره اما اگر اخطار رو دارد
درایورش رو از اینجا دانلود کن و نصب کن

http://www.driverscape.com/download/d-link-wireless-g-dwa-510-desktop-adapter

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۱۷, 12:08
خیلی ممنون بچه ها

بازش کردم کارت رو دراوردم و چون جای دیگه ای نداشت به همونجا وصلش کردم و سیستم رو روشن کردم و پیام رو داد منم درایورش رو نصب کردم و راه افتاد....

ممنون