PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد مسائل مربوط به بخاری آکواریوم

hasoo
۱۳۹۳-۰۹-۱۹, 00:05
سلام
من یه چندتایی بخاری 150 وات و یه چندتایی بخاری 100 وات دارم.
مثلا توی این 150 وات ها یکیشون نهایت حرارتی که به آب میده 29 هست ولی بقیه بیشتر از این عمل میکنن!
همین امر هم توی 100 وات ها صادقه !
آیا راهی داره که با دست کاری کردن یا هرچیه دیگه این بخاری های کم بازده رو یه جوری درجشون رو زیاد کرد؟

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۱۹, 00:27
سلام
مثلا توی این 150 وات ها یکیشون نهایت حرارتی که به آب میده 29 هست ولی بقیه بیشتر از این عمل میکنن!
آیا راهی داره که با دست کاری کردن یا هرچیه دیگه این بخاری های کم بازده رو یه جوری درجشون رو زیاد کرد؟
بخاری ها معمولا استاندارد نیستن دستکاری کردن به ریسکش نمیارزه

mohamad360
۱۳۹۳-۰۹-۱۹, 04:33
سلام
پیچشو یکم بیشتر از حد 29 پیچ بده! سرش ی مانع داره که باید با چاقو بتراشی !
فقط باد بالاسرش باید با دما سنج بشینی ببینی با چه دمایی قطع میکنه که ی وققت زیاد پیچ نداده باشی!

mbz
۱۳۹۳-۰۹-۱۹, 06:01
سلام

سلام
حامد عزیز گفتن که هیچ کدومشون استاندارد نیست
بنده این بخاری ها رو باز هم کردم و می خواستم تنظیمشون کنم ولی بی فایده
در مورد خرید بخاری هم پیشنهاد میکنم یا جاگر بگیرین یا تترا یا جی بی ال یا بلوکلیما که دقیق باشن خودم بلوکلیما استفاده میکنم عالیه

فریبرز
۱۳۹۳-۰۹-۱۹, 23:27
آخه عزیزان مگر یک بخاری چقدرقیمت داره که بخوای بادستکاری کردن اون جان ماهیهاتو به خطربندازی,نکنید این کارارو

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۰۶, 15:28
سلام به همه دوستان
میخواستم نظرشما رودراین مورد بدونم که:آیابخاری آکواریوم بایدکلا زیرآب باشه تادقیق عمل کنه؟یانه تازیر کله پلاستیکی هم خوب عمل میکنه؟موفق باشید.

Rezaei
۱۳۹۳-۱۱-۰۶, 17:11
سلام به همه دوستان
میخواستم نظرشما رودراین مورد بدونم که:آیابخاری آکواریوم بایدکلا زیرآب باشه تادقیق عمل کنه؟یانه تازیر کله پلاستیکی هم خوب عمل میکنه؟موفق باشید.
لزومی نداره که کاملا زیر آب باشه و تا زیر سر پلاستیکی که ترموکوبل قرار داره اگر داخل باشه کار خودش رو میکنه
و از طرفی اگر کامل هم داخل آب باشه ضرری نداره
پایین بودن بخاری برای انجام سیفون بهتره و اگر فراموش بشه که بخاری رو قبل از سیفون از برق خارج کنید با آبگیری بخاری نمیشکنه

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۰۷, 13:53
سلام دوستان
من بخاری آکواریوم رو روی درجه ٢٨میزارم ولی دمای آب روی ٣٣میاد,دماسنج روهم عوض کردم ولی فرقی نداره,بخاری ٢٠٠وات هست وگنجایش آک ١٢٠لیتر.محیط خانه هم زیادگرم نیست که اثرزیادی بزاره.میخواستم نظرتون روبدونم.خوش باشید.

Rezaei
۱۳۹۳-۱۱-۰۷, 14:09
سلام دوستان
من بخاری آکواریوم رو روی درجه ٢٨میزارم ولی دمای آب روی ٣٣میاد,دماسنج روهم عوض کردم ولی فرقی نداره,بخاری ٢٠٠وات هست وگنجایش آک ١٢٠لیتر.محیط خانه هم زیادگرم نیست که اثرزیادی بزاره.میخواستم نظرتون روبدونم.خوش باشید.
احتمالا بخاری مشکل داره که البته با جنسهایی که که فعلا توی بازار هست طبیعیه
به درجه روی بخاری اهمیت ندید و باید دستی درجه رو پایین بیارید تا دما سنج دمای مورد نظرتون رو نشون بده

hashem_stark
۱۳۹۳-۱۱-۰۷, 17:59
بخاری همیشه سه چهار درجه بالا پایین داره باید دستی تنظیم کنید درست میشه