PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگر شما هم قصد خرید Honor 6 را دارید!

mbz
۱۳۹۳-۰۹-۲۰, 13:09
سلام دوستان
چند وقتی که قصد دارم یک گوشی تر و تمیز واسه خودم بخرم که هم قیمتش زیاد بالا نباشه و هم برای 1-2 سال آینده برام گوشی باشه.
راستش قبل هرچیزی با دوستان مشورت کردم و خودم هم تویه نت کمی سرچ کردم که چی بخرم بدردم بخوره و فهمیدم با این مقدار پول و انتظارهایی که من از گوشی دارم بهتره برم سراغ برند هوآوی Huawei که از قبل هم گوشی های این برند رو داشتم و تقریبا ازش راضی ام
تا اینکه حامد جان بهم پیشنهاد دادن honor 6 بخرم و رفتم سراغ بازار و یکسری نکاتی رو در مورد این گوشی فهمیدم. واجب دونستم به بقیه دوستان امروزی هم بگم تا مثل من گیج نشن و بهترین انتخاب داشته باشن.
خب قبل از هر چیزی باید بگم این گوشی هنوز بصورت رسمی وارد بازار ایران نشده و هیچ کدوم از وارد کننده های این برند این مدل رو وارد نکردن پس دنبال گارانتی و اینجور چیزا نباشد و مطمئن باشین اگه هم این گوشی تو مغازه ای دیدین یا خود طرف مستقیم آورده یا...http://www.emruzi.com/images/smilies/Loser.gif
تا اینجاش که مشکلی نیست و شما فقط می خواین به گوشی مورد علاقه تون برسین و فکر نمیکنم برای کسی زیاد مهم باشه گوشی چجوری وارد شده و بدستش میرسه
اما مشکل وقتی شروع شد که من متوجه شدم این گوشی چند مدل داره و هر مدلی هم برای یک سری از کشور خاص و شاید با سیم کارت ها و مخابرات ایران مشکل داشته باشن(گفتم شاید)
حالا مدل هایی که من دیدم و شاید شما هم تویه بازار باهاشون روبرو بشین
مدل L02 دو سیم با حافظه 16 گیگ
مدل L04 تک سیم با حافظه 16 گیگ (این مدل مال کشور هند و تویه بازار همگی این مدل رو دارن و اصلا هم بدرد نمیخوره نخرینش)
مدل L11 تک سیم با حافظه 32 گیگ
مدل L12 دو سیم با حافظه 32 گیگ و قابلیت NFC و OTG هم ساپورت میکنه
مدل L21 که اطلاعات درستی ازش ندارم و ظاهرا همون Extreme Edition !!!
و مدل های دیگه ای هم شاید داشته باشه که من اطلاعی ندارم و بکارمون هم نمیاد
قیمت این گوشی هم الان بین 1.100 تا 1.300 البته مدل تک سیم و 16 گیگ که بهتره این مدل رو نخرید چون NFC نداره و تک سیم
اما مدل 32 گیگ و دو سیم که قابلیت NFC رو هم داره تا 1.700 آب میخوره که واقعا یک قیمت الکی و فروشنده ها بخاطر نبودش الکی این قیمت رو زدن چون واقعا 32 گیگ رم و 1 سیم کارت بیشتر تفاوت قیمتش نباید 500-600 تومن باشه
بیشتر سایت هایی هم که میگن مدل L12 رو دارن الکی نوشتن و چونکه مشخصات گوشی رو همگی از یکجا کپی میکنن بیشتر جاها میبیند NFC داره
در صورتی که فقط مدل L12 این گوشی این قابلیت رو داره و کامله و بدرد کاربر های ایرانی میخوره (البته همین مدل هم وای فای مشکل داره و باید آپیدت بشه تا مشکلش حل کنید) پس گول نخورید.
حالا درباره مشخصات این گوشی اگه بخوام براتون بگم :
چیپست پردازنده ی این گوشی اسمش Kirin920 مدل توسعه یافته kirin910 این پردازنده چهار هسته با سرعت پردازش 1.3 گیگاهرتزی با معماری ارم و از نوع Cortex-A7 و چهار هسته دیگه با سرعت پردازش 1.7 گیگاهرتز و معماری ارم و از نوع Cortex-A15 که مجموعه 8 هسته ای پردازنده هانر 6 رو تشکیل میدن
چیپست گرافیکی این مدل قدرتمندترین و پیشرفته ترین پردازنده گرافیکی کمپانی ارم هست که از چهار هسته گرافیکی از نوع Mali-T628 هستش
حافظه رمش هم 3 گیگ با سرعت 800 مگاهرتز که واقعا عالیه نسبت به قیمتش!!!
دوربین اصلی این گوشی هم تا جایی که من فهمیدم خیلی خیلی قوی و قابلیت های عالی داره
رزولوشنش 13 مگاپیکسل و 2 تا فلش داره و از سنسور تصویر سونی مدل Sony IMX 214 Exmor RS استفاده میکنه و ...
یک نکته ای هم که منو جذب خودش کرد در مورد این گوشی اینه که از شبکه های مخابراتی نسل چهارم 4g پشتیبانی میکنه و مطمئن باشید این امکان در آینده خیلی کارتون راه می اندازه و خیالتون راحت
خیلی از منابع هم گفتن gorilla glass 3 صفحه اش!!!
داخل جعبه هم خیلی ها میگن هنزفری داره و خیلی ها میگن نداره من هنوز خودم نخریدم که بدونم واقعا داره یا نه:119:
و تنها بدی که در مورد این گوشی وجود داره اینکه میگن باطریش قابل تعویض نیست و من مطمئن هستم تا وقتی که عمر این باطری بخواد تموم بشه یک فکری برای باطریش میکنن(از باطریش درست استفاده کنید و بذارین شارژ اولیه درست بشه)
خلاصه خیلی مزایا و ویژگی های دیگه که بهتره خودتون سرچ کنید و اونوقت که میفهمید این گوشی واقعا نسبت به قیمتش فوق العاده و حامد عزیز الکی پیشنهاد نکردنش

اما اگر قصد خریدش رو مثل من دارین بهتره صبر کنید تا بطور رسمی وارد بشه و مدل L12 رو بتونید بخرید یا قیمت پایین تر چون الان واقعا قیمت هاش الکی

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1418294335739758_huawei-honor-6-3.jpg
http://www.emruzi.com/upc.php?file=141829502054617_9a73f8039791e976384d5 268bdadd5be.jpg

<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/6tsMb/vt/frame" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640"></iframe>

<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/Uy1zK/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>

mbz
۱۳۹۳-۱۱-۰۱, 07:02
سلام دوستان امروز این فایل PDF رو پیدا کردم که دقیقا فرق بین مدل های هانر 6 توضیح داده و می تونه کمک بزرگی به دوستانی که قصد خرید دارن کنه
گفتم ادامه همین تاپیک که قبلا باز کردم بذارمش شاید بدرد دوستان امروزی هم بخوره:Love Struck:

لینک دانلود

(http://s4.picofile.com/file/8165180142/Huawei_Honor_6_each_version_of_the_difference.pdf. html)

amir.s
۱۳۹۳-۱۱-۱۴, 22:12
سلام
مدل l04 گفتی بدرد نمیخوره میشه علتشو بگین؟
مدل l02 چطوره بنظرت؟

mbz
۱۳۹۳-۱۱-۱۵, 16:43
سلام
مدل l04 گفتی بدرد نمیخوره میشه علتشو بگین؟
مدل l02 چطوره بنظرت؟

مدل l04 رو ماکروتل وارد کرده و با گارانتی می تونید خریداری کنید
رم داخلی 16 گیگ تک سیم کارت و NFC هم نداره و از همه مهمتر ظاهرا هوآوی براش هیچ آپدیت نرم افزاری هم تا حالا نداده در صورتی که برای مدل L12 آپدیت های زیادی آمده تا الان و جوری که بوش میاد این گوشی براش اندروید 5 هم قرار بیاد!!!
بهترین و کاملترین مدل این گوشی L12 که خود بنده هم سفارش دادم برام از چین وارد کنن
البته مدل پلاس هم هست که من زیاد باهاش حال نکردم و قیمتش هم خیلی خیلی بالاست ولی امکانات خوبی داره
در مورد L02 هم با L12 تفاوت قیمتی نداره من باشم همین L12 رو انتخاب میکنم

sobhan
۱۳۹۴-۰۴-۲۲, 15:45
مدل ال12 چه قیمتیه؟
کجا میشه پیدا کرد؟
ایا علا الدین داره؟

fishboy
۱۳۹۴-۰۴-۲۳, 00:21
مدل ال12 چه قیمتیه؟
کجا میشه پیدا کرد؟
ایا علا الدین داره؟

سلام
تمام اطلاعات ( قیمت،مشخصات و ...) میتونید از سایت دیجی کالا به دست بیارید که اطلاعاتش هم به روزه
حتی خرید هم به نظر من بهتره از همین سایت انجام بدید قابل اعتمادتر از علاالدینه دیگه هم نیاز نیست خودتون وقت بزارید

mbz
۱۳۹۴-۰۴-۲۳, 07:10
مدل ال12 چه قیمتیه؟
کجا میشه پیدا کرد؟
ایا علا الدین داره؟

سلام دوست من
بنده سر این گوشی (مدل L12)بدجوری دهنم سرویس شد! و 2 تومن پولم داشت بفنا میرفت حامد جان در جریان هستن
این گوشی خیلی فوق العاده رو بهتره همین مدل L04 تهیه کنید که تویه بازار هم پیدا میشه براحتی اما اگر L12 خواستی بخری بهم پ خ بده تا راهنماییت کنم و بلایی که سر من اومد سر شما نیاد!!!
ولی یکم دیگ صبر کن پلاسش رو بخر
در ضمن میثم جان دی جی فقط اطلاعات مربوط به l04 رو گذاشته دوست من

REZASH123
۱۳۹۴-۰۷-۲۲, 17:02
سلام دوست من
بنده سر این گوشی (مدل l12)بدجوری دهنم سرویس شد! و 2 تومن پولم داشت بفنا میرفت حامد جان در جریان هستن
این گوشی خیلی فوق العاده رو بهتره همین مدل l04 تهیه کنید که تویه بازار هم پیدا میشه براحتی اما اگر l12 خواستی بخری بهم پ خ بده تا راهنماییت کنم و بلایی که سر من اومد سر شما نیاد!!!
ولی یکم دیگ صبر کن پلاسش رو بخر
در ضمن میثم جان دی جی فقط اطلاعات مربوط به l04 رو گذاشته دوست من
سلام دوست گرامی
من خیلی وقته دنبال این گوشی هستم البته مدل l12 ....برای همین میشه بیشتر توضیح بدین که چرا l12 مشکل داره ؟ممنون میشم راهنمایی کنید؟
بعضی ها از وایفاش گله دارن آیا درسته؟

mbz
۱۳۹۴-۰۷-۲۳, 08:24
سلام دوست گرامی
من خیلی وقته دنبال این گوشی هستم البته مدل l12 ....برای همین میشه بیشتر توضیح بدین که چرا l12 مشکل داره ؟ممنون میشم راهنمایی کنید؟
بعضی ها از وایفاش گله دارن آیا درسته؟

سلام دوست عزیز l12 رو اصلا برای ایران نزدن مشکل وای فای هم نداره و با آپدیت هایی که براش اومده تمام مشکلاتش حل شده البته الان هم اندروید 5 برای این مدل اومده و مدل های l04 هنوز خیلی هاش اندروید 5 نگرفته!
دوره این گوشی الان دیگه تموم شده و بهتره دیگه دنبالش هم نباشی چون قدیمی شده من پیشنهاد میکنم بجاش هانر 6 پلاس بگیری که خیلی بهتره
اون بلا هم بخاطر گوشی نبوده بخاطر یک شرکت کلاه بردار بود که 2 تومن منو بالا کشید و ...

REZASH123
۱۳۹۴-۰۷-۲۵, 17:09
سلام دوست عزیز l12 رو اصلا برای ایران نزدن مشکل وای فای هم نداره و با آپدیت هایی که براش اومده تمام مشکلاتش حل شده البته الان هم اندروید 5 برای این مدل اومده و مدل های l04 هنوز خیلی هاش اندروید 5 نگرفته!
دوره این گوشی الان دیگه تموم شده و بهتره دیگه دنبالش هم نباشی چون قدیمی شده من پیشنهاد میکنم بجاش هانر 6 پلاس بگیری که خیلی بهتره
اون بلا هم بخاطر گوشی نبوده بخاطر یک شرکت کلاه بردار بود که 2 تومن منو بالا کشید و ...

واقعا ممنونم دوستان عزیز ...کمک بسیار خوبی کردین ....خیلی ممنون:Peace sign: