PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لکه های سفید روی بدن ماهی

fard8000
۱۳۹۳-۰۹-۲۲, 20:23
سلام دوستان فلاور من تقریبا دو هفته هست که سفیدک داره نمک اضافه کردم دمارو هم بالا بردم (31)انگل ها کم میشه یه روز ، روزه بعد بازم سر جاشونن درسته زیاد نیستن رو بدنش ولی ول کن نیستن.
ضمنا به نظرم کف آکواریوم هم زود لجن میبنده نمیدونم لجن هستن یا تخم انگل همین سفیدک.
میتونین کمکم کنین دوستان ممنون.

masih
۱۳۹۳-۰۹-۲۲, 20:30
سلام دوستان فلاور من تقریبا دو هفته هست که سفیدک داره نمک اضافه کردم دمارو هم بالا بردم (31)انگل ها کم میشه یه روز ، روزه بعد بازم سر جاشونن درسته زیاد نیستن رو بدنش ولی ول کن نیستن.
ضمنا به نظرم کف آکواریوم هم زود لجن میبنده نمیدونم لجن هستن یا تخم انگل همین سفیدک.
میتونین کمکم کنین دوستان ممنون.
سلام دوست من دما اصولا باید بالای 32باشه واسه ازبین بردن بیماری ولی الان شما تا33-34باید ببرید
حمام نمک هم کمک میکنه البته اگر دما ج نداد
از کف تانکتون هم عکس بذارید

fard8000
۱۳۹۳-۰۹-۲۲, 20:52
کفش رو دیروز تمیز کرده بودم الن زیاد نیس ولی از دیروز تا الان این عکس
http://www.emruzi.com/upc.php?file=14184948996376_IMG_20141213_214037.jp g

masih
۱۳۹۳-۰۹-۲۲, 20:57
کفش رو دیروز تمیز کرده بودم الن زیاد نیس ولی از دیروز تا الان این عکس
http://www.emruzi.com/upc.php?file=14184948996376_IMG_20141213_214037.jp g
راستشو بخواید چیزی توی عکس معلوم نیست ک بخوام نظر بدم شما نمک ودمارو اعمال کنید اگرهم میتونید یکی دوتا کت البینو(شکلاتی)بندازید توی تانک یدونه هم کوزه بذارید برن توش قایم شن خیلی برای دفع انگلها خوبو موثرن

fard8000
۱۳۹۳-۰۹-۲۲, 21:23
یه کت اسپورت داشتم سایز 20 سانت فلاور 10 سانتیم امان از روزگارشو در آورد با اینکه کت اسپورت دو ماه قبل فلاور تو آکواریوم بود الان من چطور آلبینو میتونم کنار فلاور بندازم به نظرتون؟
من لوچ دلقک میخواستم بگیرم از ترس اینکه میکشتش نگرفتم.

masih
۱۳۹۳-۰۹-۲۲, 21:26
یه کت اسپورت داشتم سایز 20 سانت فلاور امان از روزگارشو در آورد با اینکه کت اسپورت دو ماه قبل فلاور تو آواریوم بود الان من چطور آلبینو میتونم کنار فلاور بندازم به نظرتون؟
عرض کردم توی کوزه باشه جوری ک فلاور نتونه بش اسیب برسونه

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۲۳, 09:13
سلام.....

این رو هم من به توضیحات مسیح عزیز اضافه کنم که در این مدت بذار دستگاه تسویت همیشه روشن باشه تا اب در گردش باشه....پس شد دمای 33 و نمک و پردش دائم اب.....چند روز صبر کن درست میشه....کت ها هم وقتی جایی برای قایم شدن داشته باشن میرن قایم میشن و شبها که فلاورت نمیبینتشون میان غذا میخورن....

موفق باشی

mohamad360
۱۳۹۳-۰۹-۲۳, 18:24
متلین بلو بزن حموم نمک ببر دما 33 نور کم

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۲۴, 09:58
Mamnun chashm dustan.

سلام

نباید توی سایت به این روش مطلبتون رو بنویسید دوست عزیز......لطفا از کلمات فارسی استفاده کنید.....

دوستان پست ها حذف بشه....ممنون