PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره رفع مشکل تقلبی بودن سریال idm

aligator
۱۳۹۳-۰۹-۲۵, 19:39
سلام
دوستان اخیرأ ای دی ام روی سیستم مغازه از کار افتاده و هرچقدر اونو حذف و مجدد نصب میکنم مشکلش از بین نمیره!
توی نت سرچ کردم و 2-3 راه رو هم انجام دادم ولی هنوز مشکلش پا برجاست ...
کسی راه حلی نداره؟
ممنون

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1418749741977237_0Untitled.jpg

hashem_stark
۱۳۹۳-۰۹-۲۵, 21:47
من نسخه پنجش و دارم قدیمه و هیچ وقت هم آپدیت نکردم بگردی میتونی پیدا کنی نا امید نشو

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۲۵, 22:08
اگر آپدیت کرده باشه فقط باید ویندوز عوض کنی تا دوباره نصب و راه اندازی بشه

m_darkoob
۱۳۹۳-۰۹-۲۵, 22:10
از نسخه رایگان این نرم افزار استفاده کن اگر بهتر نباشه بدتر نیست
FreeDownloadManger

adn
۱۳۹۳-۰۹-۲۵, 22:26

جناب رضائی نژاد نیازی به این کار نیست به راحتی می توانید در رجیستری ویندوز دنبال فایلهای مربوط به دانلود منیجر بگردید و یک به یک انها رو حذف کنید چند دقیقه هم بیشتر طول نمیکشد

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۲۵, 22:38
جناب رضائی نژاد نیازی به این کار نیست به راحتی می توانید در رجیستری ویندوز دنبال فایلهای مربوط به دانلود منیجر بگردید و یک به یک انها رو حذف کنید چند دقیقه هم بیشتر طول نمیکشد
من یکبار حتی از ریجستری حذف کردم اما موفق نشدم
اگر شما انجام دادید و جواب داده لطفا شماتیک و ... تاپیکش رو بزنید

mbz
۱۳۹۳-۰۹-۲۶, 08:45
سلام
حامد جان درست میگن اگر دانلود منیجر رو آپدیت کردین دیگه راهی نیست حتی اگر مقادیر و فایل هاشو تویه ریجستری هم دوباره به حالت اول برگردونی (کار هرکسی نیست و یکم تخصصی)
در واقع این یک کار امنیتی که برنامه نویس های این نرم افزار انجام دادن که تویه هر آپدیت چک میکنن و اگر سریال غیر قانونی باشه کلا از کار می اندازنش پس نباید هیچ وقت آپدیت کنید.
شما الان باید ویندوز عوض کنید البته قبلا یک کرک داشتم که این مشکل رو هم حل میکرد اما برای نسخه های قدیمی و فایده ای نداره
شما ویندوز رو عوض کن و بعد بهم بگو تا لینک جدیدترین نسخه + کرک معتبر که دوباره این مشکل رو برات بوجود نیاره (یعنی کلا آپدیت برنامه رو غیر فعال میکنه) رو برات بذارم مطمئن باشید دیگه مشکلی پیش نمیاد
فایل ها رو خودم باید براتون آپلود کنم هر وقت خواستین بگین تا لینک بذارم

aligator
۱۳۹۳-۰۹-۲۶, 12:26
سلام
ممنون حامد جان؛امکان تعویض ویندوز نیست فعلا...
البته تا جایی که میدونم کسی اپدیت نکرده!

از نسخه رایگان این نرم افزار استفاده کن اگر بهتر نباشه بدتر نیست
FreeDownloadManger
ممنون دوست عزیز
اینجوری که بچه ها میگن بهترین کار همین هست که از نرم افزار دیگه استفاده کنم ...
امکانات این نرم افزار به دانلود منیجر میرسه؟( مثل سرعت و دانلود توی زمان بندی و ... )

دوست عزیز ریجیستری رو امتحان کردم ولی همچنان مشکلش پابرجاست....

سلام
حامد جان درست میگن اگر دانلود منیجر رو آپدیت کردین دیگه راهی نیست حتی اگر مقادیر و فایل هاشو تویه ریجستری هم دوباره به حالت اول برگردونی (کار هرکسی نیست و یکم تخصصی)
در واقع این یک کار امنیتی که برنامه نویس های این نرم افزار انجام دادن که تویه هر آپدیت چک میکنن و اگر سریال غیر قانونی باشه کلا از کار می اندازنش پس نباید هیچ وقت آپدیت کنید.
شما الان باید ویندوز عوض کنید البته قبلا یک کرک داشتم که این مشکل رو هم حل میکرد اما برای نسخه های قدیمی و فایده ای نداره
شما ویندوز رو عوض کن و بعد بهم بگو تا لینک جدیدترین نسخه + کرک معتبر که دوباره این مشکل رو برات بوجود نیاره (یعنی کلا آپدیت برنامه رو غیر فعال میکنه) رو برات بذارم مطمئن باشید دیگه مشکلی پیش نمیاد
فایل ها رو خودم باید براتون آپلود کنم هر وقت خواستین بگین تا لینک بذارم
ممنون ایلیا جان
برای این سیستم که امکانش نیست ولی اگه لطف کنی کرک رو روی سایت اپ کنی ؛برای سیستم خونه و ... استفاده میکنم که اونا رو از کار نندازه...
ممنون از همه

mbz
۱۳۹۳-۰۹-۲۶, 14:40
بفرمایید علی جان این هم تاپیکش
دانلود Internet Download Manager 6.21.17 + آموزش کرک کردن (http://emruzi.com/showthread.php?t=4718&p=25090#post25090)

m_darkoob
۱۳۹۳-۰۹-۲۷, 20:54
البته به نرم افزار پولی نمیرسه اما کیفیت نرم افزار بالاست کافیه یکبار نصب کنید
یک قابلیت جالب که داره وقتی فایل فیلمی که دانلود میکنید تا جاییکه دانلود شده میتونید فیلم رو ببنید