PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد انتی ویروس Qihoo.360.Total.Security چیه؟

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۳۰, 12:34
سلام دوستان

یکی از بچه ها این انتی ویروس رو بهم پیشنهاد داد و گفت از 3 موتور جست و جو بهره میبره و از زیرشاخه های بیت دیفندر هم هستش و بدون نیاز به یوزر و پس اپدیت میشه....نظرتون در مورد این انتی ویروس چیه؟؟؟تاحالا ازش استفاده کردین؟؟؟؟

من نود رو پاک کردم و اینو نصب کردم چنتا کرم تو سیستمم پیدا کرد.....بعد از پیدا کردن فایل های الوده یه گزینه هم داره به اسم ریستور فایل.....این گزینه اصل فایل رو نگه میداره یا کار دیگه ای انجام میده؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۳۰, 12:44
سلام دوستان

یکی از بچه ها این انتی ویروس رو بهم پیشنهاد داد و گفت از 3 موتور جست و جو بهره میبره و از زیرشاخه های بیت دیفندر هم هستش و بدون نیاز به یوزر و پس اپدیت میشه....نظرتون در مورد این انتی ویروس چیه؟؟؟تاحالا ازش استفاده کردین؟؟؟؟

من نود رو پاک کردم و اینو نصب کردم چنتا کرم تو سیستمم پیدا کرد.....بعد از پیدا کردن فایل های الوده یه گزینه هم داره به اسم ریستور فایل.....این گزینه اصل فایل رو نگه میداره یا کار دیگه ای انجام میده؟؟؟

ممنون
شناختی ازش ندارم علی جان
تازگی باب شده آنتی ویروسهای جدید بر اساس چند دیتابیس آنتی ویروسهای سرشناس درست میکنند مثل "شید" که معمولا کاراییشون بد نیست

حالا تجربه خودت از استفاده این آنتی ویروس رو توی همین تاپیک بذار ببینیم چطوره اگر راضی بودی تاپیک دانلودش رو هم بزن

علی بختیاری
۱۳۹۳-۱۰-۰۲, 18:30
من این توضیح رو در موردش پیدا کردم.....چند روزیه استفاده میکنم و فعلا راضی هستم.....در ابتدای راه اندازی سیستم وقتی وارد فضای ویندوز میشیم گوشه مدت زمانی که طول کشیده تا ویندوز بالا بیاد رو مینویسه و بر این اساس سرعت سیستم رو ارزیابی میکنه....

((
آنتی ویروس 360Total Security با پنج موتور آنتی ویروس
360Total Security یک آنتی ویروس کامل و رایگان است که در مجموع از موتور پنج آنتی ویروس استفاده میکند که علاوه بر موتور خود شامل 360 360Cloud Engine / QVMII / Avira / Bitdefender نیز میشود.

360Total Security علاوه بر محافظت پی سی قابلیت حذف فایلهای اضافی که فضای هارد را اشغال میکنند را داشته و همچنین میتواند برنامه هائی که بطور خودکار همزمان با لود ویندوز لود میشوند و باعث تاخیر لود سیستم میگردند را یافته و میتوان در صورتیکه نیازی به لود آنها همزمان با سیستم نیست آنها را غیر فعال کرد.))

aligator
۱۳۹۴-۰۱-۲۷, 11:53
علی جان بعد از گذشت این مدت نظرت راجب به این انتی ویروس چیه؟
رابطه کاربریش چطوره؟
علی بختیاری

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۱-۲۷, 22:02
سلام علی جان.والا این چند وقته زیاد وقت پشت سیستم نشستن رو نداشتم ولی ب نظرم ک انتی ویروس خوبی هستش.چند باری هم اپدیت شده و ظاهرش عوض شده.من مشکلی نداشتم باهاش علی جان.

muhammad76
۱۳۹۴-۰۱-۳۰, 01:00
سلام
یکم دیر رسیدم
من مدت زیادیه این آنتی ویروس رو دارم
ازش خیلی خیلی راضیم
رایگانه.آقای علی بختیاری حتما موتور هاشو روشن کنید
همیشه هم آپدیت شده
سرعت بوت سیستم رو بالا میاره
سیستم رو خیلی کم درگیر میکنه
آپدیت های لازم برای سیستم رو خودش دانلود میکنه
فایل های مشکوک رو هم میتونین با سندباکس باز کنید