PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای انجام حرکت لت زیر بغل دست باز جلو

علی بختیاری
۱۳۹۳-۱۰-۲۶, 18:38
سلام...

حامد جان برنامه برای مبتدیان رو نوشتم که از فردا شروع کنمش....ولی این حرکت لت زیر بغل دست باز جلو رو متوجه نمیشم....منضورت صلیب که نیست؟؟؟

یه چنتا سوال دیگه ام هست همینجا بپرسم....

توی این برنامه هفته اول هر 3 روز همون یه برنامه رو تکرار میکنیم؟؟؟بعد وزنه هارو چطور انتخاب کنم؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۱۰-۲۶, 19:08
سلام...

حامد جان برنامه برای مبتدیان رو نوشتم که از فردا شروع کنمش....ولی این حرکت لت زیر بغل دست باز جلو رو متوجه نمیشم....منضورت صلیب که نیست؟؟؟

توی این برنامه هفته اول هر 3 روز همون یه برنامه رو تکرار میکنیم؟؟؟بعد وزنه هارو چطور انتخاب کنم؟؟؟

ممنون
نه علی جان لت از جلو این حرکت هست
http://www.emruzi.com/upc.php?file=1421426174577017_dlat-sf.jpg

http://s1.picofile.com/file/6789799794/jq8vu.jpg

آره علی جان
یکروز در میان تمرین کن و هر روز همون برنامه برای برنامه اول و از هفته 3 ...

علی بختیاری
۱۳۹۳-۱۰-۲۶, 19:16
اها کاملا متوجه شدم داداش....ممنون

در مورد وزنه ها چیکار کنم داداش؟؟؟تا جایی که قدرت دارم وزنه بذارم توی حرکتا؟؟

masih
۱۳۹۳-۱۰-۲۶, 19:19
سلام...

ممنون
سلام علی جان بااجازه حامد جان بنده ج میدم اگرایرادی داشت استاد بیان تصحیح کنن
خب لت چهارحالت داره
دست باز بسته جلو وپشت
بازو بسته که خب کاملا معلومه
خب جلو وعقب رو الان میگم خدمتتون انشاا...که خوب بتونم توضیح بدم
عقب:دست رو وقتی جلوت میگیری پشت دست به سمتت باشه به همین حالت میله ی لت رو میگیری حالا یادست باز یابسته وقتی میکشی پایینی میله رو یکم سر رو به جلو خم میشه ومیله رو به کول وپشت گردن نزدیک میکنی وهمینطور ادامه میدی
جلو: وقتی دست هارو جلوت میگیری کف دست به سمت خودت باشه به همین حالت میله رو میگیری میکشیش پایین اینبار سر و چونه رو میدی باله ومیله رو به سمت زیرگردن وسینه هدایت میکنی
توجه!درهردوحالت کمر وبدن حالت عمود داشته باشه وفقط سرتغییر حالت میده
برای انتخاب وزنه برای رو های اول وزنه ی خیلی سبک بزن که عضلات اماده شه وبه اصطلاح نسوزه ودرد عضلانی ناشی از شروع ورزش کمتر باشه کم کم وزنه رو زیاد کن ب نظر من از هفته دوم شروع کن وزنه سنگین زدن وقبل این مدت فقط بدنتو اماده کن

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

اقا شرمنده ندیدم حامد جان پست زدن مثل اینکه همزمان بوده

Rezaei
۱۳۹۳-۱۰-۲۶, 19:22
اها کاملا متوجه شدم داداش....ممنون

در مورد وزنه ها چیکار کنم داداش؟؟؟تا جایی که قدرت دارم وزنه بذارم توی حرکتا؟؟
کلیه وزنه ها به شکلی انتخاب بشه که نیاز به کمک نداشته باشی و 2 تکرار اخر رو هم با فشار انجام بشه حتما