PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه های معتبر غذای فلاور در ایران

javid9
۱۳۹۳-۱۰-۲۹, 07:59
سلام
در تمام لینک ها وسایت ها که به دنبال غذای مناسب برای هد و رنگ میگردی,در اکثر مواقع با جملاتی و کلماتی از قبیل : اگر اصل باشه,تقلبی و فروشگاه معتبر و ...... روبرو میشی.
خوب این موضوع برای کسانی که مثل من به تازگی شروع به پرورش فلاور کردن یکمی سخته,چون نه تا به حال غذاهایی که در رابطشون بحث میشه رو از نزدیک دیدن,و نه از صحت و اصالت فروشنده مطمین هستند.
تو این بحث دوستان و پیشکسوتان می توانند باقی عزیزان رو که در شهر های مختلف ایران زندگی میکنند ,راهنمایی کنند که اولا از کدام فروشگاه خریداری کنند و اصلن راه شناسایی غذاهای اصل چیست.
در ضمن انصاف فروشنده نیز لحاظ شود.
برای شروع میخواستم دوستانی که در مورد کرج اطلاع دارند بنده رو راهنمایی کنند که از کدام فروشگاه میتوانم خرید با اطمینان و صد البته از جهت قیمتی مناسب داشته باشم؟؟؟؟

فریبرز
۱۳۹۳-۱۰-۳۰, 00:15
سلام جاویدجان
خیلی ازفروشندگان ماهی و لوازم حتی خودشون هم غذای اصلی و غیر رو نمیشناسن مگراونهایی که بصورت تخصصی خرید و فروش میکنن.اگرغذایی میخوای خرید کنی ومطمین باشی که اصل باشه بایدقبل ازخریدنش درمورداون غذا اطلاعات بگیری,نوع بسته بندی,تاریخ وحتی نوع نوشتن روی بسته غذا.موفق باشی.

javid9
۱۳۹۳-۱۰-۳۰, 06:44
مرسی فریبرز عزیز,در این که شکی نیست,من چند تا فروشنده رو میشناسم که اسم بعضی از ماهیاشم بلد نیست,اتفاقا گاهی وقتا اطلاعات مصرف کننده ها از فروشنده ها بیشتره.
اما دلیل راه اندازی این موضوع این بود که موضوعی به این شباهت رو جایی تو اینترنت پیدا نکردم و خواستم از حضور اساتیدی چون آقا حامد عزیز استفاده کنم تا هم گره از کار خودم باز بشه هم کسانی که تو نت سرچ میزنن.
بازم منتظر اظهار نظر باقی دوستان هستم

javid9
۱۳۹۳-۱۱-۰۳, 10:47
دوستان یعنی سوال من اینقدر سخت بود که هیچ جوابی براش پیدا نشد؟؟؟؟
عجب!!!!

Rezaei
۱۳۹۳-۱۱-۰۳, 12:29
دوستان یعنی سوال من اینقدر سخت بود که هیچ جوابی براش پیدا نشد؟؟؟؟
عجب!!!!
مراکزی که وارد کننده هستند و دست اول جنس رو میارن معمولا تقلبی نیست
ماهیران ، ایران اکواریوم و ... میتونید مراجعه کنید
چیزی فکر نکنم به اسم فروشگاه تخصصی غذای فلاور وجود داشته باشه
نظر من رو اگر بخواهید توصیه میکنم در درجه اول هزینه تون رو برای تهیه ماهی خوب بگذارید
فلاور اگر استعدادش رو نداشته باشه بهترین غذاها هم اثر چندانی نداره

موفق باشید