PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلاور فریبرز

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 10:06
سلام دوستان
عکس روز اول آشنایی باسالار
http://www.emruzi.com/upc.php?file=1422689581397969_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3 %9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9 B%C2%B1%C3%9B%C2%B3%C3%9B%C2%B1_%C3%9B%C2%B1%C3%9B %C2%B0%C3%9B%C2%B2%C3%9B%C2%B9%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C 2%B0.jpg

hasoo
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 12:54
سلام علی رضا جان...
از نمای کلی آکواریومت عکس بذار البته مشخصات آکواریومت رو هم با شرایطش ذکر کن.
از آقا حامد هم بخواه که پست ها رو از توی اون تاپیکت منتقل کنن این طرف

masih
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 13:44
سلام فریبرز جان واقعا خوشکله کیف کردم
منو یاد یکی از فلاورام انداخت دقیقا کپ همین بود

بامشاد
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 16:47
سلام علی:116:
خیلی اون اولا خوشرنگ بود....
شایدم بخاطر عکسه که اینطوری بنظر میرسه
خیلی بامزست
خــــــــوش باشـــــــــی :160:

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 18:17
سلام حسن جان
آکواریوم روی اپن آشپزخانه ست وچون غذادهی وسیفون ازنمای پشت آک انجام میشه بخاطرهمین پوسترنزدم وعکس نمای کلی زیادجالب نمیشه ولی آکم ٨٠×۵٠×٣٠ هستش یعنی ١٢٠لیتری,دما هم حدود٢٩تا٣٠درجه,یکم شن ویه گیاه مصنوعی بابخاری ٢٠٠وات و گپ تصفیه.درمورد غذای تروپیکال هم درپست مربوطه عکس میزارم.البته درموردانتقال پست های قبلی به اینجاچون کیفیت عکس پایین بودگفتم شایدجالب نباشه.باز ازتوجهت ممنون.منتظرراهنمایی همه دوستان وشماهستم.
خوش باشی بزرگوار.

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

سلام علی:116:
خیلی اون اولا خوشرنگ بود....
شایدم بخاطر عکسه که اینطوری بنظر میرسه
خیلی بامزست
خــــــــوش باشـــــــــی :160:

سلام محمدجان
اون عکس اولی نورش کم بود اونطوری افتاد ولی درکل رنگ و رخش همینه.بازم ازتوجهت ممنون.خوش باشی.

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 18:29
سلام فریبرز جان واقعا خوشکله کیف کردم
منو یاد یکی از فلاورام انداخت دقیقا کپ همین بود

سلام مسیح عزیز
قابل شما رو نداره.امیدوارم آک تمام فلاور دوستای امروزی پراز فلاورای بیست بیست باشه.خوش باشی.

E-H-S-A-N
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 19:43
سلام فلاور خیلی خوبیه.....
همه چیش عالیه....

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 20:56
سلام احسان جان
خوشحالم فلاوری گرفتم که شما دوستانم تاییدش کردید.فلاورشماهم عالیه وحتماخیلی باهاش حال میکنی مخصوصاموقعی که تخم ریزی میکنن.خوش باشی.

hasoo
۱۳۹۳-۱۱-۱۱, 23:09
علی رضا جان...
اگه میخوای فلاورت بعدا دچار بیماری نشه به نظر من آکش رو از شن و گیاه خالی کن.
در ضمن بهتره که یه بک گراند(ترجیحا آبی) براش بذاری، چون اینجوری استرسش میره بالا.
بعدشم اینکه دما رو همون 30 فیت کن

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۱۱-۱۳, 09:47
سلام فریبرز جان
ببخشید من گیج شدم :|
چنتا فلاور داشتی و داری؟الان این هست زندس؟
خیلی قشنگن :245:

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۱۳, 13:49
سلام فایزه جان
اون عکسی که قبل گذاشته بودم وفلاوربزرگ بود ماله یک ماه پیش بود واونو ازدست دادم ولی بالاخره بعدازاین همه تنهایی و بی فلاوری اینو گرفتم .کوچیکه ,٣_۴بند بیشترنیست.امیدوارم بتونه جای قبلی روپرکنه.:Applause:

بامشاد
۱۳۹۳-۱۱-۱۳, 19:20
علی سلام:182:
نسبت به سه بند خیلی رنگ و هد عالی داره
ایشالا زود زود بهتر هم میشه
اوریـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــن:Applause:

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۱۳, 20:00
سلام محمدجان
آره محمد,ولی هزینه زیادی هم بابتش دادم ولی خداروشکر هنوزازغذاهای فلاورقبلیم دارم فعلا برای غذاهزینه نمیکنم.انشا الله هرماهی دوست داری زود گیرت بیاد والبته خوبش.خوش باشی عزیز.

muhammad76
۱۳۹۳-۱۱-۱۴, 01:16
درود
خیلی خوشگله.جیگرم حال اومد دیدمش.مبارکتون باشه
چقدر خریدینش؟
موفق باشید

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

درود
خیلی خوشگله.جیگرم حال اومد دیدمش.مبارکتون باشه
چقدر خریدینش؟
موفق باشید

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۱۴, 10:35
سلام محمدجان
ممنون که سرزدی.قابلتونداره داداش.باکلی چک و چونه ١۶٨ تومن.خوش باشی.

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۲۲, 18:27
سلام دوستان
عکس دوم ازفلاورم بعداز ١٢ روز ازعکس اولی.ببخشید کیفیتش پایینه.یکم ازنظرسایز رشدداشته و هدش نسبت به قبل پرترشده.روزاول هدش مثل توپه کم بادبود ولی الان برجسته و بالا اومده.منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم.خوش باشید.

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1423669922581012_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3 %9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9 B%C2%B2%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B1_%C3%9B%C2%B1%C3%9B %C2%B9%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B7%C3%9B%C2%B3%C3%9B%C 2%B9.jpg

hasoo
۱۳۹۳-۱۱-۲۲, 21:18
سلام علی رضا جان
هد فلاورت کمی روو امده.
رنگش هنوز قشنگ باز نشده!ب ه نظر من بهتره یک طرف آکواریومتو بگیری! چون اینجوری فلاورت احساس امنیت نمیکنه!

KAMFA
۱۳۹۳-۱۱-۲۲, 22:39
سلام فریبرز عزیز
بسیار عالی
فلاورت عالیه
داخل اکت سنگ هست؟

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۲۳, 07:09
سلام سجادجان
ممنون که سرزدی.آره یه لایه خیلی نازک شن ریختم که نما خوب باشه.میدونم که نبایدباشه ولی سعی کردم همیشه حواسم به آکم باشه.منظورم ازنظرسیفون وتمیزیه.خوش باشی.

سلام علی رضا جان
هد فلاورت کمی روو امده.
رنگش هنوز قشنگ باز نشده!ب ه نظر من بهتره یک طرف آکواریومتو بگیری! چون اینجوری فلاورت احساس امنیت نمیکنه!

سلام حسن جان
ازراهنماییت واظهارنظرت ممنون.خودم تغییرخوبی توی هدش احساس میکنم.یه بارخواستم پشت آک پوستر آبی بزنم ولی نشد استرس شدیدی گرفت.حتی ازآک بیرون آوردم بعدزدم ولی فایده ای نداشت.منم بیخیال شدم.خوش باشی.

بامشاد
۱۳۹۳-۱۱-۲۳, 10:27
سلام علی
هدش زیاد معلوم نیست و لی رنگش خیلی خیلی بهتر شده.......:101:
اورین ادامه بده:@i)::@i):

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۱۶, 14:07
سلام به همه دوستان
بعد از حدود ۴هفته.البته یه یک هفته ای نتونستم بهش برسم.منتظر نظراتتون هستم.البته مثل قبل معذرت .انقدر تکون میخوره نمیشه عکس خوبی ازش گرفت.

http://www.emruzi.com/upc.php?file=142572792264564_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3% 9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9B %C2%B3%C3%9B%C2%B0%C3%9B%C2%B7_%C3%9B%C2%B1%C3%9B% C2%B4%C3%9B%C2%B3%C3%9B%C2%B0%C3%9B%C2%B3%C3%9B%C2 %B7.jpg

بامشاد
۱۳۹۳-۱۲-۱۶, 16:16
سلام علی
خیلی هم عالی
ادامه بدی علی تر تر هم میشه ایشالا
ماشالا

E-H-S-A-N
۱۳۹۳-۱۲-۱۶, 19:25
سلام داش عالیه فقط رسیدگی میخواد و بس ، پوزه و غب غب فوق العاده ای داره در کنارش رنگ خوبی داره میتونی با توجه به کمرنگ بودن قسمت عقب فلاور گستردگی رنگ رو بیشتر هم کنی ، سرا فلاور و اور رد یادت نره ....موفق باشی

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۱۶, 19:52
سلام علی
خیلی هم عالی
ادامه بدی علی تر تر هم میشه ایشالا
ماشالا

سلام محمد جان
ممنون که مثل همیشه به ما سر میزنی.تا اونجا که بتونم براش انرژی میزارم.خوش باشی.

سلام داش عالیه فقط رسیدگی میخواد و بس ، پوزه و غب غب فوق العاده ای داره در کنارش رنگ خوبی داره میتونی با توجه به کمرنگ بودن قسمت عقب فلاور گستردگی رنگ رو بیشتر هم کنی ، سرا فلاور و اور رد یادت نره ....موفق باشی

سلام احسان جان
ممنون از راهنماییت.اینجا برنامه غذاییش روبگم اگه اشکال نداره,شما و دوستان دیگر عیب و ایرادی داره خوشحال میشم راهنمایی کنید.سایز حدود چهار بند , دما ٣٢, سیفون هفته ای ٣٠درصد با اضافه کردن نمک کاسته شده.برنامه غذایی: صبح ها هامپی هد حدود ۵ دونه خیس شده , ظهر فلاور هورن تروپیکال درحد ٧دونه, شب هد آپ درحد۵دونه.درهفته دوبارمیگوی خشک و تازه.جمعه ها روزه .

E-H-S-A-N
۱۳۹۳-۱۲-۱۶, 23:15
سلام محمد جان
ممنون که مثل همیشه به ما سر میزنی.تا اونجا که بتونم براش انرژی میزارم.خوش باشی.

سلام احسان جان
ممنون از راهنماییت.اینجا برنامه غذاییش روبگم اگه اشکال نداره,شما و دوستان دیگر عیب و ایرادی داره خوشحال میشم راهنمایی کنید.سایز حدود چهار بند , دما ٣٢, سیفون هفته ای ٣٠درصد با اضافه کردن نمک کاسته شده.برنامه غذایی: صبح ها هامپی هد حدود ۵ دونه خیس شده , ظهر فلاور هورن تروپیکال درحد ٧دونه, شب هد آپ درحد۵دونه.درهفته دوبارمیگوی خشک و تازه.جمعه ها روزه .

سلام عالیه ، همین روند رو ادامه بده فقط میتونی میگو تازه هم به برنامه غذاییش هفته ای دو بار اضافه کنی .. غذا رو قبل از دادن خیس کن ...موفق باشی

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۱۷, 00:08
با آقا محسن صحبت کردم گفت هدآپ و تروپیکال رو کلا حذف کن؟!نظر شماچیه؟

hasoo
۱۳۹۳-۱۲-۱۷, 00:16
سلام علی رضا جان...
فلاورت خیلی نسبت به قبل بهتر شده فقط چندتا نکته!
اول اینکه بهتره سیفونت رو بیشتر کنی که در رشد و سلامت فلاورت نقش بسزایی داره.
دوم اینکه غذا به نظرم خیلی بهش میدی ها! تعداد گرانول ها رو کمتر کن.
در مورد نوع غذا ها هم به جای تروپیکال و هدآپ(که احتمالا تقلبیه) از ردسین و سرا فلاورهورن استفاده کن بهتره.
گرچه خیلی غذاهای بهترهم هست ولی اینا معمولا رایج تره

reza.co
۱۳۹۳-۱۲-۱۷, 02:40
علیرضا سلام، اگه قلق فلاورت دستت بیاد واصولی ودرست بهش برسی استعداد تبدیل شدن به یه زدزد حسابی وسوپر شاخ روداره ;-)
موفق باشی

masih
۱۳۹۳-۱۲-۱۷, 06:57
سلام علیرضا خوبی؟
فلاور خیلی خوبیه رنگ خال خیلی خوبی داره توصیه هارو دوستان گفتند روی هدش یکم تمرکز کنی هد خوبیم میزنه
موفق باشی

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۱۷, 07:26
سلام
خیلی پیشرفت خوبی داشته بهت تبریک میگم

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۱۷, 13:58
سلام علیرضا خوبی؟
فلاور خیلی خوبیه رنگ خال خیلی خوبی داره توصیه هارو دوستان گفتند روی هدش یکم تمرکز کنی هد خوبیم میزنه
موفق باشی

سلام مسیح عزیز
ممنون که به ما سرمیزنی و نظرت رومیگی.توی این حدود یک ماه هدش بالاتر نیومده ولی پرحجم شده.غذای هد فقط هامپی میدم.البته میخوام یه سری غذای جدید بگیرم که به موقع باشما دوستان گل امروزی مشورت خواهم کرد.خوش باشی بزرگوار.

سلام
خیلی پیشرفت خوبی داشته بهت تبریک میگم

سلام سجاد جان
آقا افتخار دادید.ممنون از دلگرمیت.ولی خودم احساس میکنم یه جای کارم میلنگه.شایدهم برای فرصت یه ماهه یکم زود قضاوت میکنم.بهرحال سعی میکنم فلاور خوبی ازش بسازم.خوش باشی .

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۲۲, 13:03
سلام دوستان
عکسی از نمای بالا

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1426235802516858_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3 %9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9 B%C2%B3%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B3_%C3%9B%C2%B1%C3%9B %C2%B0%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B8%C3%9B%C2%B4%C3%9B%C 2%B8.jpg

این هم بعدی
نمیدونم چرا ولی هردو عکس باهم ارسال نمیشد

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1426242498864521_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3 %9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9 B%C2%B3%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B3_%C3%9B%C2%B1%C3%9B %C2%B0%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B8%C3%9B%C2%B0%C3%9B%C 2%B9.jpg

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۲۲, 14:55
ای جان ای جان
خدایی فلاورت مرده ها دمش گرم

hasoo
۱۳۹۳-۱۲-۲۳, 12:33
سلام علی رضا...
این فلاور خیلی حرف واسه گفتن داره، بهش خوب برسی عجب چیزی میشه
موفق باشی دلاور

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۲۳, 12:58
سلام به همه دوستان
از اظهار نظر همه شما ممنون.ولی یه چیزی فکرمو مشغول کرده و اونم اینکه احساس میکنم توی این یه ماهه هدش تغییر محسوسی نداشته.ولی رنگش بازتر و مخصوصا قرمزش مخملی شده.چون غذای پایش هامپی هده و ازاصل بودنش هم مطمینم این را میگم.ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن.

بامشاد
۱۳۹۳-۱۲-۲۳, 13:49
سلم علی
چه باحاله از بالا
رنگ اصلیشم همینه یا تو عکس اینطوری افتاده؟
یه عکس از نمای کلی تانکشم بزار
ماشالا

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۲۴, 06:41
سلم علی
چه باحاله از بالا
رنگ اصلیشم همینه یا تو عکس اینطوری افتاده؟
یه عکس از نمای کلی تانکشم بزار
ماشالا

سلام محمد جان
چشمات باحال میبینه.رنگش قرمز سرخ هستش.ازروز اول خیلی پررنگ ترشده و رنگش حالت مخملی گرفته.آکم چون بک گراند نداره عکس از نما زیاد جالب نمیشه.خوش باشی.

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۲۶, 17:04
سلام دوستان
میخواستم اولین فلاوری رو که گرفتم رو بهتون معرفی کنم.خیلی باحال بود.باحرکت دستم چرخ و فلک میزد.بهش وابسته
بودم.رنگ خیلی زیبایی داشت ولی از نظر هد ضعیف بود.نظرشما چیه؟

http://www.emruzi.com/upc.php?file=142660190431988_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3% 9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9B %C2%B3%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B7_%C3%9B%C2%B1%C3%9B% C2%B7%C3%9B%C2%B3%C3%9B%C2%B2%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2 %B5.jpg

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۱۲-۲۶, 18:15
سلام
ماشالا عالی کارت درسته کیف کردم با فلاورات
عین توت فرنگی هستن
خیلی مراقبشون باش
اسفند یادت نره :)

E-H-S-A-N
۱۳۹۳-۱۲-۲۶, 20:13
سلام فلاور خوبی بوده تانکت مناسب نبوده..... اما همونطور که گفتید رنگ خوبی داشته ولی تو هد استعداد لازم رو نداشته همین باعث شده تا پوزه زیادی داشته باشه

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۲۶, 22:33
سلام علی جان
رنگ زیبایی داشته
ولی اگه از سنگ تو دکور استفاده نشه بسیار بسیار بهتره

vahil
۱۳۹۳-۱۲-۲۶, 22:40
بزنم به تخته ماهی خیلی خوشرنگیه
من ماهی فلاور رو نمیشناسم اما عکسایی که شما و بقیه دوستان از این ماهی گذاشتید من رو عاشق این ماهی کرده همین که تو نگهداری اکواریوم یه خورده راه افتادم حتما میرم دنبال نگهداری فلاور

بامشاد
۱۳۹۳-۱۲-۲۷, 08:06
سلام علی
خیلی خوبه
ولی همونطور که استادان عزیز بالا گفتن اگه دکور نداشته باشه و برای کم شدن استرسش یه لوچ دلقک بندازی پیشش بهتره
موفق باشی

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۲۷, 20:00
سلام علی
خیلی خوبه
ولی همونطور که استادان عزیز بالا گفتن اگه دکور نداشته باشه و برای کم شدن استرسش یه لوچ دلقک بندازی پیشش بهتره
موفق باشی

سلام محمد جان
ممنون از اظهارنظرت.بفکرش هستم.خوش باشی.

سلام
ماشالا عالی کارت درسته کیف کردم با فلاورات
عین توت فرنگی هستن
خیلی مراقبشون باش
اسفند یادت نره :)

سلام فایزه جان
مرسی.ولی به فلاورای بعضی ها نمیرسه.اسپند که حتما.خوش باشی.

سلام فلاور خوبی بوده تانکت مناسب نبوده..... اما همونطور که گفتید رنگ خوبی داشته ولی تو هد استعداد لازم رو نداشته همین باعث شده تا پوزه زیادی داشته باشه

سلام احسان جان
درسته.اصلا فکرنمیکردم هدش ضعیف باشه.ولی تجربه اولم بود و ...حیف که یه قوطی هامپی هد خورد.خوش باشی.

سلام علی جان
رنگ زیبایی داشته
ولی اگه از سنگ تو دکور استفاده نشه بسیار بسیار بهتره

سلام سجاد جان
رنگش مادرزادی عالی بود.احتیاجی به رنگ غذا نبود ولی هرچی هامپی هد خورد هدر داد.موفق باشی.

فریبرز
۱۳۹۳-۱۲-۲۷, 20:04
بزنم به تخته ماهی خیلی خوشرنگیه
من ماهی فلاور رو نمیشناسم اما عکسایی که شما و بقیه دوستان از این ماهی گذاشتید من رو عاشق این ماهی کرده همین که تو نگهداری اکواریوم یه خورده راه افتادم حتما میرم دنبال نگهداری فلاور

سلام وحید جان
خوبی داداش.من ماهی های زیادی داشتم.انواع گیاه خوار و گوشت خوار.ولی از وقتی فلاور نگه میدارم دیگه چشمم دنبال هیچ ماهی نیست.ولی این ماهی فقط خرج زیادی داره که اونم به عشقی که میده میارزه.خوش باشی.

فریبرز
۱۳۹۴-۰۱-۱۹, 18:16
سلام دوستان
دوتاعکس داغ وتازه از فلاورم.بازم مثله همیشه از کیفیت پایین عکس معذرت.عکس گرفتن ازش خیلی سخته.

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1428503864928992_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3 %9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9 B%C2%B4%C3%9B%C2%B0%C3%9B%C2%B8_%C3%9B%C2%B1%C3%9B %C2%B9%C3%9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B2%C3%9B%C 2%B5-1.jpg

http://www.emruzi.com/upc.php?file=142850419123976_0IMG_%C3%9B%C2%B2%C3% 9B%C2%B0%C3%9B%C2%B1%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2%B0%C3%9B %C2%B4%C3%9B%C2%B0%C3%9B%C2%B8_%C3%9B%C2%B1%C3%9B% C2%B9%C3%9B%C2%B0%C3%9B%C2%B2%C3%9B%C2%B5%C3%9B%C2 %B6.jpg

E-H-S-A-N
۱۳۹۴-۰۱-۱۹, 23:44
سلام خیلی عالیه فقط ای کاش گستردگی رنگ تا دم کشیده میشد....اما در کل خیلی خوبه

بامشاد
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 11:01
سلام علی
اورین خیلی خوب شده
ماشالا

KAMFA
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 11:12
فلاور عالیه
من
که اینو میبینم روحیه چند برابر میشه
انشاالله
پیشرفت بیشترش رو شاهد باشیم

فریبرز
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 21:37
سلام خیلی عالیه فقط ای کاش گستردگی رنگ تا دم کشیده میشد....اما در کل خیلی خوبه

سلام احسان جان
ممنون.شماکه کارتون اینه میشه کاری کردکه رنگش تادم برسه؟خوش باشی.

سلام علی
اورین خیلی خوب شده
ماشالا
سلام محمدجان
شماهمیشه لطف داری.ازهیچ چی براش کم نمیزارم.امیدوارم اونی که میخوام بشه.خوش باشی.

فلاور عالیه
من
که اینو میبینم روحیه چند برابر میشه
انشاالله
پیشرفت بیشترش رو شاهد باشیم

سلام سجادجان
باعث افتخار فلاور ماست که این حال رو به دوستان میده.امیدوارم دراین مدت مشکلی پیش نیاد.موفق باشی.

faezeh.aqua
۱۳۹۴-۰۱-۲۲, 12:16
خیلی خوشگله ماشالا
دیر ب دیر میام از عکسا عقب میمونم خخ
منتظر بقیشم هسم :663920_phil_25:

masih
۱۳۹۴-۰۱-۲۲, 22:28
سلام داداش خیلی عالی وخوش رنگ دمت گرم
سعی کن چروکای هدشو باز کنی بارسیدکی ک تو داری صددرصد عالی میشه

فریبرز
۱۳۹۴-۰۱-۲۲, 23:52
خیلی خوشگله ماشالا
دیر ب دیر میام از عکسا عقب میمونم خخ
منتظر بقیشم هسم :663920_phil_25:

سلام فایزه جان
ممنون که افتخار میدی و عکسای مارو می بینی.قابل شما رو نداره.سعی میکنم.چشم.خوش باشی.

سلام داداش خیلی عالی وخوش رنگ دمت گرم
سعی کن چروکای هدشو باز کنی بارسیدکی ک تو داری صددرصد عالی میشه

سلام مسیح عزیز
ممنون از نظرت.والا توی عید ده روزی نبودم.ازوقتی هم اومدم یکم گرفتارم.انگار هرچی روش کارکردم این چند وقته بباد رفت.غذاها هم که دیگه اکثرشون تقلبی شده و کاسب خوب هم کم.بایدبیشتر براش وقت بزارم.مرسی سرزدی.خوش باشی.

فریبرز
۱۳۹۴-۰۴-۱۵, 18:33
سلام به همه دوستان
خیلی وقت بود عکسی از فلاورم نگذاشته بودم.حدود یه ماهی هست که روشهای آزمون و خطا رو دارم درمورد بالا اومدن و خوش فرم شدن هد فلاور انجام میدم.ازقبیل افزایش دما نوع خوراک و کاهش جا که زیاد جواب نگرفتم.ولی خدمت دوستان فلاور دوست عرض کنم که پایه اصلی غذا رو روی هامپی هد اصل گذاشتم و دفعات غذادهی رو به ٨ - ١٠ بار در روز افزایش دادم.همچنین دانه های هامپی هد رو به امگا ٣ آغشته کردم و در این مدت جواب قابل قبولی گرفتم.سیفون مرتب یک روز در میان هم بسیار کمک کرد.
عکس را براتون گذاشتم هرچند عکس گرفتن ازش کارخیلی سختیه.ولی خوشحال میشم دوستان نظراتشون رو بیان کنن.

http://www.emruzi.com/upc.php?file=143619189962112_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B 1%DB%B5%DB%B0%DB%B7%DB%B0%DB%B6_%DB%B1%DB%B8%DB%B2 %DB%B8%DB%B0%DB%B9.jpg

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1436191963837916_img_%DB%B2%DB%B0%DB% B1%DB%B5%DB%B0%DB%B7%DB%B0%DB%B6_%DB%B1%DB%B8%DB%B 3%DB%B0%DB%B3%DB%B5.jpg

http://www.emruzi.com/upc.php?file=1436191860708579_img_%DB%B2%DB%B0%DB% B1%DB%B5%DB%B0%DB%B7%DB%B0%DB%B6_%DB%B1%DB%B8%DB%B 2%DB%B7%DB%B0%DB%B5.jpg

fishboy
۱۳۹۴-۰۴-۱۵, 19:15
سلام
فلاور زیباییه
عکس قبلی رو هم نگاه کردم به نظر میاد هدش بزرگتر شده
خوش باشی با فلاورت علی جان

hasoo
۱۳۹۴-۰۴-۱۶, 16:59
سلام علی رضا جان.
خیلی عالی شده رنگش، رشدش هم خوب بوده و هدش هم نسبت به قبل بزرگ تر شده.
چندتا نکته رو من بگم:
خال های و پریل های روی هد خیلی زیبا هستن که میتونی با خریدن استاری یا اسپرولینا این خال و ئریل ها رو زیبا تر کنی.
دیگه اینکه به نظرم یه کم شکم فلاورت ورم داره، توی غذا دادن نهایت رعایت رو به خرج بده.
یه توصیه هم من میکنم، میگو بگیر و نیم پز کن هفته ای دو سه بار بهش بده خیلی روی هد و رشد موثره، خودم دارم امتحان میکنم.
موفق باشی