PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در خصوص انتخاب تستر های آب آکواریوم های آب شور

siamak398
۱۳۹۳-۱۲-۰۴, 09:56
سلام دوستان و اساتید
میخواستم تستر های مورد نیاز رو تهیه کنم . هر کسی یه چیزی گفت و برندی رو توصیه کرد . خواستم اینجا نظر اساتید رو بدونم . واسه تستر های نیترات ، فسفات ، منیزیم ، کلسیم ، KH و PH بین تستر های کارخانه سرا و جی بی ال و برند های دیگه کدوم بهتر ، مطمئن تر و دقیق تر هستن ؟
دوستان اگر حدود قیمت هم دستون هست لطفا بفرمائید.
اگر از تست هاتون هم عکس دارید بی زحمت عکس هم بزارید.
ممنون میشم.
S.H.Moradi

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۰۴, 12:09
سلام دوستان و اساتید
میخواستم تستر های مورد نیاز رو تهیه کنم . هر کسی یه چیزی گفت و برندی رو توصیه کرد . خواستم اینجا نظر اساتید رو بدونم . واسه تستر های نیترات ، فسفات ، منیزیم ، کلسیم ، KH و PH بین تستر های کارخانه سرا و جی بی ال و برند های دیگه کدوم بهتر ، مطمئن تر و دقیق تر هستن ؟
ممنون میشم.
S.H.Moradi

سلام دوست عزیز
من فقط مارک Jbl رو بهت پیشنهاد میکنم
قیمت هم میدونم از 200 به بالا شاید باشه بازم بذارید دوستان در مورد قیمت راهنمایی کنن
ولی در مورد مارک شک نکن

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۱۲-۰۵, 22:04
سلام دوستان و اساتید
ممنون میشم.
@S.H.Moradi (http://www.emruzi.com/member.php?u=28)

سلام
این مارک هایی که گفتین هیچ کدوم به درد نمیخورن و بیشتر تست هاشون اشتباه نشون میدن
اگه به دنبال تست های خوب و درجه ی یک هستین پیشنهاد من :
kh- ph-no2 که تست های ساده ای هستن از مارک API هر کدوم حدود 60 هزار تومن- سالیفرت salifert هم خوبه ولی خب گرونه هر کدوم حدود 80 هزار تومن
فسفات و منیزیوم : الوس elos به ترتیب 120 و 140 هزار تومن
کلسیم : سالیفرت 100 هزار تومن
نیترات : سالیفرت 100 هزار تومن و الوس 110 هزار تومن
یه سری تست های حرفه ای دیگه مثل استرانسیوم، پتاسیم، ید و سیلیکات هم اگه خواستید فقط سالیفرت تهیه کنید

siamak398
۱۳۹۳-۱۲-۰۶, 07:28
سلام
این مارک هایی که گفتین هیچ کدوم به درد نمیخورن و بیشتر تست هاشون اشتباه نشون میدن
اگه به دنبال تست های خوب و درجه ی یک هستین پیشنهاد من :
Kh- ph-no2 که تست های ساده ای هستن از مارک api هر کدوم حدود 60 هزار تومن- سالیفرت salifert هم خوبه ولی خب گرونه هر کدوم حدود 80 هزار تومن
فسفات و منیزیوم : الوس elos به ترتیب 120 و 140 هزار تومن
کلسیم : سالیفرت 100 هزار تومن
نیترات : سالیفرت 100 هزار تومن و الوس 110 هزار تومن
یه سری تست های حرفه ای دیگه مثل استرانسیوم، پتاسیم، ید و سیلیکات هم اگه خواستید فقط سالیفرت تهیه کنید

سلام سید جان .
ممنون که جواب دادی. اما سید یه چیزی بگم نخند. من اصلا اسم اینایی رو که گفتی نشینده بودم تا حالا. تو خود تبریز هم جائی ندیدم ... :o^:

سلام مجدد . سید جان من یه گشتی زدم تو نت . هستن سایت هایی که قبلا تو آرشیوشون این تستر ها موجود بوده . اما الان موجود نیست. با عرض معذرت داداش گلم اگر این ها موجود نبودند و نشه که از این برند ها تهیه کرد اونوقت نظرتون با جی بی ال چیه ؟ تهیه کردن این برند دور انداختن پوله یا میشه بهش اطمینان کرد؟
بازم ممنون .
(عید نزدیک سید جان . تشریف آوردی تبریز حتما زیارتت کنیم. خوشحال میشیم...)

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۱۲-۰۶, 21:22
سلام سید جان .
ممنون که جواب دادی. اما سید یه چیزی بگم نخند. من اصلا اسم اینایی رو که گفتی نشینده بودم تا حالا. تو خود تبریز هم جائی ندیدم ... :o^:

سلام مجدد . سید جان من یه گشتی زدم تو نت . هستن سایت هایی که قبلا تو آرشیوشون این تستر ها موجود بوده . اما الان موجود نیست. با عرض معذرت داداش گلم اگر این ها موجود نبودند و نشه که از این برند ها تهیه کرد اونوقت نظرتون با جی بی ال چیه ؟ تهیه کردن این برند دور انداختن پوله یا میشه بهش اطمینان کرد؟
بازم ممنون .
(عید نزدیک سید جان . تشریف آوردی تبریز حتما زیارتت کنیم. خوشحال میشیم...)

سلام
برادر اگه تو بازار ایران موجود نباشه که معرفی نمیکنم خدمتتون
به غیر از تست نیترات سالیفرت همه ی این تست ها تهران موجوده دستور بفرمایید براتون ارسال کنم !
انشالله عید هم سمت تبریز بودیم خدمتتون میرسیم