PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای غذاهای اصلی شرکتی فلاور

علی بختیاری
۱۳۹۳-۱۲-۰۸, 09:24
سلام دوستان

ان شالله دارم یه فروشگاه ماهی و اکواریوم راه میندازم....میخوام یه سری غذای فلاور بگیرم که با ضمانت بدم دست مشتری حالا دوستان اگه میشه یه چنتا غذای خوب که تقلبیش کمتر باشه توی بازار باشه بهم معرفی کنن و اگه حدود قیمت رو هم بگید خیلی ممنون میشم.

muhammad76
۱۳۹۳-۱۲-۰۸, 09:55
غذاهای شرکت اوشن فری به نظر من تقلبیشون تو بازار نیست

Rezaei
۱۳۹۳-۱۲-۰۸, 23:47
على جان اوشن فرى بهترين گزينه ست فعلا
هم معتبره هم شناخته شده

اما با نظر دوستمون موافق نيستم
نمونه هاش هامپى هدهاى تقلبى

rman
۱۳۹۳-۱۲-۰۹, 00:13
الان اوشن به خاطر انحصاری بودن وارداتش توسط اقای خب خیلی دقیق کنترل هست روش.به شخصه محصولاتش رو استفاده کردم برای دیسکوس و دوستان زیادی هم استفاده میکنند تو گروه/سایت مربوط به دیسکوسمون و راضیند.
البته همون طور که اقای رضایی هم گفتند تقلب بخواد بشه تو هر سطحی میتونه بشه.مطمین ترین راهش اینه که از خود فروشگاه اقای تهیه کنید اوشن رو.
(نمیدونم جنبه تبلیغاتی امیدوارم نداشته باشه نوشتم.اگه داشت اصلاح بشه لطفا.)

E-H-S-A-N
۱۳۹۳-۱۲-۰۹, 00:32
سلام دوستانان شالله دارم یه فروشگاه ماهی و اکواریوم راه میندازم....میخوام یه سری غذای فلاور بگیرم که با ضمانت بدم دست مشتری حالا دوستان اگه میشه یه چنتا غذای خوب که تقلبیش کمتر باشه توی بازار باشه بهم معرفی کنن و اگه حدود قیمت رو هم بگید خیلی ممنون میشم.سلام علی اقا ... داداش الان استاری ؛ هیکاری؛ رد سین ؛هامپی ؛ لوهان هم غذاهای باکیفیتیه و هم خریدار و طالبشون زیاده...

Rezaei
۱۳۹۳-۱۲-۰۹, 07:40
الان اوشن به خاطر انحصاری بودن وارداتش توسط اقای خب خیلی دقیق کنترل هست روش.به شخصه محصولاتش رو استفاده کردم برای دیسکوس و دوستان زیادی هم استفاده میکنند تو گروه/سایت مربوط به دیسکوسمون و راضیند.
البته همون طور که اقای رضایی هم گفتند تقلب بخواد بشه تو هر سطحی میتونه بشه.مطمین ترین راهش اینه که از خود فروشگاه اقای تهیه کنید اوشن رو.
(نمیدونم جنبه تبلیغاتی امیدوارم نداشته باشه نوشتم.اگه داشت اصلاح بشه لطفا.)

لطفا در پستها از شخص خاصى نام برده يا تبليغ نشه
ايشون تاجايى که من ميدونم نماينده انحصارى اوشن نيستند و سالهاى سال هست که اوشن فرى توسط شرکت ديگه اى پخش ميشه که باهاشون کار هم کردم

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۰۹, 18:00
سلام دوستان

ان شالله دارم یه فروشگاه ماهی و اکواریوم راه میندازم....میخوام یه سری غذای فلاور بگیرم که با ضمانت بدم دست مشتری حالا دوستان اگه میشه یه چنتا غذای خوب که تقلبیش کمتر باشه توی بازار باشه بهم معرفی کنن و اگه حدود قیمت رو هم بگید خیلی ممنون میشم.

علی جان عمده میخوای از کجا بگیری
منفقط میگم بسیار بسیار مراقب باش که الان اصل خیلی کم گیر میاد
ولی من علاوه بر دوستان عزیز شرکت تترا رو هم معرفی میکنم