PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید تستر دیجیتال امونیاک

علی بختیاری
۱۳۹۳-۱۲-۰۸, 09:42
سلام بچه ها

تصمیم دارم یه تستر امونیاک دیجیتال بگیرم.یکم گشتم توی نت ولی چیز خاصی به چشمم نخورد و اگرم بود محلول ها بودن که مسلما بعد از مدتی تموم میشن و میخوام که ی وسیله داشته باشم که بشه دائمی ازش استفاده کرد و بیشتر هم امونیاک مورد نظرم هست....اگر تستر دیجیتالی که چند فاکتور رو هم تست کنه سراغ دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید....

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۰۹, 18:09
سلام بچه ها

تصمیم دارم یه تستر امونیاک دیجیتال بگیرم.یکم گشتم توی نت ولی چیز خاصی به چشمم نخورد و اگرم بود محلول ها بودن که مسلما بعد از مدتی تموم میشن و میخوام که ی وسیله داشته باشم که بشه دائمی ازش استفاده کرد و بیشتر هم امونیاک مورد نظرم هست....اگر تستر دیجیتالی که چند فاکتور رو هم تست کنه سراغ دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید....
علی اقا شرمنده میگم ولی بیخیال بشی بهتر
اول تو ایران بسیار کم پیدا میشه
و تو ایران فقط ازمایشگاه ها سفارش میدن
دوما جسه بزرگی هم داره
سوما قیمت بالایی رو هم داره و فکر میکنم به چند هزار دلار میرسه
موفق باشی

علی بختیاری
۱۳۹۳-۱۲-۰۹, 20:45
ممنون داداش.والا من از یکی پرسیدم گفت تستر امونیاکش حدود ۴۰۰ هستش منم گفتم اگه ی چیز دائم باشه خوبه برام.ممنون داداش

KAMFA
۱۳۹۳-۱۲-۱۰, 20:25
ممنون داداش.والا من از یکی پرسیدم گفت تستر امونیاکش حدود ۴۰۰ هستش منم گفتم اگه ی چیز دائم باشه خوبه برام.ممنون داداش

شاید اشتباه گرفته علی جان
چرا این تسترای موقت تو بازار پره
قیمت هم از60 شروع میشه

saeedaqua
۱۳۹۵-۰۱-۲۰, 14:47
سلام.
آیا تستر دیجیتالی آمونیاک- نیتریت و نیترات تو بازار هست؟

Rezaei
۱۳۹۵-۰۱-۲۰, 17:55
سلام.
آیا تستر دیجیتالی آمونیاک- نیتریت و نیترات تو بازار هست؟
من برخورد نداشتم سرچ کنید ( انگلیسی ) اگر باشه حتما معرفی یا کاتالوگ روی نت باید داشته باشه

love god
۱۳۹۵-۰۱-۲۰, 23:47
سلام دوستان بله تستر شرکت هانا هست قیمت هم از 300تا 400هست بسیار ارزان سایت نسیم یاس هم داره تستر هانا:127:اگه کسی قاب مهتابی 3یا 4 یا 6 عددی سالم داره من خریدارم به قیمت مناسب:114: