PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد روشن شدن خودکار وای فای لپ تاپ

muhammad76
۱۳۹۳-۱۲-۲۱, 22:20
درود بر کاربران امروزی
چند وقتیه که وقتی وای فای لپ تاپمو خاموش میکنم.ده بیست ثانیه بعدش دوباره روشن میشه.من از طریق کابلlan به اینترنت متصل میشم.ویندوز لپتاپ هم 8.1 هست
ممنون میشم راهنماییم کنید

Rezaei
۱۳۹۳-۱۲-۲۱, 22:30
درود بر کاربران امروزی
چند وقتیه که وقتی وای فای لپ تاپمو خاموش میکنم.ده بیست ثانیه بعدش دوباره روشن میشه.من از طریق کابلlan به اینترنت متصل میشم.ویندوز لپتاپ هم 8.1 هست
ممنون میشم راهنماییم کنید
از گیر نبودن دکمه وای فای مطمئن شید ( معمولا در لپ تاپهای hp که تک دکمه استفاده میشه ممکنه به دلیل جرم گرفتن اطراف کلید اتفاق بیوفته )
سکیوریتی مطمئن نصب و آپدیت کنید
به دلیل ویروسی یا آلوده بودن سیستم به تروجان هم ممکنه اتفاق بیوفته

muhammad76
۱۳۹۳-۱۲-۲۱, 22:34
از گیر نبودن دکمه وای فای مطمئن شید ( معمولا در لپ تاپهای hp که تک دکمه استفاده میشه ممکنه به دلیل جرم گرفتن اطراف کلید اتفاق بیوفته )
سکیوریتی مطمئن نصب و آپدیت کنید
به دلیل ویروسی یا آلوده بودن سیستم به تروجان هم ممکنه اتفاق بیوفته

مدل لپ تاپم لنوو هست.سکوریتی هم مطمئنه
به نظره شما میتونه از این برنامه باشه؟Connectify Hotspot

Rezaei
۱۳۹۳-۱۲-۲۱, 22:45
شناختى از اين برنامه ندارم
اما نرم افزارهايى که کانکت اتوماتيک دارند ممکنه دسترسى روشن کردن واى فاى رو هم داشته باشند

hasoo
۱۳۹۳-۱۲-۲۲, 00:50
مدل لپ تاپم لنوو هست.سکوریتی هم مطمئنه
به نظره شما میتونه از این برنامه باشه؟Connectify Hotspot
سلام
این نرم افزاری که شما نوشتی یه جور فیلتر شکنه! و خودش به صورت پیش فرض درحال اجرا هست و به محض وصل شدن به اینترنت و باز کردن مرورگر فعال میشه!
ممکنه دلیل روشن شدن خودکار وای فای هم باشه

muhammad76
۱۳۹۳-۱۲-۲۲, 08:58
سلام
این نرم افزاری که شما نوشتی یه جور فیلتر شکنه! و خودش به صورت پیش فرض درحال اجرا هست و به محض وصل شدن به اینترنت و باز کردن مرورگر فعال میشه!
ممکنه دلیل روشن شدن خودکار وای فای هم باشه

نه فیلتر شکن نیست.اگه لپ تاپت وای فای داشته باشه و به اینترنت وصل باشه. با استفاده از ابن نرم افزار میشه اینترنتشو به صورت بی سیم به اشتراک گذاشت.یه چیزی تو مایه های نقطه اتصال گوشی
دیشب برنامه رو حذف کردم.تو قسمت دیوایس منیجر هم زیر مجموعه های نتورک رو حذف کردم.درست شد
ممنون از راهنمایی همه