PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی نظر سنجی برای انتخاب اسم فروشگاه اکواریوم....

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۱-۱۵, 13:36
سلام به همه امروزی های گل....

خب من یه فروشگاه اکواریوم راه انداختم و چون این فروشگاه ارتباط زیادی با امروزی خواهد داشت میخواستم از بچه های اینجا در انتخاب اسمش کمک بگیرم....یه سری پیشنهاد از دوستان گرفتم که به نظرسنجی میذارمشون اگر کسی پیشنهاد جدیدی هم داشت برام خصوصی کنه....

ممنون

hessam a
۱۳۹۴-۰۱-۱۹, 02:14
من نمی تونم رای بدم!ولی با پارس اکواریوم موافقم.اکواریوم ابی خیلی پابلیک هست اون دوتا هم که کلمه خارجی توشون هست جالب نیست.

aligator
۱۳۹۴-۰۱-۱۹, 02:37
من نمی تونم رای بدم!ولی با پارس اکواریوم موافقم.اکواریوم ابی خیلی پابلیک هست اون دوتا هم که کلمه خارجی توشون هست جالب نیست.
حسام جان چه مشکلی برای رآی دادن داری؟
محدودیتی برای شما نیست!

hessam a
۱۳۹۴-۰۱-۱۹, 02:39
حسام جان چه مشکلی برای رآی دادن داری؟
محدودیتی برای شما نیست!
علی جان درست شد.الان می تونم رای بدم.فکر کنم چون ابی شدم درست شد.

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 13:51
سلام به همه

خب دیروز صاحب مغازه قبلی اومد و گفت که اسم مغازه جدیدشو عوض کرده و اگه میخوای با همین اسم کار کن.....این مغازه 6 ساله داره با نام سفیر آب کار میکنه.....حالا نظر دوستان چیه که همین سفیر آب رو بذارم باشه؟؟؟

فکر میکنم به معنای پیام اور یا فرستاده ای از اب باشه.....

ممنون

بامشاد
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 14:13
سلام به همه

خب دیروز صاحب مغازه قبلی اومد و گفت که اسم مغازه جدیدشو عوض کرده و اگه میخوای با همین اسم کار کن.....این مغازه 6 ساله داره با نام سفیر آب کار میکنه.....حالا نظر دوستان چیه که همین سفیر آب رو بذارم باشه؟؟؟

فکر میکنم به معنای پیام اور یا فرستاده ای از اب باشه.....

ممنون

سلام داداش
ایشالا که موفق باشی تو کارت
خودت از خرید هایی که از اون مغازه داشتی راضی بودی؟
خدا نکرده نکنه سابقه خوبی نداشته باشه.....:Broken heart:
اسم قشنگیه:160:

vahil
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 16:08
سفیر آب اسمخیلی قشنگیه
فقط اینکه تو بحثای حقوقی فک کنم اگه طرف 6 ساله تو اون مغازه اکواریومی داشته از لحاظ حقوقی می تونه دردسر ساز باشه
مطمئن نیستم بپرسید بعدا دردسر نشه

aligator
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 16:21
سلام علی جان
اگه طرف کاسب خوش نامی بوده و الان سرقفلی نمیخواد بهترین فرصته برای شما و یه جورایی طرف سابقشو مفت مفت داره به نام شما میکنه ...
ولی اگه آدم خوشنامی نیست حتی کرایه مغازش هم اشتباهه،چون خیلی از مشتریا فقط 1 بار به یه مغازه سر میزنن و در صورتی که بدی ببینن دیگه بر نمیگردن...

aligator
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 16:24
سفیر آب اسمخیلی قشنگیه
فقط اینکه تو بحثای حقوقی فک کنم اگه طرف 6 ساله تو اون مغازه اکواریومی داشته از لحاظ حقوقی می تونه دردسر ساز باشه
مطمئن نیستم بپرسید بعدا دردسر نشه
اگه طرف خودش گفته و واقعا اسمو عوض کرده فقط تا موقعی که علی جواز کسبی با همین اسم بگیره میتونه ادعا داشته باشه ...
زمان خیلی زیادی نیست!
تازه طرف از در رفاقت وارد شده ...

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 21:38
سلام.
بله بچه ها ایشون از دوستان قدیمیم هستن و قرار بود اونجارو بذارن سفیر اب ۲ ولی عوضش کرد.
نه خوشبختانه رفتار خوبی داشته و مشتری ثابت های خوبی داره.

AMIR
۱۳۹۴-۰۱-۳۰, 09:45
سلام ....
به به علی آقا ...
ایشاا... چرخ مغازت حسابی بچرخه ...:Love Struck: