PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید پمپ مرکزی

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۱-۱۸, 23:03
سلام به همه.
دارم با گوشی تاپیک میزنم ان شالله که جاش درست باشه.
میخوام برای مغازه ی پمپ مرکزی بگیرم.۶ تا اکواریوم ۲ متر با ارتفاع ۶۰ دارم ک هر کدوم ۵ قسمت شدن و یک اکواریوم دکور یک متری با ارتفاع ۸۰ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن ک چند لیتر بر ساعت بگیرم و چ مارکی.اگه حدود قیمت رو هم بفرمایید ممنون میشم.

Rezaei
۱۳۹۴-۰۱-۱۸, 23:39
سلام به همه.
دارم با گوشی تاپیک میزنم ان شالله که جاش درست باشه.
میخوام برای مغازه ی پمپ مرکزی بگیرم.۶ تا اکواریوم ۲ متر با ارتفاع ۶۰ دارم ک هر کدوم ۵ قسمت شدن و یک اکواریوم دکور یک متری با ارتفاع ۸۰ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن ک چند لیتر بر ساعت بگیرم و چ مارکی.اگه حدود قیمت رو هم بفرمایید ممنون میشم.
سلام
بهترین مارک همونطور که میدونی هایلاست
قویترین پمپ مرکزی ( کمپرسور) که میتونم بهت پیشنهاد کنم با 280 لیتر در دقیقه هوا دهی این هست

http://www.hailea.com/e-hailea/product3/ACO-500.htm
حدود قیمتی رو نمیدونم اما اگر لیست خرید داشتی بگو تا قیمت کلی برات بگیرم

mbz
۱۳۹۴-۰۱-۱۹, 05:48
سلام علی آقا
اول اینکه این حامد برای ما هیچی نمیخره ولی معلوم تو رو خیلی دوست داره علی جان
دوم اینکه شرمنده در حضور اساتید من هم نظر خودم رو میدم
من اعتقاد دارم پمپ هوا رو هم مثل فیلتر سطلی که باید بیشتر اوقات یک فیلتر قوی تر از حجم آب تانک بگیری انتخاب کرد بخصوص وقتی که چینی باشن
چون به مرور زمان قدرت و کارایی خودشون رو از دست میدن! و یا شاید بخوای در آینده تانک اضافه کنی و همچنین تویه سیستم هایی که تصویه و گردش آب با فشار هوا انجام میشه کارایی بهتری نشون میدن
بنظر من بهتر یک بلوئر بخری مثلا هایلا vb 290g رو تویه سایت خودش سرچ کن این مناسب برات و قیمتش هم حدود 400 تومن در میاد
فقط 2 تا مشکل داری که در هر صورت پابرجا هستن
مصرف برق زیاد این پمپ ها و صدایی که دارن که به مرور زمان بیشتر و بیشتر هم میشه یکجوری که حس می کنی روی باند فرودگاه هستی:o---):
برای مصرف برق میتونی پمپ رو به تایمر وصل کنی و هر چند ساعت یکم بهش استراحت بدی ( در حدی که ماهی ها تلف نشن و بتونی غذا بدی بهشون) شاید مدتش کم باشه ولی در دراز مدت می فهمی همین هم خودش یک صرفه جویی بحساب میاد
برای از بین بردن صداش هم باید هزینه کنی و از قایق صدا استفاده بشه
راستی برای طول عمر بیشتر دستگاه هم می تونی یک فن بزرگ جلوش نصب کنی تا خنکش کنه (این واقعا جواب میده)
http://hosting.pataws.net/417b86a52697/p/1367950429-1601.jpg

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۱-۱۹, 14:24
سلام بچه ها.ممنون
حامد جان طبق تجربه ای ک من داشتم پمپ های کوچیک هایلا خیلی عمرشون کم بود.الان دوستان دارن از بویو استفاده میکنن و ۵ ساله یه سره کار میکنه.نظرت در مورد بویو چیه...
الان ک وسیله خاصی لازم ندارم حامد جان اگه بتونی قیمت این پمپ رو برام بگیری ممنون میشم داداش.۲۸۰ لیتر زیاد نیست حامد???

Rezaei
۱۳۹۴-۰۱-۱۹, 14:47
سلام بچه ها.ممنون
حامد جان طبق تجربه ای ک من داشتم پمپ های کوچیک هایلا خیلی عمرشون کم بود.الان دوستان دارن از بویو استفاده میکنن و ۵ ساله یه سره کار میکنه.نظرت در مورد بویو چیه...
الان ک وسیله خاصی لازم ندارم حامد جان اگه بتونی قیمت این پمپ رو برام بگیری ممنون میشم داداش.۲۸۰ لیتر زیاد نیست حامد???
بویو هم برند شناخته شده ای هست علی جان
نمیدونم جدیدا چطور شده باشه اما چند سال هست که من از این پمپها کارکردم مداوم جواب داده

ظرفیت اسمی زیاد مهم نیست شما باید با توجه به فشار آبی که از حجم یکجای آب روی خروجی هوا هست قدرت پمپ هوا رو بسنجی
همونطور که قبلا بهت گفتم اگر صداری بلور رو میتونی تحمل کنی وبرات مهم نیست یه 290 بگیر ، 4 ساله یک روز هم خاموش نشده توی سالنم مگه اینکه قطعی برق بوده

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۱-۲۰, 13:46
سلام ممنون حامد جان

صداش در چه حدی هستش حامد جان؟؟؟

برای منکه مشکلی نداره صداش.... فقط صاحب ملک طبقه بالاست میگم صداش یه وقت اذیتش نکنه....قیمت الانشو داری؟؟؟

مدل دقیقشو میکی داداش؟؟؟

ممنون