PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توجه مشاوره جهت استفاده از شن خاویاری برای بستر

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۲-۲۵, 12:29
سلام به همه دوستان

تصمیم دارم که یه تانک دیسکس راه بندازم و داخلش از گیاه های مقاوم استفاده کنم مثل خنجری سیبی کریپتون گندمی شویدی نخودی و.....میخواستم ببینم اگه کفش رو از شن خاویاری استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟اگه به همراه شن خاویاری شن بستر مخصوص اکواریوم گیاهی قاظی کنم که از نظر ظاهری مثل خاویاری هستش ولی قهوه ای سوخته هستش خوبه و میتونه تاثیری داشته باشه؟؟؟؟

یه سوال دیگه ام داشتم همینجا میپرسم....اگه برای بستر از شن های ریز و پودری استفاده کنیم ریشه گیاه خراب نمیشه؟؟؟چون چند جا دیدم که از این شن برای گیاهاشون استفاده کردن....

ممنون

masih
۱۳۹۴-۰۲-۲۵, 14:28
سلام علی جان
مبارکه داداش
خاویاری بعد از سویل واقعا عالیه
خب شما بجای سویل که با خاویاری قاطی کنی یه زیربستر خوب بریز مثل اکوآبیسیس وروش خاویاری بریز عالی جواب میده
درمورد شن شکریو ریز خوب نیست ب مرور زمان اثرات بدشو نشون میده

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۲-۲۵, 15:06
خیلی ممنون مسیح جان....

سویل چ شکلیه داداش؟؟؟مارکه یا منظورت همون بستر هستش؟؟؟

خب مسدله هزینشه داداش...اکوا بیسیس فکر میکنم برا تترا باشه درسته؟؟؟کلا شرکتی ها قیمت بالایی دارن و بچه های اینجا هم اکثرا نمیخوان هزینه زیادی کنن برا بستر....

ممنون

masih
۱۳۹۴-۰۲-۲۵, 15:24
خواهش میکنم داداشم وظیفس
سویل همون بسترهای شرکتی هست ک بجای شن میریزن وخودش درون خود کود داره
اکوابیسیس جی بی ال هست
خب این زیربسترو برای مدت حداقل دوسال میریزی شما
برندای دیگه هم هست مدلای مختلف ریختم ولی اکوابیسیس ی چیزدیگس

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۲-۲۵, 23:09
ممنون داداش.زیر بستر معمولا پودریه درسته??
اگه زیربستر نزنم برا این گیاه های مقاوم مشکلی پیش میاد??

hasoo
۱۳۹۴-۰۲-۲۶, 11:28
سلام علی جان
دوستان گفتنی ها رو گفتن و میگن.
نظر شخصیم اینه که دیسکس رو بدون گیاه نگه دار، یعنی شن خاویاری و کنده شیک تره و نهایت یه چندتا گیاه مقاوم جهت خوشگلی.
آکواریوم گیاهیتو جدا از دیسکس راه بنداز